Oldal: 4 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (158 összesen)
  1. #76
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    na engem megint ledobott a huszonvalahanyadik körben

    most valami más hibának tűnik:
    CRASH in:
    OS-Version: 6.2.9200 () 0x100-0x1
    ERROR: SymGetLineFromAddr64, GetLastError: 487 (Address: 00007FF6F12C987A)
    00007FF6F12C987A (acs): (filename not available): FMOD::Studio::EventInstance::stop
    d:\dev\dev_pc_master_race\ksaudiofmod\audioengine. cpp (396): AudioEvent::stop
    d:\dev\dev_pc_master_race\acs\caraudiofmod.cpp (897): CarAudioFMOD::updateSkids
    d:\dev\dev_pc_master_race\acs\caraudiofmod.cpp (675): CarAudioFMOD::renderAudio
    d:\dev\dev_pc_master_race\ksgame\game.cpp (301): Game::renderAudio
    d:\dev\dev_pc_master_race\ksgame\game.cpp (301): Game::renderAudio
    d:\dev\dev_pc_master_race\ksgame\game.cpp (301): Game::renderAudio
    d:\dev\dev_pc_master_race\ksgame\game.cpp (301): Game::renderAudio
    d:\dev\dev_pc_master_race\ksgame\game.cpp (155): Game:nIdle
    d:\dev\dev_pc_master_race\ksgame\game.cpp (210): Game::run
    d:\dev\dev_pc_master_race\acs\acs.cpp (462): wWinMain
    f:\dd\vctools\crt\crtw32\dllstuff\crtexe.c (618): __tmainCRTStartup
    ERROR: SymGetLineFromAddr64, GetLastError: 487 (Address: 00007FFAD32D8364)
    00007FFAD32D8364 (KERNEL32): (filename not available): BaseThreadInitThunk
    ERROR: SymGetLineFromAddr64, GetLastError: 487 (Address: 00007FFAD59D70D1)
    00007FFAD59D70D1 (ntdll): (filename not available): RtlUserThreadStart
    Használsz valamilyen audio modot?

  2. #77
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Használsz valamilyen audio modot?
    nem használok (se gt3-nál se másnál)
    múlt héten ellenőriztettem a játékfájlokat , úgy tűnik az se nagyon használt

  3. #78
    Mezei Krisztián Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 05. 11.
    Város
    Nürnberg
    Üzenetek
    135
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    nem használok (se gt3-nál se másnál)
    múlt héten ellenőriztettem a játékfájlokat , úgy tűnik az se nagyon használt
    Pedig az FMOD file-k nagyon arra utalnak, hogy volt fent a gépeden audio mod (valamikor). A game-ellenőrzés meg csak az eredeti file-okat checkolja gondolom. Ha van benne más is, az nem érdekli.

  4. #79
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Chrys írta Hozzászólás megtekintése
    Pedig az FMOD file-k nagyon arra utalnak, hogy volt fent a gépeden audio mod (valamikor). A game-ellenőrzés meg csak az eredeti file-okat checkolja gondolom. Ha van benne más is, az nem érdekli.
    hát vlalmikor volt valóban..(lehet maradt valami sallang akkor) .letörlöm akkor az egész játékot Dokumentumok mappával együtt és újratelepítem...hátha
    prekval szerverről egyszer se dobott ki és most mentem hétközben teli public szervereken RSR-rel meg Yellowbirddel és ott se dobott ki...
    na mindeegy hátha az újratelepítés megoldja

  5. #80
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    nem használok (se gt3-nál se másnál)
    múlt héten ellenőriztettem a játékfájlokat , úgy tűnik az se nagyon használt
    Szerintem rakd újra az egész játékot (profild mentsd). A hibajelentés hemzseg az audio fájlokra utaló dolgokból és mindjárt így indul, hogy: filename not available. De az is lehet, hogy vakamiért épp nem tudta olvasni a fájlt (disk hiba, stb)

  6. #81
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    hát vlalmikor volt valóban..(lehet maradt valami sallang akkor) .letörlöm akkor az egész játékot Dokumentumok mappával együtt és újratelepítem...hátha
    prekval szerverről egyszer se dobott ki és most mentem hétközben teli public szervereken RSR-rel meg Yellowbirddel és ott se dobott ki...
    na mindeegy hátha az újratelepítés megoldja
    Az is lehet, hogy csak bizonyos hang lejátszásakor fordul elő a hiba (pl távolban egy BMW visszavált ). És csak a GT3-nál.

  7. #82
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Az normális hogy vissza tudtam venni a körömet? Togáék keresztbe álltak már előttem, de én azért nyomtam tovább
    Alapvetően borzalmasan alakult, de ez van

  8. #83
    Mérges is lehetnék magamra akár, de ezt még így is k...vára élveztem! Kösz mindenkinek! Grat Toga!

  9. #84
    Kanyuk Ferenc Versenyző rfex1 logója
    Csatlakozott
    2016. 11. 02.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    94
    Idézet Eredetileg croatianus írta Hozzászólás megtekintése
    Elnézést a C szerveresektől, hogy még jobban megritkítottam a mezőnyt, de nem sikerült helyrehoznom a netem. Random felment két-háromszázra a pingem, és gőzöm sincs miért.
    Pont akartam szólni Neked, h nagyon laggolsz, amikor ki is léptél. Gondoltam, h amiatt.

  10. #85
    Idézet Eredetileg Chrys írta Hozzászólás megtekintése
    De azt hiszem igen, ez lesz az akkor. Viszont még sosem volt ilyenem, és nem is írt ki semmit, hogy át kell mennem a boxon. Rohadjon meg, ezért csesztem el az időmet rá.
    Csodálkoztam is, hogy hova tűntél előlem. PLP-től én két figyut kaptam, egyikre sem kellett volna igazából. Egyszer pont azért mentem le a pályáról, hogy ne koccanjak beléd és már az 1. körben volt egy fekete pontom. Aztán később egy kicsit széles lett a balos visszafordító után, azért még egyet, bár ott inkább vesztettem időt, mint nyertem. Szerencsére több nem volt az egész futam alatt.

  11. #86
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Nem hivatalos eredmenyek


  12. #87
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Jobb híján ezt nézem, néhány észrevétel:
    - az ideális vonal jelző, az direkt van benne?? Nem tudom hol kell kikapcsolni, már minden F13as gombot benyomtam.
    Feltételezem nincs szükséged rá, viszont a nézőknek nem a legjobb magyar liga jut róla eszébe...
    - a live app hasznos lenne, főleg tömegben és lekörözéseknél. Bár az időkülönbségeket az is balf*sz módjára számolja. Valamiért oldalra került az a lenti idősáv, de talán így jobban látható is volt. Múltkor volt realtime, de amúgy zavarnak.
    - egy pedál app is sokat segítene nézőként a "beleéléshez" úEz is volt múltkor, de akkor még azért, mert a potméterekkel gondok voltak és ellenőriztem vele, hogy jók-e. De az kicsi, visszateszem .
    (nyilván csak ha téged nem zavarnának)

    A vezetési stílusban számomra igen meglepőek a durván hirtelen ellenkormányzásaid. Én ilyenkor biztosan eldobnám, de amikor sikerül is ilyesmit korrigálni, biztosan lassabb vagyok miatta.
    Hát még engem hogy meglepett!

    Valami nagyon nem stimmelt, első etapban 1,5mpet kaptam a prekval időmtől, másodikban meg a pálya javulása miatt -1mpre javult. Nem tudom mi nem stimmelt azon kívül, hogy leültem nadrág nélkül a futamra és már az időmérőn is fáztam, de mondom majd bemelegszek futamon. Nem így lett, dideregtem végig mint a kutya, azt hiszem ez nem ideális!

  13. #88
    Kanyuk Ferenc Versenyző rfex1 logója
    Csatlakozott
    2016. 11. 02.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    94
    Gratula a győzteseknek és minden célbaérőnek.
    A C szerveren sikerült a pole-t megzereznem az időmérőn, amit pár körig tudtam is tartani. Sajnos hibáztam akkorát, hogy visszaestem az utolsó helyre és még az első szárny is sérült. Kiestem a ritmusból, de próbáltam tartani magam. Volt pár hibám, amiből az egyik nagyon felbosszantott. A T2-ben megúszott kicsit és kicsúsztam. Már vergődtem visszafelé, amikor fogta a progi és berakott 30mp-re a boxba.... Azt gondolta, h nem tudok visszamenni a pályára, vagy miért...nem tudom! Ez már másodjára fordul elő velem, h berak a boxba...marha idegesítő volt. Amúgy jó kis verseny volt. utolső körben sikerült még a végén megelőznöm Kornél Istvánt! Kár h kifarolt neki, jó kis meccs lett volna az utolsó kanyarokban.

  14. #89
    C-szerver: Nagyon sajnálom, hogy végül 6-an maradtunk csak. Többek közt ezért sem jó a 10-es minimum létszám, mert nem mindegy, hogy 10-ből vagy 14-ből morzsolódik le 4 fő. Az okés, hogy az A-s "nagyfiúk" prioritást élveznek, de a 3x-4x. helyen szerintem már senki nem kap infarktust tőle, hogy most akkor B vagy C szerver. Ott lehetne felezni, páratlan létszám esetén a B-szerver javára természetesen.

    Amúgy az első körök után hamarosan az élen találtam magam, Mezei Krisztián eltűnt , Kanyuk Ferit sikerült megelőzni, aztán ő visszább csúszott, végül annyi volt az izgalom, hohy hibázok-e vagy sem? Naná, hogy egy megpördülés becsúszott, így Doki el is ment mellettem bő 10 körrel a vége előtt. Az utolsó 3-4 körben hoztam rajta körönként egy másodpercet, így a végén 126 ezredmásodperc különbséggel futottunk be 90 percet követően, mögöttünk pedig a szintén csapattárs Borsányi Peti harmadiknak. Ha így nézzük, a ZS-team elfoglalta a dobogót, de sajna egy hat fős mezőnyben.

  15. #90
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Ha lesz még C szerver legközelebb is (remélem revideáljátok ezt e szerverkiosztásos kérdést) akkor állítsátok át légy szíves a tapadás/gumizódás mértékét, mert így, hogy 6 azaz hatan értünk célba legalább 98,5-re felment a tapadás. Köszönöm!

    Sikerült 8. helyről megnyernem a versenyt! Nagyon jól kaptam el a rajtot, rögtön a 4. helyen voltam, aztán Eriknek beszúrtam a sikán előtt, de megpöckölődtem, megpördültem. Újra felkapaszkodtam és hogy nagyképűsködjek egy kicsit, felőröltem mindenkit. Erik a végén utolért, de sikerült 4 századot megőrizni az előnyömből. Így gratulálok az egész Das "Zs" Teamnek, Mammel Eriknek, Borsányi Péternek. Mienk a dobogó!

  16. #91
    Mezei Krisztián Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 05. 11.
    Város
    Nürnberg
    Üzenetek
    135
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    Ha lesz még C szerver legközelebb is (remélem revideáljátok ezt e szerverkiosztásos kérdést) akkor állítsátok át légy szíves a tapadás/gumizódás mértékét, mert így, hogy 6 azaz hatan értünk célba legalább 98,5-re felment a tapadás. Köszönöm!

    Sikerült 8. helyről megnyernem a versenyt! Nagyon jól kaptam el a rajtot, rögtön a 4. helyen voltam, aztán Eriknek beszúrtam a sikán előtt, de megpöckölődtem, megpördültem. Újra felkapaszkodtam és hogy nagyképűsködjek egy kicsit, felőröltem mindenkit. Erik a végén utolért, de sikerült 4 századot megőrizni az előnyömből. Így gratulálok az egész Das "Zs" Teamnek, Mammel Eriknek, Borsányi Péternek. Mienk a dobogó!

    Nem csoda, hogy "felőröltél mindenkit", te kb. R1 szerveres lennél, csak nem töröd magad a prequal-n, hogy versenyt nyerj köztünk, a sereghajtóknál.

  17. #92
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Hátigen, ma a legjobbak 99.29%-os hatékonysággal mentek
    Ja és kérném szépen az A szerver 6(!) helyét!

  18. #93
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hátigen, ma a legjobbak 99.29%-os hatékonysággal mentek
    Ja és kérném szépen az A szerver 6(!) helyét!
    Ott lenne a helyef!

  19. #94
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hátigen, ma a legjobbak 99.29%-os hatékonysággal mentek
    Ja és kérném szépen az A szerver 6(!) helyét!
    Aztugyannemadom!!!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  20. #95
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Majdnem belepisiltem Toga levesébe.

    R1: P2.

    Megint megpróbáltam a kiállás nélküli taktikát med gumin és nem tűnt eleinte annyira jónak, mert nem volt meg a tempóm.

    Hamar utol is ért az élmezőny
    kiállások után kb. a 33. kör körül, ekkor megpróbáltam védekezni Toga ellen, mert annyira együtt volta az üldözők hogy nem lett volna értelme elengedni és azzal időt nyerni a többiek ellen. Szerencsémre egy Lambo hátulról folyamatosan zaklatta, ezért nem tudott 100%osan rám koncentrálni, így kb. 7 körig tudtam tartani.

    kis futam volt és a taktika is bejött, mert nem kellett eszeveszett tempót autóznom csak a gumikra figyelnem, hogy a végére maradjon belőle valami. Nem is értem, miért csak én alkalmaztam ezt a taktikát szerintem sokan tudtak volna előnyt szerezni ezzel a taktikával főleg a középmezőnybe.

  21. #96
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hátigen, ma a legjobbak 99.29%-os hatékonysággal mentek
    Ja és kérném szépen az A szerver 6(!) helyét!
    Togának lett volna jobb is, csak Sinka Dani kerekcsere nélküli taktikája jó pár körre megfogta. Arról meg már többször volt szó, hogy két szerver egyáltalán nem összehasonlítható

    Ha még mostanában lenne egy szavazás, meg lehetne róla egyezni, hogy alapban a bővített pályákat használjuk és azon legyen már a prequal is. A bővített pályán is lehet 20 fővel menni, de a simán nem lehet 26al (bár ahogy nézem, csak 35. voltál a prequalon, rajtad ez nem segített volna)

    Én a dupla lágyat próbáltam, a 20. kör környékén kezd meghalni és pont nem bírja ki, de nálam jobb mint a dupla közepes mert azt nem tudom úgy melegen tartani. Lehet a kerékcsere nélküli közepes is használható valakinek, de ott még jobban kijön a melegítésből fakadó kopás...
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 03. 13. 00:17.

  22. #97
    Tóth Ádám Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 02. 14.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    64
    Nagyon jó kis futam lett volna ez ha megtanulnám végre használni a Pitconfigot ! Vagyis nem annak bonyolultságával van a baj, csupán csak a nagy izgalomban gondolkodok, hogy fiú vagyok-e vagy lány. Sikerült liter helyett a még fennmaradó kör+8 számot beütnöm a tankoláshoz, így kevés lett volna a végére az üzemanyag. Hasonló bakit követtem el az előző futamon is, így hát nem maradt más, újra be kellett állnom a boxba ( mögöttem senki - > tolatás és ujra box ). Na igen de megint csak az izgalom miatt nem tudtam arra figyelni, hogy azt a rohadt kerékcserét ne csinálja meg megint...így sikerült egy box alatt 2 garnitúra kereket is cserélnem (mondanom sem kell mennyi időt veszítve így). Ráadásul újra a fennmaradó körszám+8-nak megfelelő számot tankolt bele, így már jóval több üzemanyaggal indultam tovább.(ennek a végére teljesen elkopott gumikon meg is ittam a levét.

    Ezt leszámítva elég sok előzés és viszonylag sok konstans kör autózása játszódott részemről, leszámítva a verseny elején történt két kilökésemet [megy az óvás magam ellen]( ebből csak egy esetben történt az egyik szenvedő alanynak pozícióvesztése, másik esetben kényelmesen vissza tudott térni a pályára). Nagyon sajnálom a kontaktokat ,mert szégyenletes dolognak tartom a hátulról való kilökést, de sajnos túlságosan magabiztos lettem az időmérőt követően, ugyanis az utolsó pillanatban sikerült 2-3 tizeddel jobbat autózni, mint a prequalis időm ( ez egyben a valaha legjobb időm is ), pedig azt az időt egy hete csináltam kb. és még megközelíteni se tudtam azóta.

    A shakedown futam sokkal jobban sikerült, bár ott nem volt egyetlen egy kicsúszásom sem, se kontakt ,se előző versenyen kapott BUÁ, se dupla kerékcsere , ja és mégegy, pályalevágásból származó BUÁ.

    Deák Feritől, Zsak Szabolcstol, Széchy Szabolcstol, és nem utolsó sorban Kuczi Balázstól is elnézést kérek ! Ebből a futamból is rengeteget tanultam és bízom benne, hogy minden roszat sikerül másképp csinálnom a következő futamokon.

    Szép estét mindenkinek !
    Utoljára módosította: Sparky; 2017. 03. 13. 01:22.

  23. #98
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Piski Tamás süllyedj el szégyenedben!

    Mi az hogy a szerviz útról rágyorsítva kezdted meg a gyors köreidet?
    NÉGYSZER ismétlem 4x!
    Nyerve ezzel legalább +2 km/h azaz minimum 1 tizedet.
    Sajnálom hogy újra elő kellett hogy vegyelek, pedig nem akartam, de ez nálam elfogadhatatlan cselekedet. Több mint 10 éve szimulátorozok de ilyet én még nem láttam apukám...
    Tőlem kapnál egy örökös eltiltást Mastersen... és még Te vagy a szervező, úúristen... és eszed ágában sem álljon hogy ezt megpróbálod megmagyarázni, bár most kimondottan kíváncsi lennék, erre milyen ésszerű magyarázatot tudnál adni?
    Any Given Sunday!

  24. #99
    Kovács Tomi Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 08. 23.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    158
    Én sajnálom , hogy nem tudtam végig menni a C szerveren de a netem úgy gondolta, hogy nem enged tovább játszani így szépen ledobott és 21:30-ig nem is jött vissza

  25. #100
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    225
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Világosan le van írva a skinhasználat topikban, hogy hogyan kell beállítani magadnak a skin-t...

    Jelenleg nincs leprogramozva, hogy az versenyzőkhöz a beküldött skin-eket automatikusan hozzárendelje a rendszerünk, a prekval zárás és szerver indítás között pedig nekünk nincs arra kapacitásunk, hogy manuálisan írogassuk be mindenkinek a saját festését, így ezt Nektek kell jelenleg megoldani a másik topikban leírt formában.



    A DSR-es sárga skin-ekről van szó, ugye?
    Benne vannak a pack-ban, szerintem nem jól tettél fel valamit...




    Felbontás újra beállítsa szokott lenni sokszor a megoldás, végső esetben meg az AC profil törlése (biztonsági mentés után) a Dokumentumok mappából.
    Már hol állítsam a felbontást?A játékba nem tudok beléni..

Oldal: 4 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •