Oldal: 9 / 9 ElsőElső ||| 5 6 7 8 9
Találatok: 201 - 217 (217 összesen)
  1. #201
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    És az életben is a tükör, az A oszlop, stb, ott van azon a területen amit a monitorod lefed előtted 60 centire?
    Ez a kamera állás kb akkor lenne talán életszerű, ha 5 centire lenne tőled a monitor. Ha 60-70 centire van, akkor majdnem olyan mintha a hátsó ülésről vezetnél
    Ha 5 centire lenne a monitor, akkor a monitor közepét látnád csak.... Konkrétan 70-75 centire van a monitor (pont az a típus, amit te túl nagynak tartottál két hónapja) és kell ez a távolság, hogy szem- vagy fejmozgatás nélkül az egészet lássam. Ha közelebb hajolok a monitorhoz, akkor valóban tud zavaró lenni, de ilyen távolságból pont jó.
    Visszatérve a kérdésedre, szerintem sokkal realisztikusabb így, mintha a tükör, az oszlop nem lenne sehol. Az egy más kérdés, hogy sokkal kisebb az ablak, amin kilátok, ami nem feltétlen hasznos. Sanszos, hogy inkább ez az érv dominál azoknál, akik a műszerfalas nézetet választják. Ezzel semmi baj, csak ne jelentsd már ki kategorikusan, hogy az a realisztikus, ha a valóságban látott képnek csupán egy részletét állítom be a monitoron látott képnek, mert a többi nem feltétlen szükséges. Vezettél már úgy a valóságban, hogy egy kis ablakon néztél ki?

  2. #202
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Életszerű sosem lesz, addig ameddig a monitorjaid területe meg nem közelíti egy valódi autóból "látható darab" területét. Ilyenkor jó közelítés szerintem - hogy nagyjából azt lásd amit a kocsiból is, cserébe minden sokkal kisebb lesz. Ami egyébként akár pont passzolhat is a kicsi kormánykerékhez
    Haha, kicsi digók, japók előnyben

  3. #203
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem pl a valóságközeli FOV "élmény" a fontosabb, amibe 21:9 esetén sokszor belefér még a gyári belső tükör nagy része. Otthonról töltök majd fel képet.
    Íme:

  4. #204
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Mutatók én is 1-2 képet a általam vélt "valós" FOV beállításokról.

    3 45°al befordított monitoron (23" 16:9) ez a program által generált nézet a kormányra tolva kb 80 cmre a fejemtől. Ezt az AC számolja ki nem FOVot állítok, hanem geometriát adok meg és itt a monitor kávák is kitakarásra kerültek.



    Ez pedig az oculus, amit kivetít 1cm-re a szememtől (amikor belül nézem a kijelzőt jóval nagyobb a látószög kb 100-120 FOV, vagy csak annak érzem ez jó kérdés):



    Egy monitorral sajnos 45-50 FOVnál többet nem érdemes állítani, mert "beszűkül" a pálya és ez a pontos vezetés rovására megy. Régen 45 FOVval versenyeztem egy 82cm TV, ami elég szar, de az adja vissza a valós látószöget.
    Legegyszerűbben amúgy úgy lehet leellenőrizni a valós FOVot használunk egy monitoron, hogy kiszerkesztünk síkban egy egyenlőszárú háromszöget, úgyhogy az egyik csúcsa az orrnyergünk a másik kettő csúcsa a monitor két széle, ekkor a valós FOVot az egyenlő szárú háromszög ornyergünk felé eső szöge adja meg (23" 21:9 monitor tudtommal kb 600mm széles, ha 800mm-re van a fejünk a monitortól, akkor 41° FOV lenne amit azon a kijelzőn látni kéne).

    Persze ízlés kérdése minden, lehet magas FOVval is jól teljesíteni és volt itt a ligában olyan ember aki magas FOVval és vsyncel is nyert bajnokságokat.
    Érdemes kipróbálni több variációt és azt használni amivel a legeredményesebb az ember, én pl. a valós FOV beállításával sokat gyorsultam anno, emlékszem a gyáriról lementem 45°re és napokon belül eredményesebb lettem.
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: sinka; 2017. 03. 01. 00:04.

  5. #205
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ezzel semmi baj, csak ne jelentsd már ki kategorikusan, hogy az a realisztikus, ha a valóságban látott képnek csupán egy részletét állítom be a monitoron látott képnek, mert a többi nem feltétlen szükséges. Vezettél már úgy a valóságban, hogy egy kis ablakon néztél ki?
    Ezzel megfogtál.
    Akinek van rá kerete, meg elég helye, annak csak ajánlani tudom a 3 monitort, mert óriási ugrás az 1 kivetítőhöz képest.
    Élményben biztos.

  6. #206
    Idézet Eredetileg sinka írta Hozzászólás megtekintése
    Ezzel megfogtál.
    Akinek van rá kerete, meg elég helye, annak csak ajánlani tudom a 3 monitort, mert óriási ugrás az 1 kivetítőhöz képest.
    Élményben biztos.
    Egyetértek, biztosan rengeteget ad hozzá, hogy gyakorlatilag a periféria is megjelenik, ahogy a valóságban is látunk. Nem pedig csak az, amire épp elég koncentrálnunk. Mellesleg jön a tavasz és rengeteg jó lábról, kellemes vizuális élményről maradnánk le, ha igaziból is a "szélvédőre tapadós" nézetet használnánk.

    Amúgy a szélvédőre tolt nézőponthoz már csak 30 centi kell, hogy a motorháztetőn csücsüljünk. Azt hiszem iracing-ben ezt is megoldották igen egyszerűen, csak FOV-ot lehet állítgatni, üléspozíciót nem.

  7. #207
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta:

    2.5 Boxkiállások
    A versenyeken boxkiállás nem kötelező, de ajánlott.
    A Boxutcában a sebességkorlátozás be nem tartása automatikus büntetést von maga után.
    A boxkiállás nem köthető össze a Boxutca Áthajtásos Büntetés letöltésével.

    Mivel az AC-ban automatikus, igy a sebessegtúllépésért automatikus büntetést sem oszt ki a program. A boxba való behajtásnál mindenkinek ügyelnie kell arra, hogy ezt biztonságosan és szabályosan tegye meg. Amennyiben valaki nem igy tesz és ez a Versenybíróság tudomására jut, büntetést szabhat ki érte.

    A boxutcába való ''berongyolás'' balesetveszélyes és büntethető.

    Kiegészítés: A VB továbbra is elsősorban az óvásokat vizsgálja, így ha egy esetet nem óv meg senki, nem várhatja továbbra sem, hogy automatikusan vizsgálva lesz.

    6. Büntetések
    A versenybíróság a futamon történt incidenseket nem nézi át automatikusan, alapvetően csak a versenyzők által megóvott, az óvás topikban szabályosan bejelentett eseteket vizsgálja meg, és hoz döntést az adott szituációban. Kirívó szabálytalanság esetén azonban óvás nélkül is vizsgálhat! Bejelentést bármely a futamon részt vett versenyző tehet a futam utáni 3. nap éjfélig a fórumon az eset pontos idejének (replay alapján) és résztvevőinek megnevezésével. Versenybírósági tagot érintő incidens esetén az adott versenybíró nem vehet részt esetének elbírálásában.
    Erre volt egy jó példa vasárnap.
    Dávid becsületesen lefékezte az autót 80-ra még a vonal előtt amivel bukott 2 mp-et, Tamás berongyolt, mint sokan mások, köztük én is.
    A végeredményt Dávid szívta meg, ha ő is berongyol akkor 1 mp-el Tamás elé jön vissza. Én Dávid helyében szemrebbenés nélkül óvnék.

    Tamás, a másik hogy kvalin a leggyorsabb körödben durván szélesítgettél, szinte mindenhol. Én ehhez képest Szent Johanna voltam, ha én is úgy megyek, akkor még lejön két tized.
    Ez két dolog is így hirtelen, ami nem túl példás szervezői magatartásra utal. Az utolsó körös Dávidos beszúrások, védekezések is kicsit neccesek, kellett hozzá Dávid higgadtsága hogy megússzátok.

    Na kipuffogtam magam, csak jeleztem, hogy mi is figyelünk ám!
    Any Given Sunday!

  8. #208
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg sinka írta Hozzászólás megtekintése
    Legegyszerűbben amúgy úgy lehet leellenőrizni a valós FOVot használunk egy monitoron, hogy kiszerkesztünk síkban egy egyenlőszárú háromszöget, úgyhogy az egyik csúcsa az orrnyergünk a másik kettő csúcsa a monitor két széle, ekkor a valós FOVot az egyenlő szárú háromszög ornyergünk felé eső szöge adja meg (23" 21:9 monitor tudtommal kb 600mm széles, ha 800mm-re van a fejünk a monitortól, akkor 41° FOV lenne amit azon a kijelzőn látni kéne).
    .
    Az iRacing kalkulátora is gondolom így működik, de amit ott generál nekem ideális FOVnak azzal körbemenni nem tudok gyakorlatilag és olyan érzésem van, mintha a szélvédőhöz érne az orrom.

  9. #209
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Na kipuffogtam magam, csak jeleztem, hogy mi is figyelünk ám!
    Helyes,nincs is élvezetesebb annél, mikor ott ül TSen az akit épp büntetünk és hallja ahogy törjük a pálcát felette

  10. #210
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Az iRacing kalkulátora is gondolom így működik, de amit ott generál nekem ideális FOVnak azzal körbemenni nem tudok gyakorlatilag és olyan érzésem van, mintha a szélvédőhöz érne az orrom.
    Pont így voltam ezzel magam is.

  11. #211
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Erre volt egy jó példa vasárnap.
    Dávid becsületesen lefékezte az autót 80-ra még a vonal előtt amivel bukott 2 mp-et, Tamás berongyolt, mint sokan mások, köztük én is.
    A végeredményt Dávid szívta meg, ha ő is berongyol akkor 1 mp-el Tamás elé jön vissza. Én Dávid helyében szemrebbenés nélkül óvnék.

    Tamás, a másik hogy kvalin a leggyorsabb körödben durván szélesítgettél, szinte mindenhol. Én ehhez képest Szent Johanna voltam, ha én is úgy megyek, akkor még lejön két tized.
    Ez két dolog is így hirtelen, ami nem túl példás szervezői magatartásra utal. Az utolsó körös Dávidos beszúrások, védekezések is kicsit neccesek, kellett hozzá Dávid higgadtsága hogy megússzátok.

    Na kipuffogtam magam, csak jeleztem, hogy mi is figyelünk ám!
    Eredetileg Tamas Piski írta:

    A futamok nem lesznek automatikusan teljesen átvizsgálva, akit bármilyen sérelem ért, az óvjon!

    (Aki a fórumban úgy morgolódik, hogy közben nem képes egy nyavalyás óvást benyújtani, azt nyakon vágom! )
    Nyertel egy nyakonvagast!

    Eredetileg Tamas Piski írta:

    A személyes ellentéteket kérlek privátban rendezzétek!
    Mivel nem teged ert serelem - sot Daviddal a futam utan beszeltunk es o is ugy erezte, hogy ez meg belefert, ezt mutatja, hogy nem is ovott - igy azt hiszem, valami szemelyes dolog huzodik a hatterben, amit igy vezetsz le rajtam, sejtem is, hogy mi az. De attol meg ez a morgolodas es kotekedes reszedrol karos. Ugyanezzel az erovel sok mas versenyzeseben is talalnal hibat, nyilvan nem veletlen, hogy engem talalsz meg, nem eloszor. Tisztazzuk ezt privatban vagy egy sor mellett, de ezt ilyen formaban fejezd be.

    A peldas szervezoi magatartasrol pedig ennyit:

    Mugello - Ovasok

    Lehet kovetni a peldamat!

    Nyilvan nem azert vagyok szervezo, mert tokeletesen es hibatlanul versenyzem, igy kovethetek el hibakat, ahogy te is, ahogy el is ismerted.

  12. #212
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    a futamom..jó rövid lett a video végén beszállok Mugello légterébe
    de addigélvezetes volt a harc


  13. #213
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    privát a videód

  14. #214
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    privát a videód
    javítottam, köszi

  15. #215
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    a futamom..jó rövid lett a video végén beszállok Mugello légterébe
    de addigélvezetes volt a harc
    .
    Nagyon jó kis vidi. Laci nagyon ügyesen terelgeted a Mekit. Jó volt nézni.

  16. #216
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    javítottam, köszi
    Jó lett. Szuper amúgy, most már a tükörből is láttam ahogy a rajtnál 3 kanyar alatt 5 helyet bukok

    Végén érdekes volt ez a repülés
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 03. 02. 16:13.

  17. #217
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    a futamom..jó rövid lett a video végén beszállok Mugello légterébe
    de addigélvezetes volt a harc

    Jó kis csata volt, élveztem én is, ügyes voltál!
    Utána nem sokkal sajnos Sinka Dani is hibázott, aztán én is, szóval nem volt nagyon folytatása a dolognak.

    De fogunk még találkozni a hátralévő futamokon az az érzésem. Sok ilyet még csak hosszabban!

Oldal: 9 / 9 ElsőElső ||| 5 6 7 8 9

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •