Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 80 (80 összesen)
  1. #76
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg croatianus írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Én csak annyit tennék hozzá tanácsként, hogy eleve kedvezőtlen helyről kezdted a kanyart. Megnehezítetted a saját dolgodat.
    A BMW-s mellett, az ideális ívhez minél közelebb kellett volna maradnod. És ehhez kell a pirosnyíl, a radar, a tükör, az "agy", nem ahhoz hogy 5cm-el előrébb van-e vagy sem. Lásd itt, egy autónyival jobbrább:
    https://dl.dropboxusercontent.com/u/...Overtake_4.jpg
    • Többet látsz a másikból, könnyebb is lekövetni.
    • Kissebb ívet, szöget kell bevenned, amit nagyobb tempóval tehetsz meg. Kevésbé kell fékezned.
    • Ha koccantok is, mivel sokkal inkább egymás mellett (párhuzamosan) mennétek, kissebb a kiütés, pattanás esélye, inkább csak sodródnátok, tolnátok a másikat.

  2. #77
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Igy is lehet, es akkor nincs gond.
    Most nem köteketésből, de ha itt rádhúzza akkor te vagy a hibás az eddigiek alapján

  3. #78
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Most nem köteketésből, de ha itt rádhúzza akkor te vagy a hibás az eddigiek alapján
    Ha 0:17-re gondolsz, akkor igen így van, de ha megnézed, nem is tette be mellé addig a gépet, amíg nem volt benne biztos, hogy lesz neki ott hely.

  4. #79
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ha 0:17-re gondolsz, akkor igen így van, de ha megnézed, nem is tette be mellé addig a gépet, amíg nem volt benne biztos, hogy lesz neki ott hely.
    Hát, ha Dávid lezárta volna az ívet, megkockáztatom, hogy ugyanúgy szopacs lett volna, pedig itt aztán tényleg bőven Tamás előtt volt, tehát volt neki bőven volt módja alkalmazkodni is. Nem is értem, hogy jött ez most ide.

  5. #80
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Aki a kis piros nyilak alapján tájékozódik, annak szerintem érdemes lenne egyszer párban felmenni vkivel a szerverre és álló helyzetben végigpróbálgatni, hogy az egyes nyíl pozíciók pontosan mit jelentenek. Szerintem a piros nyíl akkor is látszik, ha az illető közel van, de nincs még fedésben veled... de le kell tesztelni...

    De én biztos nem merném csak a nyíl alapján behúzni vki elé a gépet, vagy a nyílra alapozni az ívválasztásomat.
    Nyilván nem csak a nyíl alapján tájékozódom, de fejmozgáskövető ide vagy oda, az ember feje nem motolla, úgyhogy azt is kell figyeljem. Most már tudom, hogy túlságosan nem szabad ráhagyatkozni.

    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Én csak annyit tennék hozzá tanácsként, hogy eleve kedvezőtlen helyről kezdted a kanyart. Megnehezítetted a saját dolgodat.
    A BMW-s mellett, az ideális ívhez minél közelebb kellett volna maradnod. És ehhez kell a pirosnyíl, a radar, a tükör, az "agy", nem ahhoz hogy 5cm-el előrébb van-e vagy sem. Lásd itt, egy autónyival jobbrább:
    https://dl.dropboxusercontent.com/u/...Overtake_4.jpg
    • Többet látsz a másikból, könnyebb is lekövetni.
    • Kissebb ívet, szöget kell bevenned, amit nagyobb tempóval tehetsz meg. Kevésbé kell fékezned.
    • Ha koccantok is, mivel sokkal inkább egymás mellett (párhuzamosan) mennétek, kissebb a kiütés, pattanás esélye, inkább csak sodródnátok, tolnátok a másikat.
    Igen, igazából az a bajom, hogy túlságosan rá szoktam hagyni, nem érzem eléggé. Köszi a tanácsot, igyekszem!

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •