Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (65 összesen)
  1. #1
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804

    rF2 Flat6 Cup - Silverstone 03.15

    Következő futamok: Masters futamnaptár
    -----------------------------------------------------


    Kedves Versenyzők!

    Indul teszt kupánk az rFactor 2-vel melyben a Flat6 Series-t hajtjuk meg. Első fordulóban 2 db 45 perces futamot teljesítünk a legendás Silverstone-i pályán.



    1. Futam: 03.15. - Szerda
    Autó: Flat6 Series 2.00
    Pálya: Silverstone 2012
    Kezdés: 21:00
    Qual1: 20 perc
    Race1: 45 perc
    Qual2: 10 perc
    Race2: 45 perc

    Shakedown időpont: 03.13. - Hétfő
    Kezdés: 20:00

    Qual1: 10 perc
    Race1: 10 perc (utána meg indul a következő menet!)


    Segítségek: Off
    Sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat:
    100%
    Időjárás: száraz, 29 fok
    Pályagumizódás:
    normál

    Szerver: GTR-Masters.hu - PreQual
    Szerverjelszó: masters

    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: dtom84; 2017. 03. 16. 12:56.

  2. #2
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    rFactor 2 GYIK (GYakran Ismételt Kérdések)

    Mit kell kezdenem a letöltendő tartalmakkal? Hogy kell őket telepíteni?
    A letöltendő tartalmak két csoportba sorolhatóak:
    • Steam Workshop tartalom: ez az egyszerűbb, ha bejelentkeztél a Steam-be akkor csak kattint A Feliratkozás gombra és a játék következő indításakor letölti a tartalmat
    • Letölthető rfcmp fájl: töltsétek és telepítsétek (A játék Package mappába kell bemásolni, majd rF2-őt elindítva a második menüpontban installálni


    A játékban a nicknevem szerepel / Nem tudok nevezni és dőlt betűvel szerepel a nevem *-al a PreQualban?
    Át kell írnod a játékban a neved: az átírásához töltsétek le ezt a programot: LINK
    Kitölteni az alábbiak szerint kell:



    Vagy külön használjátok Szabó Zoli leírását: LINK

    Fontos, hogy NE használj ékezeteket és az itt beírt név megegyezzen a profilod játékban használt nevével!
    Utoljára módosította: dtom84; 2017. 03. 12. 13:23.

  3. #3
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Szerver fut, lehet gyakorolni! A preqaul oldalon az idők a előreláthatólag hétvégétől jelenik meg (visszamenőlegesen is), de itt is tudjátok követni az eredmények alakulását: LINK

  4. #4
    Szabó Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 11. 01.
    Város
    Kozármisleny
    Üzenetek
    81
    Jól hangzik, tetszik. Egy-két kérdés:
    1) Safty Car lesz?
    2) Felvezető kör lesz?
    3) Pályágumizódás az 1. verseny után mentésre kerül vagy a 2.-ra újra kell gumizni?

    Válaszokat előre is köszönöm!

  5. #5
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg szaboz80 írta Hozzászólás megtekintése
    Jól hangzik, tetszik. Egy-két kérdés:
    1) Safty Car lesz?
    2) Felvezető kör lesz?
    3) Pályágumizódás az 1. verseny után mentésre kerül vagy a 2.-ra újra kell gumizni?

    Válaszokat előre is köszönöm!
    Hát igen, jó kérdések, az elsőt és a harmadikat támogatom (mármint hogy legyen). Ilyenekre nem is gondol az ember, mert ezek csak ebben a simben vannak megcsinálva

    Rfactorban amúgy mikor sötétedik? Függ a dátumtól és a gps koordinátától? (nem egy nagy dolog kiszámolni az alapján)
    Vagy esetleg van egy fix időpont és kész?
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 03. 09. 14:06.

  6. #6
    Szabó Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 11. 01.
    Város
    Kozármisleny
    Üzenetek
    81
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    ...

    Rfactorban amúgy mikor sötétedik? Függ a dátumtól és a gps koordinátától? (nem egy nagy dolog kiszámolni az alapján)
    Vagy esetleg van egy fix időpont és kész?
    Még nem találkoztam ilyen appal. Emlékeim szerint fix időpont, és - időgyorsítás nélkül - teljesen mint a valóságban. Lenyugvó/felkelő nap belesüt a szemedbe, majd eltűnik ésé sötét lesz. Ez több óra leforgása alatt.

    Ilyen GPS alapú kiegről csak időjárás esetén hallottam. (Ez nem zárja ki létezését.)

    Nézegettem a köridőket. Valahogy vissza kell szokni erre a járgányra. Részemről kb. 4 sec a lemaradás (6 kör után) a legjobbamhoz, de még további 4 sec van benne (Mondjuk 30 ember által felgumizott pályán)

  7. #7
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Szerver fut, lehet gyakorolni! A preqaul oldalon az idők a előreláthatólag hétvégétől jelenik meg (visszamenőlegesen is), de itt is tudjátok követni az eredmények alakulását: LINK
    Immáron elérhető a prequal is, le lehet adni a nevezést a futamra! Akinek rosszul szerepel a neve az javítsa!
    Prequal oldalra az idők session váltáskor kerülnek fel, de ha váltás előtt kilépsz, akkor nem menti az időd.

    Tipp: ha nincs fenn senki és már mennél, akkor léptesd át a futamra a szervert és így már bekerül az időd (vagy beszéld meg a többiekkel, hogy váltsatok)
    Utoljára módosította: dtom84; 2017. 03. 14. 21:51.

  8. #8
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg szaboz80 írta Hozzászólás megtekintése
    Nézegettem a köridőket. Valahogy vissza kell szokni erre a járgányra. Részemről kb. 4 sec a lemaradás (6 kör után) a legjobbamhoz, de még további 4 sec van benne (Mondjuk 30 ember által felgumizott pályán)
    Prequalon nem gumizódik a pálya, hogy egyenlő feltételeket biztosítsunk. A futamon (időmérő+futam) természetesen be lesz kapcsolva.

  9. #9
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg szaboz80 írta Hozzászólás megtekintése
    Jól hangzik, tetszik. Egy-két kérdés:
    1) Safty Car lesz?
    Ha minden igaz most nem lesz, de a hosszabb futamokon bevetjük

    2) Felvezető kör lesz?
    Igen

    3) Pályágumizódás az 1. verseny után mentésre kerül vagy a 2.-ra újra kell gumizni?
    Ez egy jó felvetés, Igyekszünk menteni, de elképzelhető, hogy most első alkalommal a sok újdonság miatt csak simán újra lesz indítva.

  10. #10
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    A játékban a nicknevem szerepel / Nem tudok nevezni és dőlt betűvel szerepel a nevem *-al a PreQualban?
    Át kell írnod a játékban a neved: az átírásához töltsétek le ezt a programot: LINK
    Nemtudom letölteni, vmi password protected aera-t ír ki, vmi más hely esetleg?

    rFactor.name-ben nemelég átállítani a nevemet? Keresztnév után miért tesz még egy szóközt?

  11. #11
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Nemtudom letölteni, vmi password protected aera-t ír ki, vmi más hely esetleg?

    rFactor.name-ben nemelég átállítani a nevemet? Keresztnév után miért tesz még egy szóközt?
    Próbáld innen: http://www.internationalsimracing.co...p?topic=1652.0

  12. #12
    Szabó Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 11. 01.
    Város
    Kozármisleny
    Üzenetek
    81
    Ha valaki nem akar letöltögetni, telepítgetni (tök felesleges, mert 1× kell megcsinálni): LINK

  13. #13
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg szaboz80 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha valaki nem akar letöltögetni, telepítgetni (tök felesleges, mert 1× kell megcsinálni): LINK
    Igy volt megcsinálva, de valamiért egy szóközt rak a keresztnév után, ami miatt az oldal nem akar felismerni.
    Irásvédettre ugyan nem raktam a file-t.

  14. #14
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Igy volt megcsinálva, de valamiért egy szóközt rak a keresztnév után, ami miatt az oldal nem akar felismerni.
    Irásvédettre ugyan nem raktam a file-t.
    Szerintem meglátta a neved a rdsz és alapból banolt kérdés nélkül :P

    Amúgy más: a vonal és vágás szabályok be lesznek állítva versenyen (nem tudom erre milyen opciók vannak szerver oldalról)?
    Mert engem máshol volt, hogy a kivezető fehér vonalat átlépve meg is büntetett, bár ezt annyira nem értékeltem pozitívan de persze reális illetve itt mikor pl megcsúsztam és sikerült a bukótéren keresztül mentenem és hát az bőven fehér vonalon kívül volt és egy szót se szólt illetve volt, hogy kigyorsitáson a régi cél utáni jobbosba kiestem a zöldre ott se reklamált)
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  15. #15
    Szabó Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 11. 01.
    Város
    Kozármisleny
    Üzenetek
    81
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Igy volt megcsinálva, de valamiért egy szóközt rak a keresztnév után, ami miatt az oldal nem akar felismerni.
    Irásvédettre ugyan nem raktam a file-t.
    Nem tudom, hogy miért van ez nálad... Én így csináltam, mikor a Masters-nél kezdődtek a funok és minden OK

  16. #16
    Az csak a menürendszer hibája, hogy a sérthetetlenséget bekapcsoltnak jelzi? Bár így utólag belegondolva kísérleti jelleggel beleszállhattam volna a falba, de most már mindegy.

  17. #17
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Az csak a menürendszer hibája, hogy a sérthetetlenséget bekapcsoltnak jelzi? Bár így utólag belegondolva kísérleti jelleggel beleszállhattam volna a falba, de most már mindegy.
    Elméletileg nincs bekapcsolva sérthetetlenség. Rémlik, hogy némi palánkozás után elferdült a kormány közép. De ha nem akar törni, akkor szóljatok!

  18. #18
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Immáron elérhető a prequal is, le lehet adni a nevezést a futamra! Akinek rosszul szerepel a neve az javítsa!
    Prequal oldalra az idők session váltáskor kerülnek fel, de nem kell megvárni a futamot, ha közben kiléptél akkor is felkerül az időd.
    Jelentem ez sajnos nem igaz. Az előző kvali alatt mentem egy 2:06:2-őt és nem került fel a prequalra
    Mondjuk pont ezért léptem ki időmérő közben, hogy teszteljem

  19. #19
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Jelentem ez sajnos nem igaz. Az előző kvali alatt mentem egy 2:06:2-őt és nem került fel a prequalra
    Mondjuk pont ezért léptem ki időmérő közben, hogy teszteljem
    Megnézem majd, de most nem tudok a szerverre lépni, de köszi, hogy szóltál. Tesztek alatt bekerült az idő ilyenkor is a logba.

  20. #20
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Elméletileg nincs bekapcsolva sérthetetlenség. Rémlik, hogy némi palánkozás után elferdült a kormány közép. De ha nem akar törni, akkor szóljatok!
    Nekem úgy rémlik, mikor a falba végeztem, akkor leszakadtak elemek a kocsiról, szóval esélyes, hogy a sérülés be van állítva
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  21. #21
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem úgy rémlik, mikor a falba végeztem, akkor leszakadtak elemek a kocsiról, szóval esélyes, hogy a sérülés be van állítva
    Valóban be van kapcsolva! sikerült sz..rrá törnöm tegnap a kocsit!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  22. #22
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Szerver megy, lehet csatlakozni!
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  23. #23
    Egy gyors összehasonlítás a tegnapi AC-ás GT3-as versennyel (ilyen szempontból még jó is, hogy szinte ugyanaz a kombó jön a két szimben): Kijöttem a boxból és 3 körön át estem-keltem, megpróbálva ott és úgy fékezni, mint egy nappal korábban AC-ban. Aztán kicsit átállítottam az agyamat erre és egy óra elteltével már stabilan mentem , mondjuk úgy középmezőnyben. Brutális a két szim közti különbség fizikát tekintve. Itt a gumi az deformálódik, csúszik, visszarugózik alattam. Ehhez képest az AC-ben megcsúszik és jó eséllyel nem fogod meg. Itt kell 3-4 kör, mire a gumi igazán tapadni kezd és onnantól irgalmatlanul lehet gyilkolni. Kell ennyi idő (legalább 1 óra), hogy erre ráérezzünk, utána még az én képességeimmel is hiba nélkül lehet autózni, nem alattomos a Porsche.
    Én annyit állítottam rajta, hogy leültettem teljesen, rugókat 204-re állítottam, hátsó stabot 50-re, a hátsó szárnyat pedig 8-asra. Ennyitől elég kellemesen autózhatóvá vált.

  24. #24
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Azt azért hozzá kell tenni, hogy itt nincs ABS, az sokat növel az élvezeti faktoron

  25. #25
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Szerver megy, lehet csatlakozni!
    Lehet vissza is lehet állítani.
    Elfogyott a nép pikk-pakk, azt hittem jó pár 10 perces menet lesz.....(45 perc alatt, hogy el fog fogyni a gumi?! tudja ezt valaki? )
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •