Találatok: 1 - 16 (16 összesen)

Téma: Bolyozó: GT86 vs. MX-5 - Silverstone - 03.07

  1. #1
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050

    Bolyozó: GT86 vs. MX-5 - Silverstone - 03.07

    Bolyozós rendezvényeinken, a kötelékben haladásé, a fairplay-é, a gentleman vezetésé a főszerep!
    Tedd félre a helyezéseket, a célokat, elvárásaidat. Csatlakozz a többiekhez, tarts a bollyal, hagyd magad, játsz a többiekkel. Rakjunk össze minél hosszabb vonatot. Találd meg az együtt csapatás, krúzolás örömét. Részletesebb leírást, bolyozó létrejöttének a motivációját ITT találod.

    Következő bolyozós esténken egy elfeledett legendát a Toyota GT86-ost eresszük össze, a népszerű Mazda MX5-ös utcai verziójával. Helyszínnek Silverstone kissebb, nemzetközi verzióját választottuk, hogy könnyedén együtt maradhasson a grupetto, könnyű legyen ki-be csatlakozni, hogy csak úgy pöröghessenek a körök.



    Dátum: 2017 március 7. /kedd/
    Időpont: kb 20:00 - 21:00 /szerver már előtte megy, addig tart amíg vagyunk/
    Pálya: Silverstone (International layout) /alap tartalom/
    Autó: Toyota GT86, Mazda MX5 ND /mazda japán packban/

    Pálya állapot: 100%
    Fizikai sérülések: 50%
    Gumikopás: 100%
    Benzin fogyi: 100%
    Segítségek: Gyári
    Nevezés nincs. Érkezési sorrend.
    Szervernév: GTR-Masters.hu #Bolyozo
    Jelszó: bolyozo
    Team Speak elérhetőségünk: Masters TS


    Fontos!
    • Mindenkitől elvárjuk a sportszerű, kulturált magatartást mind a szerveren, mind a fórumon!
    • 100ms alatti ping-el rendelkezzél, hogy ne "zavard" az ellenfeleidet.
    • Várjuk észrevételeiteket, javaslataitokat a sorozattal kapcsolatban: Bolyozós esték


    Ide, a topikba pedig jöhetnek az általános kérdések és megbeszélnivalók az estével kapcsolatban. Ki kit találjon, talált meg...
    Várunk minden régi és új versenyzőt. Szórakoztassuk egymást, hogy jól szórakozzunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!

    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 03. 06. 00:07. Indoklás: csak a dátumot írtam el, semmi gond

  2. #2
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Bolyos szerver iszonyatosan élesítve!
    Lehet gyakorolni.

    ABS/TS-t kényetek, kedvetek szerint lehet ki-be kapcsolgatni.

    Megjegyzés: GT86-os egy picit gyorsabb, egyenesben biztos. Aki férfi, jöjjön a Mazdával. Többiek Toyota

  3. #3
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    ABS/TS-t kényetek, kedvetek szerint lehet ki-be kapcsolgatni.
    Bezzeg azt a nyomorult tükröt....

  4. #4
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Bezzeg azt a nyomorult tükröt....
    Ó az bentmaradt. Kivettem.

  5. #5
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Ó az bentmaradt. Kivettem.

  6. #6
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    hát, nincs nagy tolongás

    ja, még csak hétfő van

  7. #7
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Én jönnék jönnék, de sajnos későn érek (21 felé/után), de felnézek hátha lesztek még.

    (Amúgy ezt csak zárójelbe, múltkor pont olvastam a fun résznél, hogy Szabi ki van égve és nincs ötlet. Én például az ilyen utcai autókat is preferálnám fun-nak, pont emiatt is szeretem kicsit az AC-t mert ilyenek másba nem jellemzőek csak a versenyautók. Nagyobbrészt ezeket is hajtjuk mindenhol mármint a versenyautókat itt meg tényleg van egy rakás utcai BMW-k, Porsche-k, japánok , SUV-ok , és ezekkel is jól el lehet szórakozni én pl jó pár bmw, porsche utcaival szeretek mennii csak hát egyedül nem sok értelme a legtöbbet csak pár körre kipróbáltam mikor megvettem. Látjuk, hogy itt is működnek ezek, miért ne lehetne tét nélküli versenyeken is használni ezeket? Az hogy mitől lesz egy fun vagy bolyozó futamra 10 feletti ember azt nem tudom pedig mindkettő úgy lenne szuper.)
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  8. #8
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    (Amúgy ezt csak zárójelbe, múltkor pont olvastam a fun résznél, hogy Szabi ki van égve és nincs ötlet. Én például az ilyen utcai autókat is preferálnám fun-nak, pont emiatt is szeretem kicsit az AC-t mert ilyenek másba nem jellemzőek csak a versenyautók. Nagyobbrészt ezeket is hajtjuk mindenhol mármint a versenyautókat itt meg tényleg van egy rakás utcai BMW-k, Porsche-k, japánok , SUV-ok , és ezekkel is jól el lehet szórakozni én pl jó pár bmw, porsche utcaival szeretek mennii csak hát egyedül nem sok értelme a legtöbbet csak pár körre kipróbáltam mikor megvettem. Látjuk, hogy itt is működnek ezek, miért ne lehetne tét nélküli versenyeken is használni ezeket? Az hogy mitől lesz egy fun vagy bolyozó futamra 10 feletti ember azt nem tudom pedig mindkettő úgy lenne szuper.)
    +1

  9. #9
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    múltkor pont olvastam a fun résznél, hogy Szabi ki van égve és nincs ötlet. Én például az ilyen utcai autókat is preferálnám fun-nak, pont emiatt is szeretem kicsit az AC-t mert ilyenek másba nem jellemzőek csak a versenyautók. Nagyobbrészt ezeket is hajtjuk mindenhol mármint a versenyautókat itt meg tényleg van egy rakás utcai BMW-k, Porsche-k, japánok , SUV-ok , és ezekkel is jól el lehet szórakozni én pl jó pár bmw, porsche utcaival szeretek mennii csak hát egyedül nem sok értelme a legtöbbet csak pár körre kipróbáltam mikor megvettem. Látjuk, hogy itt is működnek ezek, miért ne lehetne tét nélküli versenyeken is használni ezeket?
    Szerintem ezekkel is szoktunk Fun futamokat rendezni, nézz csak vissza a topikban.

    Én viszont nagyon örülnék, ha vki elvállalná a kombók kitalálását és a szervezést, természetesen segítünk mindenben, amiben csak kell. Ezt most a Fun-ra értem, nem a bolyozóra, szóval ez most off topik...

  10. #10
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ezekkel is szoktunk Fun futamokat rendezni, nézz csak vissza a topikban.

    Én viszont nagyon örülnék, ha vki elvállalná a kombók kitalálását és a szervezést, természetesen segítünk mindenben, amiben csak kell. Ezt most a Fun-ra értem, nem a bolyozóra, szóval ez most off topik...
    Most nézem valóban voltak utcai gépek, annyira fun-t nem figyeltem inkább a bolyozót. Majd a jövőben jobban fogom részemről ezek az utcai gépek érdekesek.. +1

    Második része jól hangzik ja nem! Na abbahagyom én is az offolást!
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  11. #11
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Most nézem valóban voltak utcai gépek, annyira fun-t nem figyeltem inkább a bolyozót. Majd a jövőben jobban fogom részemről ezek az utcai gépek érdekesek.. +1

    Második része jól hangzik ja nem! Na abbahagyom én is az offolást!
    És kend ugyan merrejárt hogy nemgyütt? Irtóra bánhattya!

  12. #12
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    És kend ugyan merrejárt hogy nemgyütt? Irtóra bánhattya!
    Ne is mondja kend, szánom bánom, pedig nagyon jöttem volna! Elmozizódott az idő (de annyi szóljon a mentségemre alapból nem cseréltem volna el egy mozira a mai karikázást, de ez egy olyan film volt amibe dolgoztam/tunk és hát érdekelt mi lett belőle, jövő héten a mozikan - ja ez itt nem a reklám helye ).
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  13. #13
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Ne is mondja kend, szánom bánom, pedig nagyon jöttem volna! Elmozizódott az idő (de annyi szóljon a mentségemre alapból nem cseréltem volna el egy mozira a mai karikázást, de ez egy olyan film volt amibe dolgoztam/tunk és hát érdekelt mi lett belőle, jövő héten a mozikan - ja ez itt nem a reklám helye ).
    Az elején még nemigen találtuk egymást, nemigen állt össze a bál.
    De 9-re már mindenki bemelegedett, és egy nagy mezőnnyé olvadt.
    Olyan 10 kocsi feletti vonatot kapcsoltunk össze hogy ihaj!
    Mivel a Toyota egy picivel gyorsabb volt, ezért nem volt elég a kocsik pozicióját rögziiteni, tudni kellett melyik a toyota, mert azoknak az egyenesben plusz sáv kell, amin elöbbre tudnak sasszézni.
    Már a végén én magam radar app után kívánkoztam
    Videót kéne vagdosni, promónak... És nem leszel benne Majd bevágok a pörgös klipp közepén egy ásítozós jelenetet a moziteremből, hogy "jaj izaura még ne menj el". Vrommm

  14. #14
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Már a végén én magam radar app után kívánkoztam
    Akárki akárhogy fikázza, nagyon hasznos az. Nekem pl az van a virt tükör helyén
    Volt hogy full körön keresztül úgy ment 3-4 autó egy kupacban, hogy az összes visszapillantóban csak egyetlen autó látszott. radar app alapján pedig kanyart kanyar után vettül ketten hárman párhuzamosan holttérben autózva.

    Egy ilyen bolyozós replayból lehetne igazán megmutatni mire is jó - kár hogy a replay-ban már nem működik, csak élőben.

  15. #15
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Videót kéne vagdosni, promónak... És nem leszel benne Majd bevágok a pörgös klipp közepén egy ásítozós jelenetet a moziteremből, hogy "jaj izaura még ne menj el". Vrommm
    Jól van nem baj az, hogy nem vagyok benne, vágjad csak szépen azt a videót!!!!! Kíváncsi is vagyok, meg jó lesz az promo anyagnak is a bolyozós témához! Ne vágjál bele izaurákat mert azok nem voltak, viszont ló (erő), meg sebesség volt a filmbe, úgyhogy nem voltam teljesen mentes
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  16. #16
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •