Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (53 összesen)
  1. #1
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804

    rF2 Flat6 Cup - Bahrain 03.29

    Következő futamok: Masters futamnaptár
    -----------------------------------------------------


    Kedves Versenyzők!

    Folytatódik teszt kupánk az rFactor 2-vel melyben a Flat6 Series-t hajtjuk meg. A második fordulóban 1 db 90 perces futamot teljesítünk a éjszakai körülmények között a Bahrain-i pályán.



    1. Futam: 03.29. - Szerda
    Autó: Flat6 Series 2.00
    Pálya: Bahrain
    Kezdés: 21:00
    Qual1: 10 perc
    Race1: 42 kör ~90 perc

    Shakedown időpont: 03.27. - Hétfő
    Kezdés: 20:00

    Qual1: 10 perc
    Race1: 10 perc (utána meg indul a következő menet!)


    Segítségek: Off
    Sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat:
    100%
    Időjárás: száraz, 29 fok
    Pályagumizódás:
    normál

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!

    Szerver: GTR-Masters.hu - PreQual
    Szerverjelszó: masters

    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: dtom84; 2017. 03. 29. 12:56.

  2. #2
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Amúgy a prequaly linkjét nem teszitek ide ki a topic nyitó összesített hszbe, mint a pl. GT3 és egyéb szervezett bajnokságnál szokott lenni? (Főleg, hogy a főoldalon nincs kint...tudom onnan balról végül is meg lehet nézni az időket, de mondjuk nevezni onnan nem tudunk )
    Másik amit akartam kérdezni, hogy itt pontverseny is lesz? Mert ez számomra nem derült ki az elején nem volt róla info, viszont olyan szépen szervezetten megyünk naptár/topic/preq/shakedown stb vagy csak teszt jelleggel futunk kéthetente?
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  3. #3
    Mórocz László Regisztrált Ricka logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 05.
    Város
    Pápa
    Üzenetek
    237
    Hu

    a célegyenest megelőző féktávon a bukkanó reális? Iszonyat kellemetlen, egyébként a pálya élvezetes.

  4. #4
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Ricka írta Hozzászólás megtekintése
    Hu

    a célegyenest megelőző féktávon a bukkanó reális? Iszonyat kellemetlen, egyébként a pálya élvezetes.
    Ahogy nézem nem túl egyenletes ott a valóságba se az aszfalt.



    Viszont azt jó látni, hogy sok fékpont illetve ív az nagyon nagyon hasonló.....
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  5. #5
    Miklós Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 06.
    Város
    Vác
    Üzenetek
    56
    A Preq nem frissítette az időmet. Nem kell előbányászni, csak szólok, hogy tudjatok róla.
    Megvártam a session váltást is.

  6. #6
    Tóth Jani Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 08. 10.
    Város
    Gyöngyös
    Üzenetek
    73
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Ahogy nézem nem túl egyenletes ott a valóságba se az aszfalt.

    Viszont azt jó látni, hogy sok fékpont illetve ív az nagyon nagyon hasonló.....
    És a színek is ugyanolyan színtelenek.
    "A harmadik bukfenc után elvesztettem az uralmam az autó felett!"

  7. #7
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Hát, én sajnos még ezt is kihagyom, de a következőre megpróbálom végre összedobni a cockpitet. Kár, hogy csak ennyien prequaloznak, a kocsi hibája lenne? Mert vagyunk vagy 50en itt akiknek meg van a játék

  8. #8
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Este Shakedown!

    Shakedown időpont: 03.27. - Hétfő

    Kezdés: 20:00

    Qual1: 10 perc
    Race1: 10 perc (utána meg indul a következő menet!)

    Boxkiállást célszerű próbálgatni

  9. #9
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Hát, én sajnos még ezt is kihagyom, de a következőre megpróbálom végre összedobni a cockpitet. Kár, hogy csak ennyien prequaloznak, a kocsi hibája lenne? Mert vagyunk vagy 50en itt akiknek meg van a játék
    Én a héten nem vagyok cockpit közelben, amúgy nem tervezek kihagyni rfactor2-es versenyt.

  10. #10
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg tothjampi írta Hozzászólás megtekintése
    És a színek is ugyanolyan színtelenek.
    Hát igen, elég sivár...de amúgy a pálya szerintem ok, engem az jobban elkeserít, amit Krisztián is ír....a prequalyizok száma sajnos nem túl erős, és ha kb egy reális v optimális 2/3 körüli részvételi arányt nézek akkor jó ha 10-en leszünk Remélem szerdáig azért megjön a lelkesedés az embereknél.

    @Tamás: amit korábban kérdeztem azt megválaszolod majd, akár pm-be is ok, bár a preq link téma inkább közhasznú dolog
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  11. #11
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Hát igen, elég sivár...de amúgy a pálya szerintem ok, engem az jobban elkeserít, amit Krisztián is ír....a prequalyizok száma sajnos nem túl erős, és ha kb egy reális v optimális 2/3 körüli részvételi arányt nézek akkor jó ha 10-en leszünk Remélem szerdáig azért megjön a lelkesedés az embereknél.
    Én nagyon lelkes vagyok. A főnököm mondta, hogy válasszak, vagy szombat( 12 órás Interlagos) vagy szerda (1,5 órás Bahrain)! Döntenem kellett!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  12. #12
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy a prequaly linkjét nem teszitek ide ki a topic nyitó összesített hszbe, mint a pl. GT3 és egyéb szervezett bajnokságnál szokott lenni? (Főleg, hogy a főoldalon nincs kint...tudom onnan balról végül is meg lehet nézni az időket, de mondjuk nevezni onnan nem tudunk )
    Másik amit akartam kérdezni, hogy itt pontverseny is lesz? Mert ez számomra nem derült ki az elején nem volt róla info, viszont olyan szépen szervezetten megyünk naptár/topic/preq/shakedown stb vagy csak teszt jelleggel futunk kéthetente?
    Hopp, gondolatban meg válaszoltam, csak nem írtam le
    Prequal link nem is értem hogy maradt ki, pótlom, köszi, hogy szóltál. Pontverseny lesz, csak kis türelmet kérnénk, még készül a rendszer.

  13. #13
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Hopp, gondolatban meg válaszoltam, csak nem írtam le
    Prequal link nem is értem hogy maradt ki, pótlom, köszi, hogy szóltál. Pontverseny lesz, csak kis türelmet kérnénk, még készül a rendszer.
    Köszi az infokat, szuper!

    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Én nagyon lelkes vagyok. A főnököm mondta, hogy válasszak, vagy szombat( 12 órás Interlagos) vagy szerda (1,5 órás Bahrain)! Döntenem kellett!
    Gondolom a 12 órásat választottad az sokkal hosszabb
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  14. #14
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Én nagyon lelkes vagyok. A főnököm mondta, hogy válasszak, vagy szombat( 12 órás Interlagos) vagy szerda (1,5 órás Bahrain)! Döntenem kellett!
    Sajnálom, hogy fel kellett mondanod, hogy tudj mindkettőn indulni
    Utoljára módosította: dtom84; 2017. 03. 27. 19:32.

  15. #15
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnálom, hogy fel kellett mondanod, hogy tudj mindkettőn indulni ����
    Így van! Ezért munkát keresek április 3.-tól!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  16. #16
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Megy a szerver! A körülmények a prequalnak megfelelőek!

  17. #17
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Hát igen, elég sivár...de amúgy a pálya szerintem ok, engem az jobban elkeserít, amit Krisztián is ír
    Hát, nekem valid kifogás az, hogy zokogok otthon, mert nincs kész és hétközben nem tudok menni. De a többieknek ez nem biztos hogy valid
    Összehasonlíthatatlanul jobb mint a többi sim amit eddig próbáltam, szóval jó lenne egy hosszabb futamtáv is vele, amin kiderülne, hogy milyen rosszul kezelem a gumikat

  18. #18
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Hát, nekem valid kifogás az, hogy zokogok otthon, mert nincs kész és hétközben nem tudok menni. De a többieknek ez nem biztos hogy valid
    Összehasonlíthatatlanul jobb mint a többi sim amit eddig próbáltam, szóval jó lenne egy hosszabb futamtáv is vele, amin kiderülne, hogy milyen rosszul kezelem a gumikat
    Persze mindenkinek megvan a valós vagy nem valós kifogása miért nem tud jönni. Nincs is evvel baj ez így normális, csak sajnálkoztam kicsit, hogy valószínű nem leszünk sokan...pedig úgy külön izgalmas lehetne főleg, hogy most még hosszú futamtáv is lesz. ( A kevés emberrel még az is lehet hogy rém unalom lesz, majd kiderül). Kár, hogy nem tudsz jönni, de ahogy nézem még lesz alkalmad kipróbálni a hosszú futamtávot.....
    Mondjuk ez tényleg érdekes lesz, ha már olyan jónak tűnik a gumimodell, hogy ki, hogyan használja a gumikat illetve meddig/hogyan érdemes használni illetve ki hogyan taktikázik. (Én is még csak egy 30 perceset mentem próbaként, érdekes lesz a 90 perc itt a melegbe)
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2017. 03. 28. 12:54.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  19. #19
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Rfactorban amúgy mitől függ, hogy egy kocsihoz milyen keverék van? Itt ugye egy féle van, amit kicsit keveslek. Most ugye AC-ban bejött az újítás, hogy beállíthatod a nyomást a gumihoz kerékcsere előtt, ezt Rfactor2ben is meg lehet csinálni? (máshol van több keverék)

  20. #20
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Rfactorban amúgy mitől függ, hogy egy kocsihoz milyen keverék van? Itt ugye egy féle van, amit kicsit keveslek. Most ugye AC-ban bejött az újítás, hogy beállíthatod a nyomást a gumihoz kerékcsere előtt, ezt Rfactor2ben is meg lehet csinálni? (máshol van több keverék)
    Én is hiányolom a több keveréket, gondolom így lett megírva a mód. Bár így viszont tényleg kupás és egyenlőek a feltételek szóval nem biztos, hogy rossz ez.
    Elvileg lehet a nyomást állítani ott jobb alul a lapozható menübe van egy pit menü amibe a kerekeket lehet állítani, legalábbis én erről tudok....mondjuk nem tartom teljesen logikusnak, hogy miért nem külső menübe van ez, hogy előtte beállítsa az ember ott meg már annak lenne meg a lehetősége, hogy esetleg az ember verseny közben változtasson rajta, de kívül csak a üzemanyag utántöltés rész van....hmmm
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  21. #21
    Miklós Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 06.
    Város
    Vác
    Üzenetek
    56
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Én is hiányolom a több keveréket, gondolom így lett megírva a mód. Bár így viszont tényleg kupás és egyenlőek a feltételek szóval nem biztos, hogy rossz ez.
    Elvileg lehet a nyomást állítani ott jobb alul a lapozható menübe van egy pit menü amibe a kerekeket lehet állítani, legalábbis én erről tudok....mondjuk nem tartom teljesen logikusnak, hogy miért nem külső menübe van ez, hogy előtte beállítsa az ember ott meg már annak lenne meg a lehetősége, hogy esetleg az ember verseny közben változtasson rajta, de kívül csak a üzemanyag utántöltés rész van....hmmm
    Ez pontosan így van, Pit menüben azt tudod állítani, hogy a következő Pit nél milyen nyomású kereket dobjanak fel, ez alapértelmezetten olyan nyomású amit a külső menüben keréknyomásnak beállítasz.

  22. #22
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    UP az esti futamnak! A versenyt most fix körszámmal, nem az időt megadva futjuk. A futamtáv így: 42 kör lesz.
    Illetve az időmérőt 10 percre csökkentettem.

  23. #23
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Valaki esetleg majd közvetíti? Szívesen belenéznék

  24. #24
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Azért remélem nem hatan fogunk körözni 42 kört....

  25. #25
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    UP az esti futamnak! A versenyt most fix körszámmal, nem az időt megadva futjuk. A futamtáv így: 42 kör lesz.
    Illetve az időmérőt 10 percre csökkentettem.
    Az úgy kb. 86 perc.... oly mindegy...

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •