Találatok: 1 - 23 (23 összesen)

Téma: Segítség

  1. #1
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476

    Segítség

    Sziasztok!

    Elsősorban Pécsi, és környékbeli sporttársak segítségét szeretném kérni.
    Az egyik barátomra Március 26.-án a Pécsi Idegsebészeten egy elég nagy műtét vár. A kedvese szeretne mellette lenni minnél többet és keresnek Pécsett egy megfizethető, nem túl puccos szállást 4-5-6 éjszakára, ez attól függ, hogy a műtét hogy sikerül.
    Ha esteleg valaki tudna ebben segíteni, mármint tippet tudna adni egy olcsó panzióra, akkor az nagyon nagy segítség lenne. Nincs különösebben nagy elvárás, gondolom csak aludni járna a panzióban, már hogy ha fog tudni aludni.
    A segítséget és a tippeket előre is köszönom, akár itt akár PÜ.-ben

    CsG
    Utoljára módosította: CsG; 2017. 03. 17. 23:28.

  2. #2
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Holnap rákérdezek. Ha szabad a hely, akkor egyeztetünk.


  3. #3
    Ha idegklinika, ahhoz az egyik legközelebbi kis motelféle a Víg Apát, 300 méter séta a klinika tőle.
    http://vigapathotel.blogspot.hu/
    A Szent György Fogadó szintén nagyon közel van és jó is, bár árban persze több, de teljesen elfogadható a színvonalához képest:
    http://www.szentgyorgyfogado.hu/hotel-arak

    Ha kocsival jönnek, tehát tud közlekedni, akkor persze bővülnek a lehetőségek.
    Utoljára módosította: Erikkonen; 2017. 03. 18. 09:57.

  4. #4
    Két éve az egyik barátom meglepetésbulijára utaztam Pécsre. Akkor az Aranyhajó fogadóban laktam. Nagyon jó helyen van (Széchenyi tér), ehhez képest meglepően olcsó. Nem luxusszínvonal, de az alapvető követelményeknek megfelel.

  5. #5
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Ment PÜ.


  6. #6

    Segítség.

    Sziasztok. Megvettem az eredeti GTR2-t Hogy Online is tudjak játszani de nem kapcsolódik a szerverre a játék.Azt írja hogy(Registration Failed:Could not connect to the server!) Mi lehet a baj? Aki tud segítsen. Köszönöm.

  7. #7
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Itt találsz infót, bár nem tudom mekkora élet van online a GTR2-vel: HGTRM GTR2 Elsősegély!
    Mi évek óta nem használjuk már, az is lehet a fenti leírás sem aktuális már....


    Illetve a jövőben kérlek nézz körül, nincs-e a kérdésesnek megfelelő topik (pl.: ez az lett volna), vagy a témának megfelelő topikcímet hozz létre, mert ez így most semmi nem mond...
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 05. 07. 13:54.

  8. #8
    Thurzó Jenő Regisztrált
    Csatlakozott
    2016. 09. 13.
    Város
    balassagyarmat
    Üzenetek
    1

    GTR2

    Hali!
    Két hete vettem meg kb én is és detto ugyan ez!

  9. #9
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg jenci86 írta Hozzászólás megtekintése
    Hali!
    Két hete vettem meg kb én is és detto ugyan ez!
    És a fenti link nem segít?

  10. #10
    Sturm Norbert Versenyző Norbert Sturm logója
    Csatlakozott
    2020. 08. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    7

    Szerver tagság

    Hello érdeklődni szeretnék hogy befizettem az éves díjat írtam is a kapcsolat menüpontban de lassan nevezni kéne és sajnos még nem tudok. Köszönöm

  11. #11
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg Norbert Sturm írta Hozzászólás megtekintése
    Hello érdeklődni szeretnék hogy befizettem az éves díjat írtam is a kapcsolat menüpontban de lassan nevezni kéne és sajnos még nem tudok. Köszönöm
    Szervertagság topikban kérdezz rá hogy hol jár a dolog. Szabolcs tudja ellenőrizni befizetést, és ő adja meg a rangokat az embereknek. Esetleg írj neki egy privátot hogy hamarabb észrevegye, de szerintem a szerdai futam elött lecsekkolja az eddigieket.

  12. #12
    Sturm Norbert Versenyző Norbert Sturm logója
    Csatlakozott
    2020. 08. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    7
    Köszönöm szépen a segítséget.

  13. #13

    nem mentett körök

    Sziasztok.

    Valakinek volt már problémája a Raceroommal, hogy nem menti el a köreit a leaderboardon? Most gyakorolok a Cupra esportal a nordschleifén és nem menti.
    Eddig még nem tapasztaltam ilyet, ha esetleg valaki tudna segíteni az szuper lenne, mert vasárnapig lehet időt futni.

  14. #14
    Idézet Eredetileg Nagy Balazs írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.

    Valakinek volt már problémája a Raceroommal, hogy nem menti el a köreit a leaderboardon? Most gyakorolok a Cupra esportal a nordschleifén és nem menti.
    Eddig még nem tapasztaltam ilyet, ha esetleg valaki tudna segíteni az szuper lenne, mert vasárnapig lehet időt futni.
    Esetleg másik competition-t próbáltál, hogy ott megjelenik-e? Ha ott sem, akkor én szerintem szólnék a szervezőknek/fejlesztőknek erről. Általában pályaelhagyással kapcsolatos ellenőrzések miatt történt ilyen a múltban különben.

  15. #15
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Esetleg másik competition-t próbáltál, hogy ott megjelenik-e? Ha ott sem, akkor én szerintem szólnék a szervezőknek/fejlesztőknek erről. Általában pályaelhagyással kapcsolatos ellenőrzések miatt történt ilyen a múltban különben.
    Próbáltam igen sima leaderboard challenget a porschéval és ugyan az történt. Egyébként írtunk a szervezők felé e-mailt, de még nem válaszoltak. Kár mert ilyen még nem fordult elő velem.

  16. #16
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Sziasztok!

    Igazából nem segítségkérés, csupán érdeklődés: mikorra tervezitek (vagy tervezitek-e egyáltalán) az idei GTR-Masters találkozót és díjátadót?
    Csak mert ha ősszel megint bedurran a COVID, akkor a szokásosnak mondható, késő őszi időpontban ugyancsak nem fogunk tudni találkozni.
    Persze, nem azt mondom, hogy legyen a nyár közepén, de mondjuk még az őszi bajnoki szezon előtt, esetleg szeptemberben (addigra csak hazaér mindenki a nyaralásból) még talán összehozható, csak hogy ne járjunk úgy, ahogy tavaly...

  17. #17

    Pc és xbox crossplay

    Sziasztok. Én pc n a barátom xboxon. Elképzelhető hogy tudjunk együtt játszani? Ha igen ez hogy lehetséges? Kezdők vagyunk bocsi a buta kérdésért

  18. #18
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg PatkóPéter írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok. Én pc n a barátom xboxon. Elképzelhető hogy tudjunk együtt játszani? Ha igen ez hogy lehetséges? Kezdők vagyunk bocsi a buta kérdésért
    Nemírtad hogy melyik szimulátorral tolnátok. De Assetto-val nincs crossplatform. Iracing, rFactor2, RaceRoom PC only.

    Populárisabb autós játékoknál (forza, f1) lehet hogy már megoldották hogy különböző platformról is együtt lehessen tolni, ezt nemtudom.

  19. #19
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Nemírtad hogy melyik szimulátorral tolnátok. De Assetto-val nincs crossplatform. Iracing, rFactor2, RaceRoom PC only.

    Populárisabb autós játékoknál (forza, f1) lehet hogy már megoldották hogy különböző platformról is együtt lehessen tolni, ezt nemtudom.

    Bocsánat azt elfelejtettem leírni😅 Asetto Corsarol lenne szó igen. Ezek szerint a szervezett futamokon is elképzelhetetlen hogy egy versenyen belül menjünk??

  20. #20
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg PatkóPéter írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsánat azt elfelejtettem leírni😅 Asetto Corsarol lenne szó igen. Ezek szerint a szervezett futamokon is elképzelhetetlen hogy egy versenyen belül menjünk??
    Nem lehetséges Assetto alatt. A dedikált szervereket sem fogjátok látni, mert a PS-es lobby-t a Sony futtatja/felügyeli. Fizika, irányítás között is lehet eltérés. De lehet más techniakai akadálya is van, amiért a legtöbb játékban ez nem szokott működni.
    Forza, és NFS Heat alatt hallottam hogy lehetséges a crossplatform játék.

  21. #21
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Nem lehetséges Assetto alatt. A dedikált szervereket sem fogjátok látni, mert a PS-es lobby-t a Sony futtatja/felügyeli. Fizika, irányítás között is lehet eltérés. De lehet más techniakai akadálya is van, amiért a legtöbb játékban ez nem szokott működni.
    Forza, és NFS Heat alatt hallottam hogy lehetséges a crossplatform játék.
    Köszönöm szépen a segítséget.

  22. #22

    GT Legens indítása

    Sziasztok!Használtkereskedésben megvettem a GT Legends című játékot!Online steam kód fel volt használva,de sebaj,majd játsom offline.
    Eddig OK!De telepítéskor beépít egy drivert a program a windows 7-be,amivel ez a rendszter nem kompatibilis....Legalábbis aezt írja ki hibaüzenetnek.
    Szeretném ha valaki segítene működésre bírni a singleplayert.A játékról sok jót hallottam/olvastam.
    Tika ha erre jársz segíthetnél!!!
    Üdv az egykori PC GURU olvasótól,töfitől!!!!
    (más is segíthetne ha tud!
    KÖSZÖNÖM!

  23. #23
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg töfi írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!Használtkereskedésben megvettem a GT Legends című játékot!Online steam kód fel volt használva,de sebaj,majd játsom offline.
    Eddig OK!De telepítéskor beépít egy drivert a program a windows 7-be,amivel ez a rendszter nem kompatibilis....Legalábbis aezt írja ki hibaüzenetnek.
    Szeretném ha valaki segítene működésre bírni a singleplayert.A játékról sok jót hallottam/olvastam.
    KÖSZÖNÖM!
    Szia,
    van egy egész GT Legends szekciónk a fórumban, ahol találsz ehhez segítséget:

    Fórum --> Szimulátorok --> További szimulátorok --> GT Legends
    Utoljára módosította: neilszab; 2023. 10. 20. 12:55.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •