Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (31 összesen)
  1. #1
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804

    F2 TestRace: BMW 320 Turbo Gr. 5 - Slovakiaring & Jerez - 02.16-18.

    Következő futamok: Masters futamnaptár
    -----------------------------------------------------


    Kedves Versenyzők!

    Folytatjuk tesztfutamainkat az rFactor 2-vel, ezen a héten a BMW 320 Turbo Group 5-t hajtjuk meg. Csütörtökön Slovakiaring-en, míg Szombaton a Jerez-ben rendezzük meg a futamokat.
    Az esték folyamán több rövidebb futamot is rendezünk, melyekhez bármikor lehet csatlakozni, egyetlen elvárásunk fairplay maximális betartása!



    Időpont: 2017.02.16 - csütörtök (Slovakiaring) ; 02.18 - szombat (Jerez)
    Autó: BMW 320 Turbo Group 5
    Pálya: Slovakiaring, Jerez
    Tartalom: Autó, Slovakiaring, Jerez
    Kezdés: 20:00
    Időmérő: 10 perc
    Verseny: 5 kör (aztán indul újra a menet)

    Segítségek: Off
    Sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat:
    100%
    Időjárás: száraz, 29 fok
    Pályagumizódás:
    normál

    Szerver1: GTR-Masters.hu #1
    Szerverjelszó: masters

    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 02. 23. 17:13.

  2. #2
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Nem biztos hogy jövök, de attól még up!

  3. #3
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    jövök!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  4. #4
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Megy a szerver!

  5. #5
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Megy a szerver!
    Engem 1szer ledobott, másodjára felléptem és mindenki 10 ezres pinggel van és nem tudok csinálni semmit. Kilépni is csak a process leölésével sikerült

  6. #6
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Engem 1szer ledobott, másodjára felléptem és mindenki 10 ezres pinggel van és nem tudok csinálni semmit. Kilépni is csak a process leölésével sikerült
    Nem tudom más is tapasztalt ilyet, de jelenleg aki fenn van, annak 15-ös pingje volt.

  7. #7
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom más is tapasztalt ilyet, de jelenleg aki fenn van, annak 15-ös pingje volt.
    Race van, 0/5 és mind az 5 kocsi 9999es pinggel ugyan ott áll. Hármótoknak DNF-et ír. Nem lehet hogy ez a "normális" ha később csatlakozol be?

  8. #8
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Sikerült belépni hálaég. Nekem új kedvenc van, oda vissza veri a Megane-t. Azt viszont elismerem, hogy nem könnyű és iszonyatos reflexek kellenek hozzá. Mindenesetre imádom

    Bajnokságot vele!

  9. #9
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Sikerült belépni hálaég. Nekem új kedvenc van, oda vissza veri a Megane-t. Azt viszont elismerem, hogy nem könnyű és iszonyatos reflexek kellenek hozzá. Mindenesetre imádom

    Bajnokságot vele!
    Csatlakozom! Szerintem is iszonyatosan jók!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  10. #10
    Ne csak a szavak beszéljenek

    Valószínűleg véletlen volt a Slovakiaring ehhez a kocsihoz, de zseniálisan illik hozzá. Máshol ugyanis nincsenek ilyen kis dombocskák a pályán, amelyek eleinte nagyon meg tudtak tréfálni minket. Béres Peti is az első kanyar utáni dombig jutott, aztán közölte TS-en, hogy elrepült. Ezt én is eljátszottam párszor ott és a többi bukkanón is. Alákap a levegő és repülünk, mint Webber Valencia-ban. A videóban ezt többször is tapasztalhatjátok kicsit csekélyebb mértékben a harmadik púpon. Ákos még gratulált is a második körben ott nekem
    A probléma kezelhető és onnantól stabil a kocsi. Tippek hozzá, amelyek Jerez-re is jók lesznek biztosan: katt ide!

  11. #11
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Valószínűleg véletlen volt a Slovakiaring ehhez a kocsihoz, de zseniálisan illik hozzá.
    Nem volt véletlen A repülésről is tudtunk, de mivel le lehetett küzdeni a problémát és ez is egy kihívás, így maradtunk ennél a pályánál. Azt nem mondom, hogy éles futamra is bekerülne, de fun-ra remek volt.

  12. #12
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Azt nem mondom, hogy éles futamra is bekerülne, de fun-ra remek volt.
    De-de, csak kerüljön bele élesben is

    Az mondjuk jó taktika, ha az erősebb autókhoz olyan pálya van, amit más szimulátorokból már ismerhetnek sokan, a kevésbé kihívást jelentőkkel meg lehet a csak rFactor-os pályákat tesztelni, hogy ne kelljen egyszerre autót és pályát is tanulni. Tesztfutamra valószínűleg nem fog a többség órákat gyakorolni, nekem sincs rá időm.

  13. #13
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Megint sikerült a végére ideérnem, pedig előző nap felraktam mindent, hogy ne itt előtte töltögessen, de így is 9 körül sikerül idevetődni, pedig ki akartam próbálni (de nem egyedül) ezt a kocsit. Így mire felértem, még voltatok, de mire kb körbetaláltam és nem szálltam fel addigra mindenki lelépett, BÁR ezt részben megértem a belépőm (teljesen elfelejtettem, hogy itt van felvezető kör gondoltam a boxból elindulok a mezőny után tapogatózni, pont jó leszek a mezőny végén egyedül, erre padlón a célegyenesbe egyszer csak látom állnak a kocsik akkor esett le de már késő volt, el is pusztítottam a rajtrácsot, még egyszer bocsi - én egy fél hónapos ban-t simán adtam volna magamnak, ezért az igazi rookie hiábért ) után
    Amúgy a kocsi nagyon kis tetszetős volt, elsőre nem tűnt egyszerűnek, de ha ráérez az ember főleg a gáz kezelésre akkor nagyon végig lehet vele menni, mondjuk a fék elég buta rajta de lehet a kor szelleme van lemodellezve (igaz nem is állítottam rajta, lehet valami jó aránnyal bele lehetne fékezni szépen kanyarba , így ezt a módszer annyira nem csípte). A pálya meg alapvetően tényleg ehhez való (kíváncsi is voltam erre, mert az egyik kedvenc pályám, mondjuk kicsit fapadosabb mint más verziók de király volt), ezek a fránya ugratók, azért az első teligázos tempós ugratónál tényleg majdnem megvolt a Yannick Dalmas féle backflip, elsőre nem volt olyan vicces, de tippek után egész jó lett a kocsi bár azért még oda kellett figyelni az ugratókon.

    Nekem tetszett a kocsi is meg termesztésen a pálya is úgyhogy minimum fun-ra jó lehet
    (Ja és múlt heti Porsche mellé is leraknék egy voksot, az se volt egyszerű kocsi de nagyon izgi volt, csak oda nem írtam)

    Ha szombaton leszek akkor erre a Jerez-re mindenképp benézek
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  14. #14
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Átállítottam a szervert Jerezre, lehet gyakorolni

  15. #15
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Megint sikerült a végére ideérnem, pedig előző nap felraktam mindent, hogy ne itt előtte töltögessen, de így is 9 körül sikerül idevetődni, pedig ki akartam próbálni (de nem egyedül) ezt a kocsit. Így mire felértem, még voltatok, de mire kb körbetaláltam és nem szálltam fel addigra mindenki lelépett, BÁR ezt részben megértem a belépőm (teljesen elfelejtettem, hogy itt van felvezető kör gondoltam a boxból elindulok a mezőny után tapogatózni, pont jó leszek a mezőny végén egyedül, erre padlón a célegyenesbe egyszer csak látom állnak a kocsik akkor esett le de már késő volt, el is pusztítottam a rajtrácsot, még egyszer bocsi - én egy fél hónapos ban-t simán adtam volna magamnak, ezért az igazi rookie hiábért ) után
    Én nevettem vagy fél percig
    Teszt szerver, ez a lényeg hogy ilyenek kijöjjenek. Vagy hatalmas betűkkel ki kéne írni a felvezető kört vagy ki kéne teljesen venni (nem sok értelme van)

  16. #16
    Először nem is esett le, hogy mi volt az az ősrobbanás, amitől leszakadt a kerekem és megfordultam. Ennyire nem ugorhatott ki mögöttem lévő a rajtnál, gondoltam
    Amúgy semmi gond ebből, megesik bárkivel és tulajdonképpen a többi szim fogyatékossága, hogy nincs felvezető kör, ergo nem épül bele a bioritmusunkba. Lehet, hogy felesleges, de ha már a "nagyok" is így csinálják és ez szimulátor...

  17. #17
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Én nevettem vagy fél percig
    Teszt szerver, ez a lényeg hogy ilyenek kijöjjenek. Vagy hatalmas betűkkel ki kéne írni a felvezető kört vagy ki kéne teljesen venni (nem sok értelme van)
    Én szégyelltem magam kissé, örülök, hogy más így fogta fel..persze teszt szerver.
    Hát igen a felvezető kör itt talán fölösleges, amúgy nem egy rossz dolog, mondjuk éles versenyek előtt!

    Igen és ott a pont Eriknél, hogy csak ebbe van felvezető kör az más szimulátorok hiányossága és ha már szimulátorozunk, akkor ilyen szempontból se rossz ha le van modellezve a dolog, persze ezt is lehet cifrázni és lehet egy bizonyos szintig vannak is értelmes dolgok amit bele lehetne tenni egy verseny teljes procedúrájából. Én pl a piros lámpát is megeszem itt sokszor és kapok érte egy jó drive thru-t, de az is egy teljesen jogos dolog, csak másik szim-be vagy nagyobb/jobban látható az a lámpa vagy alapból vagy nem is így működik ez a dolog.
    Hát többet kéne evvel menni, akkor ezek a dolog is rutinszerűvé válnának kicsit, amíg így az ember ránéz néha pár körre (saját esetem), addig mindig olyan mintha más dimenzióba lennék és az elején csak próbálom akceptálni a körülményeket
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2017. 02. 17. 13:43.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  18. #18
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Én pl a piros lámpát is megeszem itt sokszor és kapok érte egy jó drive thru-t, de az is egy teljesen jogos dolog, csak másik szim-be vagy nagyobb/jobban látható az a lámpa vagy alapból vagy nem is így működik ez a dolog.
    Hát többet kéne evvel menni, akkor ezek a dolog is rutinszerűvé válnának kicsit, amíg így az ember ránéz néha pár körre (saját esetem), addig mindig olyan mintha más dimenzióba lennék és az elején csak próbálom akceptálni a körülményeket
    Én is beszopom néha a piros lámpát. Jelen esetben tényleg az "összes hülye szembe jön az autópályán" és ez a szimulátor, ami valóban szimulálja a versenykörülményeket. A többi inkább a minél kényelmesebb felé tendál. Semmi baj nem lenne a felvezető körrel és a piros lámpával, ha a többi szimulátor is kitérne ezen apróságokra.
    Tegnap én meg diszkvalifikáltam magam a versenyen, amit megnyertem, mert nem mentem be egy áthajtásosra, amit nem tudom, hogy miért kaptam, de sanszos, hogy jogos lehetett, csak észre sem vettem, mert a többi szimben megszoktam, hogy nem kell törődni mindenféle hülye szabállyal...

  19. #19
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Én is beszopom néha a piros lámpát. Jelen esetben tényleg az "összes hülye szembe jön az autópályán" és ez a szimulátor, ami valóban szimulálja a versenykörülményeket. A többi inkább a minél kényelmesebb felé tendál. Semmi baj nem lenne a felvezető körrel és a piros lámpával, ha a többi szimulátor is kitérne ezen apróságokra.
    Tegnap én meg diszkvalifikáltam magam a versenyen, amit megnyertem, mert nem mentem be egy áthajtásosra, amit nem tudom, hogy miért kaptam, de sanszos, hogy jogos lehetett, csak észre sem vettem, mert a többi szimben megszoktam, hogy nem kell törődni mindenféle hülye szabállyal...
    Elvileg időmérőn is kaphatsz ha gyorsan jössz ki a boxból. Ha azt nem töltöd le időmérőn akkor azt hiszem megy versenyre.

    A boxba teleportálást időmérőn nem lehetne kikapcsolni? Vagy ha valaki beteleportál akkor ne mehessen ki újabb körre, kötelező legyen levezető kört menni, úgy lenne az igazi

  20. #20
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Ez a LiveRacers progi is mutat érdekességeket, tegnap azt tapasztaltam, ha mondjuk CTRL+ALT+DEL-lel szálltam ki rF2-ből akkor nem rögzítette a köreimet amik amúgy már benne voltak, a köridők és a körszámok is eltűntek - így lehet hackelni
    Majd a végén rendesen léptem ki, utána benne voltak az idők, most reggelre eltűntek

    Csütörtökön meg a program vicceskedett velem, beléptem és connection lost többször is majd váltottam másik skinű autóra úgy meg ok volt :O
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  21. #21
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    up

  22. #22
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Megy a szerver!
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  23. #23
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    A héten nincs tervben valami teszt/fun?
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  24. #24
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Esetleg vmi infó, hogy melyek esélyesek bajnokságra? Esetleg immáron csak azokkal teszt futamok nem lesznek esetleg vmi végső szavazás előtt?
    Vagy summer cup lesz belőle?
    Utoljára módosította: 1m1; 2017. 02. 23. 16:08.

  25. #25
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Esetleg vmi infó, hogy melyek esélyesek bajnokságra? Esetleg immáron csak azokkal teszt futamok nem lesznek esetleg vmi végső szavazás előtt?
    Vagy summer cup lesz belőle?
    Pár nap és ki lesz írva

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •