Találatok: 1 - 12 (12 összesen)

Téma: Bolyozó: Highlands - Abarth Feb.21

  1. #1
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050

    Bolyozó: Highlands - Abarth Feb.21

    Bolyozós rendezvényeinken, a kötelékben haladásé, a fairplay-é, a gentleman vezetésé a főszerep!
    Tedd félre a helyezéseket, a célokat, elvárásaidat. Csatlakozz a többiekhez, tarts a bollyal, hagyd magad, játsz a többiekkel. Rakjunk össze minél hosszabb vonatot. Találd meg az együtt csapatás, krúzolás örömét. Részletesebb leírást, bolyozó létrejöttének a motivációját ITT találod.

    Jubileumi, 10. bolyozó esténken a legelső alkalommal is használt kis Abarth 595-öst vesszük kezelésbe, azon belül is az erősebb S2-es verziót, hogy azért ne nagypapás legyen a tempó. Helyszín az új Highlands, skót pálya rövid, városi része, annak érdekében hogy minél szorosabb maradhasson a grupetto, könnyű legyen ki-be csatlakozni, hogy csak úgy pörögjenek a körök.



    Dátum: 2017 február 21. /kedd/
    Időpont: kb 20:00 - 21:00 /szerver már előtte megy, addig tart amíg vagyunk/
    Pálya: Highlands (Short layout) /alap tartalom/
    Autó: Abarth 595 s2 /alap tartalom/

    Pálya állapot: 100%
    Fizikai sérülések: 50%
    Gumikopás: 100%
    Benzin fogyi: 100%
    Segítségek: Gyári
    Nevezés nincs. Érkezési sorrend.
    Szervernév: GTR-Masters.hu #Bolyozo
    Jelszó: bolyozo
    Team Speak elérhetőségünk: Masters TS


    Fontos!

    • Mindenkitől elvárjuk a sportszerű, kulturált magatartást mind a szerveren, mind a fórumon!
    • 100ms alatti ping-el rendelkezzél, hogy ne "zavard" az ellenfeleidet.
    • Várjuk észrevételeiteket, javaslataitokat a sorozattal kapcsolatban: Bolyozós esték




    Ide, a topikba pedig jöhetnek az általános kérdések és megbeszélnivalók az estével kapcsolatban. Ki kit találjon, talált meg...
    Várunk minden régi és új versenyzőt. Szórakoztassuk egymást, hogy jól szórakozzunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!

    www.facebook.com/GTRMasters

  2. #2
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.948
    Ti mentetek már az új pályán? Szerintem az Abarth-hoz ez túl egyenes és gyors. Noha nem tudok rá jönni, de szerintem ez a kombó nem a legjobb ötlet

  3. #3
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Ti mentetek már az új pályán? Szerintem az Abarth-hoz ez túl egyenes és gyors. Noha nem tudok rá jönni, de szerintem ez a kombó nem a legjobb ötlet
    Ott van, hogy short. Az nincs 2 km. Nem ugyanaz lesz, mint az Audival ma

  4. #4
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Jaja, ez a dedós kis városi karika. (csak három helyen van kiirva )

    Bolyhos szerver belőve, éles, lehet ismerkedni.

  5. #5
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Ott van, hogy short. Az nincs 2 km. Nem ugyanaz lesz, mint az Audival ma
    Jogos. Péntek este kocsmából telóról, elnéztem. Előfordul

  6. #6
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Jogos. Péntek este kocsmából telóról, elnéztem. Előfordul
    Perverz dolog kocsmából ezzel foglalkozni.

  7. #7
    Horváth Krisztián Versenyző croatianus logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Üzenetek
    486
    Most akkor el lehet kezdeni elmagyarázni nekem, hogy miért is nem elég nagybetűvel kiírni a az üdvözlőszövegbe csökkentképességű sporttársaknak, hogy VIRTUÁLIS TÜKÖR->F11!
    Mindenesetre jó szórakozást!

  8. #8
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg croatianus írta Hozzászólás megtekintése
    Most akkor el lehet kezdeni elmagyarázni nekem, hogy miért is nem elég nagybetűvel kiírni a az üdvözlőszövegbe csökkentképességű sporttársaknak, hogy VIRTUÁLIS TÜKÖR->F11!
    Mindenesetre jó szórakozást!
    Ez egy teszt, neked is és mindenki másnak is, ahol ki lehet tesztelni a dolgot, hát ha fény derül még más problémákra is. Rift esetén sajnos nem jöttünk rá, hogyan kell aktiválni a virtuális tükröt, ezért bekapcsoltuk a szerveren, hátha úgy megjelenik és ki lehet tesztelni Rift alatt is a funkciót és azzal is előrébb vagyunk!

    Rólad meg még továbbra sem derült ki, hogy csak hisztizel, vagy tényleg annyira szar. Azt sem írtad még le, hogy pontosan milyen rendszered van, csak gondolom, hogy Track IR. Szóval egyelőre nagyon hasznos tagja vagy a tesztcsapatnak.


    Illetve válaszolva a kérdésedre is, az hogy mi kiírunk valamit az sajnos még közel nem garancia arra, hogy a sporttársak el is olvassák és meg is nyomják a gombot.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 02. 21. 21:45.

  9. #9
    Pittner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 01. 21.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    47
    Nekem tetszett ez a bolyozós, igaz pont akkor kellett kilépnem, mikor a legjobb lett volna sok emberrel, de ettől még tényleg jó volt. Jó ez a csapat, szeretek köztetek menni.
    Köszönöm, jól szórakoztam

  10. #10
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Jaja most is jó volt, jópofa kis mókázás ez....bár ezt a kocsi/pálya (számomra továbbra is érthetetlen ez a pálya, minek??? Inkább csináltak volna meg egy rendes pályát vagy egy rally szakaszt!) kombót nem hiszem, hogy magamtól előszedném még egyszer
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  11. #11
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Hát kissé nehezebbek voltak a körülmények mint gondoltam. Telipalánkos pálya, macskakő, és a kis abarth is nyűgösebben viselkedett mint gondoltam. Volt ütközés elég...

    Pedig amikor már ráéreztem, és kiegyenesített (ellenkormányzott) kormányállásal mentem a kanyarokban, épphogy nem megpuszilva az ívbelső palánkot, az valami isteni.

  12. #12
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hát kissé nehezebbek voltak a körülmények mint gondoltam. Telipalánkos pálya, macskakő, és a kis abarth is nyűgösebben viselkedett mint gondoltam. Volt ütközés elég...

    Pedig amikor már ráéreztem, és kiegyenesített (ellenkormányzott) kormányállásal mentem a kanyarokban, épphogy nem megpuszilva az ívbelső palánkot, az valami isteni.
    Persze meg tud lenni ezeknek a varázsa, én most mentem evvel a kocsival először, hát kettős érzések fogtak el vicces is meg nem is

    Lehet kicsit bonyolultabb volt a kombináció mint kellett volna, de a pálya se kedvezett vhogy az oda-vissza bujkálás/pozíció csere/egymás mellett fordulás és hasonlóknak szerintem - vagy csak én maradtam ki ezekből most -, na mindegy majd legközelebb
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •