Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (65 összesen)
  1. #26
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Naigen, ezért sem jöttem este a bemelegítőre, mert még a tegnapi AC-s porsézés bennemvan. Kell egykét napnyi szünet hogy kiürüljenek a reflexek, féktávok. Kissé zavaró hogy ugyanaz a pálya is, alig tudom melyik szimbe vagyok má

  2. #27
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Jelentem ez sajnos nem igaz. Az előző kvali alatt mentem egy 2:06:2-őt és nem került fel a prequalra
    Mondjuk pont ezért léptem ki időmérő közben, hogy teszteljem
    Jogos, ezt benéztem, elnézést
    Szóval fenn kell, hogy legyél az időmérő végén, hogy bekerülj a log fájlba. Átállítom fél órásra az időmérőt PreQualon.
    Tipp: ha nincs fenn senki és már mennél, akkor léptesd át a futamra a szervert és így már bekerül az idődTipp: ha nincs fenn senki és már mennél, akkor léptesd át a futamra a szervert és így már bekerül az időd (vagy beszéld meg a többiekkel, hogy váltsatok).
    Utoljára módosította: dtom84; 2017. 03. 14. 21:51.

  3. #28
    Tegnap shakedown-on felmerült a kérdés, kibírja-e a slick végig? Most mentem egy versenytávot, simán kibírta. Olyan 20 perc elteltével mentem 2:06,139-et versenyben, tehát volt még benne bő 30 liter nafta is. A vége előtt 10 perccel is még lehetett 06-os időket futni és a legvégére elől 70% maradt, hátul kb. 60%. Biztos a felgumizódás is belejátszott, de én nem éreztem csúszkálósnak.

    És még egy szubjektív vélemény a kocsiról. Nem értem, miért mondta ezt bárki is nehezen vezethetőnek. Nagyon stabilan tudtam vele végigmenni, amikor lecsúsztam az ívről, az útról, mindig vastagon az én hülyeségem, oda nem figyelésem volt. Hihetetlenül konzekvensen viselkedik megcsúszáskor, füvön járva is. Nyoma nincs benne az AC-s 911 GT3 R 2016 néha alamuszi seggbefordulásának. Visszagangoláskor sem érzek már semmilyen veszélyt, ha megcsúszik (márpedig megcsúszik agresszív visszaváltáskor), simán megfogható. Soha még más szimulátornál nem éreztem, hogy ennyire autószerűen viselkedne a jármű. Minden szim fizikájához hozzá lehet szokni persze, de ez egyszerűen úgy billeg, úgy csúszik, úgy tapad meg újra, mint ahogy azt megszoktam lassan 30 évnyi vezetés során.

  4. #29
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    UP az esti futamnak!

    Ne felejtsetek el nevezni a prequal oldalon!
    Mindenkit szeretettel várunk, a versenyzőkkel szemben az egyelten elvárás a szabályok betartása, valamint a versenytársak és a fairplay maximális tiszteletben tartása mind a pályán és mind a fórumon!

  5. #30
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Én annyit állítottam rajta, hogy leültettem teljesen, rugókat 204-re állítottam, hátsó stabot 50-re, a hátsó szárnyat pedig 8-asra. Ennyitől elég kellemesen autózhatóvá vált.
    Rugókat 204-re? Dehát a rugókat, suspension-t nemis lehet állítani. Fix 240 N/mm erősségű.

  6. #31
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Rugókat 204-re? Dehát a rugókat, suspension-t nemis lehet állítani. Fix 240 N/mm erősségű.
    Ez engem is meglepett amikor olvastam, de aztán továbbsiklottam felette vagy neki valami speci Porsche-ja van
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  7. #32
    Ööö, hát én offline mentem. Lehet, hogy ott mások a lehetőségek? Ha jól emlékszem, 192 volt az eredeti érték és 210 lett volna a beállítható maximum. Ehhez képest a 240 kicsit skálán kívülinek tűnik

  8. #33
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ööö, hát én offline mentem. Lehet, hogy ott mások a lehetőségek? Ha jól emlékszem, 192 volt az eredeti érték és 210 lett volna a beállítható maximum. Ehhez képest a 240 kicsit skálán kívülinek tűnik
    Ott se tudtam állítani! Az szerintem az GTE kategória volt, az Endurance módban, ott vannak ilyen értékek!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  9. #34
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    A prekvali lezárult 19 órakor, nem 20-kor szokott lenni a zárás?

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  10. #35
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    A prekvali lezárult 19 órakor, nem 20-kor szokott lenni a zárás?
    Javítva! 20 óráig nyitva és lehet nevezni is.

  11. #36
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Ott se tudtam állítani! Az szerintem az GTE kategória volt, az Endurance módban, ott vannak ilyen értékek!
    Az jó, akkor valószínűleg nem azzal az autóval gyakoroltam, mint amelyikkel a verseny lesz. Remélem, azért hasonlít egymáshoz a kettő

    Update: az a guminyomás volt, nem a rugózás
    Utoljára módosította: Erikkonen; 2017. 03. 15. 21:19.

  12. #37
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Szerverbeosztás:

    01-16. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver

    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára.

  13. #38

  14. #39
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg gabor426 írta Hozzászólás megtekintése
    hány körös lesz a futam?
    45 percnyi

    Megy az első futam szervere!

  15. #40
    Sipos Dániel Versenyző Captain Nigga logója
    Csatlakozott
    2015. 01. 31.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    85
    Kaptam egy boxutca áthajtást de hogy miért azt nem tudom...
    Bár ha jól sejtem vágás miatt...?

  16. #41
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Captain Nigga írta Hozzászólás megtekintése
    Kaptam egy boxutca áthajtást de hogy miért azt nem tudom...
    Bár ha jól sejtem vágás miatt...?
    Az elképzelhető. Logban csak annyi látszik, hogy 5 kört mentél és DQ.

  17. #42
    Idézet Eredetileg Captain Nigga írta Hozzászólás megtekintése
    Kaptam egy boxutca áthajtást de hogy miért azt nem tudom...
    Bár ha jól sejtem vágás miatt...?
    A második futamon kaptam én is kettőt. Az elsőt egy szerelés miatti kiállás során szedtem össze, de még nem tudom hogy befelé vagy kifelé sikerült. Aztán később még egyet, amit tudok, hogy miért. Elképzelhető, hogy nekem is valami kisodródás és emiatt vágásnak érzékelés miatt jött össze.
    Úgy tűnik, ezeket még lehet jócskán tesztelni egyedileg, mert futamokon elő fognak fordulni bőségesen.

  18. #43
    Szabó Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 11. 01.
    Város
    Kozármisleny
    Üzenetek
    81
    Köszi a tegnapi versenyt, én élveztem...

    Ugyan valahonnan a hátsó régióból indultam, de sikerült a 4. helyen befutni (az utsó körben estem le a dobogóról). Jó csaták voltak, remélem senkit nem löktem ki...

    Tipp: rajtnál a hátsóbb sorból indulók, akik nem látják a lámpákat órára induljanak. Sajnos tegnap az előttem induló nagyon rosszul reagált, én bele, így az egész versenyt első szárny nélkül teljesítettem, csúszkáltam végig.

  19. #44
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Sajnos nem tudtam jönni a végén mégse. Rfactornál csak az jöhet aki nevezett vagy pluszban fel lehet csatlakozni mint ac esetén? Csinált amúgy valaki videót?

  20. #45
    Idézet Eredetileg szaboz80 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi a tegnapi versenyt, én élveztem...

    Ugyan valahonnan a hátsó régióból indultam, de sikerült a 4. helyen befutni (az utsó körben estem le a dobogóról). Jó csaták voltak, remélem senkit nem löktem ki...

    Tipp: rajtnál a hátsóbb sorból indulók, akik nem látják a lámpákat órára induljanak. Sajnos tegnap az előttem induló nagyon rosszul reagált, én bele, így az egész versenyt első szárny nélkül teljesítettem, csúszkáltam végig.
    Bocsánat, én voltam... Még az utolsó pillanatban arréb húztam az ablakban futó telemetriát és így nem tudtam sebességbe tenni. Üresben meg nem volt kedve elindulni
    Kár hogy az Rf2 meg érzékeny a kilépésre. Giga Lag ( mind a kettő futamon) miatt egy jó másodpercre is megállt a kép, ketten megelőztek ekkor és utána szét is estem fejben
    Jó lenne ha senki nem lépne ki verseny közben.

  21. #46
    Mórocz László Regisztrált Ricka logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 05.
    Város
    Pápa
    Üzenetek
    237
    Nagyon élvezetes futamok voltak.
    Komolyan mondom az rfactor fizikája, és gumimodellje annyit dob a játékélményen, hogy nehéz lesz visszaszokni a többi simhez. :-)
    Most teljesítettem az első "hosszútávú" versenyem a programon belül, és a tapadási viszonyok ilyenkor érződnek ki még jobban. Brilliáns.
    Az első futamon az utolsó körben sikerült a 3. helyet megszereznem, gyakorlatilag végig csatáztunk a körök alatt.
    A második verseny nem sikerült fényesen. A 4 rajthely itt is megvolt, de az első körben történt egy kis kocc. Nem tudom ezért e vagy csak a véletlenek műve, de azt követően rengeteget hibáztam és nem éreztem stabilnak az autót.

    Örültem, hogy viszonylag sokan voltunk, remélem a következőn még többen leszünk. Ez a program egyértelműen többet érdemel, aki nem próbálta adjon neki egy 5 körös esély bármivel..szerintem ennyi elég is lesz. :-)

  22. #47
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Rfactornál csak az jöhet aki nevezett vagy pluszban fel lehet csatlakozni mint ac esetén?
    Igen, az jöhet aki nevezett, vagy külön szervezői engedéllyel ( ilyen esetben TS-en ajánlott kommunikálni mert az aktuáli s futam topikját nem biztos, hogy nézzük)

  23. #48
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Ez nagyon jó volt. AC-t nem hajtottam sokat, így azzal nem hasonlítom, de az R3E-nél ezerszer jobb, a grafika meg pont az, ami nem érdekel, ha jó a szimuláció. A pálya felgumizódás zseniális, a kezelés szintén.
    Az első versenyen az elején Mórocz Lacit üldöztem, aztán az egyik kanyarban elkezdett kitörni alatta a gép, erre én is nagyobbat fékeztem így szinte kötelékben drifteltünk, de aztán megvolt a kontakt. Lett egy kisebb aero sérülésem elöl, ami végig éreztette hatását. Zsák Szabit is üldöztem egy jó ideig, láttam hogy hibázgat (szerencsére nagyobbakat, mint én), így csak idő kérdése volt. De hogy a csúcsragadozók közül néhányan nem jól matekozták ki az üzemanyagot, hááát, és így legyek második....
    A második versenyen kiugrásért kaptam egy áthajtásost, gyorsan az első körben le is nyomtam. Aztán később elrontottam egy kanyart, a fűről visszajönni meg nem nagyon akart sikerülni, így pörögtem, mint a gólyafos a levegőben. Mire visszatértem, már 17 mp lemaradásom volt az utolsó helyen. A végére a 7. helyig feljöttem Zsák Szabi mögött.

    Egy nagy lagom volt az első versenyen, a másodikon viszont másnál én is láttam, magamon nem tapasztaltam. Jó volt, folytatni kell. Kár, hogy csak ennyien neveztünk, pedig a prekvalt sokan meghajtották. A hátsóbb régiókban is jókat lehet csatázni, így ha valakinek gyenge az ideje, azért még induljon, ez a szim egy élmény.

  24. #49
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Tegnapi futameredmények:
    1. futam
    2. futam

    A megszokott "Masters"-es futameredményekre kicsit még várni kell.

    Jöhetnek az észrevételek, tapasztalatok a futammal, lebonyolítással kapcsolatban.

  25. #50
    Nekem ki kellett kapcsolni a post processing effekteket, törölni a custom NVIDIA profilt, levenni minden grafikai beállítást low-ra és még így is max 50 FPS-t produkált a progi egy normál méretű mezőnnyel a célegyenes környékén, ez azért elég bosszantó. Kevésbé megvágott beállításokkal még az Assetto is bőven 100 FPS fölött fut. Úgyhogy én már türelmetlenül várom azt a DX11 frissítést, aztán meglátjuk.

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •