Szavazás eredménye: Szeretnétek-e változó hőmérsékletet?

Szavazók
25. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Igen, jó ötlet.

    23 92,00%
  • Nem, a jelenlegi rendszer megfelelő.

    2 8,00%
Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 67 (67 összesen)

Téma: AC GT3 - Shakedown - 03.05 - Silverstone

  1. #51
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    45
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Nem lehetett, nem is kellett. A Shakedownon csak booking van.
    Sajnos a booking nem sikerült 2-es szeróra sem.

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  2. #52
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos a booking nem sikerült 2-es szeróra sem.
    Ezt hogy erted?

  3. #53
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    45
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt hogy erted?
    Az első szeróra a saját hülyeségem miatt nem tudtam, nem frissítettem a szerverlistát, ezért nem láttam.
    A 2-ra sikerült booking-olást elindítanom, de miután a visszaszámlálás befejeződött, beléptem volna a szeróra, egy kis gondolkodás után a szerverlistához dobott vissza.

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  4. #54
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Az első szeróra a saját hülyeségem miatt nem tudtam, nem frissítettem a szerverlistát, ezért nem láttam.
    A 2-ra sikerült booking-olást elindítanom, de miután a visszaszámlálás befejeződött, beléptem volna a szeróra, egy kis gondolkodás után a szerverlistához dobott vissza.
    Mivel te voltat az egyetlen, aki bookingolt a 2-ra, ezert nem tudom megmondani, hogy nalad volt-e gond vagy a szerveren. Ez igy sajnos keves info, remelem legkozelebb nem fordul elo. Sajnalom veled egyutt a tobbieket is, akik lemaradtak az 1-es szerverrol, legkozelebb tenyleg meg kell emelni a letszamot.

  5. #55
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    De ha full setupot nem is, azt elárulhatná valaki hogy hogyan lehet lebeszélni a porsche-t erről a vad pattogásról..
    (Ezen a pályán az S kanyar utáni hosszú egyenesre vezetőben szerintem legalább 1 sec benne van a pattogás miatt.)
    Ha annyi talán nincs is benne, mert át lehet azon menni padlógázon, de tényleg roppant idegesítő. Kipróbáltam BMW-vel is, azzal nem dobált ennyire. Egyébként azzal kapásból ugyanazt az időt futottam, mint a Porsche-val, úgyhogy biztosan van tempóelőnye a 911-hez képest. Cserébe a Porsche legalább sokkal szűkebb tartományban működik, a soft gumikat nemigen lehet használni és lassan, de stabilan lehet vele közlekedni. Konzisztenciában legalább a legjobb voltam a versenyt befejezettek közt

    Más észrevétel - Guminyomást próbáltam feljebb venni, de már 23-ra állítva (kb. 33psi) is sokkal jobban csúszkált. Visszatettem 17-re, így stabil volt. Igazából nem értem azt az egész guminyomás csúszkát. 16-ról indul és gyakorlatilag használhatatlan a nagy része. Hasonló a helyzet a hátsó szárnnyal, csak fordítva. Ott meg úgy tűnt, érdemes legalább 15-ön tartani, mert lejjebb véve kezdődik a meglepetésszerű farkitörés, ha kicsit is agresszívebben érkezünk egy kanyarba. Tök jó menni a Porsche-val, de egy stabil és lassú autó alapbeállításon. Amikor először próbáltam, egyből jól éreztem magam benne, ezt valószínűleg direkt így lőtték be. Ha megpróbálunk gyorsítani rajta a szokásos metódusokkal, akkor meg nagyon kezelhetetlenné válik.

  6. #56
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.948
    Valakinek nincs kedve feltölteni egy replay-t? Az enyém már nincs meg. Volt egy szép eset amikor vagy 3 kanyaron keresztül egymás mellett mentem valakivel, csak aztán megelőzött

    Race Result meg valamiért nem jó, Mihálszki Csabának van egy 23. köre is. Lehet azért mert nem vette észre a verseny végét és gyorsan ment még egy kört? Ha ez így van, akkor ez az elől lévőknél még okozhat gondot
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 03. 06. 11:06.

  7. #57
    Fülöp Róbert Versenyző leomitsu logója
    Csatlakozott
    2015. 10. 19.
    Üzenetek
    398
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Valakinek nincs kedve feltölteni egy replay-t? Az enyém már nincs meg. Volt egy szép eset amikor vagy 3 kanyaron keresztül egymás mellett mentem valakivel, csak aztán megelőzött

    Race Result meg valamiért nem jó, Mihálszki Csabának van egy 23. köre is. Lehet azért mert nem vette észre a verseny végét és gyorsan ment még egy kört? Ha ez így van, akkor ez az elől lévőknél még okozhat gondot
    https://mega.nz/#!LEMUCCyQ!KexODCkXg...KPs1vrdM_dX22M

  8. #58
    Mihálszki Csaba Versenyző mihi12 logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 27.
    Üzenetek
    168
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Race Result meg valamiért nem jó, Mihálszki Csabának van egy 23. köre is. Lehet azért mert nem vette észre a verseny végét és gyorsan ment még egy kört? Ha ez így van, akkor ez az elől lévőknél még okozhat gondot
    Ezt én csesztem el, bocsi, csak a gumit teszteltem. Nem gondoltam, h számolni fogja azt a kört is.

  9. #59
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg mihi12 írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt én csesztem el, bocsi, csak a gumit teszteltem. Nem gondoltam, h számolni fogja azt a kört is.
    Szerintem meg pont jó hogy mentél még egy kört. Így legalább kiderült, hogy van vele probléma amire figyelni kell
    Nem tudom hogy a fenébe mentél ennyi kört a lággyal, nekem 8%on állt meg a bal első a raceessentialsal ahol is 33%nál már piros

  10. #60
    Mihálszki Csaba Versenyző mihi12 logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 27.
    Üzenetek
    168
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem meg pont jó hogy mentél még egy kört. Így legalább kiderült, hogy van vele probléma amire figyelni kell
    Nem tudom hogy a fenébe mentél ennyi kört a lággyal, nekem 8%on állt meg a bal első a raceessentialsal ahol is 33%nál már piros
    Csak az alap app van fenn, szóval csak színeket láttam nem tudok százalékokat mondani, de nem tűnt használhatatlannak még az utolsó körökben sem. Persze óvatosabban kellett vele menni.
    Defektet lehet kapni egyébként?

  11. #61
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Race Result meg valamiért nem jó, Mihálszki Csabának van egy 23. köre is. Lehet azért mert nem vette észre a verseny végét és gyorsan ment még egy kört? Ha ez így van, akkor ez az elől lévőknél még okozhat gondot
    Én is erre gondolnék, de még szerencse hogy nem a simresultos archívumból vadásszuk a végeredményeket

  12. #62
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg mihi12 írta Hozzászólás megtekintése
    Csak az alap app van fenn, szóval csak színeket láttam nem tudok százalékokat mondani, de nem tűnt használhatatlannak még az utolsó körökben sem. Persze óvatosabban kellett vele menni.
    Defektet lehet kapni egyébként?
    Igen

  13. #63
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    476
    Mar a szerveren is irtam, h nekem nem mukodott a pitconfig app. Tudom, h nem kellett boxba menni meg ilyesmi csak kivancsisagbol megneztem. Erdekes, h a Mugelloi beallitasok benn voktak es amikor kialltam a boxba normalisan (tehat nem esc) akkor neki is alltak gumit cserlni. Nos ugyan ugy nem tudtam semmit allitani, sem gumit, sem uzemanyagot, nem tudtam mozgatni es kilepni is csak a jobb oldali savbol tudtam. Nem tud erre valaki valami megoldast?

    Tapatalkkal küldve az én LG-H815 eszközömről

  14. #64
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Mar a szerveren is irtam, h nekem nem mukodott a pitconfig app. Tudom, h nem kellett boxba menni meg ilyesmi csak kivancsisagbol megneztem. Erdekes, h a Mugelloi beallitasok benn voktak es amikor kialltam a boxba normalisan (tehat nem esc) akkor neki is alltak gumit cserlni. Nos ugyan ugy nem tudtam semmit allitani, sem gumit, sem uzemanyagot, nem tudtam mozgatni es kilepni is csak a jobb oldali savbol tudtam. Nem tud erre valaki valami megoldast?

    Tapatalkkal küldve az én LG-H815 eszközömről
    Ja es meg egy erdekesseg. Hangot sem tudtam allitai. Olyan, mintha a jobb oldali appok mind meghaltak volna.

    Most lattam, h barcalaci irt az appokkal kapcsolatban, nem lehet, h ezt is az okozza amit a hasznos appok topikba irtal?

    Tapatalkkal küldve az én LG-H815 eszközömről

  15. #65
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Ja es meg egy erdekesseg. Hangot sem tudtam allitai. Olyan, mintha a jobb oldali appok mind meghaltak volna.

    Most lattam, h barcalaci irt az appokkal kapcsolatban, nem lehet, h ezt is az okozza amit a hasznos appok topikba irtal?

    Tapatalkkal küldve az én LG-H815 eszközömről
    én csak linkeltem egy appot aamit a raceessentials alkotója csinál...( és ami szerintem is jobb ) a sidekicket updateli a raceessentialst nem...
    de előfordulhat h bezavar a a jó ideje nem updateelt raceessentials és azért vannak nálatok anomáliák...

  16. #66
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    én csak linkeltem egy appot aamit a raceessentials alkotója csinál...( és ami szerintem is jobb ) a sidekicket updateli a raceessentialst nem...
    de előfordulhat h bezavar a a jó ideje nem updateelt raceessentials és azért vannak nálatok anomáliák...
    Kétlem, nálam semmi baj. Volt már nekem is hasonló korábban, hogy egy app nem ment. Újratettem a játékot és jó lett (általában csak ez segít)

  17. #67
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Ja es meg egy erdekesseg. Hangot sem tudtam allitai. Olyan, mintha a jobb oldali appok mind meghaltak volna.

    Most lattam, h barcalaci irt az appokkal kapcsolatban, nem lehet, h ezt is az okozza amit a hasznos appok topikba irtal?

    Tapatalkkal küldve az én LG-H815 eszközömről
    A hiba nálad lesz. De legalábbis nálam minden rendben volt.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •