Szavazás eredménye: Milyen tartalmakkal vennél részt az rFactor2 tesztbajnokságban? Max 2 választás lehet

  • Renault Clio Cup 200 Turbo

    17 45,95%
  • Renault Megane World Trophy

    13 35,14%
  • Endurance Series Prototype2

    6 16,22%
  • Flat6 Series

    19 51,35%
  • ASR Formula Open Wheel Classic

    4 10,81%
  • BMW 320 Turbo Group 5

    11 29,73%
Szavazók
37 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (54 összesen)
  1. #26
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Ha nyerne a clio könnyebb lenne a BL-t választani a futamok helyett, de minden más kocsinál civódnék rendesen
    A'sszem dobok egyet a cliora...

  2. #27
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    A'sszem dobok egyet a cliora...
    Imi, a gyengébbek kedvéért leírom nem azt kérdeztük, hogy mivel nem akarsz menni... Ez most nem volt annyira vicces

  3. #28
    Nem baj, én szeretem a Clio-t és az legalább más kategória, mint a többi bajnokság itt. Nem értem, miért akkora baj első körben egy Clio-s kupa? Nyilván utána jöhet Megane, Porsche, stb... Miért kell azzal kezdeni a svédasztalos ebédet, hogy csak a kaviárt zabálja fel valaki?

  4. #29
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    A'sszem dobok egyet a cliora...
    Köszi Imi! Kérlek legközelebb, ha nem érdekel egy szavazás akkor ne trollkodd szét. Egyszerűen ne szavazz, zárd be az oldalt és ennyi. Köszi.

  5. #30
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    De, NAGYON is érdekelne (már nagyon vártam), és amiatt szavaztam arra, hogy ne kelljen feladnom a wtcc bajnokságot és/vagy a másik szerdai programomat...
    Ha ez nem elfogadható szempont a szavazatom tekintetében, akkor töröljétek...

  6. #31
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Nem baj, én szeretem a Clio-t és az legalább más kategória, mint a többi bajnokság itt. Nem értem, miért akkora baj első körben egy Clio-s kupa? Nyilván utána jöhet Megane, Porsche, stb... Miért kell azzal kezdeni a svédasztalos ebédet, hogy csak a kaviárt zabálja fel valaki?
    Hát, ha van a svédasztalon homár és kobe marha, akkor nem a paradicsomot fogom eszegetni

    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    De, NAGYON is érdekelne (már nagyon vártam), és amiatt szavaztam arra, hogy ne kelljen feladnom a wtcc bajnokságot és/vagy a másik szerdai programomat...
    Ha ez nem elfogadható szempont a szavazatom tekintetében, akkor töröljétek...
    Majd a vezetőség eldönti, de ne haragudj, szerintem ez nem elfogadható indok a szavazásra. Tessék levonni 5öt a cliotól

  7. #32
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Hát, ha van a svédasztalon homár és kobe marha, akkor nem a paradicsomot fogom eszegetni
    ez egy Tesztbajnokság lesz, a példádból ítélve svédasztalnál először az előétellel kezdjük
    ​Bár tény, hogy ha van rajta kobe marha, akkor semmi más nem érdekelne

  8. #33
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    svédasztalnál először az előétellel kezdjük
    Amatőr

  9. #34
    Vizualizálom, ahogy csürheként lerohanják a hotelvendégek a svédasztalt és egymás kezéből próbálják elszedni az ínyencfalatokat...

    Ahogy Tomi is írja, ez egy tesztbajnokság. Az rfactor 2 rendszerében eleve bonyolultabb, mint a többi (ha annak tekintjük, hogy ez a valóságos). Némelyik teszten a felvezető kör megtétele is nagy falatnak tűnt. Elsőre pont jó a Clio, hogy egyáltalán a lebonyolítási rendszert le tudjuk próbálni, megtanulni a többihez képest más metódusokat. A Flat 6 szériával meg csak egy baj van, hogy házon belül jelent vetélytársat a GT3-as bajnokságnak. Nekem mindegy, de érdemes tekintettel lenni másokra is, például a GT3-as szervezőire.

  10. #35
    És az, hogy az eddigi R3E fun futamok időpontjában lesz, csak szükséges rossz, vagy pedig az előbbi platformtól való elfordulást vetíti előre?

  11. #36
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    És az, hogy az eddigi R3E fun futamok időpontjában lesz, csak szükséges rossz, vagy pedig az előbbi platformtól való elfordulást vetíti előre?
    Akkor érünk rá, és az szabad. Kedd AC Fun&bolyozó, csütörtök meg AC Historic. A többi nap megszerintem annyira nem nyerő

  12. #37
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Tudom hogy néhány embernél nem lesz népszerű ötlet, de én kikapcsolnám a felvezető kört az első bajnokságra. Csak a gond volt belőle a teszteken is

    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    És az, hogy az eddigi R3E fun futamok időpontjában lesz...
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor érünk rá, és az szabad. Kedd AC Fun&bolyozó, csütörtök meg AC Historic. A többi nap megszerintem annyira nem nyerő
    Elvileg van ugye páros és páratlan hét is

    Péntek és Szombat nyilván kilőve. A páratlan hét jelenleg eléggé telített ugye, hétfő - R3E fun, kedd - bolyózó, szerda - WTCC. Vasárnap már ott a GT3, a másik hét nem baj ha üres (nekem legalábbis). Valamelyik csütörtökre érkezik az AC-s historic.

    Szóval jelenleg van 4 szabad időpont is, 1-1 hétfőtől csütörtökig
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 03. 02. 15:09.

  13. #38
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Tudom hogy néhány embernél nem lesz népszerű ötlet, de én kikapcsolnám a felvezető kört az első bajnokságra. Csak a gond volt belőle a teszteken is
    Én hagynám. Mivel, ahogy már korábban írtam tesztbajnokság, így mikor, ha nem most szoktatnánk rá a mezőnyt. Tény, hogy volt belőle gubanc, de szerintem nem volt olyan nagy számú.
    Nem beszélve arról, hogy ez az egyik különlegessége a játéknak.

  14. #39
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Én hagynám. Mivel, ahogy már korábban írtam tesztbajnokság, így mikor, ha nem most szoktatnánk rá a mezőnyt. Tény, hogy volt belőle gubanc, de szerintem nem volt olyan nagy számú.
    Nem beszélve arról, hogy ez az egyik különlegessége a játéknak.
    Így van! Meg kell tanulni a felvezető kört is rendesen megcsinálni. Nem baj, ha valaki besokall, vagy kicsúszik, fel tud állni a rajtrácsra úgy is. Első pár versenyen biztosan lesz ebből is gubanc, de hozzá kell szokni. Utána már mindenkinek megy majd rutinból. Én imádom

  15. #40
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Én hagynám. Mivel, ahogy már korábban írtam tesztbajnokság, így mikor, ha nem most szoktatnánk rá a mezőnyt. Tény, hogy volt belőle gubanc, de szerintem nem volt olyan nagy számú.
    Nem beszélve arról, hogy ez az egyik különlegessége a játéknak.
    Nekem is tetszik, tök jól ráhangol a futamra.

  16. #41
    Nem beszélve arról, hogy "getríííl"

  17. #42
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Tudom hogy néhány embernél nem lesz népszerű ötlet, de én kikapcsolnám a felvezető kört az első bajnokságra. Csak a gond volt belőle a teszteken is

  18. #43
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Tudom hogy néhány embernél nem lesz népszerű ötlet, de én kikapcsolnám a felvezető kört az első bajnokságra. Csak a gond volt belőle a teszteken is
    Egyébként csak elsőre tűnik úgy, hogy az SC és a felvezető kör hozzáadnak az élményhez, a valóságban már középtávon is kimondottan idegesítőek. Mikor valaki már a felvezető körben lezúz (vagy a közvetlen riválisodat, ezért oda a szoros csata) és indulhatsz a boxból, vagy egy káromkodásnyi ideig nem rakja ki az összetört autóját a boxba futam alatt és minimum 3-4 körre bejön az SC, az eléggé ki tud zökkenteni és meg tudja törni a versenyzés lendületét. Én az F1-es rF ligákban nem szerettem egyáltalán. De hát ez is ízlés kérdése.

  19. #44
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként csak elsőre tűnik úgy, hogy az SC és a felvezető kör hozzáadnak az élményhez, a valóságban már középtávon is kimondottan idegesítőek.

    Másképpen vagyunk bekötve... Persze ez nem baj, de ha már tud ilyen dolgokat a szoftver, nem kéne kikapcsolni. Arra ott a többi szimulátor. Olyan jó, hogy végre dolgozni kell olyan dolgokért is, ami máshol magától értetődő. Pl pit request, meg manuális pit limiter. Felvezető kört meg nem olyan könnyű ám rendesen megoldani. Ha túlhasználod a gumikat, nem marad a végére, ha pedig keveset, akkor nem lesz elég meleg a rajtra.
    Egyébként igen, SC tud idegesítő lenni, mivel semmi más nem csinál, csak bejön, megy 1 kört és kimegy (tehát összesen 3 kört tesz meg). Mindegy, hogy Nordschleife, vagy Brands Hatch Indy, 3 kört megy és annyi. Egyébként "máshol" már törlik a sárga zászlót egy paranccsal, amint az SC összeszedte a népet, így nem kell mögötte vánszorogni olykor fél versenytávon át, mehet tovább a verseny. Ez különösen sokat jelent a sprint jellegű futamoknál.
    Aki meg felvezető körön összehajtja a másikat, azt duplán vagy akár triplán büntetném. Én is basztam már el a felvezetőt, de inkább úgy lavíroztam az autót, hogy ne találjak el senki mást. Utána minden versenyre úgy készültem, hogy gyakoroltam a felvezetőt is, és nem volt gond azóta.

  20. #45
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    A szerveren futott időket meg lehet tekinteni valahol?
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  21. #46
    Idézet Eredetileg Lacsika írta Hozzászólás megtekintése
    A szerveren futott időket meg lehet tekinteni valahol?
    Itt van valami:
    http://masters.liveracers.com/Live?s...ers.hu%20%2711

  22. #47
    Koszi Levente Regisztrált
    Csatlakozott
    2017. 02. 06.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1
    Flat6 és Endurance Prototype2! Legjobbak! +felvezető!

  23. #48
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Most nézem, hogy fordított a Flat6. Huh
    Nem olyan nehéz az, így legalább át lehet szokni az AC-ról az Rfactor2re. (bár igazából az R3E-t kéne kukázni )

  24. #49
    Tóth Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 04. 23.
    Város
    Balmazújváros
    Üzenetek
    9

    a kezdő?

    Sziasztok!
    új vok én még itt szeretnék szeretnék a ligába kerülni,most olvasom h a flat6 széria lesz.
    van szimulátoros múltam...de nem vok fanatikus!
    segitséget szeretnék kérni tőletek h hol lehet jelentkezni stb. jobb lenne ha privátban irnátok mert nem nagyon igy követni az egészet uj még itt nekem minden tegnap vettem meg az rf2 steamen mert gondolom mindenki ig tolja az egészet.tegnap éppen próbálgattam ezt azt főleg a kormányt..
    rfactor,AC,PC,Dirt rally, amiket igazából használtam érdemleges órákat nyúztam beléjük a porchéval még nem mentem esetleg hol lehetne letölteni?vagy mikor szerverre lépek egyből tölti lefele?
    válaszotokat és segítségeteket előre is köszönöm szépen!

  25. #50
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Szia! Egyelőre ez még egy nem lezárt szavazás így még te is szavazhatsz, egyelőre a Flat6 vezet (), de még bármi lehet. A bajnokság szerintem 1-2 héten belül ki lesz írva, legalábbis ez volt még a szervezők álláspontja. Volt pár tesztfutam, ott fent vannak a letöltési linkek, ha esetleg ki akarnád próbálni a kocsikat:

    http://forum.gtr-masters.hu/forumdis...vezett-futamok

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •