Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (49 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCC - Indianapolis 03.22

    Kedves Versenyzők!

    Folytatódik a Masters WTCC 2017 Tavaszi bajnoksága! Negyedik helyszínünk az Amerikában található legendás pálya Indianapolis.
    Az USA-ban ez az első kifejezetten autóversenyre épült versenypálya melyet 1909 augusztusában használták először.
    A kezdetben kátránnyal és kaviccsal leszórt pályát egy megszállott autóversenyző Carl Graham Fisher 3,2 millió téglával újította fel.
    Később a téglaburkolatot teljesen lefedték aszfalttal, kivéve egy yard hosszúságú vonalat a célegyenesnél, mely az ovál a The Brickyard nevet kapta.



    4. Futam: 03.22. - Szerda Indianapolis
    Autók: WTCC 2015 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez: WTCC 2015)
    Nevezés: futam napján este 20:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Prac1: 20:15 (45 min) napszak: reggel
    Qual1: 21:00 (20 min) napszak: dél
    Race1: 21:20 (28 min) napszak: dél
    Prac2: 21:50 (7 min) napszak: délután
    Qual2: 22:00 (Superpole: 3 min) napszak: délután (ESC használata engedélyezett!)
    Race2: 22:05 (28 min) napszak: délután

    Shakedown időpont: 03.20. - Hétfő /NYÍLT!!!/
    Kezdés: 20:00

    Qual1: 10 perc
    Race1: 10 perc
    Practice2: 7 perc
    Qual2: (SuperPole)
    Race2: 10 perc (utána meg indul a következő menet!)

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság állása: LINK

    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B, #C
    Éles szerver jelszó a LINK-en

    Gyakorló szerver: GTR-Masters - Prequal /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters WTCC Bajnokság 2017 Tavasz
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!

    • Mivel az R3E multipalyer jelenleg még alpha állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások és egyéb kellemetlenségek az online versenyek során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters

  2. #2
    Kedves Versenyzők!

    T1-ben a megjelölt fehér vonal jelzi a pálya szélét.


    Kérjük, hogy a felkészülési és a verseny időszak alatt erre odafigyelve versenyezzetek.


  3. #3
    Schubert Dávid Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 02. 15.
    Város
    Tolna
    Üzenetek
    68
    Ugy latom meg nem indult be itt az elet, ugyhogy fel tennek par kerdest. Eloszor is.. van olyan lehetoseg, hogy valahol megnezzem az eddigi koreim alapjan mennyi at abszolut legjobb idom? Jo lenne latni, hogy mennyi van meg a koreimbe benne. Masodik kerdes... szerintetek mennyi lesz a "vizvalaszto" ido A-B szerver kozott? Vegul pedig a Suzukai buntetesek mukor derulnek ki?

  4. #4
    Idézet Eredetileg Schubertd írta Hozzászólás megtekintése
    szerintetek mennyi lesz a "vizvalaszto" ido A-B szerver kozott?
    Ahogy így nézem, 27-es idő kell a nyugodt alváshoz majd.

  5. #5
    Mentem egy 30 perces versenyt gyakorlásként, illetve a gumitesztelés miatt. Utóbbi miatt úgy tűnik nem kell nagyon aggódni, nekem 26 perc után lett narancs. Naplementében viszont sokkal szebb Indianapolis (egyébként Suzuka is).

    Aki agresszív kismalacok ellen akar gyakorolni, annak ajánlom a 120-as erősségre állítást és menjen bele bátran a sűrűjébe. Kétszer kiforgattak, Tarquini papa felkent a falra a célegyenesben egyszer és folyamatosan pöckölgetnek hátulról, ha mögötted van valaki. A T1-et sem Masters-es szabályok szerint veszik, ami miatt nagyon kellett figyelni, mert így balesetveszélyes volt nekem a szerint tréningezni.

  6. #6
    Idézet Eredetileg Schubertd írta Hozzászólás megtekintése
    Ugy latom meg nem indult be itt az elet, ugyhogy fel tennek par kerdest. Eloszor is.. van olyan lehetoseg, hogy valahol megnezzem az eddigi koreim alapjan mennyi at abszolut legjobb idom? Jo lenne latni, hogy mennyi van meg a koreimbe benne. Masodik kerdes... szerintetek mennyi lesz a "vizvalaszto" ido A-B szerver kozott? Vegul pedig a Suzukai buntetesek mukor derulnek ki?
    - Itt találod a prekvalifikációs időket: http://www.gtr-masters.hu/prequal/R3E_WTCC04
    - ezt elég nehéz megjósolni ( a legjobb idő a nyári bajnokságban : Sebestyén Csaba-Citroen C Elysee 1:27.370 )
    - nemsokára kint lesznek a büntetések is
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2017. 03. 18. 20:20.

  7. #7
    Schubert Dávid Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 02. 15.
    Város
    Tolna
    Üzenetek
    68
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Mentem egy 30 perces versenyt gyakorlásként, illetve a gumitesztelés miatt. Utóbbi miatt úgy tűnik nem kell nagyon aggódni, nekem 26 perc után lett narancs.
    En egy 20 percest mentem 115%-on, ami a gumikopast illeti nem gaz a palya, de ezek az Al-ok.. en nem tudom a T1 elott hogy vettek olyan fek tavot amilyet, de 20-30m beljebb fekeztek mint en es siman elfordultak, majd a kovetkezo kanyarba meg jol kiloktek

    Akkor a 1:27:9xx idommel nyugodtan alszok na jo azert nem, azert is kerdeztem hogy mi a varhato..

  8. #8
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Schubertd írta Hozzászólás megtekintése
    Eloszor is.. van olyan lehetoseg, hogy valahol megnezzem az eddigi koreim alapjan mennyi at abszolut legjobb idom? Jo lenne latni, hogy mennyi van meg a koreimbe benne.
    Sajnos itt utólag nincs rá lehetőség, a log fájlokban is csak egy, a legjobb idő szerepel. Az aktuális session legjobb relatív idejét a Timing részben jobb egérgombbal a kívánt versenyző nevére kattintva tudod megnézni. Itt vannak szektor idők és relatív legjobb idő is, de mindig csak az adott sessionre vonatkozólag. Én menteni szoktam a képernyőképet F12-vel, hogy később is meglegyen.

  9. #9
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Ha minden jól megy, akkor ez volt a Citrongy setupja: https://www.dropbox.com/s/hayv2h3l9w...7_357.svm?dl=0
    sajna nem vagyok benne biztos. Természetesen a nevét most változtattam át a filek között a citroen szó nem szerepelt

  10. #10
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Ha minden jól megy, akkor ez volt a Citrongy setupja: https://www.dropbox.com/s/hayv2h3l9w...7_357.svm?dl=0
    sajna nem vagyok benne biztos. Természetesen a nevét most változtattam át a filek között a citroen szó nem szerepelt
    Köszi, kipróbáljuk
    Lehet ez az egyetlen pálya ami fekszik a citromnak

  11. #11
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Este Shakedown!

    Shakedown időpont: 03.20. - Hétfő /NYÍLT!!!/
    Kezdés: 20:00

    Qual1: 10 perc
    Race1: 10 perc
    Practice2: 7 perc
    Qual2: (SuperPole)
    Race2: 10 perc (utána meg indul a következő menet!)

  12. #12
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi, kipróbáljuk
    Lehet ez az egyetlen pálya ami fekszik a citromnak
    Lehet A chevyvel kész szenvedés. Olyan mintha murvával szórták volna fel a pályát. Mindenhol csúszik le, akárhogy állítom. Nem is élvezem, úgyhogy nem is jövök. Sonoma dettó... Kis pihenő

  13. #13
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet A chevyvel kész szenvedés. Olyan mintha murvával szórták volna fel a pályát. Mindenhol csúszik le, akárhogy állítom. Nem is élvezem, úgyhogy nem is jövök. Sonoma dettó... Kis pihenő
    Chevit még nem próbáltam ezen a pályán,de a Honda se és a Citroen se egy álom. Mindegyik csúszkál. Tényleg olyan, mintha homokkal lenne felszórva a pálya .
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  14. #14
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet A chevyvel kész szenvedés. Olyan mintha murvával szórták volna fel a pályát. Mindenhol csúszik le, akárhogy állítom. Nem is élvezem, úgyhogy nem is jövök. Sonoma dettó... Kis pihenő
    Én a Chevivel mentem 1:27.414-et is absz. számításban, csak nem volt már több időm tovább faragni. Az is igaz, szerintem már több nem volt benne. Viszont versenyen fogja zabálni a gumikat sajnos.
    Annak nem örülök, hogy nem jössz! Tessék csak odaállni!
    Nekem a Suzuka nem feküdt, mégis végig küzdöttem.
    Nem hiányozhatsz a rajtrácsról!

  15. #15
    Én nem éreztem csúszkálósnak a Chevy-vel a pályát. A gumik is meglepően jól bírták végig nálam, még Suzuka-nál is jobban.
    Ha bárkinek segítség, én ezzel mentem:
    https://www.dropbox.com/s/wexd6zpudl...-RACE.svm?dl=0

  16. #16
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Én nem éreztem csúszkálósnak a Chevy-vel a pályát. A gumik is meglepően jól bírták végig nálam, még Suzuka-nál is jobban.
    Ha bárkinek segítség, én ezzel mentem:
    https://www.dropbox.com/s/wexd6zpudl...-RACE.svm?dl=0

    Egész jó a Chevi. Első szektorban stabilan jobb 1 tizeddel, mint a Honda és a Citroen. A top szektorok alapján 1:27,2-es idő megfutható.
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  17. #17
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Megy a szerver! - GTR-MASTERS.HU - SHAKEDOWN* #1
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  18. #18
    Schubert Dávid Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 02. 15.
    Város
    Tolna
    Üzenetek
    68
    En ugy veszem eszre, hogy kb 12-14 perc utan engedi el magat a gumi es onnantol kuzdes van, pedig akkor er kb sargaba meg csak. Odaig nagyabol egyenletesen tartja magat, de utana..

  19. #19
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Idézet Eredetileg Schubertd írta Hozzászólás megtekintése
    En ugy veszem eszre, hogy kb 12-14 perc utan engedi el magat a gumi es onnantol kuzdes van, pedig akkor er kb sargaba meg csak. Odaig nagyabol egyenletesen tartja magat, de utana..

    Érdekes lesz az biztos
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  20. #20
    Jó, akkor én majd megint a verseny második felében aratok

  21. #21
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Jó, akkor én majd megint a verseny második felében aratok

    Sok sikert hozzá
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  22. #22
    Most nyomtam egy 90 perces edzőversenyt, megpróbálva egy kiállással, persze 24.helyről indulva. A 46. percben jöttem ki kerékcserére (sárgulás 15, narancsulás 28, pirosulás 36 perc után volt). Kár, hogy elbambultam a kiállást, 17 mp "waiting" után jöttem rá, hogy nem csak kiválasztani, hanem konfirmozni is kellene, hogy nekiálljanak dógozni a népek.... Versenybe vissza, így 1. helyről a 17.-re estem hátra, aztán fél perccel a vége előtt ismét a 10.-ként haladva a T1 féktávján eldurrant a bal első. Ez úgy 43 perccel lehetett a kerékcsere után. Szóval a gumikkal nemigen lehet gond 28 perc alatt.

    Az inkább lesz necces, hogy a T1-et nehéz lesz kivédeni, ha valaki levágja. Én mentem fehér vonalon kívül, de 2-3 alkalommal is visszaelőztek ott, pedig féktávnál volt 2-3 tized előnyöm. Tartok tőle, hogy ebből ott lesz pár "vita". Ugyanezen okból felzárkózásra is nagyon alkalmas, ha valaki rendszeresen lenyesi. Körönként 2-4 tizedet lehet ott nyerni a teljesen szabályosan fordulóhoz képest.

  23. #23
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Az inkább lesz necces, hogy a T1-et nehéz lesz kivédeni, ha valaki levágja. Én mentem fehér vonalon kívül, de 2-3 alkalommal is visszaelőztek ott, pedig féktávnál volt 2-3 tized előnyöm. Tartok tőle, hogy ebből ott lesz pár "vita". Ugyanezen okból felzárkózásra is nagyon alkalmas, ha valaki rendszeresen lenyesi. Körönként 2-4 tizedet lehet ott nyerni a teljesen szabályosan fordulóhoz képest.

    Ha szabályosan nem tud megelőzni, akkor adja vissza a pozíciót. A pályahatárok mindenkire vonatkoznak és ezt a támadó pilótának fel kell tudni mérni, hogy belefér-e szabályosan az előzés, vagy sem.
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  24. #24
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    A fehér vonalas szabályt továbbra is mindenki, minden szituációban köteles betartani!

    A versenybíróság a futamokat kiemelten fogja figyelni, különös tekintettel a T1-es kanyart. Mindenkitől elvárjuk a szabályos versenyzést és a versenytársakkal szembeni fair viselkedést!
    Utoljára módosította: Cerdoblaise; 2017. 03. 22. 08:38.
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  25. #25
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    A fehér vonalas szabályt továbbra is mindenki, minden szituációban köteles betartani!

    A versenybíróság a futamokat kiemelten fogja figyelni, különös tekintettel a T1-es kanyart. Mindenkitől elvárjuk a szabályos versenyzés és a versenytársakkal szembeni fair viselkedést!
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •