Szavazás eredménye: Milyen tartalmakkal vennél részt az rFactor2 tesztbajnokságban? Max 2 választás lehet

  • Renault Clio Cup 200 Turbo

    17 45,95%
  • Renault Megane World Trophy

    13 35,14%
  • Endurance Series Prototype2

    6 16,22%
  • Flat6 Series

    19 51,35%
  • ASR Formula Open Wheel Classic

    4 10,81%
  • BMW 320 Turbo Group 5

    11 29,73%
Szavazók
37 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (54 összesen)
  1. #1
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804

    Question rF2 Tesztbajnokság - Ötletelő

    Tisztelt versenyzők!

    Lassan két hónapja heti rendszerességgel jelentkezünk rF2 futamokkal és a sok pozitív visszajelzésnek köszönhetően úgy érezzük ideje továbblépni. Terveink szerint kéthetente szerdánként rendeznénk meg első teszt rFactor2 bajnokságunkat, a tartalom kiválasztása azonban rajtatok múlna. Ehhez kérnénk a segítségeteket!

    A fenti szavazáson válasszátok ki azt a két modot, amelyiket a legszívesebben használnátok a bajnokság során!



    - Renault Clio Cup 200 Turbo (Clio)
    - Renault Megane World Trophy (Megane)
    - Endurance Series Prototype2 (Enduracers, Alternatív letöltési link)
    - Flat6 Series (Flat6)
    - ASR Formula Open Wheel Classic (ASRformula)
    - BMW 320 Turbo Group 5 (BMW 320)

    Hogy könnyebb legyen a választás indítottunk egy tesztszervert az összes szóban forgó típussal Silverstone-ban.
    GTR-Masters.hu #1
    jelszó: masters

    Figyelem, minden tartalmat telepíts az előbbi felsorolásból!
    A szavazatokon felül várjuk ebbe a topik az ötleteiteket, javaslataitokat az rövidesen induló teszt bajnoksággal kapcsolatban!


    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: dtom84; 2017. 03. 01. 17:47. Indoklás: plk

  2. #2
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    A Flat6 szerintem a legkidolgozottabb mind közül, de már van egy GT3-as bajnokság, így inkább nem arra szavaztam

    Mindenesetre szép mezőny, nem lehet panaszkodni a felhozatalra, alig várom

    A megane kezdő autónak nem rossz szerintem, elég gyenge ahhoz hogy ismerkedős bajnokságot lehessen vele rendezni.
    A bmw a tesztfutamos pályára tökéletes volt, de gondolom máshol sem lehet sokkal rosszabb. Színtiszta élvezet az is, viszont nem biztos hogy bajnokságba való, de azért megkapta a szavazatot.
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 02. 27. 16:18.

  3. #3
    Személy szerint a Clio-t preferálnám kezdésnek, mert egyszerű, könnyen vezethető, csak versenytávon vigyázni kell az első gumikra. Tanulni tökéletes. A többi jóval erősebb. Bár a Flat6 Porsche is elég jó, csak az azért már nagyobb, erősebb, összetettebb. Megane-ért nem vagyok oda, ASRformula meg az Enduracers pedig szerintem rengeteg setupolást, előzetes gyakorlást igényelnek. Ez sokakat elriaszthat akár, bár engem nem zavar. A BMW-vel csak pár kört mentem egyedül, elsőre nagyon fura, de ha az ember ráérez a gázra, akkor lehet vele élvezetesen menni. A tesztfutamon nem voltam, így sajnos nem tudom, hogyan viselkedtek mezőnyben, de nekem tulajdonképpen mindegy, csakmennyünkmá

    Clio+Porsche nálam

  4. #4
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Hogy könnyebb legyen a választás indítottunk egy tesztszervert az összes szóban forgó típussal Silverstone-ban.
    GTR-Masters.hu #1
    jelszó: masters

    Figyelem, előtte minden tartalmat telepíts az első hozzászólásból!
    Utoljára módosította: dtom84; 2017. 02. 27. 17:58.

  5. #5
    Szabó Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 11. 01.
    Város
    Kozármisleny
    Üzenetek
    81
    Én személy szerint a Clio-t kilőttem, mondván jelenleg is fut vele bajnokság a magyar siméletben.
    Formula és BMW (szerintem) sokaknak elvenné a kedvét, mint induló bajnokság résztvevője
    Flat6 ugrott, hisz más platformon fut az osztály.

    Maradékot szűkítve: P2 és Megane

  6. #6
    Nekem is ez forgott az agyamban, hogy egyrészt melyik kedvenc, másrészt van-e már hasonlóval bajnokság itt vagy a szomszédban? Így valóban marad a Megane és a kis Formula cucc, ha a többit kicsukjuk. BMW-t is, ha indul valami historic az AC-ban. Viszont az itteni BMW 320-as szerintem üt-ver minden Assetto-s régi vasat, legalábbis ezzel a fizikával ötvözve. A Clio pont azért lenne jó, mert beülsz-és-mész... Az legtöbbünknek nem fér bele, hogy minden bajnokságra készüljön rendesen, így vagy lesz olyan is, amire nem kell sokat gyúrni, vagy a létszám fogja megsínyleni.

    Mindettől függetlenül a Clio-ra és a BMW-re szavaztam

  7. #7
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem is ez forgott az agyamban, hogy egyrészt melyik kedvenc, másrészt van-e már hasonlóval bajnokság itt vagy a szomszédban? Így valóban marad a Megane és a kis Formula cucc, ha a többit kicsukjuk. BMW-t is, ha indul valami historic az AC-ban. Viszont az itteni BMW 320-as szerintem üt-ver minden Assetto-s régi vasat, legalábbis ezzel a fizikával ötvözve. A Clio pont azért lenne jó, mert beülsz-és-mész... Az legtöbbünknek nem fér bele, hogy minden bajnokságra készüljön rendesen, így vagy lesz olyan is, amire nem kell sokat gyúrni, vagy a létszám fogja megsínyleni.

    Mindettől függetlenül a Clio-ra és a BMW-re szavaztam
    Az, hogy máshol van-e, azt teljesen felesleges nézni, mert aki az itt lévő sporttársakkal akar csapatni, az itt is fog, függetlenül attól, hogy máshol van már ugyanolyan géposztály.

    Szinte az összes vasat kipróbáltam. Eddig messze-messze kiemelkedik a group5-ös BMW. Egyszerűen imádom! Nagyon hamar elragadott a hév, hogy csak ezzel akarok csapatni, de első a "munka" és a tesztelés, A Flat6-os Porsche jó kis autó, vele is élvezetes, de egyedül körözgetni egy idő után unalmassá vált( persze mezőnyben egészen más). Mentem P2-es Nissannal is.Ez a vas a hihetetlen gyorsulással és féktávokkal hiteti el velünk, hogy profik és méltók vagyunk arra, hogy beleülhetünk és terelgethetjük.Még az egyedül való körözgetést élveztem. A Megáne abszolút nem tetszett, valahogy teljesen idegen számomra az egész lénye. Végül mentem a Clio-val. Lehet, hogy ezzel kellett volna kezdenem, mert az előbbiekhez képest iszonyat lassú, főleg itt Silverston-ban. De rövidebb, kanyargósabb pályán lehet vele küzdeni.
    Setup-olás tekintetében: 1.hely: Clio. Semmit nem állítottam
    2. hely: BMW 320 group5: Első szárny max-ra és kész
    3. hely: P2 Nissan: Stabilizátorokat kell állítani, bár anélkül is egészen jól lehet terelgetni
    4. hely: Flat6 Porsche: Stabilizátorokat, A tuningban pedig az aut. gázfröccsöt beállítottam, mert enélkül mindig eldobtam a a hátsóját.
    Röviden ennyi jutott eszembe! Jó gyakorlást!

    Szerk.: a BTCC-s vasak miért nem kerültek be a szavazásba?

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  8. #8
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Végül mentem a Clio-val. Lehet, hogy ezzel kellett volna kezdenem, mert az előbbiekhez képest iszonyat lassú
    Mazdával akkor nem mentél, az lassúságban a csúcs
    BTCC nekem amúgy sem jön be így nem sajnálom + ott van a WTCC sorozat, igaz, a csodálatos R3E-vel

  9. #9
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Mazdával akkor nem mentél, az lassúságban a csúcs
    A hétvégén volt szerencsém AC-ban Lada mod-okat próbálgatni. A régi széria 1200-es azért vitte a pálmát

  10. #10
    Tóth Jani Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 08. 10.
    Város
    Gyöngyös
    Üzenetek
    73
    Emlékezetből szavaztam a BMW-re és Megane-ra. Most gyorsan futottam velük 1-1 kört, és én csak a vigyor faktorra figyeltem. Nos jól emlékeztem, még fűnyírás közben is fülig ért a szám a Bömössel. Ahogy Kristóf írta a Porsche-val kapcsolatban, engem ez vett meg kilóra. Egyet értek Ákossal, iszonyat jó kis verda. A Clio valahogy nem passzol nekem ehhez a programhoz. Lehet a jobb fizika miatt, de ez nekem olyan hátsó kerekes szimulátor. Hadd menjen aminek mennie kell...
    "A harmadik bukfenc után elvesztettem az uralmam az autó felett!"

  11. #11
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg tothjampi írta Hozzászólás megtekintése
    Emlékezetből szavaztam a BMW-re és Megane-ra. Most gyorsan futottam velük 1-1 kört, és én csak a vigyor faktorra figyeltem. Nos jól emlékeztem, még fűnyírás közben is fülig ért a szám a Bömössel. Ahogy Kristóf írta a Porsche-val kapcsolatban, engem ez vett meg kilóra. Egyet értek Ákossal, iszonyat jó kis verda. A Clio valahogy nem passzol nekem ehhez a programhoz. Lehet a jobb fizika miatt, de ez nekem olyan hátsó kerekes szimulátor. Hadd menjen aminek mennie kell...

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  12. #12
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Fúj megán, fú fú, menj lefele

  13. #13
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Én több mint kettőre tudtam volna szavazni A clio szerintem nagyon jó kis belépő téma lehet, több szempontból is kicsik a különbségek, nem számít annyit a setup illetve talán ilyesmivel könnyebben bele lehetne rázódni az egész rFactor témába. Bár nekem a régebbi nem turbós anno sokkal jobban tetszett mint ez. Jó kis rövid BTCC-s pályákon jó lehetne ez, hosszú pálya az sok ennek.....
    A megane hasonló, bár azt csak offline próbáltam pár körig, sokkal inkább Clio akkor már.
    Formula engem nem izgat nagyon fel úgyhogy azt ki is lőttem.
    A Flat6 nekem tetszett úgyhogy a Clio utána erre is szavaztam volna, bár az Assettos egy kicsit jobban bejön.
    Az endurance kocsikat nem próbáltam, de GT szintű bajnokság pont indult Assettoba úgyhogy annak nem tudom mennyi értelme lenne avval egyszerre indítani, az LMP-s érdekes lehet, bár ezek nem csak a beleülök aztán gyorsan megyek ezekkel azért többet kell gyakorolni /setupolni.
    A Group-os BMW az nekem is nagyon tetszett, úgyhogy arra még dobnék egy szavazatot, ha ennyi szavazatom lenne Bár ennél is van egy olyan félelmem, hogy azért nagyon szét tudna szakadni a mezőny illetve kasztnis kocsi létére talán ezeket nem lehet úgy ütni-vágni mint a cliot vagy esetleg a meganet.
    Szóval a fő szavazatom aminek legtöbb értelmét látnám a Clio, mert az talán egyszerű nem kell szét gyakorolni /meg lehet szokni effektív gyorsan nem kell agyon setupolni és jó kis szoros csatákat lehet velük vívni, illetve jó belépő/beletanuló autó lehet, a fun faktor miatt a 320 Turbora is szavazok, főleg mert olyasmivel nincs bajnokság. Illetve a Flat 6 és a Megane nálam elfér egy fél-fél szavazatra mert azokba is van potenciál csak mint leírtam némi ellen oldala is van nálam.
    Amúgy a 370Z hogy hogy nem került be a szavazásba? Szerintem az még egy nagyon fain kis autó, talán nem is túl komplikált és hátsó kerekes
    Illetve a BTCC témába én látnék potenciált, de ha ez a mód tényleg ugyanaz mint az assettos (mint ahogy vhol hallottam), akkor kár vele foglalkozni, mert annak valahogy fizikája is elég összevissza, meg a gumikezelése is fura volt...pár környi fun-ra jó volt de szerintem bajnokságra nem érett.

    Amúgy az itteni F1-es link nem jó helyre mutat, ez valami fizetős téma, a korábbi futamnál volt a jó link.
    Az endurance-os téma meg totál megkukkant a futamnál lévő link is rossz vagy megszűnt illetve az rFactor se hajlandó letölteni emiatt tegnap szerverre se tudtam felmenni
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2017. 02. 28. 12:08.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  14. #14
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy az itteni F1-es link nem jó helyre mutat, ez valami fizetős téma, a korábbi futamnál volt a jó link.
    Az endurance-os téma meg totál megkukkant a futamnál lévő link is rossz vagy megszűnt illetve az rFactor se hajlandó letölteni emiatt tegnap szerverre se tudtam felmenni
    F1-es linket javítottam, az Enduracers mod pedig elérhető a modder csapat oldaláról is: LINK

  15. #15
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    BTCC témába én látnék potenciált, de ha ez a mód tényleg ugyanaz mint az assettos (mint ahogy vhol hallottam), akkor kár vele foglalkozni, mert annak valahogy fizikája is elég összevissza, meg a gumikezelése is fura volt...pár környi fun-ra jó volt de szerintem bajnokságra nem érett.
    Halkan jegyezém meg, hogy én másik ligánál már végig mentem tavaly egy BTCC szezont, és olyan versenyek voltak, hogy bekaki-bepisi. Imádtam!!! A mezőny is, mert aki nagyon RWD párti az ment a BMW-vel, a többiek meg az FWD palettáról tudtak válogatni bőséggel. Versenyek a BTCC lebonyolítás szerint, 3 futam. Kvalin használt gumikeverékkel kellett rajtolni az első (leghosszabb) futamon, majd a másikkal a másik kettőn.

    Egyébként nem mondom, hogy a mezőny nem érett arra, hogy komolyabb technikával kezdjünk, de szerintem nem biztos, hogy megéri kihagyni a létra alsó fokait. Clioval lennének a legszorosabb versenyek így látatlanba, én mindenképpen azzal kezdenék, utána meg valami komolyabb gépekkel folytatnám.

  16. #16
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    F1-es linket javítottam, az Enduracers mod pedig elérhető a modder csapat oldaláról is: LINK
    Vagy a steam workshop-ból is!
    http://steamcommunity.com/sharedfile.../?id=788866138

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  17. #17
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Fúj megán, fú fú, menj lefele
    Jogos!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  18. #18
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Eddig senki nem beszélt a '92-es formula autókról, méltánytalanul elhanyagoltuk őket! Igazából nem is tudnám leírni mit érez az ember, amikor beül és ad egy gázfröccsöt! Kipróbáltam Ayrton Senna Hondáját ( mi mást)!Nem is értem, hogy erre miért nem szavaztam!!!!
    A videón egy felvezető és egy mért kör látható.
    https://youtu.be/sV6zFcBOg9k

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  19. #19
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Kösz a linkeket így már ok, bár így se könnyen de feltelepítette magát. Aztán jött az újabb érdekesség amit már múltkor is tapasztaltam, hogy belépek és egyből connection lost, viszont ha másik skin-nel újra próbálkozom akkor ok (BMW-nél múltkor is csinálta most meg vagy 3.-ra sikerült, a F1-es autóval is bejátszotta), nem tudom, hogy ez valami gyári bug vagy a nem gyári módoknál fordul elő vagy csak nálam
    Na kicsit revideálnom kell a véleményem, most mentem kicsit többet a Megane-val, azt a fél szavazatot tartom, viszont kipróbáltam a F1-es módot ha már felküzdöttem a gépemre Illetve Ákos örömére
    Hát én alapból nem vagyok oda a formula autókért ezért is dobtam ki próba nélkül, de hát ez nagyon meglepő volt, eléggé szörny...kicsit rettegtem is benne ami tetszett illetve a pár kör amíg mentem gyerekkorom F1 feelingjét idézte amit anno a tv-be láttam. El kell hinni a tapadásokat, nem tudom setuppal mire lehet jutni, bár amúgy nem tudom, hogy van e értelme evvel bajnokságnak, de meglepően fun!


    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Halkan jegyezém meg, hogy én másik ligánál már végig mentem tavaly egy BTCC szezont, és olyan versenyek voltak, hogy bekaki-bepisi. Imádtam!!! A mezőny is, mert aki nagyon RWD párti az ment a BMW-vel, a többiek meg az FWD palettáról tudtak válogatni bőséggel. Versenyek a BTCC lebonyolítás szerint, 3 futam. Kvalin használt gumikeverékkel kellett rajtolni az első (leghosszabb) futamon, majd a másikkal a másik kettőn.
    Én anno még Race07-tel mentem BTCC bajnokságot, hát én nagyon élveztem, tetszett a 3 versenyes lebonyolítás meg a reptér és egyéb dimbes-dombos angol pályák. Én nagyon örülnék ha bármelyik szimulátorhoz lenne egy gyári vagy add-on BTCC mód ami jó.....
    Melyik platformon? Melyik móddal mentettek amúgy?

    Plusz egy info a liveracers-ből megint eltűnt egy idő ami ott volt majd később néztem és az már nem Nem tudom hogy ezt nekem csinálja (vagy Szabi törölget időket a háttérbe ) vagy alap bug, pedig nagyon hasznos app alapvetően.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  20. #20
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Eddig senki nem beszélt a '92-es formula autókról, méltánytalanul elhanyagoltuk őket! Igazából nem is tudnám leírni mit érez az ember, amikor beül és ad egy gázfröccsöt! Kipróbáltam Ayrton Senna Hondáját ( mi mást)!Nem is értem, hogy erre miért nem szavaztam!!!!
    A videón egy felvezető és egy mért kör látható.
    https://youtu.be/sV6zFcBOg9k
    Ha ilyen autókkal lenne akár csak fun cup, én biztos jönnék, amikor csak ráérek! (Clioval kizárt)

  21. #21
    A Flat6 sorozatra és az Endurance-ra szavaztam. Az indokaim:

    1. Ugyan éppen fut GT3-as bajnokság az Assetto Corsával, de számomra az rFactor2 GT3-as autóinak terelgetése magasabb vezetési élményt ad. Ráadásul az AC-vel ellentétben itt egy márkakupában indulnánk, ahol nem lenne vita, hogy épp, mikor melyik autó a legjobb egy-egy új patch után.

    2. LMP2-es prototípusokra azért gondoltam, mert ilyenekkel emlékeim szerint még nem versenyeztünk. Nem egy ördöngősség őket vezetni, igaz, ha gyors akarsz lenni akkor sok setupolás és gyakorlás kell. További érv, hogy a nyitott autókból nagyon jó kilátni, nem zavar be a tetőoszlop, így kevesebb lehet a baleset. Igazából Project Carsban kellene velük bajnokságot rendezni mégpedig feltétlenül esőben, mert az óriási élmény!

    A szavazás jelenlegi állása szerint az Endurance nemigen fog nyeni, de a Flat6 sorozatnak drukkolok

  22. #22
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Sszavásvisszavonás van? Nembíztam a porséban eléggé, és a kissebbik (haha clio) rosszra is voksoltam, de így egymás ellen, nemkérdés melyik a szerelmem

  23. #23
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Sszavásvisszavonás van? Nembíztam a porséban eléggé, és a kissebbik (haha clio) rosszra is voksoltam, de így egymás ellen, nemkérdés melyik a szerelmem
    Én is azon gondolkoztam, hogy később kellett volna szavazni, hogy a Clio-t mindenképpen elkerüljük. Számomra az a legkevésbé kínálatos, a kipróbáltak közül (BTCC rosszabb volt szerintem de nincs itt). Már nekem is menne a Flat6-re, ez van

  24. #24
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Miért pont szerda ez is ((
    Felosztottam a heteimet wtcc és más programom között hétfőnként és szerdánként, legalább kedden lenne...
    Tudom, egyéni szocprobléma...
    Szurkolok, hogy clio legyen, vagy más ami nem érdekel

  25. #25
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Miért pont szerda ez is ((
    Felosztottam a heteimet wtcc és más programom között hétfőnként és szerdánként, legalább kedden lenne...
    Tudom, egyéni szocprobléma...
    Szurkolok, hogy clio legyen, vagy más ami nem érdekel
    Ha nyerne a clio könnyebb lenne a BL-t választani a futamok helyett, de minden más kocsinál civódnék rendesen
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 03. 01. 22:03.

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •