Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (89 összesen)
  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387

    Masters GT3 Bajnokság 2017 Tavasz (AC)

    Indul a Masters GT3 Bajnokság!



    A rendkívül sikeres Őszi GT3 bajnokságunk után most útjára indul a legújabb szezon a GT3-as gépekkel. A bajnokságot minden versenyző 1 fix autóval teljesítheti, azonban minden résztevő rendelkezik egy db joker-rel, amit beváltva lehetőség van másik autó volánja mögé átülni. A joker-t érdemes az esetleges AC verzió frissítések után felhasználni. Lesz lehetőség egyedi festések használatára, valamint csapatokat alakítani és az egyéni mellett a csapatbajnoki címért is harcba szállni!

    Újdonság az előző szezonhoz képest, hogy bekerült a Porsche 911 GT3 R a választható autók közé, lesz egy rendhagyó 60, illetve egy 120 perces futamunk (ez utóbbi Le Mans-ban), szigorítottunk kicsit a büntetési rendszeren, valamint a kocsik fogyasztásának 75%-ra csökkentésével megbolygattuk a taktikai lehetőségeket, hiszen így bármelyik autó tankolás nélkül teljesíteni tudja a 90 perces versenytávot, ami így jóval nagyobb szabadságot ad a különböző gumikeverékek használata terén!

    A bajnokság 9 versenyéből a 7 legjobb egyéni eredmény számít bele végértékelésbe, a futamok vasárnap esténként 20:00-kor fognak kezdődni. Ami pedig a pályákat illeti, a téli pályatesztek gyümölcseként a gyári helyszínek mellett bekerült a naptárba 5 db minőségi add-on pálya is.


    Versenynaptár:
    1. futam: 02.26 - 20:00 - Mugello: az 1. futam topikja
    2. futam: 03.12 - 20:00 - Silverstone: a 2. futam topikja
    3. futam: 03.26 - 20:00 - Sepang: a 3. futam topikja
    4. futam: 04.09 - 20:00 - Le Mans (2h): a 4. futam topikja
    5. futam: 04.23 - 20:00 - Imola: az 5. futam topikja
    6. futam: 05.07 - 20:00 - Hungaroring (1h): a 6. futam topikja
    7. futam: 05.21 - 20:00 - Spa-Francorchamps: a 7. futam topikja
    8. futam: 05.28 - 20:00 - Montreal: a 8.futam topikja
    9. futam: 06.11 - 20:00 - Bahrain: a 9. futam topikja


    A bajnokságon való induláshoz az alábbi dolgokra lesz szükségetek:

    • Az Assetto Corsa és a Dream Pack #1, #2, #3 , a Red Pack, valamint a Porsche Pack Vol3 eredeti és legfrissebb kiadása, mely beszerezhető és frissíthető a Steam-ről.
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani az Assetto Corsa-ban is használt neved, ez szükséges ahhoz, hogy a fel tudjon ismerni a honlap a prekvalifikációban.
    • Fontos, nálunk mindenki a valódi nevét használja, nemzetközi formában, pl: "Geza Kovacs"
    • Masters Rank App használata a legjobb köridők regisztrációjához
    • Érvényes köridő futása a GTR-Masters.hu #Prequal - GT3 szerveren. A prekval szerver használata nyílt.
    • Szervertagság, a GTR-Masters által rendezett bajnoki futamokon csak szervertagok vehetnek részt, tagságot itt lehet igényelni, újoncoknak az ára 500 Ft: Szervertagság 2016/2017
    • Érvényes nevezés a Prekvalifikációban minden futam előtt legkésőbb 1 órával
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, valamint a Versenyszabályzat maradéktalan ismerete és betartása!



    Jelentkezés, csapatnevezés: AC GT3 Bajnokság - Csapatnevezés (itt lehet csapattársakat keresni!)
    Festések beküldése: AC GT3 Bajnokság - Skinhasználat
    TrackPack: AC GT3 Bajnokság - Pályacsomag


    Ha bármilyen kérdés merül fel, vagy csak bizonytalan vagy valamiben, kérdéseid itt feltehetted a fórumban vagy akár privát üzenetben.
    Várunk minden régi és új versenyzőt sok szeretettel!



    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!

    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 06. 07. 08:50. Indoklás: Montreal

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Figyelem, február 19.-én vasárnap rendezünk egy nyílt Shakedown futamot a Mugello-ban
    ...ahol mindenki kipróbálhatja magát, a technikát és a taktikai elemeket, hogy maximálisan felkészülhessen az éles körülményekre!

    Infók: GT3 - Shakedown - 02.19

    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 02. 18. 17:40.

  3. #3
    Birgés Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 02. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2
    Segítséget kérnék.Hogyan tudok a szerverre fel lépni?

  4. #4
    Idézet Eredetileg atesz555 írta Hozzászólás megtekintése
    Segítséget kérnék.Hogyan tudok a szerverre fel lépni?
    1., Olvasd végig figyelmesen itt az első posztot.
    2., A poszt alja tájékán lévő "Versenyszabályzat" feliratra kattints rá, és a megjelenő topik első posztját olvasd el a végéig.
    3., Az első posztban az aktuális futamnál ott van annak topikja linkelve. Kattints rá, majd ott is az első posztot olvasd el a további információkért.

  5. #5
    Birgés Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 02. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2
    Idézet Eredetileg croatianus írta Hozzászólás megtekintése
    1., Olvasd végig figyelmesen itt az első posztot.
    2., A poszt alja tájékán lévő "Versenyszabályzat" feliratra kattints rá, és a megjelenő topik első posztját olvasd el a végéig.
    3., Az első posztban az aktuális futamnál ott van annak topikja linkelve. Kattints rá, majd ott is az első posztot olvasd el a további információkért.

    Köszönöm,így már jó lehet.

  6. #6
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    futam: 05.07 - 20:00 - Hungaroring (1h)
    Most lestem rá a versenynaptárra és hát, az egyik nullás futamom meg is van. Volt ugye szavazás a minőségi pályákról és jó párszor le lett írva, hogy az AC-s Hungaroring egy trágya, de azért bekerült a versenynaptárba. Igaz, legalább csak 60 perces. Mondjuk volt szavazás a Bahrein - Sebring - Montreal hármasról is ahol Bahrein nulla szavazatot kapott, de az is bekerült

  7. #7
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Most lestem rá a versenynaptárra és hát, az egyik nullás futamom meg is van. Volt ugye szavazás a minőségi pályákról és jó párszor le lett írva, hogy az AC-s Hungaroring egy trágya, de azért bekerült a versenynaptárba. Igaz, legalább csak 60 perces. Mondjuk volt szavazás a Bahrein - Sebring - Montreal hármasról is ahol Bahrein nulla szavazatot kapott, de az is bekerült
    Bahrein-t TS-en szavaztuk meg a teszt után.

  8. #8
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Most lestem rá a versenynaptárra és hát, az egyik nullás futamom meg is van. Volt ugye szavazás a minőségi pályákról és jó párszor le lett írva, hogy az AC-s Hungaroring egy trágya, de azért bekerült a versenynaptárba. Igaz, legalább csak 60 perces. Mondjuk volt szavazás a Bahrein - Sebring - Montreal hármasról is ahol Bahrein nulla szavazatot kapott, de az is bekerült
    A szavazasra 4 voks erkezett, amibol az egyik en voltam. Az, hogy nem reprezentativ, enyhe kifejezes.

    A palyakrol csak annyit, hogy az altalatok javasotak kozul 6db felelt meg a minosegi es technikai felteteleknek, ezeken mind futottunk tesztfutamot, amiken majdnem elerte a 20-at a letszam. A 6-bol 2 hibas volt, ami gyorsan kiderult, a maradek 4 pedig bekerult a naptarba. Szerintem soha ennyi energiat nem forditottunk meg arra, hogy Ti valasszatok ki, hol akartok versenyezni. De elegedetlenkedo mindig lesz, en ezt mar elfogadtam.

  9. #9
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    A szavazasra 4 voks erkezett, amibol az egyik en voltam. Az, hogy nem reprezentativ, enyhe kifejezes.

    A palyakrol csak annyit, hogy az altalatok javasotak kozul 6db felelt meg a minosegi es technikai felteteleknek, ezeken mind futottunk tesztfutamot, amiken majdnem elerte a 20-at a letszam. A 6-bol 2 hibas volt, ami gyorsan kiderult, a maradek 4 pedig bekerult a naptarba. Szerintem soha ennyi energiat nem forditottunk meg arra, hogy Ti valasszatok ki, hol akartok versenyezni. De elegedetlenkedo mindig lesz, en ezt mar elfogadtam.
    Nah, melyik volt hibás és miért? Ez érdekel, hogy tudjam legközelebb mire figyeljek

    Én csak azt a két pályát nem értettem, de Bahrein-re ott a válasz. Bár mondjuk nem értem, hogy fórumon akkor miért nem szavaztatok, így félrevezető nagyon. Hungaroring-ot meg el tudom fogadni, mint magyar fétist, de én nem élek vele

  10. #10
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Nah, melyik volt hibás és miért? Ez érdekel, hogy tudjam legközelebb mire figyeljek

    Én csak azt a két pályát nem értettem, de Bahrein-re ott a válasz. Bár mondjuk nem értem, hogy fórumon akkor miért nem szavaztatok, így félrevezető nagyon. Hungaroring-ot meg el tudom fogadni, mint magyar fétist, de én nem élek vele
    Nem tarthatok fegyvert senki fejehez, hogy szavazzon. Gyere a legkozelebbi palyatesztekre es akkor segitesz is es tudni is fogod, mi a gond!

  11. #11
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Gyere a legkozelebbi palyatesztekre es akkor segitesz is es tudni is fogod, mi a gond!
    Voltam nem egy teszten...

    De ha valaki nem is jött, prequal alapján olyan 60-70 ember, azt kihagytok minden ilyen információból? Mert most úgy írtad, hogy aki nem megy tesztelni, az nem tudhatja meg mi volt a hiba. Szerinted ez normális?

  12. #12
    Nekem tetszik a versenynaptár. Istanbul meg remélem bekerül jövőre.
    Azonban én is kiváncsi lennék rá, hogy mi volt a gond a 2 kimaradt tesztpályán, megköszönném ha beírná valaki.

  13. #13
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Hungaroring-ot meg el tudom fogadni, mint magyar fétist, de én nem élek vele
    Azért az kérdéses, hogy mekkora megtisztelése a pályának ez a kivitel. Ráadásul most volt az RSR kupán. Tudom, az nem számít, mert az másik bajnokság. Meg azt is tudom, hogy ha azt kérdezném, miért nincs Nordschleife, arra az lenne a válasz, hogy most volt RSR kupán. Hiába, azt könnyebb megunni, mint ezt a tükör-Hungaroringet.

  14. #14
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg croatianus írta Hozzászólás megtekintése
    Meg azt is tudom, hogy ha azt kérdezném, miért nincs Nordschleife, arra az lenne a válasz, hogy most volt RSR kupán. Hiába, azt könnyebb megunni, mint ezt a tükör-Hungaroringet.
    Biztosíthatlak róla, hogy nem ez az oka, illetve hogy nulla összefüggés van a Nord és a Hungaroring naptárba való bekerülése között.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 02. 26. 03:46.

  15. #15
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Biztosíthatlak róla, hogy nem ez az oka, illetve hogy nulla összefüggés van a Nord és a Hungaroring naptárba való bekerülése között.
    Hát én ezt készséggel elhiszem neked, de ugye nem baj, ha ettől még ugyanúgy nem értem?

  16. #16
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg croatianus írta Hozzászólás megtekintése
    Hát én ezt készséggel elhiszem neked, de ugye nem baj, ha ettől még ugyanúgy nem értem?
    Nem baj és remélem egy a témában illetékesebb szervező majd részletesebben is válaszol neked.

  17. #17
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg croatianus írta Hozzászólás megtekintése
    Hát én ezt készséggel elhiszem neked, de ugye nem baj, ha ettől még ugyanúgy nem értem?
    Krisztian, ha kerdezel, szerintem mi eddig mindig valaszoltunk, azert viszont nem erdemes haragudnod rank, ha valamit nem ertesz.

    A palyak kivalasztasanal - es minden mas dontesnel is - informaciot gyujtunk, megkerdezunk benneteket. Szavazast irunk ki, vitaindito topikot nyitunk, beszelunk a temarol TS-n es online a chaten. Majd ezen velemenyek, valamint a tapasztalatok, pro-kontra ervek megvitatasa utan hozunk egy dontest.

    Nyilvan nem jelez vissza mindenki, nyilvan nem tudja mindenki ugyanolyan minosegben megformalni a velemenyet - ez az, amire Szabi utalt sokszor. A hozzank eljuto informacio igy mindig torz de ez nagyjabol az elet minden teruleten igy van, igy probaljuk a legmegalapozottabb donteseket meghozni. Ezt segiti a kozos teszteles, hiszen ott egyutt szerunk benyomasokat es rogton meg is tudjuk osztani egymassal.

    A 6 tesztelt palya kozul a ket kieso nekem nagyon tetszett, Sebringet egyontetuen akarta mindenki, de sajnos a boxban nem volt celvonal, igy nem lett vege a kornek a kiallasnal, illetve a BUA eseten nem csak 10 mp*et buknal, hanem egy komplett kort melle. A kinai palyan pedig tobb emberrel elofordult, hogy lecsuszott a boxbejaratnal, aminek hatasara visszarakott a boxba a program, meghozza a kor elejere.

    A Nordschleife szerepelt az elozetes naptarban, de oriasi volt a tiltakozas, hogy GT3-as autoval az egyedul korozest jelent, nem alkalmas a versenyre, legyen inkabb mas. A Hungaroring egy mar kiprobalt, uzembiztos addon-palya, volt mar rajta tobb jo verseny. A nemzeti erzelmekrol nem is beszelve, valamint pont a WTCC-s magyarorszagi futam idejere esik, ami sok embernek kedvet csinal a palyahoz. Maganvelemenyem, hogy a Nordon igenis jot lehet menni, akarcsak a Hungaroringen, bar a kidolgozasa szerintem is lehetne jobb, de a mezony van olyan jo, hogy gyakorlatilag barmilyen palyara ra lehet engedni, ez a tesztfutamokon vilagosan kiderult. Sokan a kiprobalas elott toltottek le 10 perccel oket es megis ertekelheto versenyek voltak.

    A bajnoksagok rolatok szolnak, arrol, hogy Ti hol es hogyan szeretnetek versenyezni.

  18. #18
    Tavalyi Nordschleife GT3 eredmények: http://www.gtr-masters.hu/result/8708

    Kevés nevező, és hatalmas különbségek. 5.-ként kört kaptam egy 10 körös versenyen Togától. Pedig imádom a zöld poklot, több kört mentem rajta, mint az összes többi pályán együtt. De az én magánvéleményem az, hogy itt nem egymással, hanem a pályával harcolunk. Nem mondom, hogy a helyette bekerült pályán nem fogok kört kapni, de legalább több esély lesz arra, hogy a mezőny együtt maradjon, esetleg csatázzon egy olyan pályán, ahol van több ívválasztási lehetőség is.

    Okkal lettek ezek kiválogatva, sőőőt. Mi páran külön fakultatív jelleggel előteszteltük azokat, melyeket utána javasoltunk tesztre, hogy előre kiszűrjük a hibás pályákat. Külön szervert hostoltunk neki, és kipróbáltuk őket. Sztem senki más nem csinált ilyet. Pedig nem ártana...

  19. #19
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291

    LeMans forduló

    Nem csesztetés akar lenni, de lehetne kérni a LeMans-on prequal szerverek fellövését?
    Köszi
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  20. #20
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Nem csesztetés akar lenni, de lehetne kérni a LeMans-on prequal szerverek fellövését?
    Köszi
    Kérni lehet, amint valamelyikünk hazaér, beizzítjuk... addig is ha nagyon mehetnéked van, gyakorolj offline.

  21. #21
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Most jön Le Mans? Csodálatos. Akkor már csak egy RSR kiírás kell és péntekre jelentem is egyből a betegszabit, hogy végre valahára össze tudjam szerelni a felszerelést

  22. #22
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    236
    Van valakinek ötlete hogy miért nem tudok csatlakozni a hungaroringes GT3 szerverhez? Pályát letöltöttem, offline működik. A porsche gyakorlószerverre is fel tudok menni minden gond nélkül. A GT3 szervernél meg belépek, betölti a pályát meg minden autót, és rögtön azután kidob, nem ír ki semmit. Mindkettőn próbáltam, gépet is indítottam újra, semmi változás.

  23. #23
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg emberallat írta Hozzászólás megtekintése
    Van valakinek ötlete hogy miért nem tudok csatlakozni a hungaroringes GT3 szerverhez? Pályát letöltöttem, offline működik. A porsche gyakorlószerverre is fel tudok menni minden gond nélkül. A GT3 szervernél meg belépek, betölti a pályát meg minden autót, és rögtön azután kidob, nem ír ki semmit. Mindkettőn próbáltam, gépet is indítottam újra, semmi változás.
    "checksumfailed"
    gondolom a szerveren nem a "HIVATALOS" trackpackban szereplő pálya van...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  24. #24
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    "checksumfailed"
    gondolom a szerveren nem a "HIVATALOS" trackpackban szereplő pálya van...
    Igen, nem a jó verzió szerepel a Track Pack-ben, itt a jó link:
    https://www.dropbox.com/s/f9qwsnh12r...ring.rar?raw=1
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 04. 25. 22:26.

  25. #25
    Tiszteletem az Uraknak,

    Délben egy remek lasagna volt a menü ebédre, amit egy mesés cappuccino-van tudtam leöbliteni. Este volt egy kis kör a szolgálati piroselefántos Lancia-mmal, mely után egy rendelt 32cm-es pepperoni pizza adta az este izvilágát, mely közben klasszikus dallamok szóltak a háttérben Luciano Pavarotti torkából. Gyorsan átfutottam a hétvégi Serie A eredményeket, minden papírforma.
    Idáig a hangulat igazán olaszos, és ezen az ösvényen tovahaladva, terveztem volna egy shakedown szinvonalú szintidőt a GT3 Prequalra, de úgy fest nincs opció olasz kocsira. Én benne lettem volna akár egy Fulviával is smiley rajzoló versenybe is a bukótérben, de derék barátaim felhivták a figyelmem egy meglévő 488 GT3 alap setupra egy régebbi postban, szóval futottam volna pár kört vele. Ágyenlőre marad az offline, de kérhetek némi szakértői supportot, hogy lehessen Ferrarit választani gyakorlás céljából?
    Előre is köszönöm,

    Best regards,
    Chucky

Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •