Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (89 összesen)
  1. #51
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    tehát aki nem veszi meg nem tud jönni shakedownra?
    Most esett le, hogy ez nem patch lesz csak free contenttel, hanem fizetos tartalom. Akkor nem lesz Shakedownon sem.

  2. #52
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Most esett le, hogy ez nem patch lesz csak free contenttel, hanem fizetos tartalom. Akkor nem lesz Shakedownon sem.
    Esetleg két külön prekval, azonos setuppal, csak az egyiken van, másikon nincs?
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  3. #53
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Esetleg két külön prekval, azonos setuppal, csak az egyiken van, másikon nincs?
    Vagy ez vagy lesz kulon tesztfutam. De elsore jojjon ki es lassuk meg, hogy pariban van-e egyaltalan a mezonnyel es van-e olyan, aki hasznalna. A mostani Audival senki sem megy, pedig nem rosszabb, mint nehany masik kocsi.

  4. #54
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Csapatbajnokság

    Kedves Versenyzők!

    Így áll a 2017 Tavaszi bajnokság csapatversenye az utolsó futam előtt:
    CsapatbajnoksagGt3_2.jpg

    Kérlek nézzétek át és ha hibát találtok, privátban jelezzétek nekem, hogy javítani tudjam.

  5. #55
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Megragadnám az alkalmat és gratulálnék az újdonsült Bajnoknak, példa értékűen tisztán végigversenyzett szezont futottál és abszolút megérdemelten jó helyre került a kupa.
    Az egész éves precíz szervezői munkát is köszönjük, számomra külön öröm, hogy piros betűs főszervezővé léptél elő, ami mindenképpen bíztató a jövőre nézve!
    Az idény szerintem legemlékezetesebb futama a Silverstone-i volt, sok-sok versenyzőtársammal egyetemben örökre az emlékezetünkbe véstük!

    Gratulálok!
    Any Given Sunday!

  6. #56
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Toga!

    Nagyon koszonom a kedves szavaidat. Sajnalom, hogy nem vettel reszt a bajnoksag masodik reszeben, pedig biztosan sokkal szorosabb lett volna a pontverseny, ha te is harcolsz. Szamomra is kellemes emlekeket ideznek a korabbi kedves szavait es a fantasztikus hangulat amit teremtettel. Remelem a kovetkezo GT3 kupaert indulsz a jovoben es emeled a liga szinvonalat a jelenleteddel!

    Az ironia pedig a kozos anyanyelvunk.

  7. #57
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    számomra külön öröm, hogy piros betűs főszervezővé léptél elő
    A piros betű nem jelent semmi extra rangot, vagy előléptetést/kinevezést, csupán technikailag ez szükséges ahhoz, hogy például a futameredményeket fel tudja tölteni vki a holnapra. Szóval csak plusz melót jelent, semmi többet, nem kell túlgondolni.

    A szervezőségben egyébként sincs hierarchia, ha egy kérdésben nincs egyetértést, akkor egyszerű többség dönt a szervezők között.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 06. 12. 12:42.

  8. #58
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Toga!

    Nagyon koszonom a kedves szavaidat. Sajnalom, hogy nem vettel reszt a bajnoksag masodik reszeben, pedig biztosan sokkal szorosabb lett volna a pontverseny, ha te is harcolsz. Szamomra is kellemes emlekeket ideznek a korabbi kedves szavait es a fantasztikus hangulat amit teremtettel. Remelem a kovetkezo GT3 kupaert indulsz a jovoben es emeled a liga szinvonalat a jelenleteddel!

    Az ironia pedig a kozos anyanyelvunk.
    Igazán nincs mit Tamás!

    Azért kerekítettem ennyire szépen körbe ezt a kis gratuláció-csokrot, mert kíváncsi lettem és kérdeznék valamit.
    Tegnap egészen véletlenül picit bogarásztam a fórumon és feltűnt, hogy valami elveszett az éterben.
    Egy áthozott figyelmeztetésedről lenne szó, ami két futam közötti bűntetéshirdetéskor elveszett, fura és nem megszokott hiba.
    Biztosan emlékszel rá, mert Te javítottál bele utólag Tóth Szabi posztjába.
    Nagyon nem mennék bele a részletekbe, de lényeg hogy valami kis letöltendő ajcsi szerintem járt volna Neked uccso futamon. Mondjuk ez is abszolút poénos ami az utolsó büntetés kiírást és a gyakorlatot illeti, de ezt sem fejteném ki.
    Van egy elméletem, hogy mi lesz a magyarázat és hogy sikálod ezt is tisztára, de mindenképpen megvárnálak vele.

    Apropó, ha már az ajándékoknál tartunk!
    Gondoltam rá hogy egy kis szezonösszefoglaló videót készítek, a mindkettőnk számára legkedvesebb Silverstone-i emlékkel karöltve és megosztom minden lehetséges szimulátoros porátlon,
    csak hogy öregbítsük ligánk hírnevét és hogy eldicsekedjünk vele mindenkinek, milyen remek új főszervezőnk lett!
    Any Given Sunday!

  9. #59
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Igazán nincs mit Tamás!

    Azért kerekítettem ennyire szépen körbe ezt a kis gratuláció-csokrot, mert kíváncsi lettem és kérdeznék valamit.
    Tegnap egészen véletlenül picit bogarásztam a fórumon és feltűnt, hogy valami elveszett az éterben.
    Egy áthozott figyelmeztetésedről lenne szó, ami két futam közötti bűntetéshirdetéskor elveszett, fura és nem megszokott hiba.
    Biztosan emlékszel rá, mert Te javítottál bele utólag Tóth Szabi posztjába.
    Nagyon nem mennék bele a részletekbe, de lényeg hogy valami kis letöltendő ajcsi szerintem járt volna Neked uccso futamon. Mondjuk ez is abszolút poénos ami az utolsó büntetés kiírást és a gyakorlatot illeti, de ezt sem fejteném ki.
    Van egy elméletem, hogy mi lesz a magyarázat és hogy sikálod ezt is tisztára, de mindenképpen megvárnálak vele.

    Apropó, ha már az ajándékoknál tartunk!
    Gondoltam rá hogy egy kis szezonösszefoglaló videót készítek, a mindkettőnk számára legkedvesebb Silverstone-i emlékkel karöltve és megosztom minden lehetséges szimulátoros porátlon,
    csak hogy öregbítsük ligánk hírnevét és hogy eldicsekedjünk vele mindenkinek, milyen remek új főszervezőnk lett!
    Tamásnak volt egy BUA-ja Bahreinra,amit nem töltött le.
    Biztos következménye is van az ilyesminek...
    pl:
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Fontos infó:

    Az utolsó futamon a szokásoknak megfelelően a büntetési tételek illeti bajnoki pontlevonások lesznek a figyelmeztetések helyett!
    • Figyelmeztetés: -7 bajnoki pont
    • Boxutca áthajtás: -35 bajnoki pont
    gondolom gt3-nál is ez van érvényben , de majd kijavítanak ha mégsem...
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2017. 06. 12. 22:27.

  10. #60
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Nem az nem lesz jó, mert akkor nem lesz bajnok.

    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Tamásnak volt egy BUA-ja Bahreinra,amit nem töltött le.
    Biztos következménye is van az ilyesminek...
    pl:
    gondolom gt3-nál is ez van érvényben , de majd kijavítanak ha mégsem...

  11. #61
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Megragadnám az alkalmat és gratulálnék az újdonsült Bajnoknak
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Egy áthozott figyelmeztetésedről lenne szó, ami két futam közötti bűntetéshirdetéskor elveszett, fura és nem megszokott hiba.
    Nagyon nem mennék bele a részletekbe, de lényeg hogy valami kis letöltendő ajcsi szerintem járt volna Neked uccso futamon. Mondjuk ez is abszolút poénos ami az utolsó büntetés kiírást és a gyakorlatot illeti, de ezt sem fejteném ki.
    Van egy elméletem, hogy mi lesz a magyarázat és hogy sikálod ezt is tisztára, de mindenképpen megvárnálak vele.
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    Nem az nem lesz jó, mert akkor nem lesz bajnok.
    Nem igazán van beleszólása Tamásnak a dologba... ami eredményeket most láttok az a nem hivatalos eredmény, még hátra van egy VB gyűlés, a büntetések és a hivatalos végeredmény kihirdetése.
    Ha esetleg valahol vmi hiba volt a büntetésekben, az utólag úgy is korrigálva lesz és mindenki az őt megillető helyre kerül.

    Apropó, ha már az ajándékoknál tartunk! Gondoltam rá hogy egy kis szezonösszefoglaló videót készítek, a mindkettőnk számára legkedvesebb Silverstone-i emlékkel karöltve és megosztom minden lehetséges szimulátoros porátlon,
    csak hogy öregbítsük ligánk hírnevét és hogy eldicsekedjünk vele mindenkinek, milyen remek új főszervezőnk lett!
    Gábor, egyrészt ha nem versenyzel már itt, akkor nem igazán értem miért kell beleszólni, elvégre már semmi közöd hozzá. Másrészt a személyes ellentéteiteket jó lenne, ha nem a liga rovására művelnétek.

    Azt meg végkép nem értem, hogy miért hiszitek azt, hogy vki olyan hülye legyen, hogy olyan módon próbál manipulálni a számokkal, amit az első ember észrevesz, aki tud olvasni.
    Illetve tényleg azt gondoljátok, hogy a többi VB tagnak nem tökéletesen mindegy, hogy ki lesz a bajnok és hajlandók lennének egy esetleg mulasztást elsunnyogni?

    Várjátok már meg kérlek a vizsgálatot plíz, utána majd lehet mondogalódni
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 06. 13. 02:31.

  12. #62
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ...ami eredményeket most láttok az a nem hivatalos eredmény, még hátra van egy VB gyűlés, a büntetések és a hivatalos végeredmény kihirdetése.
    Ha esetleg valahol vmi hiba volt a büntetésekben, az utólag úgy is korrigálva lesz és mindenki az őt megillető helyre kerül.
    ...
    Várjátok már meg kérlek a vizsgálatot plíz, utána majd lehet mondogalódni
    Nem rossz szándékból és minden tiszteletem mellett, a konfliktustól függetlenül jegyezném meg, hogy az őszi szezon zárófutamának büntetései sem lettek még kihirdetve, valamint hivatalos szezon végeredmény sincs.

  13. #63
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem rossz szándékból és minden tiszteletem mellett, a konfliktustól függetlenül jegyezném meg, hogy az őszi szezon zárófutamának büntetései sem lettek még kihirdetve, valamint hivatalos szezon végeredmény sincs.
    Jogos az észrevétel, az is pótolva lesz, a nyári Masters találkozó és díjkiosztó miatt amúgy is mindent rendbe kell tenni.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 06. 13. 09:58.

  14. #64
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Gábor, egyrészt ha nem versenyzel már itt, akkor nem igazán értem miért kell beleszólni, elvégre már semmi közöd hozzá. Másrészt a személyes ellentéteiteket jó lenne, ha nem a liga rovására művelnétek.
    Azért nem versenyzünk itt, mert kedves Tamás itt van... egyébként fizető versenyzők vagyunk, addig pedig hadd kommenteljünk már, és mondjuk el a véleményünket, akkor is ha az neked nem tettszik. Pláne, mivel ez egy ötletelő topik. Vagy nem?

  15. #65
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Azért nem versenyzünk itt, mert kedves Tamás itt van... egyébként fizető versenyzők vagyunk, addig pedig hadd kommenteljünk már, és mondjuk el a véleményünket, akkor is ha az neked nem tettszik. Pláne, mivel ez egy ötletelő topik. Vagy nem?
    Azert nem versenyeztek itt, mert bemagyaraztatok magatoknak sokminent, aminek koze nincs a valosahoz es azt szentul hiszitek.Ez szivetek joga. A tobbiek pedig azert tudnak versenyezni es erzik jol magukat, mert - a tobbi szervezovel egyutt - itt vagyok és annak ellenere amit kapok teszem a dolgom. A 'piros betus' rang sem jelent mast, mint hogy egy csomo idom es energiam el fog menni arra, hogy megtanuljam hogyan tudok meg tobbet a Mastersert dolgozni. Nem lesz tole tobb hatalmam, eddig is tarsasjatek volt ez. Csak kaptam nehany uj szerszamot, aminek nyele van. tehat dolgozni kell vele.

    Ha itt versenyzel es elmondod a velemenyed azt orommel veszi mindenki. Ha csak feleslegesen feszultseget kelteni jossz ide, meg fenyegetozni azzal, hogy lejaratod a ligat, azt nyilvan nem.

  16. #66
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem rossz szándékból és minden tiszteletem mellett, a konfliktustól függetlenül jegyezném meg, hogy az őszi szezon zárófutamának büntetései sem lettek még kihirdetve, valamint hivatalos szezon végeredmény sincs.
    Teljesen jogos, minket is nagyon zavar, mit ahogy a tavaszi csapatverseny sincs lezarva meg, igyekszunk mindent potolni.

  17. #67
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Azért nem versenyzünk itt, mert kedves Tamás itt van... egyébként fizető versenyzők vagyunk, addig pedig hadd kommenteljünk már, és mondjuk el a véleményünket, akkor is ha az neked nem tettszik. Pláne, mivel ez egy ötletelő topik. Vagy nem?
    Ez nem ötletelő topik, hanem a bajnokság hivatalos topikja.
    Ha szabálytalanságot szeretnétek jelezi, akkor ott van az óvás topik.
    Ha egy bírói döntéssel kapcsolatban van kifogásod, arra ott van a büntetések topik.
    Ha vkivel személyes konfliktusotok van, arra ott van a privát üzenet.

    A fórum nem fizetős, bárki hozzászólhat, nem azon múlik, hogy szervertag vagy-e vagy sem. Aki javító szándékkal, építő kritikával és jóindulattal áll a dologhoz, azt örömmel látjuk, de aki csak puffogni akar, vagy hogy jól megmondhassa a magáét, azt nyilván nem. Azt aki a hivatalos vizsgálatok előtt szeretné minősíteni a végeredményt, azt nem tudom jó szándéknak értékelni.

    Ha a szervezéssel, a bajnoksággal kapcsolatban van bármi észrevételetek, az természetesen lehet jelezni, de kérlek ne keverjétek össze a személyes ellentéteket a bajnoksággal. Nem csak 1 db ember van a GT3 mögött, kérlek ezt vegyétek figyelembe.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 06. 13. 11:12.

  18. #68
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Toga!

    Nagyon koszonom a kedves szavaidat. Sajnalom, hogy nem vettel reszt a bajnoksag masodik reszeben, pedig biztosan sokkal szorosabb lett volna a pontverseny, ha te is harcolsz. Szamomra is kellemes emlekeket ideznek a korabbi kedves szavait es a fantasztikus hangulat amit teremtettel. Remelem a kovetkezo GT3 kupaert indulsz a jovoben es emeled a liga szinvonalat a jelenleteddel!

    Az ironia pedig a kozos anyanyelvunk.
    A hangulatot Te teremtetted Tamás azzal, h szinte nem tudsz egyetlen egy futamot sem úgy lehozni h ne élnél vissza azzal h szervező vagy...
    beleszólsz a VB döntésibe amikor rólad van szó...
    nem veszed magadra kötelező érvényűnek a rád vonatkozó döntését...
    kiskapukra hivatkozol mindig...
    Szégyen!

  19. #69
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Azert nem versenyeztek itt, mert bemagyaraztatok magatoknak sokminent, aminek koze nincs a valosahoz
    Írtad anno, hogy személyedhez kötött a probléma, nem volt az. Nálam viszont most már kezd az lenni

    Toga kifakadását feleslegesnek éreztem így pár hónap után, de sikerült elérni hogy ne legyen az. A szervezőnek nem hergelnie kellene hanem szervezni. Ha már egy szervező lép ki azért, mert nem tetszik a szervezés ott már tényleg probléma van
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 06. 14. 10:59.

  20. #70
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    236
    Az utóbbi GT3 bajnokságban történt események, valamint az ezzel járó színvonal csökkenés, és a versenyzők kiszállása (beleértve a bajnokság esélyesét) miatt szeretném jelezni, hogy amennyiben Piski Tamás a VB vagy a bajnokság tagja marad, sokakkal együtt én sem fogok elindulni a további Assetto Corsa bajnokságokban. Megkérdőjelezhetőnek tartom alkalmasságát a bajnokság szervezésére, illetve ez az ő esetében (mivel láthatóan visszaél vele) teljesen összeférhetetlen a bajnokságban való indulással. Ez a fajta hozzáállás teljesen szembemegy az elveimmel és a fair play szellemével, úgyhogy bármennyire is szeretem ezeket a futamokat, illetve a közösséget, sajnos ez ebben a formában nekem nem fér bele a továbbiakban.

  21. #71
    Sziasztok.

    Sokan írtátok ,hogy nem akartok versenyezni mivel megromlott a légkör és szembe megy a ti gondolataitokkal és véleményeitekkel. Ezt nektek kell eldönteni mit akartok a versenyzésből kihozni illetve mi az ami titeket idehozott vagy tovább visz. Tamás a maga módján nem akar a a ligának rosszat csupán egy birodalmat próbál a kezei között tartani. Rossz zsaru szerepét is bevállalja olykor mindig és ezért nem szabad bántani sőt próbáljuk meg megérteni. Én azon vagyok amióta megismertem. Tény nem könnyű világ az övé viszont wayne világa se volt rosszabb. GTR masters találkozón remélem segít nekünk abba ,hogy elmesélje mi miért van illetve megértesse velünk azokat az eszményi cselekedeteket amiket Ő véghez visz mint pilóta. Addig is segítsünk neki azzal ,hogy elindul egy szervezői jelentkezés ,hogy őt mentesítsük az alól a teher alól mint bírói döntéshozó visel a továbbiakban.

    Köszönöm.
    A szó a stúdióé.


    Idézet Eredetileg emberallat írta Hozzászólás megtekintése
    Az utóbbi GT3 bajnokságban történt események, valamint az ezzel járó színvonal csökkenés, és a versenyzők kiszállása (beleértve a bajnokság esélyesét) miatt szeretném jelezni, hogy amennyiben Piski Tamás a VB vagy a bajnokság tagja marad, sokakkal együtt én sem fogok elindulni a további Assetto Corsa bajnokságokban. Megkérdőjelezhetőnek tartom alkalmasságát a bajnokság szervezésére, illetve ez az ő esetében (mivel láthatóan visszaél vele) teljesen összeférhetetlen a bajnokságban való indulással. Ez a fajta hozzáállás teljesen szembemegy az elveimmel és a fair play szellemével, úgyhogy bármennyire is szeretem ezeket a futamokat, illetve a közösséget, sajnos ez ebben a formában nekem nem fér bele a továbbiakban.

  22. #72
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ez nem ötletelő topik, hanem a bajnokság hivatalos topikja.
    Ha szabálytalanságot szeretnétek jelezi, akkor ott van az óvás topik.
    Ha egy bírói döntéssel kapcsolatban van kifogásod, arra ott van a büntetések topik.
    Ha vkivel személyes konfliktusotok van, arra ott van a privát üzenet.

    A fórum nem fizetős, bárki hozzászólhat, nem azon múlik, hogy szervertag vagy-e vagy sem. Aki javító szándékkal, építő kritikával és jóindulattal áll a dologhoz, azt örömmel látjuk, de aki csak puffogni akar, vagy hogy jól megmondhassa a magáét, azt nyilván nem. Azt aki a hivatalos vizsgálatok előtt szeretné minősíteni a végeredményt, azt nem tudom jó szándéknak értékelni.

    Ha a szervezéssel, a bajnoksággal kapcsolatban van bármi észrevételetek, az természetesen lehet jelezni, de kérlek ne keverjétek össze a személyes ellentéteket a bajnoksággal. Nem csak 1 db ember van a GT3 mögött, kérlek ezt vegyétek figyelembe.
    Jah igen, nyílván csak puffogás lehet, ha elmondom a véleményemet, ami a tiéddel ellentétes. Elmondtuk 100000 alkalommal...Megóvtuk, leírtuk, kiabáltunk, balhéztunk, de tessék, itt van újra: Piski Tamás hagyja ott a VB-t, addig mi nem kívánunk részt venni egy lefelé ívelő színvonalú, egyenlőtlen bajnokságban. Azt hiszem ez a társaság elég sok mindent le tud nyelni, pl korábban TCS egyes manőverei voltak "érdekesek" (bocsi ), de ő nagyon korrekt módon mindig belátta ha hibázott, és a továbbiakban ennek megfelelően viselkedett. Nincs is vele senkinek semmi baja. Viszont ezt a fajta viselkedést (hülyének nézek mindenkit, hátha nem veszik észre, és akkor bajnok lehetek) nem vagyunk hajlandóak eltűrni.
    Személyes kiegészítésem továbbá: Én tudok veszíteni, mivel eddig még nem nagyon nyertem, így már hozzá szoktam, hogy nem engem kerget a mezőny. Viszont Toga tisztán lett bajnok, Kemény Ákos szintén. Piski Tamás csak azért lett bajnok, mert úgy mahinálta a hőmérsékleteket, stb hogy az neki jó legyen, de lehetőleg másnak ne( Nem egy balhé volt ebből, silverstone, lemans, sepang, meg amit már nem láttam). Én így viszont nem vagyok hajlandó kikapni Piski Tamástól, pláne hogy egyenlő feltételek mellett más lenne az eredmény is.

    Látható továbbá, hogy ez már nem csak a mi kis "csapatunkról" szól, hiszen olyan emberek is észrevették ezeket, akikkel nem vagyunk napi kapcsolatban. Nem tudom, ebben mi a jó biznisz... egyrészt elmennek a nívós versenyzők (nem magamra gondolok, pl Toga), ami miatt esik a színvonal. Másrészről most Tamás átvehet egy díjat, amiről mindenki tudja, hogy nem érdemli meg, ergó az egész értéke kb annyi, amennyiért le lett gyártva. Pedig egy ilyen díj emellett sokkal nagyobb értéket hordoz magában, a tisztelet és az elismerés jele, hogy te voltál a legjobb. Ennyi erővel vehetett volna magának egy 1500 forintos kupát, kiteheti a polcra és nem rontotta volna el sok-sok ember szórakozását.

    Őszintén szólva az se hat meg nagyon, ha Tamás itt marad, hiszen van még liga bőséggel, csak tudjátok ide kötnek a barátaim, akik (eddig) kitartottak a Masters név mellett és végigcsinálták a bajnokságot akkor is, ha tudták, hogy végig széllel szemben fognak pisálni.

    Jah és leshotoltam a kommentemet, mielőtt valakinek eszébe jutna törölni elmondanám, hogy ha mégis eltűnne a hozzászólásom, mindenkinek elküldöm privátban az egészet, illetve minden fb csatornátokra be fogom linkelni. Köszi.

  23. #73
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Uhhh gyerekek egy kicsit eltünök, most benéztem és ilyeneket olvasok...
    Kemény vádak ezek...

    Tapatalkkal küldve az én VKY-L09 eszközömről

  24. #74
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Jah igen, nyílván csak puffogás lehet, ha elmondom a véleményemet, ami a tiéddel ellentétes. Elmondtuk 100000 alkalommal...Megóvtuk, leírtuk, kiabáltunk, balhéztunk, de tessék, itt van újra: Piski Tamás hagyja ott a VB-t, addig mi nem kívánunk részt venni egy lefelé ívelő színvonalú, egyenlőtlen bajnokságban. Azt hiszem ez a társaság elég sok mindent le tud nyelni, pl korábban TCS egyes manőverei voltak "érdekesek" (bocsi ), de ő nagyon korrekt módon mindig belátta ha hibázott, és a továbbiakban ennek megfelelően viselkedett. Nincs is vele senkinek semmi baja. Viszont ezt a fajta viselkedést (hülyének nézek mindenkit, hátha nem veszik észre, és akkor bajnok lehetek) nem vagyunk hajlandóak eltűrni.
    Személyes kiegészítésem továbbá: Én tudok veszíteni, mivel eddig még nem nagyon nyertem, így már hozzá szoktam, hogy nem engem kerget a mezőny. Viszont Toga tisztán lett bajnok, Kemény Ákos szintén. Piski Tamás csak azért lett bajnok, mert úgy mahinálta a hőmérsékleteket, stb hogy az neki jó legyen, de lehetőleg másnak ne( Nem egy balhé volt ebből, silverstone, lemans, sepang, meg amit már nem láttam). Én így viszont nem vagyok hajlandó kikapni Piski Tamástól, pláne hogy egyenlő feltételek mellett más lenne az eredmény is.

    Látható továbbá, hogy ez már nem csak a mi kis "csapatunkról" szól, hiszen olyan emberek is észrevették ezeket, akikkel nem vagyunk napi kapcsolatban. Nem tudom, ebben mi a jó biznisz... egyrészt elmennek a nívós versenyzők (nem magamra gondolok, pl Toga), ami miatt esik a színvonal. Másrészről most Tamás átvehet egy díjat, amiről mindenki tudja, hogy nem érdemli meg, ergó az egész értéke kb annyi, amennyiért le lett gyártva. Pedig egy ilyen díj emellett sokkal nagyobb értéket hordoz magában, a tisztelet és az elismerés jele, hogy te voltál a legjobb. Ennyi erővel vehetett volna magának egy 1500 forintos kupát, kiteheti a polcra és nem rontotta volna el sok-sok ember szórakozását.

    Őszintén szólva az se hat meg nagyon, ha Tamás itt marad, hiszen van még liga bőséggel, csak tudjátok ide kötnek a barátaim, akik (eddig) kitartottak a Masters név mellett és végigcsinálták a bajnokságot akkor is, ha tudták, hogy végig széllel szemben fognak pisálni.

    Jah és leshotoltam a kommentemet, mielőtt valakinek eszébe jutna törölni elmondanám, hogy ha mégis eltűnne a hozzászólásom, mindenkinek elküldöm privátban az egészet, illetve minden fb csatornátokra be fogom linkelni. Köszi.
    a hőmérséklettel machinálás vádját cáfolnám...Tamás pár futamig nem is tudta h kell beállítani rendesen LOL
    na meg nem is lesz bajnok...
    az meg az én saram is h nem voltam vele elég kemény és egyáltalán szóbajöhet h talán bajnok...MEA CULPA
    túl jóhiszemű voltam és azt hittem a kiosztott büntetéseket ,nem fogja kijátszani...
    szépen optimalizált az biztos

  25. #75
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Jah igen, nyílván csak puffogás lehet, ha elmondom a véleményemet, ami a tiéddel ellentétes.
    ...
    Piski Tamás csak azért lett bajnok, mert úgy mahinálta a hőmérsékleteket, stb hogy az neki jó legyen, de lehetőleg másnak ne
    Nincs semmi gond a véleményeddel, a puffogás és a kritika között viszont nagy különbség van.
    Az egyik az indulatokról szól, a vélt sérelmek felhánytorgatásáról, a másik meg építő jellegű és segítő szándékú.

    Amikor azt írod, hogy "Tamás csak azért lett bajnok", akkor erősen elgondolkodom melyik a tied, hiszen leírtam, hogy nincs még hivatalos végeredmény, még hátra van a VB gyűlés és a büntetések. Ezek fényében igen valószínűtlen, hogy Tamás bajnok legyen... de én ilyet nem szívesen írok le, mert szerintem nem korrekt, ha egy bíró a tárgyalás előtt nyilatkozik az ítéletről. Lacival is többek között ezen szólalkoztunk össze (gondolom már láttátok), hogy szerinte egyből ki kell hirdetni, szerintem meg ez a vizsgálatig nem korrekt. Mindkettőnk véleményében van igazság.

    Az is egy csúnya vád, hogy Tamás direkt machinált a hőmérsékletekkel, hogy neki jó legyen. Gondolhatod te ezt, de attól ez még nem feltétlenül van így... ezt talán még Laci is megerősíti. Nekem ez a bajom, hogy nagyon könnyen ítélkeznek emberek egymásról és kezelik tényként a feltételezéseiket, mert nekik úgy az egyszerűbb és eldöntik Ők, hogy a másik mit miért csinált.

    Ezek ellen én mindig fellépek és felemelem a hangom, akkor is ha én is úgy gondolom, hogy nem volt oké a szóban forgó cselekedet. Ekkor persze megkapom, hogy én a vétkest védem. Pedig a túrót, én a korrekt ítélkezést védem.

    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Jah és leshotoltam a kommentemet, mielőtt valakinek eszébe jutna törölni elmondanám, hogy ha mégis eltűnne a hozzászólásom, mindenkinek elküldöm privátban az egészet, illetve minden fb csatornátokra be fogom linkelni. Köszi.
    Nem hiszem, hogy valaha is töröltem volna emberi módon megfogalmazott versenyzői véleményt, a tied pedig maximálisan az volt.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 06. 14. 17:31.

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •