Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 41 (41 összesen)

Téma: AC GT3 - Shakedown - 03.19 - Sepang

  1. #26
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Tegnapi futamról lesz results? Jó lenne!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #27
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Tegnap kár volt ezt az egészet streamelni, mert nagyon összevissza közlekedtem rajta. Amilyen stabil volt eddig a Porsche, most annyira bolyongós lett, a terhelés váltásoknál megbicsaklik, úgyhogy valamin sürgősen feszesítenem kell majd. Ráadásul a tegnapi kis szösszeneten a 19fokos levegő mellett vállalható volt a soft, de utána prekvalon már a felvezetőben elmelegedett a negyvenakárhány fokos aszfalton.
    Viszont elnézve Széchy kollega köridejét felmerül a kérdés, hogy Lányi Tamás 1mpes előnye az vajon a softnak köszönhető?
    Ráadásul a prekval tábla is elég üres, kevesen is jöttek, pedig ezt pont a demokrácia vonzotta be a piacra...

  3. #28
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Életkor
    39
    Üzenetek
    416
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap kár volt ezt az egészet streamelni, mert nagyon összevissza közlekedtem rajta. Amilyen stabil volt eddig a Porsche, most annyira bolyongós lett, a terhelés váltásoknál megbicsaklik, úgyhogy valamin sürgősen feszesítenem kell majd. Ráadásul a tegnapi kis szösszeneten a 19fokos levegő mellett vállalható volt a soft, de utána prekvalon már a felvezetőben elmelegedett a negyvenakárhány fokos aszfalton.
    Viszont elnézve Széchy kollega köridejét felmerül a kérdés, hogy Lányi Tamás 1mpes előnye az vajon a softnak köszönhető?
    Ráadásul a prekval tábla is elég üres, kevesen is jöttek, pedig ezt pont a demokrácia vonzotta be a piacra...
    Amikor tesztelték az add on pályákat nem volt monitorom így nem tudtam véleményt nyílvánítani de ez egy moslék. Karakterre hasonlít Mugellora. Betöltöttem azt a setupot, már mindent elállítottam úgy se jó. Mintha egy másik autót vezetnék. Szóval nem feltétlen az autóval vagy a setupal van a baj.

    Tapatalkról küldve.

  4. #29
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg leslie.bai7 írta Hozzászólás megtekintése
    Amikor tesztelték az add on pályákat nem volt monitorom így nem tudtam véleményt nyílvánítani de ez egy moslék. Karakterre hasonlít Mugellora. Betöltöttem azt a setupot, már mindent elállítottam úgy se jó. Mintha egy másik autót vezetnék. Szóval nem feltétlen az autóval vagy a setupal van a baj.

    Tapatalkról küldve.
    Érdekes,köszi az infót. Ennek szellemében akkor nem a tökéletesre, csak a kevésbé rosszra törekszem majd.

  5. #30
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Ráadásul a prekval tábla is elég üres, kevesen is jöttek, pedig ezt pont a demokrácia vonzotta be a piacra...
    aha, az
    Vagy inkább bekerült, csak mert pár embernek tetszett, és a normális pályák meg - ugyan úgy pár ember szerint - "unalmasak".

    szerintem.

  6. #31
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    aha, az
    Vagy inkább bekerült, csak mert pár embernek tetszett, és a normális pályák meg - ugyan úgy pár ember szerint - "unalmasak".

    szerintem.

    Én sem érzem az unalom ízét, meg valahogy Massa se azért vonult vissza mert már unta volna a 15. melbourne-i rajtját

  7. #32
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    aha, az
    Vagy inkább bekerült, csak mert pár embernek tetszett, és a normális pályák meg - ugyan úgy pár ember szerint - "unalmasak".

    szerintem.
    Igen, mert tetszett azoknak, akik OTT VOLTAK a teszteléskor. Most meg van pár ember, akiknek nem tetszik, ami természetesen mindenkinek szíve joga. És mindig lesz pár ember aki más véleményen van, mint a többiek. Az már más kérdés, hogy mikortól válik kínossá, ha a "pár ember" rá akarja erőltetni a véleményét másokra? Ez persze lehet a gyári pályák javára és hátrányára is, mindegy. A lényeg azon van, hogy ha a többségnek megfelel, akkor a "pár ember" ezt tartsa tiszteletben. Ha a többség kizárólag gyári pályákat szeretne, akkor én biztosan nem fogok emiatt tüntetni, hanem tudomásul veszem.
    Amennyire emlékszem, volt támogatottsága mindkét eshetőségnek és ezért voltak a nyilvános tesztelések, ahol voltak bőven a mezőny minden részéből. Mondhatni reprezentatív minta voksolt, hogy mi legyen belőlük és mi ne legyen.

  8. #33
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, mert tetszett azoknak, akik OTT VOLTAK a teszteléskor
    LOL

    Szóval az adott addon pályát csak ott és csak akkor lehet kipróbálni hogy véleményt formálhassak róla???
    Értem.

    De egyébként nincs itt semmi erőltetés meg tüntetés. Csak a véleményemet mondtam el. Ahogy mások is.
    Hogy ezek esetleg különböznek? Megesik.

  9. #34
    Fülöp Róbert Versenyző leomitsu logója
    Csatlakozott
    2015. 10. 19.
    Üzenetek
    398
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    LOL

    Szóval az adott addon pályát csak ott és csak akkor lehet kipróbálni hogy véleményt formálhassak róla???
    Értem.
    Igen! Illetve próbálhatod most is, csak már a kész versenynaptárt nem lehet megváltoztatni. Teszten elég részletesen belementünk mindenbe, volt ideje mindenkinek véleményt nyilvánítani. Akit ez akkor nem érdekelt, az magára vessen, legközelebb lehet lobbizni azért, amit akartok. Ha meg nem teszitek, akkor majd döntenek nélkületek, ennyi. Amúgy a pálya valóban nem egy kiváló minőségű konvert, de teljesen alkalmas versenyzésre. Van több lehetőség előzni, lehet majd egymással csatázgatni a széles pályán. Jah és Barhrain, illetve Montreal se lesz jobb ebből a szempontból...

  10. #35
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Jah és Barhrain, illetve Montreal se lesz jobb ebből a szempontból...
    Pont a legrosszabb Hungaroringet hagytad ki a felsorolásból
    Nekem még nem volt időm amúgy kipróbálni a Sepangi pályát, lehet hogy mások is így voltak vele. Ráadásul a bajnokság előrehaladtával mindig csökken a létszám
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 03. 20. 19:33.

  11. #36
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Szóval az adott addon pályát csak ott és csak akkor lehet kipróbálni hogy véleményt formálhassak róla???
    Természetesen nem, de az a teszt volt hivatott arról dönteni, hogy melyik pálya kerüljön be a naptárba vagy sem? A következő bajnokság előtt akkor célszerű lenne ezt egy igen/nem szavazással eldönteni.

    Más kérdés, hogy az itt versenyzők igényszintje is más és más, ahogy a hardverek is, amiket használnak. Néha mégis kicsit olyan érzésem van, mintha a "mercis" autósok nem értenék, hogyan lehet egy "opellel" is létezni, mert az annyira igénytelen.

  12. #37
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnapi futamról lesz results? Jó lenne!
    a Q bugos , de a verseny már stimmel:
    http://simresults.net/170320-4Cd

  13. #38
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    a Q bugos , de a verseny már stimmel:
    http://simresults.net/170320-4Cd
    Köszönöm!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  14. #39
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Először is a pályáról.
    Mindig is szerettem sepangot, szerintem elég technikás pálya a tört kanyarjaival. Nagyon el kell kapni a ritmusát, az íveket, hogy jó időt lehessen menni rajta. Az AC-s konvert valóban nem tökéletes, grafikailag lehetne szebb, nincsenek útegyenetlenségek, de a vonalvezetése jó, ezért nekem semmi bajom vele. Én azon az oldalon vagyok, hogy ilyen pályán is lehet jókat meccselni egymással, és ha megy a harc, pont nem azt fogom nézni, hogy milyen kidolgozottak a fűszálak a pálya mellett.
    Harcolni meg lesz kivel így is, és hiába nincs hupli, hogy igazán gyors legyél meg kell küzdeni a pályával is.

    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap kár volt ezt az egészet streamelni, mert nagyon összevissza közlekedtem rajta. Amilyen stabil volt eddig a Porsche, most annyira bolyongós lett, a terhelés váltásoknál megbicsaklik, úgyhogy valamin sürgősen feszesítenem kell majd. Ráadásul a tegnapi kis szösszeneten a 19fokos levegő mellett vállalható volt a soft, de utána prekvalon már a felvezetőben elmelegedett a negyvenakárhány fokos aszfalton.
    Viszont elnézve Széchy kollega köridejét felmerül a kérdés, hogy Lányi Tamás 1mpes előnye az vajon a softnak köszönhető?
    Ráadásul a prekval tábla is elég üres, kevesen is jöttek, pedig ezt pont a demokrácia vonzotta be a piacra...
    Softtal mentem. Először én is megijedtem a 45foktól, aztán feltettem a softot és 1-2 körre jó. A pálya végére kicsit felmelegszik a bal oldala, de válalható, aztán t1re vissza is hül üzemire.
    A porschéval kapcsolatban pont az ellenkezőjét érzem az első gyakorlásomon éreztem, hogy egész jól megy, fekszik neki a pálya. Akkor még nem sokan mentünk, időben nem tudtam hova tenni, de érzésre jó volt a kocsi. 2:05:8-t mentem med gumin, úgy éreztem 2:05 benne van. Aztán volt egy kis időm, meghajtottam több verdát is, így még több kört mentem a pályán és visszaülve a poriba, jött ez az idő. Mondjuk még nekem is hihetetlen kicsit, mert 2:05 körülire számítottam, lehet nem is tudnám újra produkálni
    De talán ez a pálya jobban fekszik a kocsinak, mint a korábbiak.

    Meg is néztem a rank oldalt, lehetne egy rekord a nevem mellett (amíg valamelyik top pilóta ki nem próbálja ezt a kombót ), persze sepang nincs ott
    Az mitől függ, hogy melyik pálya kerül fel rankra?
    Utoljára módosította: latoo; 2017. 03. 20. 22:23.

  15. #40
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Softtal mentem. Először én is megijedtem a 45foktól, aztán feltettem a softot és 1-2 körre jó. A pálya végére kicsit felmelegszik a bal oldala, de válalható, aztán t1re vissza is hül üzemire.
    Hát ez ijesztően hangzik, mert nyomokban sem látom ezt viszont az én abroncsaimon.
    Ráadásul nagyon rosszul érzem magam a pályán, 2. időmérő pont előtti dupla jobbos törést nagyon szerettem, de most rémes. Túl lassúnak érzem magam benne, de ecserébe nincs mechanikai tapadás hogy nagyobb tempót vigyek bele

  16. #41
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799

    Cool

    Szerintem itt a népszerűtlen autókban is van még bőven(Ferrari,Porsche,AMG,Audi),csak el kéne merülni a setupban.
    2.5.0-kat mediummal, tankoltan is lehetne futni,csak ahhoz össze kéne rakni egy "tökéletes kört", ami itt, ennyi "vak" kanyarral, nekem százból egyszer sem sikerült
    Tényleg mikor lett ez BMW,Meki,Lambo házi bajnokság?
    Na jó itt még vannak Nissanok is...

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •