Oldal: 4 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (129 összesen)

Téma: rF2 Flat6 Cup

  1. #76
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    A korábbi finissel én is egyetértenék. Viszont ne kezdődjön már ez is este 8-kor, mert az nekem betesz, meg gondolom a többi kisgyerekesnél is. Este 8 az gáz. Fél kilenc már jó.
    Pont azért nem versenyeztem mostanában, mert kilenckor csak WTCC van, de abból már elegem lett, főleg ezekkel a 2015-ös gépekkel. Viszont a sprintesebb, 30 perces futamok is jók lennének, rajtrács fordulással.
    Legalább nagy az egyetértés. Rfactor 2ben van egy körös kvalifikáció, mint mondjuk raceroomban? És lehet fordított rajtrácsot esetleg beállítani minimális szünettel a két futam között?

    Ha már csak két rövid időmérőt csinálunk, nyerünk 20 percet legalább. Lehetne a futam is 35 vagy 40 perces (a 90 meg 70-80) és akkor 11 előtt befejeződne az egész, mert így tényleg nagyon későn lesz vége

  2. #77
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg szaboz80 írta Hozzászólás megtekintése
    Meg kell hagyni: ehhez a pályához, ennyi ember (7 fő) 3 kategóriában... nagyon sovány. 4-5 kör után hagytam az egészet...
    Ezt máshonnan emeltem át (remélem nem baj Zoli, ha igen akkor törlöm), de ide is azt hiszem érvényes...a múlt heti létszámot látva nem látok túl nagy esélyt, hogy a teszt szezon végére ez megduplázódjon/sokszorozódjon, így mint már kifejtettem aggályaimat Le Mans-sal kapcsolatban, mint kérdés nem lenne több értelme valami hagyományosabb (és rövidebb) pályának inkább helyette, félre ne értsetek nem utalom Le Mans-t vagy bármi ilyesmi és ezért irkálok emiatt..inkább csak nem látom értelmét, hogy 8-10-en külön-külön körözzünk azon a hosszú pályán, szerintem nem sok értelme....
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  3. #78
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt máshonnan emeltem át (remélem nem baj Zoli, ha igen akkor törlöm), de ide is azt hiszem érvényes...a múlt heti létszámot látva nem látok túl nagy esélyt, hogy a teszt szezon végére ez megduplázódjon/sokszorozódjon, így mint már kifejtettem aggályaimat Le Mans-sal kapcsolatban, mint kérdés nem lenne több értelme valami hagyományosabb (és rövidebb) pályának inkább helyette, félre ne értsetek nem utalom Le Mans-t vagy bármi ilyesmi és ezért irkálok emiatt..inkább csak nem látom értelmét, hogy 8-10-en külön-külön körözzünk azon a hosszú pályán, szerintem nem sok értelme....
    Mivel most már volt két rövid futamos és hosszabb is, inkább arra lennénk kíváncsiak, hogy jó-e így a futamok hossza? Ne legyen esetleg rövidebb? Többen írták, hogy túl sokáig tart, de volt olyan vélemény is, hogy ez így rendben van. De az tényleg nem ideális, hogy hosszabb futamokat rendezzünk kevés szereplővel.
    Szóval vélemények?

  4. #79
    Szabó Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 11. 01.
    Város
    Kozármisleny
    Üzenetek
    81
    Privát véleményem, hogy ezekkel a vasakkal elég lenne 2×30 perc. Így - qualival együtt - kb 22:15 körül vége is lenne. És ami még létszámfüggő és szépen meg tudja keverni a versenyt:
    A második futamra nem kellene újra kvalizni, hanem az első kvali (vagy verseny) első "X" versenyzője fordul és máris kész. (-10 perc ismét)

    @Yakamoto: miért lenne baj. Amit leírtam, azt vállalom...

  5. #80
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel most már volt két rövid futamos és hosszabb is, inkább arra lennénk kíváncsiak, hogy jó-e így a futamok hossza? Ne legyen esetleg rövidebb? Többen írták, hogy túl sokáig tart, de volt olyan vélemény is, hogy ez így rendben van. De az tényleg nem ideális, hogy hosszabb futamokat rendezzünk kevés szereplővel.
    Szóval vélemények?
    Én 11 után már nem nagyon szeretnék menni (másnap meló ugye), de ahogy olvastam sokan mások sem. Jelenleg viszont minden futam akkor fejeződik be

  6. #81
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Két rövid verseny 2*30 perccel, és rajtrács fordulással. Lehetne hosszú verseny is, ami meg értelemszerűen 1 óra, 1 kötelező boxkiállással.
    Időmérő max. 15 perc. (Egy Le Mans méretű pályán még a 15 is kevés....)

    Amúgy nagyon jó a szim.

  7. #82
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Én mondjuk éjjeli bagoly vagyok kevésbé zavar ha sokáig tart ha van miért Mint írtam nekem a korábban kezdés annyira nem működik.
    Csatlakozom az előttem szólókhoz a sprint verseny lehetne tényleg sprint 2x30 perc és második időmérőt kidobni helyette fordított rajtrács.
    A hosszabb verseny is lehet rövidebb (60-75p), az úgy érdekes lenne ha tankolás nélkül meg lehetne csinálni, mert akkor jobban lehetne taktikázni (bár az mint kiderült a nem tankolásos szenvedés gyorsabb, így hogy nagyon sok idő egy box) vagy egy kötelező boxkiállás aztán akkor mindenkinek fix.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  8. #83
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Futamtáv témában senki többet harmadszor?

  9. #84
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Futamtáv témában senki többet harmadszor?
    Mivel aki írt mindenki a futamtávok rövidítése mellett érvelt, így a hátralévő futamtávokat csökkentettük!

  10. #85
    Tóth Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 04. 23.
    Város
    Balmazújváros
    Üzenetek
    9
    lehet még nevezni a bajnokságba?

  11. #86
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg tozy írta Hozzászólás megtekintése
    lehet még nevezni a bajnokságba?
    Nem a szó szoros értelemben nevezős, futamonként kell nevezni. Bárki becsatlakozhat bármikor, csak vegyél részt a prequalon

  12. #87
    mi a jelszó??

  13. #88
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg tomi97 írta Hozzászólás megtekintése
    mi a jelszó??
    Topic indító kommentbe benne van
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...-Sebring-04-26
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  14. #89
    A kiírásnál azt olvastam, hogy:

    6. futam: 05.24 - 21:00 - Le Mans 1x60 perc száraz Start: 14:00 24x időgyorsítás

    Ilyen opció nincs az rFactor2-ben, csak 25-szörös időgyorsítás. Egyébként kipróbáltam offline. Szerintem klassz a dolog ez a besötétedés-kivilágosodás, csak kicsit furcsa, hogy az első helyezett még napsütésben, a 3-4 perces hátrányban lévő (még körön belül lévő) versenyzők viszont már sötétben érkeznek be a célba

  15. #90
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Nem hiszem hogy ez komoly probléma lenne. Az együtt autózóknak azonosak a körülmények és élvezetesebb így

  16. #91
    Ez a Donington szükséges majd a következő fordulóhoz? Workshopban nem találtam semmit
    https://mega.nz/#!SZsXVS4A!hPjHCFmr5...sFaYQ8Tydt61mc

  17. #92
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Miért nincs szerver?

  18. #93
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Miért nincs szerver?
    Mivel jelenleg gondjaink vannak, most RaceRoom bajnoki alatt nem fut. Futam után újra elindítom.

  19. #94
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel jelenleg gondjaink vannak, most RaceRoom bajnoki alatt nem fut. Futam után újra elindítom.
    És amúgy melyik verzión lesz (elméletileg) a téma, mert amikor futott a szerver volt hogy két verzión is lehetett körözni
    Bár nekem mindegy mert egyenlőre fel se tudok menni
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  20. #95
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    És amúgy melyik verzión lesz (elméletileg) a téma, mert amikor futott a szerver volt hogy két verzión is lehetett körözni
    Bár nekem mindegy mert egyenlőre fel se tudok menni
    A hosszabb lesz, igen, múltkor bennhagytam a National verziót is. De legutóbb már csak a GP volt.

  21. #96
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    A hosszabb lesz, igen, múltkor bennhagytam a National verziót is. De legutóbb már csak a GP volt.
    Okés.
    Amúgy most miben maradt ez az egész, így lemegy a maradék kettő futam, ha lemegy? Mert látom már topicja sincs (legalább a pálya link/nevezés - bár már az is mindegy ahogy nézem- miatt hasznos lett volna), se semmi (Mert múltkor is már mi döntöttünk úgy verseny közben, hogy inkább hagyjuk, mert nem sok értelme)
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  22. #97
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Le Mans szerver nem lesz inditva? Vagy ez a téma totál el lett meszelve?
    (Kipróbálnám legalább, hogy arra fel tudok-e lépni )
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  23. #98
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Le Mans szerver nem lesz inditva? Vagy ez a téma totál el lett meszelve?
    (Kipróbálnám legalább, hogy arra fel tudok-e lépni )
    Én is várom. Tényleg mostohagyerek lett ez itt, pedig annál sokkal többet érdemel még DX9 alatt is.
    Aztán lehetne gyári tartalommal DX11 alatt is valamit próbálni...

  24. #99
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Le Mans szerver nem lesz inditva? Vagy ez a téma totál el lett meszelve?
    (Kipróbálnám legalább, hogy arra fel tudok-e lépni )
    Hát a legutóbbi 0 fős futam után sok reményt már nem fűzök hozzá, de a szervert elindítottam (pálya: link)

    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Én is várom. Tényleg mostohagyerek lett ez itt, pedig annál sokkal többet érdemel még DX9 alatt is.
    Nehéz úgy gondozni egy "gyereket", hogy senki nem kíváncsi rá. Szerintem is többet érdemelne, de futamra alig jönnek. Pedig az autó szavaztatva lett, ahol 20 feletti szavazatot kapott.

  25. #100
    Én most kicsit kevésbé érek rá, ezért nem tudtam jönni. A másik gond vele szerintem, hogy egy kategória a GT3-as bajnoksággal, ráadásul a Historic is Porsche, ami ismét egy kis "átfedés". Szerencsésebb lett volna a Clio bajnokság, amelynél maximum pályát kell gyorsan megtanulni. Arra viszont volt a Simco-nál bajnokság, tehát tök felesleges lett volna még egyet indítani. Ezért is pofázom már régóta, hogy túl sok a liga, túl sok a bajnokság, optimalizálni kellene és akkor nagyobb eséllyel lenne mindenhol értékelhető létszám.

Oldal: 4 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •