Oldal: 5 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (152 összesen)
  1. #101
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    1-24. helyezett: GTR-Masters.hu #R1 - Jagodits--> Pfennig
    25-38.
    helyezett: GTR-Masters.hu #R2 - Tóth-> Menyhárt
    Bocs Gabi /

  2. #102
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg csumidex írta Hozzászólás megtekintése
    Idő nélkül csatlakoznék hajtani a sereget a hátsó taktusban.
    Gyere booking-gal R2-re, ha nem vagy ön és közveszélyes!

  3. #103
    Kókai Konrád Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    BP
    Üzenetek
    216
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Gyere booking-gal R2-re, ha nem vagy ön és közveszélyes!
    OK, köszi, csak annyira vagyok közveszélyes mint rílba.

  4. #104
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Chrys írta Hozzászólás megtekintése
    1-gyel van kikapcsolva? Ez biztos?
    igen:

    "=0" means that the app is active and you can control it with D-Pad and keyboard arrows.
    "=1" turns off the app. D-Pad and keyboard arrows won't make the pit menu appear. You have to use mouse when stopping in the pit, just like before the 1.13 update.

  5. #105
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Bocs Gabi /
    Direkt nem siettem haza, mondom a nagy pálya miatt elég leszek az A-ra...

  6. #106
    Majd legközelebb!Sajnálom jó lett volna R2-ön.Jó versenyt mindenkinek.

  7. #107
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302

  8. #108
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése

  9. #109
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Kozek.mp írta Hozzászólás megtekintése
    Majd legközelebb!Sajnálom jó lett volna R2-ön.Jó versenyt mindenkinek.
    Mert mi a gond? Lemaradtál a booking-ról?

  10. #110
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Mert mi a gond? Lemaradtál a booking-ról?
    nem engedett fel vagy sikerült valamit elnyomkodnom,nem tudom.45 perckor semmi nem történt.Nem számolt vissza mint máskor.Ezt az app dolgot kéne már rendbe rakni végre.Én már nem tudom mit is tehetnék.

  11. #111
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Kozek.mp írta Hozzászólás megtekintése
    nem engedett fel vagy sikerült valamit elnyomkodnom,nem tudom.45 perckor semmi nem történt.Nem számolt vissza mint máskor.Ezt az app dolgot kéne már rendbe rakni végre.Én már nem tudom mit is tehetnék.
    Rá kell frissíteni a szerverre a lobby-ban 19:45 után és akkor látod csak valós állapotokat.
    Rank App ügyben meg laci tud segíteni a megfelelő topikban.

  12. #112
    Mezei Krisztián Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 05. 11.
    Város
    Nürnberg
    Üzenetek
    135
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    igen:

    "=0" means that the app is active and you can control it with D-Pad and keyboard arrows.
    "=1" turns off the app. D-Pad and keyboard arrows won't make the pit menu appear. You have to use mouse when stopping in the pit, just like before the 1.13 update.
    Beállítottam, restart, pitconfig nem működik. Marad a szokásos kézi állítás.

  13. #113
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Chrys írta Hozzászólás megtekintése
    Beállítottam, restart, pitconfig nem működik. Marad a szokásos kézi állítás.
    Én azzal mentem, (a versenyen) működött. Előtte direkt ki is prbáltam. Qualin nem, de versenyben működik. Legalábbis nekem.
    Mindenesetre biztosan át kell szokni az újra, mert a pitkonfigot már nem fejlesztik tovább.

  14. #114
    Elnézést kérek Gergőtől és Eriktől a fafejüségemért, horror lehetett (nekem az volt), előbb ki kellett volna már lépnem. De hát reménykedtem, hogy visszatér a pingem a normális értékre. Előfordulhatott volna, mivel randomnak tűnik a dolog. Illetve hát fingom sincs, hogy miért csinálja ezt mostanában. Úgy egy hónappal ezelőttig atomstabil volt. (Valakinek ötlete esetleg?)
    Utoljára módosította: croatianus; 2017. 03. 26. 22:28.

  15. #115
    Mezei Krisztián Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 05. 11.
    Város
    Nürnberg
    Üzenetek
    135
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Én azzal mentem, (a versenyen) működött. Előtte direkt ki is prbáltam. Qualin nem, de versenyben működik. Legalábbis nekem.
    Mindenesetre biztosan át kell szokni az újra, mert a pitkonfigot már nem fejlesztik tovább.
    Qual-n próbáltam, akkor lehet ment volna élesben. Sajnos nem tudtam kipróbálni, mert előjött egy Fanatec V2 hiba az F1 kormánnyal, a rajtrácson kifagyott. Sikerült reprodukálni a hibát, írtam is a gyártónak.

  16. #116
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291

    R1

    Utolsó helyről 7.-re. Meglepődtem. Tanultam attól, aki miatt az előző futamon nem nyertem pole-ból R2-ön. Végig együtt autóztunk kb, az egy hibámtól eltekintve, ahol benn maradt 8-10 másodperc. Ha az nem lett volna akkor talán 5. hely is lehetett volna a vége. Grat Kristóf!

    Zelfel Tomi a türkiz-fekete Nissannal beékelődött közénk, mert a végén gondoltam elengedem, és akkor amíg csatáznak, könnyebben maradok majd közel, és talán így könnyebb lesz Kristófot levadásznom.
    Nem nagyon értettük meg egymást Tomival, az első elengedési próbánál, majdnem összeakadtunk. Másodszorra már sikerült
    Az utolsó kanyarra végül újra utolértem Tomit, és bocsi, elnéztem a féktávot kicsit. Összeértünk, így a célig már nem is nyomtam neki, hogy tisztán tied legyen a hely
    Nem éreztem volna fair-nek ha ott előtted futok be ezután.
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  17. #117
    Kanyuk Ferenc Versenyző rfex1 logója
    Csatlakozott
    2016. 11. 02.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    94
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönjük! Végig jó volt!

  18. #118
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg rfex1 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönjük! Végig jó volt!
    Szívesen, máskor is. Bár remélem akkor több izgalommal tudok szolgálni, mert itt hamar vége lett a küzdelemnek.

  19. #119
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Utolsó helyről 7.-re. Meglepődtem. Tanultam attól, aki miatt az előző futamon nem nyertem pole-ból R2-ön. Végig együtt autóztunk kb, az egy hibámtól eltekintve, ahol benn maradt 8-10 másodperc. Ha az nem lett volna akkor talán 5. hely is lehetett volna a vége. Grat Kristóf!

    Zelfel Tomi a türkiz-fekete Nissannal beékelődött közénk, mert a végén gondoltam elengedem, és akkor amíg csatáznak, könnyebben maradok majd közel, és talán így könnyebb lesz Kristófot levadásznom.
    Nem nagyon értettük meg egymást Tomival, az első elengedési próbánál, majdnem összeakadtunk. Másodszorra már sikerült
    Az utolsó kanyarra végül újra utolértem Tomit, és bocsi, elnéztem a féktávot kicsit. Összeértünk, így a célig már nem is nyomtam neki, hogy tisztán tied legyen a hely
    Nem éreztem volna fair-nek ha ott előtted futok be ezután.
    Köszi, nagy nagy grat Nekedis Nélküled nekem sem ment volna ennyire, húztál, meg kergettél, ami jól szokott esni. Jó referenciapont voltál, tudtam hogy téged kell néznem

    Köszi Zelfinek is csatát a verseny hajrájában.

    Meg talán Tóbiásnak is, hogy nemnyomott meg, bírt mögöttem maradni.

    Ennyit a B eleje, meg A vége összenem hasonlíthatóságáról. Ennyit a versenytáv, konzisztencia, stratégia fontosságáról.
    Pont ugyanúgy, ugyanazzal a taktikával, hard-al mentem végig, ugyanúgy nem készültem, verseny elött 2 órával mentem fel.
    Két hete, Silverstone B szerver "sima" 1. hely, és az A szerveren, futamidő szerint asszem 6.lettem volna.
    Ma, épphogy, utolsónak bejutva A szerverre, utolsóként rajtolva, 5. hely. (Huntertaylor ugyanez pepitában, multkor 2.hely, most 7.)
    Sztetek 2 hét alatt megtanultam versenyezni? Sztetek eltérő volt a teljesítményem? Sztetek most vagy dupla annyi pontot ért a produkcióm?
    (Csak a prekval túlsúlyosságát, és egyoldalúságát akartam szemléltetni)

  20. #120
    Idézet Eredetileg croatianus írta Hozzászólás megtekintése
    Elnézést kérek Gergőtől és Eriktől a fafejüségemért, horror lehetett (nekem az volt), előbb ki kellett volna már lépnem. De hát reménykedtem, hogy visszatér a pingem a normális értékre. Előfordulhatott volna, mivel randomnak tűnik a dolog. Illetve hát fingom sincs, hogy miért csinálja ezt mostanában. Úgy egy hónappal ezelőttig atomstabil volt. (Valakinek ötlete esetleg?)
    Ööö, én nem vettem ebből semmit észre, csak, hogy eltűntél egy idő után.

  21. #121
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    A ratyi pálya miatti kedvetlenségemet bőven kárpótolta, hogy iszonyatosan jó verseny sikerült összehoznunk az R2 középmezőnyben.
    Köszönöm mindazoknak akik ebben közrejátszottak! Remélem Ti is legalább úgy megizzadtatok, ahogy én

    A replayt azért még vissza kell néznem, mert volt néha egy kis pitty-putty De remélem senkit nem ütöttem el nagyon, így az emlékeim alapján fair csaták voltak... replay nézés után részletezem és/vagy korrigálom

  22. #122
    Nem rajongok ezért a pályáért de Lányi Tamás , Nagy Laci tett arról ,hogy ne unatkozzak Köszi srácok. 1 élmény volt!

  23. #123
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    (Huntertaylor ugyanez pepitában, multkor 2.hely, most 7.)

    Kváziigen, csak most ugye annyi a különbség, hogy a hibámnak köszönhetően kerültem mögéd, míg előzőleg a taktika különbözött Mindenesetre most kicsit szar belegondolnom, hogy mi lett volna ha qualin 14-16.-nak bejövök ami lehetett volna, és onnan ez a taktika. Bár nem érzem, hogy ennél előrébb végeztem volna, ráadásnak sokkal több lett volna a rizikó benne.

    Mindenesetre meglepő volt mennyire működik ez az egész, már az előző futamon is csodálkoztam, mennyire hatékony volt nálad
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  24. #124
    B-szerver: Nagyon keveset prekvaloztam, mert egyrészt pont ekkor volt F1-ismétlés (amit végül megoldottam, letöltöttem), másrészt annyit úgysem javultam volna, hogy A-re kerüljek. Kvalifikáción aztán futottam a prekvalnál 3 tizeddel jobbat első nekifutásra, így nem is erőltettem tovább, mert hirtelen felindulásból a 85 liter+hard koncepció mellett döntöttem, tehát az elején úgyis megelőztek volna mások, csak rizikózok egy törést a tülekedésben. Végül rajt a 7. helyről, amit nagyjából tartottam is utána. Kerékcserék után az 5. helyen találtam magam, amit tartani is tudtam volna, ha nem követek el három kigyorsításból megpördülést a verseny második felében, ezzel veszítve cirka 25 másodpercet. Aztán persze lehet, hogy mediumon nem pördültem volna meg, meg valamivel gyorsabb is lettem volna. Összességében nagyjából mindegy, amit nyertem a réven, kidobtam a vámon. Egy próbát megért...
    A verseny nagyobb részében egyedül autózgattam, csak csapattársam, Gergely előzött kétszer a jobb gumikon, nem is kekeckedtem sokat. Zrubival viszont szépet játszottunk körökön át, mert bár gyorsabb volt a friss mediumokon, mint én a kopott hard-okon, jó darabig bosszantottam a védekezésemmel

    Összességében úgy tűnik, a medium kiállással biztonságosabb taktika. A hard kiállás nélkül sem rossz, csak kicsit több gyakorlással, magabiztosabban.

  25. #125
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    A ratyi pálya miatti kedvetlenségemet bőven kárpótolta, hogy iszonyatosan jó verseny sikerült összehoznunk az R2 középmezőnyben.
    Köszönöm mindazoknak akik ebben közrejátszottak! Remélem Ti is legalább úgy megizzadtatok, ahogy én

    A replayt azért még vissza kell néznem, mert volt néha egy kis pitty-putty De remélem senkit nem ütöttem el nagyon, így az emlékeim alapján fair csaták voltak... replay nézés után részletezem és/vagy korrigálom
    Emlékeim szerint kétszer koccantunk. Egyszer az egyik féktávon mögém-mellém érve, aztán az utolsó előtti beszigorodó jobbosban, amikor elcsúsztál mellettem és a kigyorsításom közben még kicsit neked koccantam, elértelek. Nem csúsztál elég gyorsan
    Nem volt semmi baj ezekkel, ennyi benne van a pakliban, nem is volt belőle hátrányom. Aztán amikor végül megelőztél, már nem keménykedtem, megdolgoztál érte, én meg már csúszkáltam eléggé. Nem lett volna fair betartanom neked.

Oldal: 5 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •