Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 83 (83 összesen)
  1. #76
    Szabó Péter Versenyző center82 logója
    Csatlakozott
    2015. 11. 16.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    247
    Nekem egy tragédia volt ez a f○s. Kezdjük hogy egyszerűen a Citroennel nem tudtam olyan időt menni hogy bejutottam volna A-ra. Esélytelen volt. Előző versenyen nem tudtam indulni utolsó pillanatban, mert lehetett a gyerekkel az ügyeletre és utána a korházba befeküdni. Most kellett letölteni a BUA-t is, pont az egy órás versenyen. Ez a nap amúgy sem az enyém volt, és méltón záródott le. Első 7 kör jó volt mert első 4 jól ment. Utána BUÁ. Sokáig kintmaradtam, mert nem akart fogyni a gumi. Elég sokat tudtam jönni a többiekre a kerékcsere előtt, mert volt még tapadásom, ellenben akik még nem jöttek ki.
    Csak első kereket cseréltem de a 2 box miatt. 35mp előnye volt az előttem haladónak. Hát qrva izgalmas volt ismét egyedül körözni. A hátulja csúszkált mint a takony több kanyarban, minden körön. Csúsztam vonalon át, ki a bukótérbe, sóderágyba, már ott voltam hogy inkább kilépek. Jobban tettem volna, de a segge megint elindult a tempós jobbosba és 200-al a falban kötöttem ki, mert elment megint a hátulja és lecsúszott a pályáról.
    Remélem kapok megint sok büntető pontot a lecsúszás miatt és egyéb dolog miatt a verseny után, annak ellenére hogy nullás lett ez a Suzuka. És kapok megint egy kigyűjtött büntetést és akkor többet nem is jövök Raceroom-ozni. Megint úgy felqrtam magam ezen a játékon hogy ki kellett nyomnom a gépet és kellett inni hirtelen egy sört, mivel nem cigizek már. Méltó lezárása ennek a napnak. Kérem kapcsolja ki, mert ezen még kikapcsolódni sem tudok.
    Intel Xenon E5450 (3Ghz/12M), GA-P35DS3R, 8Gb GEIL, GTX760, 3x17" DELL 4:3 monitor, AKG K701, Logitech G27

  2. #77
    Idézet Eredetileg Schubertd írta Hozzászólás megtekintése
    Az volt a baj, hogy csak a gyors körökre koncentráltam az elmúlt két hétbe, és alig gyakoroltam hosszú távot, meg boxkiállást...
    No, ezt én pont fordítva csináltam. Shakedown-on mentem teli tankkal 2:06,3-as időt, szóval 2:05 eleje meg lehetett volna, de kedden a szerver nem volt jó, aztán meg láttam, hogy 2:05,5-el is B-n lettem volna, így nem is erőltettem.

    Majd bepótoljuk

  3. #78

    Smile

    Idézet Eredetileg center82 írta Hozzászólás megtekintése
    ...de a segge megint elindult a tempós jobbosba és 200-al a falban kötöttem ki, mert elment megint a hátulja és lecsúszott a pályáról...
    1-es szárny
    Prekvalozni jó, de versenyen borítékolhatóan többet buksz vele, mint amennyit hoz. Ha más mögött vagy, akkor úgysem jön ki az előnye, ráadásul még annál is kevesebb a tapadásod a szélárnyék miatt. Ezért mentem én 4-essel.

  4. #79
    Szeretem ezt a pályát is, de egyszerűen nem találtam jó beállítást, abban bíztam, hogy a versenyen nem jön ki a kvalis különbség, de a nyers köröket tekintve ott is megmaradt. Talán a boxkiállással volt némi szerencsém és a gumikkal.
    Nem vártam most sokat magamtól, annak is örültem, hogy "A" szerveren tudtam maradni, a kvalin is csupán 11. időt autóztam, innen vártam a rajtot. Ez mondjuk arra jó volt, hogy teljesen higgadtan, nyugodtan, erőlködés nélkül autóztam.
    Természetesen, ahol vlki kicsit hibázott vagy rést hagyott, azonnal beszúrtam.
    A box taktikám jó volt, hiszen ott 3-4 autót is sikerült megelőzni. Szóval, ahhoz képest ez az 5. hely minden elvárásomat felülmúlta.
    Összességében jó futam volt!
    Gratulálok a dobogósoknak és minden célba érőnek!

  5. #80
    Első sorban gratulálok Gerőcs Tominak és a csapattársamnak, Pinczés Ádámnak!



    Köszi szépen,ti is jól mentetek.Nekem is ez az egyik kedvenc pályám,már vártam hogy itt is menjünk egyszer.
    Végre sikerült rendesen belőni a kocsit de szerintem ez a pálya jobban is fekszik a Chevynek.
    Időmérőn még kicsit jobb kört is tudtam menni mint prekvalon.
    Versenyen nekem is nagyon kellett koncentrálni végig hogy ne erőltessem túl vagy ne hibázzak.Szerencsére jó volt a tempóm,kicsit el is tudtam nyúlni a kiállásig és a gumik is meglepően jól bírták.Féltem hogy valamit benézek a kiállásnál de az is hibátlanul sikerült így a második etapon már nem is kellett annyira nyomnom neki.Jó hosszú verseny volt,az utolsó tíz percet azért annyira már nem élveztem
    Gratulálok én is mindenkinek aki végigbírta csinálni.

  6. #81
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Köszi Tamás!

    Bár a saját teljesítményemmel egyáltalán nem vagyok elégedett. Két hatalmas hibát is vétettem.
    Mondjuk a körülményekhez képest elégedett lehetek. A második hibám annak is tudható be, hogy már vártam a végét, mert untam az egykezes vezetést. Főleg az a visszafordítónál zavart már nagyon.
    Utoljára módosította: Lacsika; 2017. 03. 09. 09:41.
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  7. #82
    Idézet Eredetileg Schubertd írta Hozzászólás megtekintése
    És külön köszi Szentmiklósi Tominak a korrekt küzdelemért ( bár nagy csata nem volt, de azért a seggembe voltál )
    Nekem nagyon tetszett az első félóra mögötted. Igyekeztem nem leszakadni, gondoltam majd a box kiállást előbb letudva eléd kerülök.Az állam a padlón koppant mikor kiérve az első kanyarhoz öten voltatok előttem. Ezután a sokk után Erik hozta a frászt rám egy pillanatra a megpördülésével de az én nyugger reflexem már nem olyan gyors így fűnyírás lett belőle. A többi már csak a felzárkózásról szólt. Nem is értettem hogy Erik miért engedett el a célegyenesben. Majd legközelebb visszaadom!

  8. #83
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Hiánycikk egy indianapolis-i topick. Jah és fontosnak tartanám az újabbak figyelmét is felhívni, hogy az első kanyarban nem a fű, hanem a fehér vonal adja határait.

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •