Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 53 (53 összesen)
  1. #51
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Hát röviden tömören, már Yakának beszámoltam, bevállaltam kiállás nélkül, lesz ami lesz, legyen változatosság. Utolsó elötti körben fogyott ki a benya. Végén már 5mp-eket buktam körönként, szénné volt kopva a gumi, iszonyat szar érzés volt vele menni, 1-esig lekellett kapcsolnom, ez nem AC, ahol ha megfeszülök utolsó körben sem lehetetlen PB-t menni a gumikon. Itt kegyetlen volt, és mivel a végén pont nemlett meg az eredménye, elég szarul esett.

    Imbolygás súlypontáthelyezésnél, meg kogyorsításnál, erős fékezésnél szerintem oké. Mozog a segge hátul.
    Egyenesben nekem már nyílegyenesen megy, kormányfogás nélkül is. Nincs olyan mint olykor R3E-be hogy mész az egyenesben egy picit kileng, és egyre jobban elkezd jobbra balra rángatózni a perec.

  2. #52
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Egyenesben nekem már nyílegyenesen megy, kormányfogás nélkül is. Nincs olyan mint olykor R3E-be hogy mész az egyenesben egy picit kileng, és egyre jobban elkezd jobbra balra rángatózni a perec.
    És milyen beállítással mész nyílegyenesen?

  3. #53
    Én a kerékdőlést maxra nyomtam elöl, állítottam a szárnyon, plusz rátankoltam pár litert még, előzőekből tanulva!. Szokásos felezőre lőttem be a box kiállást! A futam végére elég sok üzemanyagom maradt! Zelfel Tamással versengtem az elején, majd még egyszer amikor kipörögtem, ezután sikerült meglógnom kicsit! Nem is történt semmi érdemleges a box kiállásomig! Itt Kristóf elé jöttem be, akit el is engedtem, elég gyors volt még kopott gumikkal is hozzám képest! Szép lassan kezdtem utolérni nagyon csúszkált már! Gondoltam megyek mögötte amíg utol nem érjük Tóth Janit akinek a pozíciójára fentem a fogam! No de mivel ez nem sikerül pár körrel a vége előtt megelőztem Kristófot, majd utolértem Janit, aki sejtésem szerint szintén szénkarikákon ment már előttem. Megelőztem, így beértem asszem a negyedik helyre! Jó futam volt nekem! Tetszik az egész fizika, gumizódás, vezetés, napszakváltás(hangulatos nagyon) stb!

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •