Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 65 (65 összesen)
  1. #51
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Akkor ez ahogy nézem még sem igaz, mert mind a két verseny délután 2kor kezdődött:

    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    1. eset - 5x:
    Qual1: 20 perc / 12:20 - 14:00
    Race1: 45 perc / 14:00 - 16:45 - száraz
    Qual2: 10 perc / 16:45 - 17:35
    Race2: 45 perc / 17:35 - 20:20 - esős
    Érdekes, nálam az AC sokkal rosszabbul fut mint ez a játék

  2. #52
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor ez ahogy nézem még sem igaz, mert mind a két verseny délután 2kor kezdődött:
    Igen, az 5x-ös gyorsítás mellett sötétben ért volna véget a futam. Ellenben a második futam "megörökölte" az első futam gumizódását.
    Egyébként a számításod se helyes:
    5x45 perc az 3 óra 45 perc azaz
    1. eset - 5x:
    Race1: 45 perc / 14:00 - 17:45 - száraz

    A szerveren a futam kezdetét tudjuk beállítani, időmérőnek nincs kezdő ideje.

  3. #53
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor ez ahogy nézem még sem igaz, mert mind a két verseny délután 2kor kezdődött:



    Érdekes, nálam az AC sokkal rosszabbul fut mint ez a játék
    Nem próbáltam az AC-t mostanában, de nekem post processing nélkül, néhány beállítás nem maxra állítva, de pl. környezet, saját autó, maxon 120 FPS felett ment. Teljesen elégedett vagyok vele. Max. grafikán is ki fogom próbálni. Egyébként egy elég régi i5-ös procim van, talán 2500-ös, GTX 960 meg asszem 8 GB RAM. Nekem nagyon kellemes meglepetés az egész szim. Már bánom, hogy nem karácsonykor vettem 15 EUR-ért.

  4. #54
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Hirtelen jött, hogy tudok indulni a futamon, ezért délután mentem először a Porsche-val.
    Elsőre is tetszett a gép, semmi extra de jó volt vele menni, de a második futamra kedveltem meg igazán, nagyon jót csatáztunk Ákossal! A fizika tényleg kiváló, élvezet vezetni, de pl nekem a felvezető kör is nagyon bejön. Az AC-hoz képest nálam is kevesebb az fps, még úgy is hogy Rf2 butítva van, Ac meg nem, remélem lesz majd valami optimalizáció.
    Jó volt az autó, de azért sajnálom hogy nem a Clio lett, szerencsém volt mert kb mindig volt kivel csatázni vagy menekülni valaki elől, de eléggé szétesett szerintem a mezőny.
    Remélem a létszám növekedni fog, nem csökkenni, amikor tudok jövök mert megéri

  5. #55
    Halmi József Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 08. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    57
    Az rF2 inkább a GPU limitet, az AC pedig inkább a CPU limitet kezeli rosszabbul a saját tapasztalataim szerint. Amikor régi prociról másikra váltottam (ugyanazon videókártya mellett), akkor előtte az rF2 fényévekkel jobban ment, és nem értettem a sok panaszt. Utána AC-ra volt ez elmondható. Reméljük mostanában javulni fog egy picit az rF2-nél is a helyzet (persze semmi csodára nem szabad számítani rögtön, de idővel szebb és gyorsabb is lehet).

  6. #56
    Nálam i5 2400-as van GTX 960-al párosítva és 16GB Ram-al. Amit lehet High és Low közt véáltoztatni, az a magasabb értéken van, igazából magától állt be azokra. Így a rajtnál volt 80 körüli FPS-em, később felment 100 körülre.
    Offline kipróbáltam, hogy leveszem az értékeket, de akkor sem lett sokkal több, így inkább a szebb képet választottam.

  7. #57
    Tóth Jani Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 08. 10.
    Város
    Gyöngyös
    Üzenetek
    73
    Micsoda számok! Lehet, hogy még a legjobb szándékom ellenére is fel kell hagynom a gumimacis orvosi autó szereppel, bár a kitűzött célomat elértem az utolsó hellyel, de nekem konkrétan az első fél körökben az fps masszívan beállt 21-re. Azt se tudtam hol vagyok néha. Amikor egyedül flangáltam fél körrel lemaradva ott már nagyon korrekt, 40 körüli volt az érték. Szóval akinek i3+R7 250 combója van, nem tudom nyugodt szívvel ajánlani a játékot, hacsak nincsenek mazohista hajlamai. Ja és brutál le van butítva a grafika. Lehet megyek vissza az ET2-be babot szállítani....
    "A harmadik bukfenc után elvesztettem az uralmam az autó felett!"

  8. #58
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Koncentráció, azt hiszem ez a tegnapi napom kulcsa (de sajnos nem annyira pozitív értelemben).
    Nagyon jók voltak a tegnapi futamok az mondjuk kár, hogy nem egy nagy boly volt hanem elszakadt az elején három ember utána kis szünet majd a többiek ütöttek egymást ahogy olvasom.
    Meglepő milyen jókat lehet evvel a kocsival csatázni, ezt nem gondoltam volna, igaz nem annyira versenyen, hanem a practice alatt mentünk Kristóffal egy nagyon frankó üldözekedést vagy 8-10 körön keresztül.
    A gyakorlások alatt "telitankkal" próbáltam menni, hogy megnézzem milyen illetve hogy a gumit mennyire eszi, hogy viselkedik bár max 2x10 kört tudtam menni tesztnek, de ez is jobb volt mint a semmi mert előtte csak időmérős köröztem. Viszont tankolva is jónak tűnt a tempó 2.05-ös körök még néha 2.04 is befigyelt. Aztán időmérőn sikerült a pre-q időnél is jobbat menni (lehet már itt is számított a gumizódás), de ez is csak a 2. helyre volt elég.....aztán jött a verseny vagyis nem előbb a felvezető kör, amit igen szépen sikerült kiviteleznem, a hátsó egyenesbe addig melegítettem a gumit míg sikerült keresztbe átcsúsznom a füvön mindenen még szerencse, hogy nem ütöttem ki senkit...megérdemeltem volna, hogy falba végezem, bár ez igazából a végeredményt nézve teljesen mindegy lett volna. Na azért sikerült felállni a rácsra egy jó rajttal sikerült is átvenni a vezetést, még el is léptem amíg Kristóf és Attila egymással csatáztam, majd ezt a kb 2mp-s előnyt egész jól el is manageltem, mondjuk nagyon kellett nyomni, csak úgy néztem az időket :O Aztán a utolsó negyed órára vagy én lanyhultam vagy ők másképp használták a gumikat, de szépen lassan ledolgozódott ez az előny és hát a 10p-s figyelmeztetésnél jött a meglepi, nézem mennyi benzin van és rádöbbentem, hogy ez rohadtul nem lesz elég, na ez szét is baszta a koncentrációmat, jött is egy két hiba, majd elment Kristóf aztán Attila is, még Attilát meg tudtam volna kergetni de a 20. körbe sajnos elfogyott a nafta, egy pillanatig elgondolkodtam, hogy bemenjek tankolni mikor már tudtam, hogy ez kevés de rájöttem sose box-oltam még rf2-be ki tudja mi van beállítva szóval elvetettem az ötletet, úgyhogy kigurultam a végét (Pedig még a verseny előtt beszéltük is Kristóffal a körszámot, meg talán a benzint is, én csak a gyári műszerre hagyatkoztam amin az volt, hogy 2l/kör kb...de mint kiderült ez lehet 2.01 vagy 2,99 és hát közelebb lehettünk a másodikhoz, így hát nevethettem magamon, meg aztán Kristófon is meg úgy láttam szegény Szabi is hasonló cipőbe ugrott bele Tanulság legközelebbre valami telemetria progit aktiválni kell.)
    Jöhetett a második időmérő (amúgy ez csak egy kérdés a rendes bajnokságba is két időmérő van? miért nem fordítottuk meg az első 8-at, abba lehet több izgalom lett volna mint ebbe mert így az erőviszonyok tekintetébe sok minden nem változott), itt a gumizódás nagyon érződött (big UP neki!!!) olyan időket toltunk meglepődtem, ez még szorosabb volt jóval mint az első időmérő de ugyanazzal az eredménnyel.
    Rajt most nem volt olyan perfect így maradt a pozícióm az első kanyarok után, aztán láttam Kristóf nagyon tempóba van nekem meg totál szétesett a koncentrációm, így úgy döntöttem inkább most nem mennék elől mint első versenyen hanem elengedem aztán öljék egymást Attilával én majd hátulról követ és figyel (esetleg lecsap) taktikát nyomom, ami persze baromi jó lett volna, egész együtt is mentünk.....de sok volt nekem ennyi fókusz egy estére féktávon a régi célegyenes utáni jobbosba (a féltávon a 100-as táblát ki pusztította el? azt ott teljesen összezavart kellett vagy 5 kör mire helyreraktam, hogy ott hol is kéne fékezni) úgy bedriftemtem, hogy örültem, hogy nem aprítottam le a kocsit a falon evvel buktam egy csomót, majd abba a körbe még egyszer így lemaradtam mint az állat annyi előnyöm volt, hogy a 3. helyen tudtam maradni, itt még baromi sok idő volt több mint félóra gondoltam tolom, aztán hátha történik valami elől, de igazából sok minden nem lett magányos 30 perc egyedül, pedig izgi lett volna mert kb teljesen egyforma tempót mentünk ....még néha hibáztak is ekkor gyorsan leharaptam pár másodpercet, de még nekem is sikerült a végéig 2-3 kisebb nagyobb féktávos nem odafigyelést produkálni így stagnált a difi.
    Btw gratula Attila és Kristóf, nagyon jót mentünk, csak ilyeneket a jövőbe kevesebb malőrrel illetve mindenki másnak is aki végigment és jött futamra (mondjuk az igazságot megvallva erre a 45 percre ráadásul kétszer nagyon nem voltam felkészülve az első 45 percet még le tudtam majdnem managelni agyba a másodikat már nem nagyon, mondjuk nem tudom mikor futottam utoljára 10percnél hosszabb versenyt vissza kell erre edződni illetve a 45 perc után ami legnagyobb bajom volt, a térdem eléggé fájt így első verseny után gondoltam is, hogy a másodikat hagyom is, de túléltem vhogy, bár utána egy darabig nem ugráltam örömben inkább csak az üljél le és járkáljál verzió volt Úgyhogy ezt a 90 percet még nem tudom, hogy akarom-e.
    A 90 percről jut eszembe néztem a naptárat, hogy a következő futam mi lesz és akkor néztem, hogy utolsó futam Le Mans a rendes pályán megyünk a sok kilométer egyenesbe, lesz annak értelme ekkora mezőnnyel?

    Amúgy ez a lag téma, nekem időmérő alatt kétszer akadt meg a játék pár mp-re is ráadásul kb két olyan részen ahol teljesen egyedül voltam a pályán, az a két kör ment is a kukába mert ezeket a mp-et jól hozzáírta míg nem haladtam...gondoltam ha ez versenyen lesz akkor nagyon remélem nem basszak ki senkivel, de szerencsére ott nem produkált ilyet, szóval fogalmam nincs miért csinálta.....

    Szóval tapasztalataim a futam után jó a mezőny remélem még többen leszünk.....vissza kell szokni futamtávnyi hibátlan figyelésre főleg így, hogy az elején kell menni. Az autó jó, a fizika még jobb, ez a gumizódás nagy király, kell valami telemetria progi mert ahogy nézem ki kell szűrni az infokat, meg setupolni, gyakorolni kell mert erős lesz és még a gumicsere/tankolást is gyakorolni kell, mert az érdekes lesz a következő futamom illetve az avval való taktikázás. Pl a gumikopás nem volt olyan súlyos mint amire számítottam, azt hittem 45p végére nagyon izgulós lesz, de nem, így még érdekesebb ki milyen taktikával nyom le 90 percet......na ez már megint rövid lett

    Szerk.: Látom már fut a prequaly szerver, azért egy pálya link lehet nem ártana, vagy RaceDepartmentről leszedem és az jó is? De gondolom lesz topic is
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2017. 03. 16. 21:46.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  9. #59
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Szerk.: Látom már fut a prequaly szerver, azért egy pálya link lehet nem ártana, vagy RaceDepartmentről leszedem és az jó is? De gondolom lesz topic is
    Lesz persze
    Pálya: LINK
    Utoljára módosította: dtom84; 2017. 03. 16. 21:59.

  10. #60
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Lesz persze
    Pálya: LINK
    Köszi!
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  11. #61
    Miklós Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 06.
    Város
    Vác
    Üzenetek
    56
    Rég versenyeztem már ilyen jót, mint tegnap , remélem leszünk még többen is.
    Azt sajnáltam, hogy nem sötétedett be a második futam végére, de így is nagyon jó volt.

    Második futamra bocsánat Kristóftól! Picit besokalltam Remélem nem sérült a technika

  12. #62
    Szintén nagyon jól szórakoztam! Vödörrel az ölemben vezettem olyan rusnya, de a vezetés, fizika bőven kárpótol! Nekem is butítani kellett a megjelenítésen sajna!
    Az első futamon elszámoltam a benyát, tudtam hogy nem pontosan számol a gép, kalkulálni kellet volna a felvezető körrel is! Uccsó két körben már ezernél elváltottam
    A második futam közepére elfáradtam, próbáltam végig koncentrálni, azt nem mondanám, hogy tök szabályosan mentem volt becsúszótt jó néhány nem szándékos vágás!
    Tök jól lehet gyakorolni gép ellen is, ilyet más szimulátorban nem láttam! Örülnék ha egyre többen lennénk!

  13. #63
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    féktávon a régi célegyenes utáni jobbosba (a féltávon a 100-as táblát ki pusztította el? azt ott teljesen összezavart kellett vagy 5 kör mire helyreraktam, hogy ott hol is kéne fékezni)
    Naigen, az illető nálam is jeletkezzen egy dádára!

    Idézet Eredetileg Miklati írta Hozzászólás megtekintése
    Második futamra bocsánat Kristóftól! Picit besokalltam Remélem nem sérült a technika
    Sztem két puszi is volt, de nemcsodálom, majdnem sikerült az egész második versenyen tartani, lassítani.

    Köszi kettőtöknek a csatákat, többieknek meg akik végigmentek a részvételt. Zsír eza dög

    Fordított rajtrácson, meg rövidebb, félórás futamokon is elgondolkodhatnánk.
    Utoljára módosította: Kettel; 2017. 03. 17. 00:50.

  14. #64
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Okosodás/tapasztalás ez a tegnapi nap kulcsa (most viszont a pozitív értelemben! ).

    A versenyből tanult hülyeségek orvoslására, ma fel is raktam gyorsan egy telemetria programot, ezt a Trackmap-ot amit itt a fórumon is linkeltettek. Azta mennyi info és színes cuccok, hirtelen bele is fulladtam, de ez a nap a behangolásról és az installációs körökről szólt, fel is mentem a szerverre, hogy megnézzem a pálya is ok-e illetve hogy beállítgassam ezt a progit...sok sallangot kidobáltam, viszont most már olyan részletesen tudom mennyit fogyaszt (kör, liter, km minden) most már csak a körszámot tudom elszámolni vagy elfelejtek tankolni Viszont a tapasztalás...rám sötétedett a szerveren erre szól a versenyigazgatóság, hogy kapcsoljam fel a lámpát mivel nem tudtam hirtelen mire tettem a lámpát miután nem nyomtam fel úgy bedobott a box-ba, hogy ki se jöhettem (hát besz*rok ne legyen már ilyen okos, honnan tudja, hogy nem éjjellátóval megyek épp, új neve iFactor lesz lassan, aztán átveszi a hatalmat ) Viccet félretéve, nagyon állat az éjszakai, kicsit sajnálom most már, hogy tegnap előtt nem sötétedett ránk (bár ha bedobott volna boxba mert nem kapcsolok lámpát lehet kicsit mérges lettem volna vagy nagyon). Egyre inkább várom az esőt!
    Másik vidám dolog míg állítgattam a képernyőt a box-ba járó motornál túlmelegedett a motor oszt kaputt ez már getrííííl (Szabi, hogy örülne), ilyen GTR-be volt, de ezek a kis apróságok jó feelinget adnak....kicsit ez a szimulátor visszahozta a kedvem ehhez a témához.
    A gumikopás meg érdekes lesz, a hátsó 90% vagy alá úgy pattantak le 3-4 kör alatt, ha ilyen ütembe fogynak itt meg fognak kajálódni, pedig még forróság se volt, bár lehet hogy ez csak az információgazdagságom és Silverstone-ba is így fogyott csak nem láttam, na majd kiderül.
    Másik dolog ma is volt ilyen megállásom/lagom vagy nem tudom minek hívjam, viszont hasznos járadéka ennek a telemetria programnak, hogy írja az fps-t ami viszont standard 90-110 között volt, szóval nem tudom mi ez, lehet valami hw para....:/

    Idézet Eredetileg El Gigante írta Hozzászólás megtekintése
    Tök jól lehet gyakorolni gép ellen is, ilyet más szimulátorban nem láttam!
    Anno mikor megvettem és offline próbálgattam, ez volt az egyik legmegdöbbentőbb része, olyan valósan mentek az AI kocsit amit még sose láttam, illetve a vezetési élmény ami valahogy teljesen más/jobb volt akármilyen fos is a grafika.

    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Fordított rajtrácson, meg rövidebb, félórás futamokon is elgondolkodhatnánk.
    Támogatom mindkettőt!
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2017. 03. 17. 01:33.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  15. #65
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Anno mikor megvettem és offline próbálgattam, ez volt az egyik legmegdöbbentőbb része, olyan valósan mentek az AI kocsit amit még sose láttam.
    Kedden én offline próbáltam ki a gumikopás miatt versenytávon és ismét ugyanezt tapasztaltam. Úgy éreztem, kibékülnék az AI-k mentalitásával a magyar ligákban. 60%-os agresszivitáson használgatom mostanában, de 100%-on sem lökdöstek ki vagy szorítottak le, mint az teljesen normális egy Raceroom-os AI esetében. Csupán határozottabban szúr be, és ha bizonytalan vagy, akkor bizony lepattansz róla, mert ő nem fog félrehúzódni.
    Én amúgy is szeretek a versenyekre készülni inkább, mint prekvalozni órák hosszat. Ott csak igyekszem valami olyan időt futni, amivel nagyjából az én szintemet lévő versenyzők közé kerülök, túlzottan nem érdekel. Jellemzően jobban is teljesítek futamokon emiatt. Kicsit túl hangsúlyos a prekval szerepe néha, de ez már másik téma...

    Tegnap viszont egy nagyon valósághű esetbe futottam, midőn egy számomra új pályát, Rockingham-et próbáltam ki. Gördülő rajt következett a felvezető kört követően (az első próbálkozásomkor simán belefutottam, hogy a "Green flag! Go-go-go!" kiabálásra elkezdtem nyomni neki és megelőztem több autót a startvonalig, ami persze "Stop and Go'-t ért. Annak figyelmen kívül hagyása meg DQ-t... Szóval másfél kört követően elől volt egy nagy baleset, többen kicsúsztak, mire egész pályás sárga zászlózás következett 5 körön át. Végül három körre elengedték a mezőnyt. Ez presze uncsi, hogy 10-ből 5 kört vonatoztunk, de ez is benne van a valós versenyzésben, maximum ott a VB hozzádob még 2-3 kört emiatt. Az ilyen esetekhez sem árt hozzászokni, ha rfactor2-zni fogunk komolyabban.
    Itt mondjuk nem voltak a helyzet magaslatán az AI-k, miután újra elindult a verseny, de nem engem bántottak, hanem egymással acsarkodtak. Én meg túl könnyen tudtam elmenni nekik (pedig 100-as erősségen voltak).

    A komplett verseny, felvezetőstül-bőröstül:

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •