Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (129 összesen)

Téma: rF2 Flat6 Cup

  1. #26
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Fogok is gyakorolni és versenyezni, de nem ezzel.
    Ennyire nem vagyok fanatikus, hogy olyannal erőlködjek, ami nem nyúljt élményt, és számomra frusztráló a viselkedése.
    Erre nekem nem éri meg több időt pazarolni. Persze neked most több időd van, hogy feladtad a wtcc-t, pedig én is mondhatnám, hogy ne hisztizz, gyere wtcc-zni Számomra ennél még az is élvezetesebb, mert az legalább számomra értelmezhető módon viselkedik
    Majd másik modban lenyomlak
    Én mennék WTCC-zni, ha nem az R3E-vel lenne. Számomra az a játék halott

  2. #27
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    A seggeldobás javult, de az elúszás, imbolygás, inkonzisztens viselkedés nem, nem erőlködöm vele tovább, én ehhez lehet, hogy kevés vagyok...
    Én még kevesebb vagyok ehhez(is) és pályaismeretem sincs de nem nyavalygok folyamatosan

    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Én mennék WTCC-zni, ha nem az R3E-vel lenne. Számomra az a játék halott
    Elsőre is megértettük, nem kell 200x leírnod.

  3. #28
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    A seggeldobás javult, de az elúszás, imbolygás, inkonzisztens viselkedés nem, nem erőlködöm vele tovább, én ehhez lehet, hogy kevés vagyok...
    Ugyanezt éreztem, amikor anno Sao Paulo-ban volt vele tesztverseny. Aztán a hátsó stabilizátort legpuhábbra vettem (talán kikapcsolni is érdemes lenne), adtam neki szárnyat hátulra és elkezdtem megszokni, hogy sokkal kevésbé lelkesen gangoljak vissza. S lőn világosság, elkezdtem vele értelmesen körözgetni. A bekapcsolt gázfröccs mellett én még azért nyomtam neki folyamatosan egy kis gázt is fékezéskor és kanyarok előtt, az is sokat stabilizál a kocsin.
    Nem egyszerű járgány, de már megszoktam, hogy itt szavazáskor a társulat szeret "fölé lőni" a választott járművek esetében. Első bajnokságra bőven jó lett volna a Clio, kiismerni a rendszert gyakorlatban, szokni a fizikát és a felvezető köröket, de nem, muszáj egyből a nagyvadra menni. Amely kategóriában már amúgy is van bajnokság AC-val

  4. #29
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Krisztián, ha az nyavalygás, hogy leírom a negatív tapasztalatom, véleményem, akkor vállalom, nyavalygok. De akkor sem leszek mazohista, hogy számomra nagyon nem szimpatikus viselkedésű moddal szenvedjek, és csesszek regiment időket lemondva más sokkal élvezetesebb elfoglaltságomról. Ha neked van kedved hozzá és nincs jobb dolgod, csináld, hajrá
    Érdekes módon volt min. 3-4 olyan tesztelt rf2 mod, aminél nem nyavalyogtam, hanem lelkendeztem. Persze akkor volt, hogy más "nyavalygott", vagy ki sem próbálta, mert esetleg "túl gyors".
    Úgy tűnik az, amiért én lelkesednék, a többség nem (dtmnél is uez van), de lehet, hogy bennem van a hiba, mert ennél még a a sokkal tempósabb 92es F1 mod is sokkal jobban vezethető (legalábbis számomra, főleg ugyanennyi kör után), ráadásul van már egy porse bajnokság (a porsék amúgy se nagyon hoznak lázba). Mondjuk szervezőként bele sem vettem volna emiatt a kínálatba, mint ahogy a tesztelt GT autók sem lettek belevéve (pedig azok is szimpik voltak).
    De én vagyok a marha, hogy egyáltalán kipróbáltam ezt a modot, és hogy megosztottam az egyáltalán nem pozitív tapasztalatomat. Legközelebb majd igyekszem csöndben törölni ilyenkor a modot

  5. #30
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    A seggeldobás javult, de az elúszás, imbolygás, inkonzisztens viselkedés nem, nem erőlködöm vele tovább, én ehhez lehet, hogy kevés vagyok...
    Én ezt valahogy megoldottam Donington után a setupolással, mármint az imbolygást, de azóta volt egy gép install és oda lett a setup

    Szerk: közben már látom, hogy jött is rá válasz, köszi

  6. #31
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Krisztián, ha az nyavalygás, hogy leírom a negatív tapasztalatom, véleményem, akkor vállalom, nyavalygok. De akkor sem leszek mazohista, hogy számomra nagyon nem szimpatikus viselkedésű moddal szenvedjek, és csesszek regiment időket lemondva más sokkal élvezetesebb elfoglaltságomról. Ha neked van kedved hozzá és nincs jobb dolgod, csináld, hajrá
    Érdekes módon volt min. 3-4 olyan tesztelt rf2 mod, aminél nem nyavalyogtam, hanem lelkendeztem. Persze akkor volt, hogy más "nyavalygott", vagy ki sem próbálta, mert esetleg "túl gyors".
    Úgy tűnik az, amiért én lelkesednék, a többség nem (dtmnél is uez van), de lehet, hogy bennem van a hiba, mert ennél még a a sokkal tempósabb 92es F1 mod is sokkal jobban vezethető (legalábbis számomra, főleg ugyanennyi kör után), ráadásul van már egy porse bajnokság (a porsék amúgy se nagyon hoznak lázba). Mondjuk szervezőként bele sem vettem volna emiatt a kínálatba, mint ahogy a tesztelt GT autók sem lettek belevéve (pedig azok is szimpik voltak).
    De én vagyok a marha, hogy egyáltalán kipróbáltam ezt a modot, és hogy megosztottam az egyáltalán nem pozitív tapasztalatomat. Legközelebb majd igyekszem csöndben törölni ilyenkor a modot
    Imi, volt róla topik, ahol elmondhattad a véleményed, volt közös szerver, ahol lehetett próbálni mindegyik modot (sőt volt vele két tesztfutam is). Volt róla szavazás is. Te ott melyikre szavaztál? Arra szavaztál amiért lelkesedsz és tetszik? Nekem nem úgy rémlik. Most két napja folyamatosan írod, hogy mekkora egy sz*r ez és miért kellett ezt választani. Félre ne érts, minket a negatív észrevétel is érdekel, sőt az a hasznosabb, de így, hogy utólag írod és hogy a szavazásra magasról tojtál, hát...
    Utoljára módosította: dtom84; 2017. 03. 12. 12:58.

  7. #32
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Imi, volt róla topik, ahol elmondhattad a véleményed, volt közös szerver, ahol lehetett próbálni mindegyik modot (sőt volt vele két tesztfutam is). Volt róla szavazás is. Te ott melyikre szavaztál? Arra szavaztál amiért lelkesedsz és tetszik? Nekem nem úgy rémlik. Most két napja folyamatosan írod, hogy mekkora egy sz*r ez és miért kellett ezt választani. Félre ne érts, minket a negatív észrevétel is érdekel, sőt az a hasznosabb, de így, hogy utólag írod és hogy a szavazásra magasról tojtál, hát...
    Ebben komoly ferdítések vannak, pl. mert kifejezetten örültem, hogy ez lett választva a körülményeimre tekintettel, és nem tojtam magasról a szavazásra, mert pont az egyéni szempontjaim szerint szavaztam (és ezért nem erőltettem, hogy olyanért kampányoljak, amire nem érnék rá, gyakorlatilag cserbenhagyva a társaságot és megszívatva magamat). De ha más napokon lett volna, akkor olyanra szavaztam volna, ami nekem tetszik. Persze akkor is ez nyert volna valszleg. És akkor is utólag próbáltam volna ezt ki, mert alapból hidegen hagyott, de akkor is adtam volna egy esélyt neki a versenyzés kedvéért (nem vagyok róla meggyőződve, hogy minden szavazó mindet kipróbálta előtte, mert akkor szerintem nem ez győzött volna (de lehet, hogy tévedek), és szerintem én azok közé tartozom, aki az átlagnál többet próbált ki).
    De mondom, én vagyok a marha, hogy 1 verseny erejéig szívesen részt vettem volna, ha számomra élvezhető lenne, és ezt a tapasztalatot megosztottam, főleg egy újabb próbálkozás után, én kérek elnézést...
    A hozzászólásaim többsége, meg a beszólogatós, néhol személyeskedős reakciók eredményeképp született, mint ez is (ezektől eltekintve összesen 2 db hozzászólásom volt, a 2. is csak amiatt, mert adtam egy újabb esélyt neki, tehát az sem igaz, hogy 2 napja folyamatosan sz*rozom, és nem veszitek észre a saját szerepeteket ebben), mert leginkább csak Erik volt az, aki építő jelleggel szólt hozzá, hogy mit lehetne tenni azért, hogy élvezhetőbb legyen az amúgy szerinte se túlságosan élvezhető mod, és nem az volt a reakciója, hogy "kussolj és versenyezz inkább" (ez pont annyira sarkítottam ki, mint más az én hozzászólásaimat)...

  8. #33
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Nehéz dolog ez a demokrácia!
    Alapvetően ezek a szavazások nagyon jó dolgok, mert a közösség szavai is benne van...anno mikor a pálya szavazások voltak Race07-be nagyon jó ötletnek tartottam, bár ott azért több végső nyertes volt, úgy azért könnyebb. Sajnos ez egy kétélű fegyver egyrészt nagyon szuper, hogy a közösség úgy érzi bele van vonva a dolog alakulásába, de sajnos mint látjuk is, hiába a többség dönt sose lesz olyan ami mindenkinek tetszik. Nehéz ügy a szervezők részéről főleg, hogy mennyire engednek ennek teret illetve mennyire jó teret engedni. (Én itt de ez csak személyes vélemény, a szavazást csak mint közvélemény kutatás tettem volna ki, hogy kapjak egy visszajelzést, hogy mik azok amik tetszettek a közösségnek és mondjuk a 2-3 legjobból választottam volna ki melyik a legoptimálisabb kezdő/teszt bajnokságnak).
    Én mint írtam 2-nél több felé tudtam volna szavazni, ami tetszett nagyon ez a Porsche illetve a régi turbós BMW volt, de ettől még a Megane is bejön (erre azért is szavaztam, mert kezdőnek optimálisabbnak ítéltem volna), de a cliora is nyomtam volna egy voksot a két tényező (tetszés-optimális kezdő/beletanuló autó) közös halmaza miatt és akkor mikor szavaztam az F1-et nem is próbáltam még ki, próba után tetszés alapján arra is simán tettem volna (pedig alapból nem vagyok híve a formula autóknak). De F1 azért nehéz ügy lett volna ott a setup nagyon számít, így szerintem szétesett volna a mezőny illetve hát azokkal csatázni nem nagyon lehet.
    Ezt továbbvezetve a Porsche is egy kérdéses választás szerintem, mert itt is mint látjuk még el se kezdődött és már az autó viselkedése elriasztott embereket és ez szerintem a szezon során ahogy nem jön az eredmény illetve esés kelés lesz a kocsival még több ember fog elfogyni, ami egy dolog, ha 30-40-50es mezőnnyel kezdenénk, de szerintem nem lesz annyira nagy a mezőny és ha ez fogy a végén nagyon karcsú lesz a mezőny. Mivel ez a rFactor közösség amúgy se olyan hatalmas, most mondjuk az új stúdióval illetve, hogy átkerült steamre megugrott a lelkesedés és ezt kellene meglovagolni erre talán optimálisabb egy olyan autó amivel nem kell annyit gyakorolni, nem olyan komplikált és közel vannak egymáshoz, jókat lehet velük csatázni, hogy bevonzza az embereket, hogy két hét múlva is akarjon jönni és maradjon növekedjen a mezőny, mint hogy a kedv elmegy ilyen olyan okokból és csak megcsappan a mezőny.
    Amúgy az autóról, én szavaztam rá, pedig Interlagos-ba nagyon nem barátkoztunk meg (az autó tetszett, csak nem azon a pályán...továbbra se szeretem valahogy azt a brazil pályát), de itt Silverstone-ba a teszt alatt illetve a prequalin sikerült jobban megbarátkozni én is küzdök vele jó pár kanyarba pl Maggott-Beckett kétszer jól nem nagyon van meg. De szerintem ez a valóságba is ilyen "buta" autó, sajnos a farmotor-hátsókerékhajtás fura egy szerzet Evvel, hogy tolja az orrát barátkozni kell én nagyon sajnálom, hogy a difit nem lehet állítani azon tudnék variálni és sztem sokat is segíthetne rajta. Valóban nagyon kell figyelni a féktávon a helyes visszaváltás ritmusra meg hogy adjon gázfröccsöt neki az ember valamilyen formába és még a fékkel is játszani ez a legkritikusabb pontja ha ezt megérzi az ember élvezni lehet, én azt jobban hiányolom, hogy kigyorsitáson valahogy nem lehet vele csak ritkán gázra driftelni frankókat, de ezen biztos setuppal lehetne javítani, ahhoz nagyon nem nyúltam még. Ez az imbolygás engem nem zavart, mondjuk azt nem tudom elvitatni, hogy pl Assettos kupás Porsche sokkal jobban bejön illetve anno Race07-hez volt egy mód az hasonló élményeket adott.
    Amúgy kíváncsi leszek az újdonságokra kocsitól független, pl versenytávon/hosszabb távon hogy fogyasztja a gumit (mert ennél azért jobbnak érzem a gumimodellt hiába az assettos állandóan fejlesztett v4567.0 verziója, ami még mindig mikor a füvön csúszik elmelegszik ), hogy működik a box - kerékcsere/tankolás, a felvezető kör, safety car, gumizódás, esős pálya, éjszaka, stb.

    Ha már az orvosi autót így leboltoltátok akkor arra már nem nevezek be, viszont a safety car az enyém!
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2017. 03. 12. 14:34.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  9. #34
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Nehéz dolog ez a demokrácia!
    Ezt továbbvezetve a Porsche is egy kérdéses választás szerintem, mert itt is mint látjuk még el se kezdődött és már az autó viselkedése elriasztott embereket és ez szerintem a szezon során ahogy nem jön az eredmény illetve esés kelés lesz a kocsival még több ember fog elfogyni, ami egy dolog, ha 30-40-50es mezőnnyel kezdenénk, de szerintem nem lesz annyira nagy a mezőny és ha ez fogy a végén nagyon karcsú lesz a mezőny. Mivel ez a rFactor közösség amúgy se olyan hatalmas, most mondjuk az új stúdióval illetve, hogy átkerült steamre megugrott a lelkesedés és ezt kellene meglovagolni erre talán optimálisabb egy olyan autó amivel nem kell annyit gyakorolni, nem olyan komplikált és közel vannak egymáshoz, jókat lehet velük csatázni, hogy bevonzza az embereket, hogy két hét múlva is akarjon jönni és maradjon növekedjen a mezőny, mint hogy a kedv elmegy ilyen olyan okokból és csak megcsappan a mezőny.
    Csak egyet tudok érteni, és ŐSZINTÉN kívánom, hogy ne fogyjon el a mezőny és mindenkinek, aki erre szavazott legyen kitartása a végéig, és az esetleges sikertelenség ne úgy legyen lefordítva, hogy az RF2 sz*r, hogy később legyen esély más rf2-es moddal is versenyezni, és ne járjon úgy, mint pl. a DTM!

  10. #35
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Ahogy nézem 48 skin van, nem hiszem hogy leszünk annyian, szóval ha nem is lehet saját magad által csinált skin, lehet saját skine mindenkinek ha megegyezünk Én a 13ASIA#86osal fogok menni

    Körröl körre jobban megy, a 2:04es idő sem lenne lehetetlen, csak ahhoz teljesen uralni kell a kocsit, ami még egyáltalán nem megy

    Viszont az már most látszik, hogy nem lesz a legnépszerűbb az Rfactor 2 annak ellenére, hogy sokan megvették. Nem hiszem, hogy a flat6 lenne az oka annak hogy 37 szavazóból 21en mentünk egyáltalán kört
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 03. 12. 18:13.

  11. #36
    Szabó Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 11. 01.
    Város
    Kozármisleny
    Üzenetek
    81
    Elég sokat gondolkodtam, hogy leírjam-e. Yakamoto írásában olvastam, amitől a szervezők helyében én is tartanék: a folyamatos fogyatkozás. A Masters-nél egyetlen összetevő, ami KEZDÉSNEK számomra kicsit idegen. A törést nem tettem volna 100%-ra. A kocsi rakoncátlan, a verseny hosszú... Nehogy e miatt pártoljanak el sokan. Egyébként minden gondolkodót csak buzdítanék a részvételre

    Gondoltam, hogy kedvcsinálónak egy vidit megosztok:

    Ha megszegek valami szabályt, töröljétek!

  12. #37
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg szaboz80 írta Hozzászólás megtekintése
    Elég sokat gondolkodtam, hogy leírjam-e. Yakamoto írásában olvastam, amitől a szervezők helyében én is tartanék: a folyamatos fogyatkozás. A Masters-nél egyetlen összetevő, ami KEZDÉSNEK számomra kicsit idegen. A törést nem tettem volna 100%-ra. A kocsi rakoncátlan, a verseny hosszú... Nehogy e miatt pártoljanak el sokan. Egyébként minden gondolkodót csak buzdítanék a részvételre

    Gondoltam, hogy kedvcsinálónak egy vidit megosztok:

    Ha megszegek valami szabályt, töröljétek!
    Az a baj, hogy nehéz előre megjósolni mekkora lesz a lemorzsolódás. A tesztbajnokságban mi is tesztelés alatt vagyunk, elképzelhető, hogy lesznek olyan beállítások amiket megváltoztatunk. Minden javaslatot, észrevételt szívesen fogadunk (csak ne utólag, amikor már nem tudunk rajta változtatni ).
    A törésre a hétfői Shakedown futam után visszatérünk.

  13. #38
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Fenn vagyok a prekvalon, igaz, a nevem meg van csillagozva, és szürkével szerepel. Így nevezni nem tudok. Miért nem tudok?

  14. #39
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Fenn vagyok a prekvalon, igaz, a nevem meg van csillagozva, és szürkével szerepel. Így nevezni nem tudok. Miért nem tudok?
    Szóköz van a neved végén.

  15. #40
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Szóköz van a neved végén.
    Oké. Ránézek. Ez nekem még friss beszerzés.
    Örömteli, hogy végre van valami lehetőség hétköznap, és később, mint este 8, és nem WTCC....

  16. #41
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg szaboz80 írta Hozzászólás megtekintése
    Elég sokat gondolkodtam, hogy leírjam-e. Yakamoto írásában olvastam, amitől a szervezők helyében én is tartanék: a folyamatos fogyatkozás. A Masters-nél egyetlen összetevő, ami KEZDÉSNEK számomra kicsit idegen. A törést nem tettem volna 100%-ra. A kocsi rakoncátlan, a verseny hosszú... Nehogy e miatt pártoljanak el sokan. Egyébként minden gondolkodót csak buzdítanék a részvételre
    Hát igen ezt nehéz megjósolni, de eddig mentek durván 20-25-en, ebből jó ha 15 körül lesznek akik el is indulnak a futamon szerintem...aztán kérdés merre fog változni ez a szám idővel, ha lefelé akkor az elég kevés ember lesz

    Igen a sérülés, törésmodell ami engem érdekel a gumi használt/kopás és stb mellett amiket már leírtam. Remélem Kristófot ki tudom majd lökni T1-be

    Jól tetted, hogy megosztottad a videót, reméljük kedvet hozz másoknak is, milyen jó lenne egy ekkora grid!
    (belenéztem több videóba, hát Hungaroring, ráadásul esőbe, már most mennék!!!! Azt azért beletehettük volna ha már magyar meg teszt is bajnokság Meg ha jól látom a záró futam Austin-ba volt woooow, bár ott is vannak Silverstone féle kanyar kombók az is munkás lehet, de megkóstolnám )
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2017. 03. 12. 22:03.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  17. #42
    Ha jól látom nálam ugyanígy a szóköz a gond, de se a progiban, se manuálisan megnyitva az rFactor.name fájlt nincs ott szóköz. Ilyenkor mi a helyzet?

  18. #43
    Szabó Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 11. 01.
    Város
    Kozármisleny
    Üzenetek
    81
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha jól látom nálam ugyanígy a szóköz a gond, de se a progiban, se manuálisan megnyitva az rFactor.name fájlt nincs ott szóköz. Ilyenkor mi a helyzet?

    Próbáld meg írásvédetté tenni, miután meggyőződtél még 1×, hogy se előtte/utána nincs felesleges szóköz. Én a manuálisat csináltam (nem is tudtam a progi létezéséről) és két ligában is hibátlan...

    @Yakamoto:

    az igazság a videó alapján a következőkkel teljes:
    - a társaság nálunk is elég ingadozó volt, de minimumon is elegendőek voltunk
    - nem gyári fizikával mentünk
    - Hungaroring jó volt, viszont a COTA-t ki nem állhatom

  19. #44
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    A letölthető progival megcsináltam a változtatást a névnél, de még mindig rosszul vagyok a prekvalon. Akkor most mi van?

  20. #45
    Szabó Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 11. 01.
    Város
    Kozármisleny
    Üzenetek
    81
    Akinek problémája van a névben szereplő szóközzel, próbált olyat, hogy a meglévő file-t átnevezi pl: rfactor2_name.old-ra és elindítja a játékot?

    Nem próbáltam csak logikám szerint akkor indulásnál újra ki kéne tölteni a 3 mezőt és akkor a helyeset be tudod írni.

    Fontos, hogy előtte nevezd át és mentsd is el egy olyan könyvtárba, amit utána meg is találsz. Hátha vissza kell állítani. Írásvédetté tenni se felejtsd el!

    Én ebben a programban nem bízom, ajánlom a mabuális megoldást

    !Később szerk:!
    Illetve még valami eszembe jutott:
    mikor indultak a tesztek mindenki a nickjével lépett fel a szerverre. Érdemes a nicket is angol nyelven, ékezett nélkül átírni (nálam: Zoltan Szabo) és itt a profilban is beállítani. Ezt próbálnám először..
    Utoljára módosította: szaboz80; 2017. 03. 13. 08:33.

  21. #46
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    A letölthető progival megcsináltam a változtatást a névnél, de még mindig rosszul vagyok a prekvalon. Akkor most mi van?
    A már bedolgozott adat utólag nem is fog megváltozni. Menj egy mindegy milyen mért kört prequalon, ha azzal már jól jelenik meg a neved, akkor összevonom a kettőt

  22. #47
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    A már bedolgozott adat utólag nem is fog megváltozni. Menj egy mindegy milyen mért kört prequalon, ha azzal már jól jelenik meg a neved, akkor összevonom a kettőt
    Átírtam a nevem a progival. Utána futottam a 2.06.023-at tegnap este. Szóval már jónak kéne így lenni a fenti logika szerint.

  23. #48
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg szaboz80 írta Hozzászólás megtekintése
    Akinek problémája van a névben szereplő szóközzel, próbált olyat, hogy a meglévő file-t átnevezi pl: rfactor2_name.old-ra és elindítja a játékot?

    Nem próbáltam csak logikám szerint akkor indulásnál újra ki kéne tölteni a 3 mezőt és akkor a helyeset be tudod írni.

    Fontos, hogy előtte nevezd át és mentsd is el egy olyan könyvtárba, amit utána meg is találsz. Hátha vissza kell állítani. Írásvédetté tenni se felejtsd el!

    Én ebben a programban nem bízom, ajánlom a mabuális megoldást

    !Később szerk:!
    Illetve még valami eszembe jutott:
    mikor indultak a tesztek mindenki a nickjével lépett fel a szerverre. Érdemes a nicket is angol nyelven, ékezett nélkül átírni (nálam: Zoltan Szabo) és itt a profilban is beállítani. Ezt próbálnám először..
    Este megpróbálom manuálisan is átírni.... Shakedown alatt fog rögzíteni a prekval?

  24. #49
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Este megpróbálom manuálisan is átírni.... Shakedown alatt fog rögzíteni a prekval?
    Egyenlőre hagyjátok a profilotok, ha ott szóköz nélkül szerepel a nevetek (vagy a program is ezt mondja). Lehet, hogy az adatok bedolgozása során kerül oda, de ezt még le kell ellenőrizni. Szerdáig mindenképp fogtok tudni nevezni.

  25. #50
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Egyenlőre hagyjátok a profilotok, ha ott szóköz nélkül szerepel a nevetek (vagy a program is ezt mondja). Lehet, hogy az adatok bedolgozása során kerül oda, de ezt még le kell ellenőrizni. Szerdáig mindenképp fogtok tudni nevezni.
    Tegnap manuálisan is átírtam a fájlt. Szóközt nem találtam benne, ami furcsa volt az az, hogy volt egy plusz sor is benne, üresen – vagyis a harmadik sor után volt egy ENTER.
    Kitöröltem a plusz sort. Nem tudom, hogy a logban van-e olyan időm, ahol jó a név. Szeretnék nevezni a holnapira, de egyelőre nem tudok. Sajnos nem hiszem, hogy lesz még időm felmenni a szerverre holnap este előtt.
    Megoldható a nevezés?

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •