Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 89 (89 összesen)
  1. #76
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nincs semmi gond a véleményeddel, a puffogás és a kritika között viszont nagy különbség van.
    Az egyik az indulatokról szól, a vélt sérelmek felhánytorgatásáról, a másik meg építő jellegű és segítő szándékú.

    Amikor azt írod, hogy "Tamás csak azért lett bajnok", akkor erősen elgondolkodom melyik a tied, hiszen leírtam, hogy nincs még hivatalos végeredmény, még hátra van a VB gyűlés és a büntetések. Ezek fényében igen valószínűtlen, hogy Tamás bajnok... de én ilyet nem szívesen írok le, mert szerintem nem korrekt, ha egy bíró a tárgyalás előtt ítéletet hirdet. Lacival is ezen szólalkoztuk össze, hogy szerinte egyből ki kell hirdetni, szerintem meg ez a vizsgálatig nem korrekt. Mindkettőnk véleményében van igazság.

    Az is egy csúnya vád, hogy Tamás direkt machinált a hőmérsékletekkel, hogy neki jó legyen. Gondolhatod ezt, de attól ez még nem feltétlenül van így... ezt talán még Laci is megerősíti. Nekem ez a bajom, hogy nagyon könnyen ítélkeznek emberek egymásról és kezelik tényként a feltételezéseiket, mert nekik úgy az egyszerűbb.
    mi azon szólalkoztunk össze h megy a szokásos töketlenkedés...
    ha szerinted viszsgálni kell valamit akkor meg tudtad volna már rég vizsgálni amit akarsz... és leírhattad volna a véleményedet..ahogy a többi VB tag is és már rég leszögezhettük volna h szó sincs itt Piski Tamás bajnoki címről...
    mert Tamás még tegnap is erről hadovált h ő megérdemelte a bajnoki címet. ....LOL
    a kizárást azt megérdemli remélem fellmerül mint opció a "gyűlésen"

  2. #77
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    mi azon szólalkoztunk össze h megy a szokásos töketlenkedés...
    ha szerinted viszsgálni kell valamit akkor meg tudtad volna már rég vizsgálni amit akarsz... és leírhattad volna a véleményedet..ahogy a többi VB tag is és már rég leszögezhettük volna h szó sincs itt Piski Tamás bajnoki címről...
    Link

  3. #78
    Szomorú hogy ide jutott a liga...
    Van amit túlreagálnak néhányan, de sokmindenben nagyon is igazuk van.
    Szerintem Piski Tomi szervezői és versenyzői tevékenységét szét kell választani.
    Szervezőként semmi gond nem volt vele, a bajnokság szempontjából jól mentek a dolgok, időben voltak futamok, szerverek naprakészek stb. Ok a vb döntések csúsztak, de az nem egyedül az ő sara. Az talán túlzás, hogy a maga javára "szervezett", ( pl. pályahőmérséklet). A körülmények mindenkinek azonosak voltak, nem az aszfalt pár fokos különbségén múlt a lényeg egy-egy futamon.

    A versenyzői hozzáállással viszont már igen volt gond. A szürke zónák keresése és feszegetése nem méltó egy ilyen profi ligához. Az is baj volt, hogy miután többen jelezték, hogy ez nem ok, akkor nem "jó fiúk bocsi" volt a reakció, hanem a necces dolgok megmagyarázása. Továbba hogy ezek után újabb és újabb szürke zónás dolgokat csinált, ezzel tovább hergelve a népet. Nem hiszem, hogy ért ennyit az egész...
    Ez magában is elég, és itt jöhet pluszban az hogy mindezt szervezőként/vb tagként tette. Én elhiszem hogy nem volt beleszólása az őt érintő döntésekbe, de azért azt el kell.ismerni, hogy elég fura, hogy egyes esetekben egy olyan embert osztja az észt (gondolok itt pl. egyszerű versenyzők büntetéseinek megmagyarázására), aki maga is megkérdőjelezhető dolgokat csinál.
    Nincs azzal baj ha egy vb tag vagy szervező is versenyez, de azt főleg ő tegye ETIKUSAN.

    Tamás, a szervezői munkádat köszönöm, de halld meg az versenyzőtársaid szavát, és ne csinálj ilyen megkérdőjelezhető kiskapukereső dolgokat. Nem ér ennyit az egész. Sokkal nyugisabb lenne minden mindenkinek.

  4. #79
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Én kívülről úgy láttam elég sok volt a gond az adminisztrációs munkákkal.
    Ha két hetente vasárnap vannak a futamok, akkor mondjuk a futamot követő szerdán le kéne zárni az óvás lehetőségét, és a kivizsgálásnak
    le kéne zárulni szombatig-vasárnapig. Vasárnap, hétfőn fel kéne kerülni a fórumba a táblázatoknak(pontverseny, büntetések), mindenki tisztán lássa időben,
    hogyan készüljön a következő futamra.

  5. #80
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Én kívülről úgy láttam elég sok volt a gond az adminisztrációs munkákkal.
    Ha két hetente vasárnap vannak a futamok, akkor mondjuk a futamot követő szerdán le kéne zárni az óvás lehetőségét, és a kivizsgálásnak
    le kéne zárulni szombatig-vasárnapig. Vasárnap, hétfőn fel kéne kerülni a fórumba a táblázatoknak(pontverseny, büntetések), mindenki tisztán lássa időben,
    hogyan készüljön a következő futamra.
    Ez alapvetően az én saram volt.

    Szezon közben volt egy olyan másfél hónapos időszak, amikor teljesen eltűntem és egy szabad percem sem volt a ligára, miközben sajnos a srácok egy csomó metódust, szokást, módszert nem ismertek, ami csak az én fejemben volt meg, mint egyedüli régi motoros. Ennek kapcsán sajnos sok csúszás és hiba volt az adminisztrációban, illetve az is egyedül az én saram, hogy a csapatbajnokság nincs a helyére rendesen feltöltve, vagy hogy nincs lezárva az előző szezon.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 06. 14. 23:06.

  6. #81
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Szomorú hogy ide jutott a liga...
    Van amit túlreagálnak néhányan, de sokmindenben nagyon is igazuk van.
    Szerintem Piski Tomi szervezői és versenyzői tevékenységét szét kell választani.
    Szervezőként semmi gond nem volt vele, a bajnokság szempontjából jól mentek a dolgok, időben voltak futamok, szerverek naprakészek stb. Ok a vb döntések csúsztak, de az nem egyedül az ő sara. Az talán túlzás, hogy a maga javára "szervezett", ( pl. pályahőmérséklet). A körülmények mindenkinek azonosak voltak, nem az aszfalt pár fokos különbségén múlt a lényeg egy-egy futamon.

    A versenyzői hozzáállással viszont már igen volt gond. A szürke zónák keresése és feszegetése nem méltó egy ilyen profi ligához. Az is baj volt, hogy miután többen jelezték, hogy ez nem ok, akkor nem "jó fiúk bocsi" volt a reakció, hanem a necces dolgok megmagyarázása. Továbba hogy ezek után újabb és újabb szürke zónás dolgokat csinált, ezzel tovább hergelve a népet. Nem hiszem, hogy ért ennyit az egész...
    Ez magában is elég, és itt jöhet pluszban az hogy mindezt szervezőként/vb tagként tette. Én elhiszem hogy nem volt beleszólása az őt érintő döntésekbe, de azért azt el kell.ismerni, hogy elég fura, hogy egyes esetekben egy olyan embert osztja az észt (gondolok itt pl. egyszerű versenyzők büntetéseinek megmagyarázására), aki maga is megkérdőjelezhető dolgokat csinál.
    Nincs azzal baj ha egy vb tag vagy szervező is versenyez, de azt főleg ő tegye ETIKUSAN.

    Tamás, a szervezői munkádat köszönöm, de halld meg az versenyzőtársaid szavát, és ne csinálj ilyen megkérdőjelezhető kiskapukereső dolgokat. Nem ér ennyit az egész. Sokkal nyugisabb lenne minden mindenkinek.
    Ennek minden szavaval maximalisan egyet tudok erteni!

  7. #82
    Meg lehetne tudni, hogy miért van kint a főoldalon hivatalos végeredményként az, ami kint van?
    Ezekszerint BUÁ le nem töltéséért továbbra sem jár automata DQ?

  8. #83
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg croatianus írta Hozzászólás megtekintése
    Meg lehetne tudni, hogy miért van kint a főoldalon hivatalos végeredményként az, ami kint van?
    Ezekszerint BUÁ le nem töltéséért továbbra sem jár automata DQ?
    Kerlek legyetek turelemmel.Hivatalos vegeredmenykent meg sehol sincs kint semmi. A le nem toltott BUA pedig pontlevonasra valtando mindenkinel az utolso futam utan, igy nalam is.

  9. #84
    Kovács László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 01. 28.
    Város
    Live For Speed
    Üzenetek
    21
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Kerlek legyetek turelemmel.Hivatalos vegeredmenykent meg sehol sincs kint semmi. A le nem toltott BUA pedig pontlevonasra valtando mindenkinel az utolso futam utan, igy nalam is.
    Ha jól sejtem, akkor Krisztián ezekre a postokra gondol.

    Csatolt képek Csatolt képek

  10. #85
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Kerlek legyetek turelemmel.Hivatalos vegeredmenykent meg sehol sincs kint semmi. A le nem toltott BUA pedig pontlevonasra valtando mindenkinel az utolso futam utan, igy nalam is.
    Volt már róla szó, hogy "korábban" automatikusan DQ járt érte az adott futamról. Jelenleg miért nincs így?

  11. #86
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idezet a szabalyzatbol:

    A versenybíróság saját hatáskörében meghozza döntését, és a fórumon a verseny utáni 10. nap éjfélig kihirdeti az adott versenyre vonatkozó büntetéseket. Amennyiben a büntetések nem kerülnek kihirdetése határidőig, ez esetben a büntetések érvényessége egy futammal eltolódik.
    A BUA-m szombaton lett kihirdetve, a futam elott egy nappal, a 13. napon. Ebben szerepet jatszott egy adminisztracios hiba, amit sajnos keson vettunk eszre, es nagyon sajnalom, hogy ez felreerteshez vezetett. Emiatt viszont ez a buntetes nem volt ervenyes a Bahrain-i futamra. Ha letoltom valoszinuleg kevesebb pontot veszitek, de ez van.

    DQ-t pedig ebben a szezonban nem adtunk senkinek BUA le nem tolteseert.
    Utoljára módosította: Tamas Piski; 2017. 06. 15. 23:06.

  12. #87
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Lacko86 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha jól sejtem, akkor Krisztián ezekre a postokra gondol.

    Ez a hivatalos végeredménye a futamnak, a VB megállapította, hogy Tamás szabályosan nem töltötte le a BUÁ-t és a szezonzáró futamon szerzett pontok nem változnak.

    A megállapított pontlevonások pedig a szokott módon a összesített bajnoki ponttáblázatot terhelik, viszont jelenleg ép külföldön vagyok... jövő héten befejezünk és lezárunk minden a bajnoksággal kapcsolatos adminisztrációt.

  13. #88
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor lépj tovább
    Az a baj, hogy szerintem nem lett volna ez az egész ekkora probléma, ha páran nem fújjátok ennyire fel (már bocs). Szezon végére eljutottunk oda, hogy már olyan versenyző is kilépéssel fenyegetőzik, aki most jött. Tudod ha valamit elég sokat mondanak azt sokan magukévá tesznek anélkül, hogy esetleg alaposan átgondolják a dolgot. Tömegpszichózis.
    Ne érts félre, továbbra is azt gondolom, hogy sokmindenben igazad van, és voltak hibák minden oldalon, de nem jól van ez kezelve, és ez leginkább a közösségnek árt.
    Ráadásul a végén tulképpen meglett az igazságszolgáltatás.
    Ezzel teljes mértékben egyet tudok érteni, fel lett fújva az egész, sajnos nem privátba került elintézésre ez az indulatos oda-vissza szurkálódás.

    Azok közül akik versenyben voltak a bajnoki címért nem ütötték a vasat itt nyilvánosan és nem is kellett, mert bíztak a VB. korrekt működésében. Megjegyzem, hogy amióta itt versenyzek 6-7 év egyszer se volt olyan eset, amikor a vb. nem járt volna el helyesen.

    Jó lenne inkább azzal foglalkozni, hogy 2 hetente vasárnapokként mennyire erős, korrekt bajnokság jött össze. 98% tapadás mellett a WR-ek közelébe kerültünk több autóval, ami mutatja mennyire erős és kiegyensúlyozott volt a mezőny.

    Szóval aki gondolkodik a következő bajnokságban való elinduláson és csatlakozni szeretne a ligához, annak nyugodt szívvel tudom ajánlani az itteni részvételt, mert vasárnap esténként fülig érő mosollyal fog felállni a kormánytól. Ez mellett van egy segítőkész mezőny, akik a friss versenyzőknek setupokkal és vezetéstechnikai tanácsokkal segítenek.

    Véleményem szerint MO-n ez a GT3-as bajnokság rendelkezik a legkeményebb, legkorrektebb mezőnnyel az összes ligát bajnokságot egybevéve.

    Remélem a nyári szünet alatt mindenki lenyugszik és szeptemberbe újra összejön egy erős és színvonalas bajnokság.

    Jó nyarat mindenkinek és találkozunk következő szezonban a versenypályán!

  14. #89
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    És innen is gratula a három dobogós embernek! Ahogy láttam elég jó kis szoros csata, mezőny alakult ki ott az elején.
    Valamint köszi mindenkinek a részvételt, pláne akik végig is mentek a bajnokságban!

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •