Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 28 (28 összesen)

Téma: AC FunRace: Porsche 908 & 917 - Mugello - 02.28

  1. #26
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    én újragondolnám ezt az egész funrace-esdit...indíthatnátok egy Minorrating AB -s szevert és akkor lehetne public...így ha páran fellépnek rá , akkor utána valószínűleg hamar benépesül...a magyar AC kedvelők tudnának itt gyülekezni esténként ,illetve aki már unja a prekvalt és lekaparná a versenyrozsdát
    prekval szerverre is mehetne a az MR plugin (MR ABCN-ként, hisz úgyis jelszavas) , h a Mastersesek is megszerezzék a kívánt licenszet , (akinek még nem lenne meg)
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2017. 03. 02. 20:34.

  2. #27
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    én újragondolnám ezt az egész funrace-esdit...indíthatnátok egy Minorrating AB -s szevert és akkor lehetne public...így ha páran fellépnek rá , akkor utána valószínűleg hamar benépesül...a magyar AC kedvelők tudnának itt gyülekezni esténként ,illetve aki már unja a prekvalt és lekaparná a versenyrozsdát
    prekval szerverre is mehetne a az MR plugin (MR ABCN-ként, hisz úgyis jelszavas) , h a Mastersesek is megszerezzék a kívánt licenszet , (akinek még nem lenne meg)
    ennek a minorating-nak utánanéztem már korábban, akkor az volt vele a baj, hogy egy eber fejlesztette, és egyetlen központi szervere van, ettől függ minden. És háát bugjai is voltak/vannak rendesen, a régi "stabil" verziót már nem fejleszti, az új meg még béta állapotú cucc.

    Ha ez azóta nem változott, akkor nincs értelme vele foglalkozni.

    BTW: a Masters-es szerverek gyakorlatilag így is "public for hungary" módban mennek, hiszen a szerverjelszó itt figyel a publikus fórumon.

  3. #28
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    ennek a minorating-nak utánanéztem már korábban, akkor az volt vele a baj, hogy egy eber fejlesztette, és egyetlen központi szervere van, ettől függ minden. És háát bugjai is voltak/vannak rendesen, a régi "stabil" verziót már nem fejleszti, az új meg még béta állapotú cucc.

    Ha ez azóta nem változott, akkor nincs értelme vele foglalkozni.

    BTW: a Masters-es szerverek gyakorlatilag így is "public for hungary" módban mennek, hiszen a szerverjelszó itt figyel a publikus fórumon.
    a lényeg az lenne h külföldiek is jöhetnek...de csak olyan aki MR AB lincenszel rendelkezik...
    én csak ilyen szervereket keresek ha versenyezni akarok... és brutál futamok vannak publicon... megkockáztatom h jobban figyelnek ott az emberek egymásra , mint itt egy bajnokin...
    na meg olykor -olykor WR-ket mennek én meg csodálkozok h miért nem bírom követni ...


    a rendszerrel meg semmi baj nincs ... saját szerveren próbáltam , tökéletesen működik... meg ugye a tömött MR szerverek se véletlenek...
    egyébként régebben se volt semmi baj vele , csak akkor még teljesítményt is akart értékelni és az nem reálisan működött...
    a lényege , hogy a crasherektől ne kelljen félni azt tökéletesen működik... mindig is...


    szóval az ötlet arról szól , h a funokat szerintem csak magyarokkal már nem lehet benépesíteni... vagyis belehetne majd szerintem , mert ha megtelnek a szerverek akkor a magyar se akar majd kimaradni és ő akar a német helyén lenni legközelebb
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2017. 03. 02. 21:25.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •