Találatok: 1 - 7 (7 összesen)
  1. #1
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804

    R3E MWTCC 2017 Tavasz - Közvetítés

    Kedves Versenyzők!

    Múlt héten megkeresett bennünket az NX TV, hogy szívesen készítene élő közvetítést a RaceRoom MWTCC 2017 bajnokságunkról.
    Az NX TV nagy múltra tekint vissza a szimulátor versenyek közvetítésének világában, több tucat iRacing és rFactor futam közvetítése után, most új terepre, a RaceRoom világába is belekóstolnak.
    A futamokat minden esetben élőben, külön kommentátorral (Gál Miklós) és operatőrrel (Létai Attila) közvetítik. Természetesen a felvételek később visszanézhetőek.
    Az első tesztfelvételt, ami a legutóbbi Oschersleben-i futamról készült itt tudjátok megnézni: LINK
    Észrevételek, javaslatok jöhetnek ide a topikba!

  2. #2
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Mint azt már írtam, részemről nagyon meg voltam elégedve a közvetítéssel. Ketten nagyon jól hozták össze a kameraváltásokat. Nagyon jók voltak a kamera nézetek. Mindig igyekeztek az aktualitásokra koncentrálni, időben ráváltani. A kommentár nagyon szimpatikus és színvonalas volt.
    Nem tudom mitől lehet a sok szinkronizációs probléma, és a szakadások, időbeni ugrások. Remélem ezt talán még sikerül kicsit javítani, és azt hiszem befoghatjuk a szánkat a közvetítéssel kapcsolatban

  3. #3
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Mint azt már írtam, részemről nagyon meg voltam elégedve a közvetítéssel. Ketten nagyon jól hozták össze a kameraváltásokat. Nagyon jók voltak a kamera nézetek. Mindig igyekeztek az aktualitásokra koncentrálni, időben ráváltani. A kommentár nagyon szimpatikus és színvonalas volt.
    Nem tudom mitől lehet a sok szinkronizációs probléma, és a szakadások, időbeni ugrások. Remélem ezt talán még sikerül kicsit javítani, és azt hiszem befoghatjuk a szánkat a közvetítéssel kapcsolatban
    Már dolgoznak a problémák kijavításán és azt sem szabad elfelejteni, hogy ez élőben ment. Az biztos, hogy egy jó kezdés volt
    Utoljára módosította: dtom84; 2017. 02. 24. 12:52.

  4. #4
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Már dolgoznak a problémák kijavításán és azt sem szabad elfelejteni, hogy ez élőben ment. Az biztos, hogy egy jó kezdés volt
    ja hogy élőben... Azta!

  5. #5
    Összeszedtem csokorba az eddigi leközvetített versenyeket, a 2017. tavasziak itt lesznek:
    http://szimversenyzes.hu/category/20...oksag-masters/
    Visszamenőleg is megcsináltam a 2016-osakat, linkek a jobb oldalsávon hozzájuk. Ezt így nem nehéz összeszedni és áttekinthetően egy helyről elérhető egy-egy bajnoki sorozat összes videója.

  6. #6
    Szabó Péter Versenyző center82 logója
    Csatlakozott
    2015. 11. 16.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    247
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Mint azt már írtam, részemről nagyon meg voltam elégedve a közvetítéssel. Ketten nagyon jól hozták össze a kameraváltásokat. Nagyon jók voltak a kamera nézetek. Mindig igyekeztek az aktualitásokra koncentrálni, időben ráváltani. A kommentár nagyon szimpatikus és színvonalas volt.
    Nem tudom mitől lehet a sok szinkronizációs probléma, és a szakadások, időbeni ugrások. Remélem ezt talán még sikerül kicsit javítani, és azt hiszem befoghatjuk a szánkat a közvetítéssel kapcsolatban
    Elvileg úgy tudom hogy a szonkronizációs probléma az élő miatt van. Elvileg egy tudott, ismert bug, de javítsatok ki ha nem így van. Hartage is emiatt vette fel és lejatszva élőben csinálta a felvételt, mert így minden simán ment.
    Intel Xenon E5450 (3Ghz/12M), GA-P35DS3R, 8Gb GEIL, GTX760, 3x17" DELL 4:3 monitor, AKG K701, Logitech G27

  7. #7
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    A Suzuka-i futamról az élő közvetítés technikai okok miatt elmarad.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •