Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 65 (65 összesen)
  1. #51
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg Sziszifeca írta Hozzászólás megtekintése
    Csináltam egy kis rövid videót Nem bonyolítottam túl, de remélem tetszik!

    https://youtu.be/FfMgBWdCfN4
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  2. #52

  3. #53
    Idézet Eredetileg Sziszifeca írta Hozzászólás megtekintése
    Csináltam egy kis rövid videót Nem bonyolítottam túl, de remélem tetszik!

    https://youtu.be/FfMgBWdCfN4
    Pörfekt!

  4. #54
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Sziszifeca írta Hozzászólás megtekintése
    Csináltam egy kis rövid videót Nem bonyolítottam túl, de remélem tetszik!

    https://youtu.be/FfMgBWdCfN4
    Nagyon jó, legközelebb se fogd vissza magad

  5. #55
    Schubert Dávid Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 02. 15.
    Város
    Tolna
    Üzenetek
    68
    Jó lett a videó Én is gondoltam rá, hogy csinálok egyet, csak éjszakás voltam tegnap, aztán csúszott egy kicsit az összevágás, de végül kész lett. A közepén van egy rész amikor csak három kereke van a kis gépnek, na azt már csak a "dzsátubén" vettem észre szóval bocsi.

    https://youtu.be/mPyC3DyL8Iw

    Ha hétvégén lesz időm, akkor csinálnék még egyet a második futamról is. Ha valakinek van izgalmas csatája, érdekes "jelenete" onnan akkor jelezze már nekem és belevágom. Köszi

  6. #56
    Idézet Eredetileg Schubertd írta Hozzászólás megtekintése
    Jó lett a videó Én is gondoltam rá, hogy csinálok egyet, csak éjszakás voltam tegnap, aztán csúszott egy kicsit az összevágás, de végül kész lett. A közepén van egy rész amikor csak három kereke van a kis gépnek, na azt már csak a "dzsátubén" vettem észre szóval bocsi.

    https://youtu.be/mPyC3DyL8Iw

    Ha hétvégén lesz időm, akkor csinálnék még egyet a második futamról is. Ha valakinek van izgalmas csatája, érdekes "jelenete" onnan akkor jelezze már nekem és belevágom. Köszi
    A rajtbaleset sokszereplős, aztán a 4-6. kör tájékán elmértem a T1-et, akkor kerülsz elém többekkel együtt. Mindkettő szép eset
    Az utolsó két körünk meg evidens

  7. #57
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sziszifeca írta Hozzászólás megtekintése
    Csináltam egy kis rövid videót Nem bonyolítottam túl, de remélem tetszik!
    Nagyon epic lett, gratula!
    Milyen alap filtert használsz?

    Pár tipp:
    - a fórum csak a klasszikus Youtube linket eszi meg, ezt javítottam a hsz-edben, így már van preview
    - indexképnek kocsikat tegyél be a felvételből, az többet elárul arról mi ez és többen rákattintanak, csalogatóbb mint egy címfelirat
    - neveket ne írasd ki, az belerondít az "ez olyan mint az igazsi" feeling-be
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 02. 24. 20:02.

  8. #58
    Idézet Eredetileg Gerőcs Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Na végre ezen a pályán is túl vagyunk


    Ez hatalmas mentés! Nagyon szépen megfogtad! Rallycross-ban láttam ilyet, de hogy WTCC-s autóval!!! Óriási!

  9. #59
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg Gerőcs Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Második versenyen harmadik helyről indultam.Aztán első kanyarban sikerült egy olyan manővert bemutatnom amit nem éppen úgy terveztem de végül is jól sikerült

    Egy kicsit necces volt mert olyat blokkoltak a hátsó kerekeim mint ha behúztam volna a kéziféket de szerencsére megtudtam fogni és még Csabit is megtudtam előzni.Aztán Csabi kicsit kisodródott és megelőzte Andris akitől el is tudtam lépni pár másodpercre és már kezdtem örülni hogy ha kibírják a gumik akkor megint nyerhetek,de nagyon nem bírták ki
    Hát... ami a kanyar után történt, engem csak az zavart kicsit. A második kanyarban elfordulva összeértünk és simán le is tereltél a pálya szélére. Pedig elég széles a pálya, tarthattad volna a belső íven az autót, ahol helyet is hagytam. Onnan a külső ívről nem is tudtam visszajönni, mert nem volt tapadás. Ezért sodródtam ki a fűre. No mindegy. Természetesen ez nem volt szabálytalan. De azért kicsit korrektebb manőverre számítottam. Az utolsó körben is rám húztad az autót előzés közben. Azt se nagyon tudtam mire vélni. Mondjuk az sem volt szabálytalan, csak nem értem. No mindegy. Lehet csak én puhultam el kicsit.
    Mindez persze semmit nem von le a manőver szépségéből. Én is tátott szájjal néztem végig Még csak Február van, de az év előzése díjat, én már borítékolnám

  10. #60
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Hát... ami a kanyar után történt, engem csak az zavart kicsit. A második kanyarban elfordulva összeértünk és simán le is tereltél a pálya szélére. Pedig elég széles a pálya, tarthattad volna a belső íven az autót, ahol helyet is hagytam. Onnan a külső ívről nem is tudtam visszajönni, mert nem volt tapadás. Ezért sodródtam ki a fűre. No mindegy. Természetesen ez nem volt szabálytalan. De azért kicsit korrektebb manőverre számítottam. Az utolsó körben is rám húztad az autót előzés közben. Azt se nagyon tudtam mire vélni. Mondjuk az sem volt szabálytalan, csak nem értem. No mindegy. Lehet csak én puhultam el kicsit.
    Mindez persze semmit nem von le a manőver szépségéből. Én is tátott szájjal néztem végig Még csak Február van, de az év előzése díjat, én már borítékolnám
    Én nem látok ebben semmi kirívót,simán volt helyed szerintem csak ott könnyű kisodródni ha túl hamar adsz gázt De bocsi ha kicsit agresszív voltam,így legalább izgalmas lett a vége
    Az utolsó körben sem volt nagy az a ráhúzás csak próbáltam védekezni de nem nagyon erősködtem szóval elég simán el is tudtál menni.
    Igen az lehet hogy elpuhultál,én különben sem vagyok hibás soha
    Van egy olyan érzésem hogy lesznek még itt szép előzések de köszi

    Gergő neked is köszi,úgy látszik a Chevi rallycrossozni is jó

  11. #61
    Szilágyi Ferenc Versenyző Sziszifeca logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    54

    Cool

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon epic lett, gratula!
    Milyen alap filtert használsz?

    Pár tipp:
    - a fórum csak a klasszikus Youtube linket eszi meg, ezt javítottam a hsz-edben, így már van preview
    - indexképnek kocsikat tegyél be a felvételből, az többet elárul arról mi ez és többen rákattintanak, csalogatóbb mint egy címfelirat
    - neveket ne írasd ki, az belerondít az "ez olyan mint az igazsi" feeling-be

    Köszönöm szépen mindenkinek a pozitív hozzászólást!
    - Nem sok filtert használtam, azt hiszem a "Soft Constract"-ot használtam többször.
    - Igen, nem értettem miért nem jelenik meg a videóm ablakban, de most már tudom
    - Az indexképet máris módosítottam, de arra már nem volt időm tegnap, de valóban igazad van.
    - A kormányt és a kezet is elfelejtettem visszaállítani, valamint a neveket levenni. Ez most egy gyors összeállítás volt

    De szerintem fogok még csinálni majd pár videót a futamokról... ahogy időm engedi.

  12. #62
    Mészáros Gábor Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2011. 03. 01.
    Üzenetek
    149
    Idézet Eredetileg Sziszifeca írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm szépen mindenkinek a pozitív hozzászólást!
    - Nem sok filtert használtam, azt hiszem a "Soft Constract"-ot használtam többször.
    - Igen, nem értettem miért nem jelenik meg a videóm ablakban, de most már tudom
    - Az indexképet máris módosítottam, de arra már nem volt időm tegnap, de valóban igazad van.
    - A kormányt és a kezet is elfelejtettem visszaállítani, valamint a neveket levenni. Ez most egy gyors összeállítás volt

    De szerintem fogok még csinálni majd pár videót a futamokról... ahogy időm engedi.

    Szerintem a nevek nem baj, ha látszódnak, hisz itt nincs egyedi skin, így nehezebb a videóban a beazonosítás.

  13. #63
    Idézet Eredetileg mezgabor írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem a nevek nem baj, ha látszódnak, hisz itt nincs egyedi skin, így nehezebb a videóban a beazonosítás.
    Egyetértek. Nem néznek ki jól a nevek, de legalább tudjuk kit látunk.

  14. #64
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Egyetértek. Nem néznek ki jól a nevek, de legalább tudjuk kit látunk.
    Szerintem ezek az életérzés videók nem arról szólnak, hogy kit látunk a képen.
    Arra meg az elegáns megoldás, hogy kiírni alulra egy overlayer-en, hogy ki van a képen.

  15. #65
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ezek az életérzés videók nem arról szólnak, hogy kit látunk a képen.
    Arra meg az elegáns megoldás, hogy kiírni alulra egy overlayer-en, hogy ki van a képen.
    Persze, kérdés, kinek készül a videó és milyen céllal? Ha csak "trailer", akkor nem kellenek nevek.
    A Raceroom-ben sajnos nem igazán van megoldás overlay-en kiíratni a neveket, vagy akár egy a pillanatnyi helyezést mutató app segítségével, ami megvan AC-ban, iracing-ben és rfactor2-ben is. Legalábbis replay-ből videó készítésnél. Ott még a körszámot és a pozíciót sem feltétlen képes pontosan kiírni a cucc.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •