Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (83 összesen)
  1. #51
    Szalai Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam a shakedown server 1 résztvevővel, és 0 s-al áll. RACE folyamatban jelzéssel. Már egy ideje nem tudok belépni
    Most ugyanez a helyzet! Rá tudtok nézni?

  2. #52
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Szalai Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Most ugyanez a helyzet! Rá tudtok nézni?
    Újraindítottam, nézd meg, hogy most jó-e.

  3. #53
    Szalai Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Újraindítottam, nézd meg, hogy most jó-e.
    Jó lett, köszi!

  4. #54
    Szalai Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg Szalai Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Jó lett, köszi!
    Ez a raceroom egy nagy rakás ...! Egy szezon végigmentünk 3-an, aztán megint összehányta magát! Vicc!

  5. #55
    Mészáros Gábor Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2011. 03. 01.
    Üzenetek
    149
    Idézet Eredetileg Szalai Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Jó lett, köszi!
    Most megint nem jó.

  6. #56
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg mezgabor írta Hozzászólás megtekintése
    Most megint nem jó.
    Volt egy full restart most reggel.

  7. #57
    Tegnap éjjel 11 után én sem tudtam belépni a prekval szerverre, azzal biztosan volt gond.

    Más - rohadjanak meg, akik az AI-t programozzák. Nincsenek idiótább és agresszívabb kismalacok egy más játékban sem. Szinte lehetetlen ezekkel a köcsögökkel egy offline versenyt lefutni, mert valamelyik mindig kilök/leszorít/felöklel.

  8. #58
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap éjjel 11 után én sem tudtam belépni a prekval szerverre, azzal biztosan volt gond.
    Igen, most az is beragadt, ezért is volt teljes R3E szerver restart. Tervbe van véve egy teljes gép újraindítás is.

    Más - rohadjanak meg, akik az AI-t programozzák. Nincsenek idiótább és agresszívabb kismalacok egy más játékban sem. Szinte lehetetlen ezekkel a köcsögökkel egy offline versenyt lefutni, mert valamelyik mindig kilök/leszorít/felöklel.
    Régen viszonylag értelmesek voltak, viszont egy ideje átmentek agresszív kismalacba. Sok figyut kapnának tőlünk az biztos

  9. #59
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Izgalmas futam elé nézünk...RaceRoom FB szerint:
    RaceRoom will be down for a short maintenance.
    We will be back live very soon.

  10. #60
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Más - rohadjanak meg, akik az AI-t programozzák. Nincsenek idiótább és agresszívabb kismalacok egy más játékban sem. Szinte lehetetlen ezekkel a köcsögökkel egy offline versenyt lefutni, mert valamelyik mindig kilök/leszorít/felöklel.
    Én ezzel továbbra sem értek egyet. Mi értelme az AI-nak, ha folyton félreugrik előled? Szerintem az R3E ezen a téren pont azért jó, mert a mesterséges intelligenciát is kell annyira tisztelni, mintha online versenyeznél, különben valóban a bukótérben végzed. Ha állandóan kilöknek, akkor vagy túl erősre vannak véve, vagy pedig váratlanul keresztezed az útjukat, amit ugyanúgy nem szeretnének a többiek sem egy liga futamon.

    Remélem a patch legalább a connection lost issue-re jön.

  11. #61
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Én ezzel továbbra sem értek egyet. Mi értelme az AI-nak, ha folyton félreugrik előled?
    De annak mi értelme van, hogy ha mellé mész akkor folyamatosan neked vágja az autót többször is.

    Remélem a patch legalább a connection lost issue-re jön.
    Ámen!

  12. #62
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Én ezzel továbbra sem értek egyet. Mi értelme az AI-nak, ha folyton félreugrik előled? Szerintem az R3E ezen a téren pont azért jó, mert a mesterséges intelligenciát is kell annyira tisztelni, mintha online versenyeznél, különben valóban a bukótérben végzed. Ha állandóan kilöknek, akkor vagy túl erősre vannak véve, vagy pedig váratlanul keresztezed az útjukat, amit ugyanúgy nem szeretnének a többiek sem egy liga futamon.
    Balázs, ki is próbáltad ezt? Én amióta Raceroom-ozok, használom a felkészülésre az offline futamokat. Cirka egy évvel ezelőtt nem volt semmi gond velük, de kb. tavaly nyár-ősz óta, mint az agresszív kismalacok, cikáznak a pályán, simán leszorítanak és hátulról beléd durrannak féktávon, mint az első versenyes lelkes újoncok. Sem Assetto-ban, sem rfactor2-ben hasonlót sem tapasztalsz. Menj mögöttük az utolsó helyről indulva és nézd meg az első kört, hogyan mennek.
    Tegnap 110-es erősségen próbáltam, de pályánként változik, hogy mennyire érdemes tenni. 105 és 120 közt szoktam, így mindig a mezőnyben autózva lehet közlekedni. Nem keresztezem az útjukat, nem vágok be eléjük féktávon, ahogy élő ellenfelekkel sem teszem. Próbáld ki, hányszor jutsz túl a T1-en koccanás nélkül? Nekem inkább úgy tűnik, téged kihagyva a számításból mozognak a pályán. Ha ott vagy neked mennek, ha nem, megúsztad...

  13. #63
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    RaceRoom szerver karnantartas volt, ujrainditanatok a prekval szervert, kerlek?

  14. #64
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Balázs, ki is próbáltad ezt? Én amióta Raceroom-ozok, használom a felkészülésre az offline futamokat. Cirka egy évvel ezelőtt nem volt semmi gond velük, de kb. tavaly nyár-ősz óta, mint az agresszív kismalacok, cikáznak a pályán, simán leszorítanak és hátulról beléd durrannak féktávon, mint az első versenyes lelkes újoncok. Sem Assetto-ban, sem rfactor2-ben hasonlót sem tapasztalsz. Menj mögöttük az utolsó helyről indulva és nézd meg az első kört, hogyan mennek.
    Tegnap 110-es erősségen próbáltam, de pályánként változik, hogy mennyire érdemes tenni. 105 és 120 közt szoktam, így mindig a mezőnyben autózva lehet közlekedni. Nem keresztezem az útjukat, nem vágok be eléjük féktávon, ahogy élő ellenfelekkel sem teszem. Próbáld ki, hányszor jutsz túl a T1-en koccanás nélkül? Nekem inkább úgy tűnik, téged kihagyva a számításból mozognak a pályán. Ha ott vagy neked mennek, ha nem, megúsztad...
    Párszor nekiütköznek az embernek, ez tény, de szerintem egyáltalán nem kezelhetetlen mértékben. Nem a legjobb példa, mert megvettem a kocsit és csak betöltöttem a pályát, úgyhogy itt én se vezetek túl tisztán:


    Ez meg az egyel korábbi verzió:


    Viszont ez már lehet nem ebbe a topicba illő téma...
    Utoljára módosította: balage06; 2017. 03. 08. 16:16.

  15. #65
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    RaceRoom szerver karnantartas volt, ujrainditanatok a prekval szervert, kerlek?
    Már megy!

  16. #66
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Remélem a patch legalább a connection lost issue-re jön.
    ójee
    Fixed dedi crash that was occurring when people disconnected from race session without finishing at least one lap. This was causing people to get kicked out to the lobby without seeing the race result.

  17. #67
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Már megy!
    Koszonom!

  18. #68
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Kedves Versenyzők!

    Ma folytatódik a GTR-Masters 2017 Tavaszi Bajnoksága! Ez alkalomból szeretném felhívni a figyelmeteket néhány fontos részletre.

    Nevezés:
    A bajnokságban a futamokra az indulási jog megszerzése, illetve a nevezés a Prekvalifikáción keresztül történik. Minden egyes futamra külön-külön kell nevezni, azaz adott futamon csak csak azok a pilóták vehetnek részt, akik érvényes nevezést adnak le a meghatározott időpontig. Nevezni a prekvalifikációs lista alatt, az általatok kiválasztott autó megjelölése után, a NEVEZÉS gombra kattintva lehet. KÉP
    Az elmúlt napokban utalóknak estig aktiválva lesz a szervertagsága!

    Lag:
    Sajnos a RaceRoom még mindig kényes Lag szempontból, így a futamokat továbbra is Lag Teszt előzi meg: 20:40-körül tartunk egy csoportos Lag Teszt-et, ahol együtt kimegyünk a pályára és megnézzük van-e Lag probléma. Ha valaki Lag-ol, el kell hagynia a szervert, mert balesetveszélyes a mezőnyre nézve. Kizáró tényezők: folyamatos ~60ms feletti ping (többnyire vagy folyamatosan), ugrándozás, villogás (soha). Fontos, hogy gyertek fel TeamSpeak szerverünkre! Ha nincs mikrofonotok az se baj, csak halljátok amit beszélünk. Leírás a csatlakozáshoz: LINK
    Leírás a Lag minimalizálásához: LAG elkerülése.

    Vágás:
    Az ide vonatkozó szabály így szól: minden esetben kötelező 2 kerék teljes terjedelmével a pálya szélét jelző fehér vonalon belül haladni. Szabadon óvható, ha valaki szabálytalanságot észlel a verseny, vagy a kvalifikáció során. Vágással szerzett jogtalan előnyt kötelező a lehető legrövidebb időn és úton belül visszaadni.
    Képes illusztrációt itt találtok: LINK

    Büntetések:
    Az összevont büntetéseket itt olvashatjátok: LINK

    Akinek összegyűlt a BoxUtca Áthajtásos (BUÁ) büntetése és/vagy tesztelné a boxkiállást az a futam előtt mindenképp tesztelje le a módját. Segítségképp indítottunk egy szervert 5 perc időmérővel és 5 perc futammal: GTR-MASTERS.HU - SHAKEDOWN* #1

    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

  19. #69
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Szerverbeosztás:

    01-15. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver
    16-26. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #B szerver

    Mindenki a számára kijelölt szerverre köteles fellépni, aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára.

    Szerverjelszó ITT található!

  20. #70
    Hajdu Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 06.
    Város
    Bazsi
    Üzenetek
    40

    hali

    Sziasztok!
    Mai futamon nem tudok indulni,mert valami lőtte a raceroomot és folyton kidobál.

  21. #71
    Szalai Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    161
    Köszi Srácok, ez nagyon jó kis futam volt! Erik sajnálom, hogy hátraestél, szép lett volna, ha az utolsó helyről bejöttél volna 1-2.-re!
    Utoljára módosította: Szalai Tibor; 2017. 03. 08. 23:53.

  22. #72
    Idézet Eredetileg Szalai Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi Srácok, ez nagyon jó kis futam volt! Erik sajnálom, hogy hátraestél, szép lett volna, ha az utolsó helyről belyöttél volna 1-2.-re!
    Direkt nem futottam kvalifikációt, hogy az utolsó helyről menjek, ha esetleg villognék, de úgy tűnik nem volt gond. Gyuri bácsit és Ásványi Ferit egy-egy hibázásuk során pár kör alatt megelőztem, aztán állandósult a vonat a kiállásokig. Az külön tetszett, hogy a boxtaktikával előre ugrottunk az élre, pedig volt előtte Dávidhoz képest 7 másodperc hátrányunk. Amikor láttam, hogy hosszan kinn marad előttünk, már sejtettem, hogy ezt simán ledolgozzuk az új gumikon.
    Aztán én hülye eldobtam a T2-elején, egy pillanatra nem elbambultam. Biztosan szoros lett volna a vége, mert néztem a különbségeket és a végén is maradt ugyanaz, mint volt az eldobás után. Szóval biztosan boldogítottuk volna egymást, nyakunkban Schubert Dáviddal
    Utána Leeb Pistit üldöztem, mögöttem meg Szentmiklósi Tamás nyomakodott, de plusz-mínusz fél másodperc difivel autóztunk vagy 10-12 kört. Kár, hogy ennyien voltunk csak, mert eléggé együtt volt az első hat végig.
    Utoljára módosította: Erikkonen; 2017. 03. 08. 23:45.

  23. #73
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Első sorban gratulálok Gerőcs Tominak és a csapattársamnak, Pinczés Ádámnak!

    Saját teljesítményem pedig ....!
    Sajnos már az elején hibáztam egyet, ami kb 4 mp-be került és visszaestem a 3. helyre. A boxkiállás előtt már nagyon megközelítettem Ádámot, és szerencsére a kiállás is tökéletes volt, így visszajöttem Ádám elé 2 mp-el.
    Az utolsó körig tartottam a 2. helyet, ahol aztán hibáztam egyet, ami bő 6mp hátrányt eredményezett és így sajnos visszaestem a 3. helyre. Szerencsére az üldözők messze voltak, így behoztuk Ádámmal a 2. 3. helyeket csapatban.
    Grat mindenkinek aki végigvitte a versenytávot!
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  24. #74
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Futam eredmények: Suzuka

    Pontverseny állása: LINK

    Óvások: LINK

    Az eddigi összes eredményt újratöltöttem, aki csak késve állította be a csapatát, annak csapata most megkapta a pontokat!

  25. #75
    Schubert Dávid Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 02. 15.
    Város
    Tolna
    Üzenetek
    68
    Az volt a baj, hogy csak a gyors körökre koncentráltam az elmúlt két hétbe, és alig gyakoroltam hosszú távot, meg boxkiállást (ráadásul nem is bonyolítottam túl a dolgot, mert arra játszottam, hogy majd a végén könnyű autóval, friss gumikon). Amikor láttam, hogy a T2-be eldobod, egy világ omlott bennem össze.. vártam a visszavágót Oscher után de majd legközelebb. Mindenesetre gratulálok mindenkinek főleg a győztesnek, szép volt a taktika És külön köszi Szentmiklósi Tominak a korrekt küzdelemért ( bár nagy csata nem volt, de azért a seggembe voltál )

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •