Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (28 összesen)

Téma: AC FunRace: Porsche 908 & 917 - Mugello - 02.28

  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388

    AC FunRace: Porsche 908 & 917 - Mugello - 02.28

    Következő AC futamok: Masters futamnaptár
    --------------------------------------------------------


    Kedves Versenyzők!


    Megkezdjük a gépek feltérképezését a hamarosan induló legújabb AC bajnokságunkhoz...
    ...a 911 RSR tovább nyúzása mellett felmerült, hogy nézzük meg a komolyabb gépeket is!



    Időpont: 2017.02.28
    Pálya: Mugello
    Autók: Porsche 908 LH, Porsche 917 K (Porsche Pack Vol3)

    Kezdés: ~19:00 (nem lesz pontos kezdési időpont, a szerver folyamatosan megy és lehet rá csatlakozni)
    Időmérő: 8 perc
    Futamtáv:
    4 kör (utána meg indul a következő menet!)
    ABS: Factory
    TC:
    Tiltott
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    Szerver: GTR-Masters.hu #Fun
    Szerverjelszó: masters

    GTR-Masters Team Speak: Masters TS


    Fontos!!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!



    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 02. 28. 17:41.

  2. #2
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    RIPityára törjük magunkat.

  3. #3
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    A 908 LH nem is vészes, de a 917-eshez szuicid gének kellenek.

  4. #4
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    RIPityára törjük magunkat.
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    A 908 LH nem is vészes, de a 917-eshez szuicid gének kellenek.
    A Porsche 911 RSR továbbra is a fő esélyes az új bajnokságra...

    ...ez meg csak egy fun, a két gép amúgy sincs pariban, meghajtjuk őket, ökörködünk kicsit, aztán vagy szerelembe esünk, vagy nem, ennyi!

  5. #5
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Gyakorló szerver elindítva, lehet próbálgatni a gépeket!

  6. #6
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Szerver átállítva az esti menethez...
    7-kor már érdemes elkezdeni gyülekezni, de a fő buli este 8 és 9 között várható... és tart ameddig csak szeretnétek!

  7. #7
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Na, milyenek voltak a gépek, benyomások?
    Lett szerelem?

  8. #8
    Horváth Krisztián Versenyző croatianus logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Üzenetek
    486
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Na, milyenek voltak a gépek, benyomások?
    Lett szerelem?
    Hát testi szerelem nem annyira, mer alig volt nép. Tán négyen voltunk a max egyszerre.
    Az ótók vadállatok, de nem olyan vészes. Mondjuk dógozni kell mindkettővel.

  9. #9
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Na, milyenek voltak a gépek, benyomások?
    Lett szerelem?
    Csatlakozom az Krisztiánhoz. Szerelem nem lesz de fun-nak tök jó volt, kár hogy csak 3-5en voltunk.
    Most először próbáltam a gépeket, annyit pont ért a dolog.
    A 907 nem olyan rémisztő mint itt féltek tőle, egész jól körbe lehet mászkálni vele, kár hogy nagyon tolja az orrát, de lehet hogy ezen lehet segíteni setuppal (odáig nem jutottam) illetve a féken állítva és akkor már még jobb.


    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A Porsche 911 RSR továbbra is a fő esélyes az új bajnokságra...

    ...ez meg csak egy fun, a két gép amúgy sincs pariban, meghajtjuk őket, ökörködünk kicsit, aztán vagy szerelembe esünk, vagy nem, ennyi!
    Ilyen mondatokat/lazaságot vártam tőled több éven keresztül, HIÁBA! De hát vannak még csodák, szerencse, hogy erre jártam.
    (Amúgy a többes szám miatt illetve mert te kedveled az ilyen beteges retro vasakat, hiányoltalak is )
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  10. #10
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    47
    Üzenetek
    292
    meghajtottam mindkettőt:
    917K: nagyon óvatos műszer, brutálisan gyors a hangja is remek, nehézkes a vezetése a defulttal, azért lehet mit állítani rajta, de ez szerintem nem volna jó bajnokira, Mugellóban 1,58,2 volt a legjobb kör
    908LH: ez is óvatos, imádtam a kasztni csikorgó, nyekergő hangját, sokkal vezethetőbb mint a 917K, nem sokkal lassabb Mugellóban 2.06 kört lehetett menni a defulttal amihez hozzá sem nyúltam, nincs sok beállítási lehetőség, egyszerű verda
    mindkettőt inkább gázzal lehet kormányozni, mert hajlamos az alulkormányra

  11. #11
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Benéztem én is 8-kor, voltunk hárman, nem láttam értelmét ennek. Tipikusan nem az a két autó, amibe beülsz és élvezkedsz, hanem szokni kell és állítgatni, ahogy András is írta. Ráadásul Mugello egy csupa kanyar pálya, ami főként a 917-esnek nem passzol. A létszámból látszott, hogy sokaknak hasonló lehetett a véleménye.

  12. #12
    Surányi Géza Versenyző Sury logója
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Város
    Eger
    Életkor
    49
    Üzenetek
    601
    Sajnos nagyon későn lett meghirdetve. Ha előre tudom, hogy lesz, akkor a hétvégén egy kicsit gyúrok rá és indulok. Igaz akkor is csak 8 körül tudtam volna beesni, mert keddenként a téli időszakban ilyenkor érek haza...

  13. #13
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ráadásul Mugello egy csupa kanyar pálya, ami főként a 917-esnek nem passzol. A létszámból látszott, hogy sokaknak hasonló lehetett a véleménye.
    Én abban bíztam, hogy a sok GT3-as versenyző kíváncsi lesz majd, hogy milyen a hőskori GT technika itt Mugello-ban, a vasárnapi GT3 bajnoki futam helyszínén...

    ...amúgy elég nagy bajban vagyok a Fun-ok kiírásával, már nincs semmi ihlet, kiégtem!

  14. #14
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Na, milyenek voltak a gépek, benyomások?
    Lett szerelem?
    Mindkettő igen érdekes jószág.

    a 917K brutál erős, de nincs hozzá fék, hogy ezt ki is lehessen autózni. Kanyarodni nem akar, így ezen a pályán csak szenvedés volt vele menni.

    a 908 nagyon hasonlít az RSR-hez, a hangja szerintem egy az egyben ugyan az - ami akár lehet valós is - Ugyan úgy simán beelőz a segge, és leginkább gázzal kormányozható. Pár kör után már azért lehetett neki csapatni a kanyarban is kilincssel előre, ami fun de mezőnyben nehezen kivitelezhető anélkül hogy lesöpörd a körülötted lévőket.

    Full bajnokságra biztos nem lenne népszerű, historicban (vagy egy porsche történeti futamon) egy-egy futamra - amennyiben hozzá való pályára tesszük - azért érdekes is lehet

    szerintem.

  15. #15
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Én abban bíztam, hogy a sok GT3-as versenyző kíváncsi lesz majd, hogy milyen a hőskori GT technika itt Mugello-ban, a vasárnapi GT3 bajnoki futam helyszínén...

    ...amúgy elég nagy bajban vagyok a Fun-ok kiírásával, már nincs semmi ihlet, kiégtem!
    Van egy rakás gyári street (vagy Cup verda) is...

  16. #16
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Én abban bíztam, hogy a sok GT3-as versenyző kíváncsi lesz majd, hogy milyen a hőskori GT technika itt Mugello-ban, a vasárnapi GT3 bajnoki futam helyszínén...

    ...amúgy elég nagy bajban vagyok a Fun-ok kiírásával, már nincs semmi ihlet, kiégtem!
    Utána nekiálltam AC mod-okat próbálgatni és egy szintén hőskori Renault 5 Alpine Gr. 2-es-el mentem Mas du Clos rövidített pályáján hasonló kaliberű autók ellen. Sokkal jobban élveztem, mint esni-kelni, tojáshéjon járva végigmenni Mugello-ban a 917-essel.

    Rengeteg mod pálya és autó van, amiket lehetne próbálgatni funrace-ek keretein belül. Ott nincs kockázata, ha valami bug van velük és ki lehetne pipálni, melyik jó, melyik kuka. A másik, amit Sury is említ és már én is régebben mondtam, hogy mennyivel van előre kiírva. Ugyanannyi munka ezt 1 héttel vagy 1 hónappal korábban megtenni, mint 1-2 nappal előtte.
    Utoljára módosította: Erikkonen; 2017. 03. 01. 14:28.

  17. #17
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Rengeteg mod pálya és autó van, amiket lehetne próbálgatni funrace-ek keretein belül. Ott nincs kockázata, ha valami bug van velük és ki lehetne pipálni, melyik jó, melyik kuka. A másik, amit Sury is említ és már én is régebben mondtam, hogy mennyivel van előre kiírva. Ugyanannyi munka ezt 1 héttel vagy 1 hónappal korábban megtenni, mint 1-2 nappal előtte.
    Ezzel tisztába vagyok, de mondom, hogy nincs ihlet, így általában már a kényszer a múzsám.
    Baromi nehéz ám csak úgy rábökni valamire, hogy na ez lesz aztán a tuti, amit mindenki csipázni fog. (legalábbis nekem )

    Ha vki érez magában erőt ehhez én szívesen kiadom a Fun-ok szerverezését.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 03. 01. 13:06.

  18. #18
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ezzel tisztába vagyok, de mondom, hogy nincs ihlet, így általában már a kényszer a múzsám.
    Baromi nehéz ám csak úgy rábökni valamire, hogy na ez lesz aztán a tuti, amit mindenki csipázni fog. (legalábbis nekem )

    Ha vki érez magában erőt ehhez én szívesen kiadom a Fun-ok szerverezését.
    Persze, mert igyekszel olyat választani, ami neked is tetszik, de azért legyen lehetőleg gyári tartalom, már csak azért is, nehogy gond legyen vele. Ráadásul már nem mész annyit, pláne nem kísérletezel újabb és újabb tartalmakkal, emitt még jobban beszűkülnek a lehetőségek.

    Ez ügyben jó lenne tudni egy általános véleményt, hogy a többség számára elfogadható-e, ha funrace-eken kevésbé embert próbáló autókkal mennek és új pályákon? Például a tegnapi Mugello kapcsán másnak is lehetett olyan érzése, mint nekem, hogy "vazze, már két hete itt körözgetek". Talán elég, ha a bajnoki futamokra kell készülni, a fun-okra pedig, ahogy neve is sejteti, nem kellene gyúrni és setup-olni, hogy egyáltalán körbe tudjon menni valaki. Ráadásul a változatosság gyönyörködtet

  19. #19
    Horváth Krisztián Versenyző croatianus logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Üzenetek
    486
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Utána nekiálltam AC mod-okat próbálgatni és egy szintén hőskori Renault 5 Alpine Gr. 2-es-el mentem Mas du Clos rövidített pályáján hasonló kaliberű autók ellen. Sokkal jobban élveztem, mint esni-kelni, tojáshéjon járva végigmenni Mugello-ban a 917-essel.

    Rengeteg mod pálya és autó van, amiket lehetne próbálgatni funrace-ek keretein belül. Ott nincs kockázata, ha valami bug van velük és ki lehetne pipálni, melyik jó, melyik kuka. A másik, amit Sury is említ és már én is régebben mondtam, hogy mennyivel van előre kiírva. Ugyanannyi munka ezt 1 héttel vagy 1 hónappal korábban megtenni, mint 1-2 nappal előtte.
    Az a helyzet, hogy az égvilágon semmilyen érvet nem találok amellett, hogy mód autókkal bármilyen szinten is foglalkozzunk. A valóban komoly minőségben megcsinált (tehát saját, nem máshonnan pikkpakk átkonvertált modell, rendesen utánanézve, valós adatokon/tapasztalatokon alapuló fizikával) csak egy pár darab van. Az olyan meg aztán tényleg nagyon ritka, amelyiket rendszeresen ápdételnek is, ha szükséges (amihez viszont természetszerűleg kell egy kis idő mindig az AC apdétek után). Igazából négy ilyenről tudok jelenleg. Nagy kedvencem ez az 550-es Pori, két változatban: link, link. Ez, ha grafikában esetleg elmarad is a gyáriaktól (bár folyamatosan finomítgatja a srác), a fizika, hang meg úgy az egész annyira életteli, hogy hiába van gyáriban már nagyon hasonló, ez mégis egyedülálló élmény (nekem legalábbis). Ezen kívül két oldszkúl F1-es van, ami nincs elhanyagolva (link, link), és ez a formula kágéesté: link, link. Ezeken kívül csak ilyen szomorúságokat tudok említeni, mint ez a Jaguar, amit rohadt jól összeraktak, de aztán hagyva van azóta a csába.
    Cserébe a gyári felhozatal mostanra ott tart, hogy nem hiszem, hogy szó érheti a ház elejét diverzitás szempontjából. Szóval én nagyon nem erőltetném, hogy a fun szerverek hétről hétre a modderek igénytelenségének osztályozására legyenek beáldozva.

  20. #20
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg croatianus írta Hozzászólás megtekintése
    Az a helyzet, hogy az égvilágon semmilyen érvet nem találok amellett, hogy mód autókkal bármilyen szinten is foglalkozzunk. A valóban komoly minőségben megcsinált (tehát saját, nem máshonnan pikkpakk átkonvertált modell, rendesen utánanézve, valós adatokon/tapasztalatokon alapuló fizikával) csak egy pár darab van. Az olyan meg aztán tényleg nagyon ritka, amelyiket rendszeresen ápdételnek is, ha szükséges (amihez viszont természetszerűleg kell egy kis idő mindig az AC apdétek után). Igazából négy ilyenről tudok jelenleg. Nagy kedvencem ez az 550-es Pori, két változatban: link, link. Ez, ha grafikában esetleg elmarad is a gyáriaktól (bár folyamatosan finomítgatja a srác), a fizika, hang meg úgy az egész annyira életteli, hogy hiába van gyáriban már nagyon hasonló, ez mégis egyedülálló élmény (nekem legalábbis). Ezen kívül két oldszkúl F1-es van, ami nincs elhanyagolva (link, link), és ez a formula kágéesté: link, link. Ezeken kívül csak ilyen szomorúságokat tudok említeni, mint ez a Jaguar, amit rohadt jól összeraktak, de aztán hagyva van azóta a csába.
    Cserébe a gyári felhozatal mostanra ott tart, hogy nem hiszem, hogy szó érheti a ház elejét diverzitás szempontjából. Szóval én nagyon nem erőltetném, hogy a fun szerverek hétről hétre a modderek igénytelenségének osztályozására legyenek beáldozva.
    Inkább a pályák érdekelnek a nem gyári tartalmak közül engem is. Egyetértek, hogy van bőven gyári autó, amit még elő lehetne venni, illetve nem érzem unalmasnak, ha valamelyik félévente felhasználásra kerül. Sőt, nem gyári pályát kizárólag gyári autóval lenne érdemes kipróbálni, szerintem.

  21. #21
    Horváth Krisztián Versenyző croatianus logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Üzenetek
    486
    Még szerencse, hogy a való életben akad olyan, akit nem zavar, hogy ezeket meg kell tudni ülni .
    Eszméletlen, mennyire hozza ezt a fílinget az AC. A hangja is iszonyúan ilyen (nekem eszembe sem jutott róla a nojnelf, jóval ércesebb).


  22. #22
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.948
    Hát, én a Shelby-t is élveztem tavaly amikor prequalon próbáltam. Igaz, hogy 100 körből 5ször tudtam vele végigmenni kezdőként, de nagyon élvezetes volt
    Most már biztosan jobban menne, de azt elismerem, hogy nem lenne közkedvelt egy bajnokság egy hasonlóan nehéz kocsival. Az RSR pont ez miatt jó választás, nem annyira nehéz. Például hiába nem volt ABS benyomva, nagyon nehezen lehetett elfékezni a gumikat

  23. #23
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Persze, mert igyekszel olyat választani, ami neked is tetszik, de azért legyen lehetőleg gyári tartalom
    Ez nagyon régóta nem szempont már nálam, inkább az hogy mennyire élvezetes, aktuális vagy hogy mekkora hype-ot lehet köré teremteni. Ja és hogy ne legyen túl nehéz.

    Például a tegnapi Mugello kapcsán másnak is lehetett olyan érzése, mint nekem, hogy "vazze, már két hete itt körözgetek". Talán elég, ha a bajnoki futamokra kell készüln
    Pont ezért tettem be Mugello-t mert gondoltam már mindenki kellően felkészült belőle, így elég csak az autót tanulgani...

  24. #24
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    A modokra visszatérve... én nagyon szerettem és szeretem a modokat... a jó modokat. Anno a GTL-be rengeteget használtunk, melyek között volt könnyen és nehezen kezelhető is. A legnagyobb gond, hogy az AC "hetente" változik. A modokat ha megnézi bárki is, akkor azt látja, hogy elkészítik, majd eltellik pár frissítés és utána nem következik semmi. Hiába jó és igényes az adott mod. tovább nem használható vagy nem egyenértékű. Még az olyan tartalmakkal is mint a Cobra, aminek az egyik fele mod a másik a játékba integrált. Szóval ez az egyik gond. A másik az hogy a modok nem illeszkednek össze a gyári tartalommal, nem lehet párban, vagy csoportban használni csak önállóan. Persze van kivétel, de ritka. Aztán van az a fajta amikor (GT Legends pack) összeszedi innen-onnan és hiába jók egyesével, de összetéve már méretbeli különbségek vannak...

    Szóval én letettem a modokról...

  25. #25
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    47
    Üzenetek
    292
    Idézet Eredetileg croatianus írta Hozzászólás megtekintése
    Még szerencse, hogy a való életben akad olyan, akit nem zavar, hogy ezeket meg kell tudni ülni .
    Eszméletlen, mennyire hozza ezt a fílinget az AC. A hangja is iszonyúan ilyen (nekem eszembe sem jutott róla a nojnelf, jóval ércesebb).

    szerintem a 908 nem nehezebb mint az rsr de az is igaz,hogy nem annyira közkedvelt mint az rsr

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •