Oldal: 5 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (129 összesen)

Téma: rF2 Flat6 Cup

  1. #101
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ezért is pofázom már régóta, hogy túl sok a liga, túl sok a bajnokság, optimalizálni kellene és akkor nagyobb eséllyel lenne mindenhol értékelhető létszám.
    Ezzel meg az a baj, hogy ha minden liga csak egy játékra specializálódna és indítana bajnokságokat akkor az olyanok mint Te is az összes ligába fizethetne tagdíjat

  2. #102
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Hát a legutóbbi 0 fős futam után sok reményt már nem fűzök hozzá, de a szervert elindítottam (pálya: link)
    Okés, csak valami hivatalos info (szervezői reakció) miatt kérdeztem, mert Sebring után mikor mondtuk, hogy önállóan abbahagytuk mert nem volt értelme, akkor a felvetésünk (hogy engedjük el a maradék futamokat, mert nem leszünk többen), az a reakció érkezett, hogy ez így lemegy...ezért gondoltam, hogy akkor szerver lesz aztán max nem lesz senki a versenyen ahogy Doningtonban, bár ott a szerver karbantartás sztem pluszba rátett a dologra, mondjuk ha minden ok lett volna akkor is sztem max 2-3 ember lett volna, én pl fel se tudtam menni, de kösz az új szervert, mert legalább ki tudtam próbálni, hogy fel tudok e menni és most teljesen jó minden
    Azért gyakorolgatni/kipróbálgatni jó, hogy lett szerver , köszönjük.
    (Szerintem amúgy több összetevős ez, hogy ez miért nem működött, de már fejtegettem korábban, így nem irkálom le újra.)
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  3. #103
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Ezzel meg az a baj, hogy ha minden liga csak egy játékra specializálódna és indítana bajnokságokat akkor az olyanok mint Te is az összes ligába fizethetne tagdíjat
    Nem, mert én egy ligában gondolkodom
    Most minden liga külön-külön szervert üzemeltet (amire fizetjük a költséghányadot), egyénileg fejleszt és programoz, stb... No, ez az, ami teljesen ésszerűtlen egy ilyen kis "piacon".

  4. #104
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Nem, mert én egy ligában gondolkodom Most minden liga külön-külön szervert üzemeltet (amire fizetjük a költséghányadot), egyénileg fejleszt és programoz, stb... No, ez az, ami teljesen ésszerűtlen egy ilyen kis "piacon".
    Arra hogy egy liga legyen kicsi kis országunkban az esély egyenlő a nullával.

  5. #105
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Sajnalom en is, h annyiban maradni latszik a dolog....bar mostanaban nem volt tul sok idom gyakorolni, egyaltalan leulni a kormanyhoz, de amikor sikerult odajutni, akkor tetszett.
    Mas: aki indul a simco wtcc bajnoksagban az irna egy-ket tapasztalatot? Latom, h vagytok egy paran, jo versenyek szoktak lenni, jo a mod, jo versenyek szoktak lenni, hetkozben szoktak szerveren lenni?

    Tapatalkkal küldve az én LG-H815 eszközömről

  6. #106
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Nem, mert én egy ligában gondolkodom
    Most minden liga külön-külön szervert üzemeltet (amire fizetjük a költséghányadot), egyénileg fejleszt és programoz, stb... No, ez az, ami teljesen ésszerűtlen egy ilyen kis "piacon".
    Az elméleted papíron helyes, de kihagyod belőle az emberi tényezőt és motivációkat. Az a liga működik jól, ahol megvan a közösség és a szervezők tudnak jól együtt dolgozni és tekintve, hogy ez mindenkinek hobby, így minden szervező szeretné kiélni az egyéni ambícióit és megvalósítani a saját elképzeléseit... nem véletlenül van Magyarországon jelenleg több mint 30 működő liga. 2-3-4 ember ezt még össze tudja hangolni és még tudja a sajátjának érezni, de ha tegyük fel összeállna egybe a SRS, a VSR, SIMCO és a Masters, akkor abból csak nagy veszekedések és széthúzás lenne előbb utóbb a szervezőségen belül.

    A másik meg, hogy a nagy nevű ligák közül egyik sem szívesen adná fel a múltját, a saját nevét, holnapját, fórumát, rendszerét és rendeződne be egy új identitásba.

    Ahhoz, hogy a dolog igazán profivá tudjon válni, ahhoz ki kéne nőni a hobby szintet és profivá válni, ehhez 1-2 embert el kéne tudnia tartani a ligának, amihez havi többszázezer Ft-os bevétel kellene, amihez rengeteg tagra, magas tagdíjra, vagy szponzorokra lenne szükség. Ez abból a szempontból jó lenne, hogy több lenne versenyző, precízebb, pontosabb lehetne a szervezés... viszont szerintem a botrány és balhé is több lenne a fórumon, mert onnantól, hogy mindenki fizető vendég, így még jobban fognak mondogalódni az emberek minden apró faszság miatt és verik majd az asztalt.

    Azt pedig már megtanultam, hogy mindenkivel jót tenni egyszerre nem lehet... vmi baja mindig van vkinek.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 05. 17. 10:24.

  7. #107
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az elméleted papíron helyes, de kihagyod belőle az emberi tényezőt és motivációkat. Az a liga működik jól, ahol megvan a közösség és a szervezők tudnak jól együtt dolgozni és tekintve, hogy ez mindenkinek hobby, így minden szervező szeretné kiélni az egyéni ambícióit és megvalósítani a saját elképzeléseit... nem véletlenül van Magyarországon jelenleg több mint 30 működő liga. 2-3-4 ember ezt még össze tudja hangolni és még tudja a sajátjának érezni, de ha tegyük fel összeállna egybe a SRS, a VSR, SIMCO és a Masters, akkor abból csak nagy veszekedések és széthúzás lenne előbb utóbb a szervezőségen belül.

    A másik meg, hogy a nagy nevű ligák közül egyik sem szívesen adná fel a múltját, a saját nevét, holnapját, fórumát, rendszerét és rendeződne be egy új identitásba.

    Ahhoz, hogy a dolog igazán profivá tudjon válni, ahhoz ki kéne nőni a hobby szintet és profivá válni, ehhez 1-2 embert el kéne tudnia tartani a ligának, amihez havi többszázezer Ft-os bevétel kellene, amihez rengeteg tagra, magas tagdíjra, vagy szponzorokra lenne szükség. Ez abból a szempontból jó lenne, hogy több lenne versenyző, precízebb, pontosabb lehetne a szervezés... viszont szerintem a botrány és balhé is több lenne a fórumon, mert onnantól, hogy mindenki fizető vendég, így még jobban fognak mondogalódni az emberek minden apró faszság miatt és verik majd az asztalt.

    Azt pedig már megtanultam, hogy mindenkivel jót tenni egyszerre nem lehet... vmi baja mindig van vkinek.
    Persze, tisztában vagyok vele, hogy miért nem valósul meg, illetve miért nulla rá az esély, ahogy Krisztián is írja. Ettől függetlenül, ahogy írod te is, ez lenne az ideális és kizárólag emberi tényezőkön múlik a megvalósítása. Ez vonatkozik a szervezői kompromisszumokra és természetesen user oldalról is az irreális elvárásokra és prognosztizálható hisztikre. Ha pedig emberi tényezőkön múlik, akkor meg is valósítható.
    A profi metódusra váltás is csak ilyen módon valósulhatna meg valószínűleg. Igen, ez nagy lépés volna és nem igazán van rá sansz a közeljövőben. Vagy a másik lehetőség, hogy a ligák marketingjében erősbödik az, hogy a kínált szolgáltatásokkal kapcsolatban ne legyenek elvárások, mert ez amolyan hobbitevékenység költségmegosztással. Ezzel az égvilágon semmi baj nem volna. Inkább abból adódnak a félreértések és konfliktusok szerintem, hogy a ligák többet ígérnek, mint amit valóban tudnak is nyújtani. Erőn felül vállalnak be dolgokat, aztán jön a magyarázkodás, hogy "de hát ez csak hobbi". Hangsúlyozom, nagyon nagy tisztelet minden szervezőnek, mert ezt így csinálja, de látva a problémákat ezzel, csak-csak el kellene kezdeni változtatni olyan irányba, ami talán javíthat a helyzeten. Ha nem, én azt is elfogadom, mert van elég lehetőség játszani, versenyezni.
    Egyébként meg a differenciált költségviselés nem volna nagy kaland. Most mindenki ugyanannyit fizet, akár egy bajnokságban indul, akár négyben, vagy akár csak néha beugrik egy-egy versenyre. Simán lehetne bajnokságonkénti nevezési díj. Ez persze megint csak akkor működhetne jól, ha nem 30 ligára szóródna szét a célközönség.
    Akárhogyan is nézzük, mindig oda lyukadunk ki, hogy a 30 liga a problémák fő forrása, legalábbis felhasználói szempontból. Mintha egy 500 fős kis faluban 18 bolt működne.

  8. #108
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként meg a differenciált költségviselés nem volna nagy kaland. Most mindenki ugyanannyit fizet, akár egy bajnokságban indul, akár négyben, vagy akár csak néha beugrik egy-egy versenyre. Simán lehetne bajnokságonkénti nevezési díj.
    Ez akár jó ötlet is lehet (SIMCO-nál van ilyen egyébként)

  9. #109
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ha pedig emberi tényezőkön múlik, akkor meg is valósítható.
    Hát ha csak nem cserélünk le mindenkit droidra.

    Kéne egy program, ami minden második héten elindít egy versenyt azt AI-kal és utána feltölti a végeredmény a honlapra és voálá!

    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Ez akár jó ötlet is lehet (SIMCO-nál van ilyen egyébként)
    Értelmetlen, 3000 FT az éves tagság és 500 Ft a Rookie.... nem hiszem, hogy ez bárkinek is tétel lenne, egy sima vacsi, vagy mozi nem jön ki ennyiből.
    Arról nem is beszélve, hogy ha bajnokságonként kéne kasszázni, azzal többszörösére nőne az adminisztráció...

  10. #110
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Értelmetlen, 3000 FT az éves tagság és 500 Ft a Rookie.... nem hiszem, hogy ez bárkinek is tétel lenne, egy sima vacsi, vagy mozi nem jön ki ennyiből.
    Dehogynem. Csak az asszonyt nem kell vinni
    Ahogy olvastam volt már pár közös ligás próbálkozás, de hosszú távon egyik sem életképes. Sajnos mastesen valamiért nem rFactor 2 fanok az emberek, el kell fogadni és kész. Lehet majd később próbálkozni, mikor a contentek többsége frissül dx11re (dx9esekkel néhol van világításbeli probléma), de most úgy érzem egyelőre felesleges próbálkozni

  11. #111
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    A folyamatos fejlesztéssel egyre jobb az rF2. A flat6 a LeMans-i pályán (nem tudom ezek közül bármelyik is DX11 kontent lenne), de DX11 beta alatt is stabilan 100 feletti FPS-em van, ami még az átállás kezdetén Doningtonban 25-30 volt.....

    Szóval jó meg szép, de itt ez a rohadt hosszú pálya egy nem könnyű autóval és szeretném is az egészet, de ha most abba gondolok bele, hogy jövő szerdára összeállnánk megint kb. négyen, így valahogy elmegy a kedvem. (Doningtont azért hagytam ki, mert nem tudtam felmenni a szerverre, és a megelőző napokban meg ugye káosz volt, így a gyakorlás is kimaradt.)

    Nagyon vegyesek az érzéseim. Itt egy nagyon jó szim és hétköznapi időpont és a GTR Masters és ......

  12. #112
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    A folyamatos fejlesztéssel egyre jobb az rF2. A flat6 a LeMans-i pályán (nem tudom ezek közül bármelyik is DX11 kontent lenne), de DX11 beta alatt is stabilan 100 feletti FPS-em van, ami még az átállás kezdetén Doningtonban 25-30 volt.....

    Szóval jó meg szép, de itt ez a rohadt hosszú pálya egy nem könnyű autóval és szeretném is az egészet, de ha most abba gondolok bele, hogy jövő szerdára összeállnánk megint kb. négyen, így valahogy elmegy a kedvem. (Doningtont azért hagytam ki, mert nem tudtam felmenni a szerverre, és a megelőző napokban meg ugye káosz volt, így a gyakorlás is kimaradt.)

    Nagyon vegyesek az érzéseim. Itt egy nagyon jó szim és hétköznapi időpont és a GTR Masters és ......
    WEC-es különítmény remélem jön, mert ez a pálya lesz nekik, tudnának gyakorolni.

  13. #113
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Én jövök. Max az UEFA Kupa döntőt kiteszem az egyik monitorra

  14. #114
    Ha az Enduracers kiadja addig a shader update-t, akkor én is. DX9-el nálam annyira ingadozik a teljesítmény, hogy nem fogok visszaváltani, a saját és mások szórakozását sem szeretném elrontani.

  15. #115
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    A folyamatos fejlesztéssel egyre jobb az rF2. A flat6 a LeMans-i pályán (nem tudom ezek közül bármelyik is DX11 kontent lenne), de DX11 beta alatt is stabilan 100 feletti FPS-em van, ami még az átállás kezdetén Doningtonban 25-30 volt.....

    Szóval jó meg szép, de itt ez a rohadt hosszú pálya egy nem könnyű autóval és szeretném is az egészet, de ha most abba gondolok bele, hogy jövő szerdára összeállnánk megint kb. négyen, így valahogy elmegy a kedvem. (Doningtont azért hagytam ki, mert nem tudtam felmenni a szerverre, és a megelőző napokban meg ugye káosz volt, így a gyakorlás is kimaradt.)

    Nagyon vegyesek az érzéseim. Itt egy nagyon jó szim és hétköznapi időpont és a GTR Masters és ......
    Jaja én is sajnálom, mert ez a pálya nagyon nagy király lenne ilyen GT szintű autóval...egy 30-35-as mezőnnyel de mennék itt akár egy 2-3 órás futamot is. De mint az elején írtam itt ezt kár volt ide a végére rakni mert ez tényleg csak full griddel király, 10 körüli autószám amivel kezdtünk is elég kevés lenne rá úgy szét szakadnánk, hogy alig találkoznánk ezen a 4 perces pályán. (Lehetett volna pl Hring hátha ahhoz kedvet kaptak volna a népek, bár a tendenciákat látva nem hiszem, ezt meg eltartalékolni ha lesz jövő evvel a platformmal és akkor bedobni mikor fut a dolog, na mindegy csak hangosan gondolkodtam ). Szóval szerintem ebből se lesz semmi, nem hiszem, hogy sokan jönnek a WEC brigádból illetve ha velük vagyunk 10-en az is elég vékony :/

    Donington meg dettó mint ami nálad volt....úgyhogy annyira nem meglepő, hogy ott 0-ás lett a szerver......
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  16. #116
    Tóth Jani Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 08. 10.
    Város
    Gyöngyös
    Üzenetek
    73
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése

    Szóval jó meg szép, de itt ez a rohadt hosszú pálya egy nem könnyű autóval és szeretném is az egészet, de ha most abba gondolok bele, hogy jövő szerdára összeállnánk megint kb. négyen, így valahogy elmegy a kedvem.
    Bennem meg lenne a jószándék és a kedv is, de a kormányom 2 hete szervizben van.... Még a dx11-et sem próbáltam, bár most hogy ráérek nézegetni felteszem, legfeljebb megnézem gombokkal mit produkál a gépem. Remélem a kezdeti problémák amiket olvastam tőletek már a múlté és a 40fps egy kicsit emelkedik majd.
    "A harmadik bukfenc után elvesztettem az uralmam az autó felett!"

  17. #117
    Én szintén dx11 fps problémák miatt nem tudok játszani, egyenlőre!

  18. #118
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg El Gigante írta Hozzászólás megtekintése
    Én szintén dx11 fps problémák miatt nem tudok játszani, egyenlőre!
    Miért? Én is a bétán vagyok és simán 100 felett az FPS. Nem is állok vissza DX9-re.

  19. #119
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Mivel itt már a bajnokság és a pontverseny fogalmak nem értelmezhetőek, ezért eszembe jutott valami.

    Lehet itt olyat, hogy meghatározunk egy mondjuk fix 20-as (vagy nagyobb) gridet, és kitöltjük AI-kkal, hogy legyünk elegen?
    Így még talán lenne kedvem elindulni szerdán...

  20. #120
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel itt már a bajnokság és a pontverseny fogalmak nem értelmezhetőek, ezért eszembe jutott valami.

    Lehet itt olyat, hogy meghatározunk egy mondjuk fix 20-as (vagy nagyobb) gridet, és kitöltjük AI-kkal, hogy legyünk elegen?
    Így még talán lenne kedvem elindulni szerdán...
    Jó ötlet. Hétfői shakedownra teszünk be párát és h jól viselkednek, akkor jöhetnek szerdán is.

  21. #121
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Miért? Én is a bétán vagyok és simán 100 felett az FPS. Nem is állok vissza DX9-re.
    Úgy tűnik, hogy gépfüggő is, mert nálam is dx11 van és a régi contentekről már le is iratkoztam, annyira jól megy az új
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 05. 21. 11:11.

  22. #122
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel itt már a bajnokság és a pontverseny fogalmak nem értelmezhetőek, ezért eszembe jutott valami.

    Lehet itt olyat, hogy meghatározunk egy mondjuk fix 20-as (vagy nagyobb) gridet, és kitöltjük AI-kkal, hogy legyünk elegen?
    Így még talán lenne kedvem elindulni szerdán...
    Támogatom! Remélem tudok jönni hétfőn vagy szerdán.....

    Csak nem lesz egyszerű belőni hogy hány százalékos legyen az AI, illetve ha kilök vmelyik, hogy óvom meg? (illetve kérdés a sok autó kinél milyen fps-t ad?)
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  23. #123
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Miért? Én is a bétán vagyok és simán 100 felett az FPS. Nem is állok vissza DX9-re.
    Azt nem tudom, de tökmindegy milyen grafikai beállítást választok, e körül mozog az fps-em, pedig a gépem bírná. Újra telepítettem mikor kijött a dx11, és csak az ahhoz igazított pályákkal próbáltam, na mindegy majd meggyógyul!

  24. #124
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Tettem be 10 AI-t, ha rosszul viselkednek szóljatok.

  25. #125
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Tettem be 10 AI-t, ha rosszul viselkednek szóljatok.
    Miért, kapnak fekete pontot?
    Tudtommal amúgy az AI-hoz nem nyúltak mostanság, szóval elvileg jól kéne működnie

Oldal: 5 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •