Szavazás eredménye: Melyik pályán legyen a tesztfutam vasárnap?

Szavazók
21. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Shanghai

    4 19,05%
  • Le Mans

    12 57,14%
  • Sepang

    5 23,81%
Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (85 összesen)

Téma: AC TestRace: GT3 - 02.12

  1. #26
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Életkor
    35
    Üzenetek
    236
    Sziasztok!

    Próbáltam rácsatlakozni a szerverre, de megint azt írja, hogy valami hiányzik nekem ami kell. Pedig megvan az összes DLC, a Japanise pack és a Tripl3 pack kivételével. Ha jól tudom, ezek nem kellenek nem igaz? Szervertag is vagyok, tehát ez sem lehet probléma. Valakinek valami ötlete?

    Addig is csatlakozom a bolyozáshoz akkor :-)

  2. #27
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg emberallat írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Próbáltam rácsatlakozni a szerverre, de megint azt írja, hogy valami hiányzik nekem ami kell. Pedig megvan az összes DLC, a Japanise pack és a Tripl3 pack kivételével. Ha jól tudom, ezek nem kellenek nem igaz? Szervertag is vagyok, tehát ez sem lehet probléma. Valakinek valami ötlete?

    Addig is csatlakozom a bolyozáshoz akkor :-)
    A palyakat letoltotted? Link a futamkiirasban.

  3. #28
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Életkor
    35
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    A palyakat letoltotted? Link a futamkiirasban.


    Köszi. A pályákat elfelejtettem :-D

  4. #29
    Borsányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 09. 22.
    Város
    Hatvan
    Életkor
    58
    Üzenetek
    77
    Szoval kerek egyertelmu pozitiv visszajelzeseket a kovektezo lebonyolitasrol:

    3 futam 3 kulonbozo palyan, kotelezo boxkiallassal.[/QUOTE]

    +1

  5. #30
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Ezt a hülye lemanst mit erőltetjük...M6os Pécsig is van ilyen izgalmas és kevésbé hepehupás

  6. #31
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt a hülye lemanst mit erőltetjük...M6os Pécsig is van ilyen izgalmas és kevésbé hepehupás
    Ennyi erővel Monza-t minek erőltetjük? Ott is egyenesek vannak és csá

    Én sajnos visszavonom a 3as-ra a szavazatomat, mert lehet nem tudok jönni vasárnap

  7. #32
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Ennyi erővel Monza-t minek erőltetjük? Ott is egyenesek vannak és csá

    Én sajnos visszavonom a 3as-ra a szavazatomat, mert lehet nem tudok jönni vasárnap
    4percvs2perc

  8. #33
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    4percvs2perc
    De fele annyi kör van...

    Én kedvelem, ahogy Monzát is, de megértem ha valakinek túl sok az egyenes rész. Viszont ettől függetlenül ikonikus pálya amit ha visszaolvasol sokan kértek, szóval egyáltalán nincs erőltetve

  9. #34
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Le Mansra erkezett eddig a legtobb szavazat.

  10. #35
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    En is gondoltam erre, ha gondoljatok, megcsinalhatjuk igy is, de ehhez az kell, hogy ezt mindenki elfogadja. 3 palyara felkeszulni, azert sok ido, de nyilvan ez a leghatekonyabb.

    Szoval kerek egyertelmu pozitiv visszajelzeseket a kovektezo lebonyolitasrol:

    3 futam 3 kulonbozo palyan, kotelezo boxkiallassal.

    Ám legyen +1

  11. #36
    Szabó-Kónyi Bence Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 26.
    Város
    Székesfehérvár
    Életkor
    20
    Üzenetek
    58
    Ti milyen időt mentetek Le Mans-ban?

  12. #37
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Életkor
    35
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg Foton14 írta Hozzászólás megtekintése
    Ti milyen időt mentetek Le Mans-ban?
    Nekem elég nehezen megy, beállításokat sem találom, pályát sem ismerem még eléggé... 4:22 körüli sikerült 10 kör után... Esetleg valahonnan lehet beállításokat szerezni BMW z4-re? Ja és a második szektorban, a sok egyenesnél veszítek rengeteget a Rank oldal szerint (akár 7-8 másodpercet is)

  13. #38
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg emberallat írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem elég nehezen megy, beállításokat sem találom, pályát sem ismerem még eléggé... 4:22 körüli sikerült 10 kör után... Esetleg valahonnan lehet beállításokat szerezni BMW z4-re? Ja és a második szektorban, a sok egyenesnél veszítek rengeteget a Rank oldal szerint (akár 7-8 másodpercet is)
    Rank oldal tudtommal nem csak a jelenlegi AC verzióval van így az nem megbízható. A szeptemberi prequalos nevezett időket itt találod:
    http://www.gtr-masters.hu/prequal/10106

    Valamennyit lassultak a kocsit, de nem 16 másodpercet, szóval még lehet faragni
    Toga meg ahogy olvasom 4:02-őt ment akkor

  14. #39
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Életkor
    35
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Rank oldal tudtommal nem csak a jelenlegi AC verzióval van így az nem megbízható. A szeptemberi prequalos nevezett időket itt találod:
    http://www.gtr-masters.hu/prequal/10106

    Valamennyit lassultak a kocsit, de nem 16 másodpercet, szóval még lehet faragni
    Toga meg ahogy olvasom 4:02-őt ment akkor
    De így legalább tudom, hogy 107%-ön belül vagyok

    Érzésre még 8-10 másodpercet tudok faragni, ha kényelmesebbé tudnám tenni az autót, és közben valahogy gyorsulnék az egyenesben. Azzal már elégedett lennék. De így hogy 3 pályát kellene begyakorolni, azért nem egyszerű...


    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

  15. #40
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Következő futamok: Futamnaptár
    ----------------------------------------

    Előszezon futam:
    Le Mans le Sarthe (LETÖLTÉS)

    Sepang (LETÖLTÉS)
    Shanghai (LETÖLTÉS)
    Biztos szakmai ártalom, de lehetne esetleg valami hitelesebbnek tűnő letöltési linket (is) megadni?

    Tudom, másnak meg a hivatalos fórumra való regisztráció nem tetszik - de hagyjuk már meg az a kis illúziót, hogy "csak" a pályakészítő saját vírusait kapom meg a csomagban... azt meg már csak félve merem kérdezni, hogy a pályák licence amúgy megengedi-e a random más helyeken való tovább hosztolást? (kétlem)

    Köszi.
    Utoljára módosította: zrubi; 2017. 02. 09. 12:16.

  16. #41
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Biztos szakmai ártalom, de lehetne esetleg valami hitelesebbnek tűnő letöltési linket (is) megadni?

    Tudom, másnak meg a hivatalos fórumra való regisztráció nem tetszik - de hagyjuk már meg az a kis illúziót, hogy "csak" a pályakészítő saját vírusait kapom meg a csomagban... azt meg már csak félve merem kérdezni, hogy a pályák licence amúgy megengedi-e a random más helyeken való tovább hosztolást? (kétlem)

    Köszi.
    Ez segitseg. Ha nem tetszik, ird be a google-be es meg fogod talallni a palyakat ugy is, a hivatalos linken, es meg jopar masik helyrol.

  17. #42
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Életkor
    35
    Üzenetek
    236
    Sziasztok!

    Az mikor dől el véglegesen hogy csak a legtöbb szavazatot kapott, vagy mindhárom pályán lesz-e verseny? Illetve a boxkiállás már mindenképpen kötelező?

    A boxkiállással kapcsolatban meg az érdekelne, hogy mielőtt az automatikus pit limiter bekapcsol, nekem kell fékeznem? Ha nyomom a gázt és ő magától lelassít akkor át lehet lépni a sebbességhatárt?

  18. #43
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg emberallat írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Az mikor dől el véglegesen hogy csak a legtöbb szavazatot kapott, vagy mindhárom pályán lesz-e verseny? Illetve a boxkiállás már mindenképpen kötelező?

    A boxkiállással kapcsolatban meg az érdekelne, hogy mielőtt az automatikus pit limiter bekapcsol, nekem kell fékeznem? Ha nyomom a gázt és ő magától lelassít akkor át lehet lépni a sebbességhatárt?
    Sajnos nem lehet átlépni a sebességhatárt, de masteren az a szabály, hogy le kell lassíts. Sajnos kötelező boxkiállást sem lehet jelenleg beállítani, de a teszt miatt lenne rá szükség hogy mindenképpen menjen ki mindenki, mert az Austini pályán néhány box bugos és tavasszal ez a hiba a futamon jött elő

  19. #44
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg emberallat írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Az mikor dől el véglegesen hogy csak a legtöbb szavazatot kapott, vagy mindhárom pályán lesz-e verseny? Illetve a boxkiállás már mindenképpen kötelező?

    A boxkiállással kapcsolatban meg az érdekelne, hogy mielőtt az automatikus pit limiter bekapcsol, nekem kell fékeznem? Ha nyomom a gázt és ő magától lelassít akkor át lehet lépni a sebbességhatárt?
    A triplafutam mar eldolt, holnap modositom a kiirast is. Palyateszteles szempontjabol ez a legidealisabb, sokan tamogatjak.

    A boxban pedig automatikusan lelassit a program, de a vonal utani sebessegtullepesert buntetes jarhat.

  20. #45
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    A triplafutam mar eldolt, holnap modositom a kiirast is. Palyateszteles szempontjabol ez a legidealisabb, sokan tamogatjak.

    A boxban pedig automatikusan lelassit a program, de a vonal utani sebessegtullepesert buntetes jarhat.
    Eddig nem úgy volt, hogy mindenki rongyoljon be a boxba ahogy tud, mert úgysem lehet ellenőrizni, hogy lelassítasz-e? Aztán a program úgyis lelassít magától. Egyfélét mondjatok legyetek szívesek, mért én ilyen szabályról nem tudok, hogy megbüntet.

  21. #46
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    Eddig nem úgy volt, hogy mindenki rongyoljon be a boxba ahogy tud, mert úgysem lehet ellenőrizni, hogy lelassítasz-e? Aztán a program úgyis lelassít magától. Egyfélét mondjatok legyetek szívesek, mért én ilyen szabályról nem tudok, hogy megbüntet.
    Nem a program büntet meg hanem a szervezők visszanézés után. Sosem volt olyan, hogy rongyolj be szerintem

    Le Mans vágást próbáltam most fél órán át és nem találtam komoly problémát, PLP-vel majdnem tökéletes!

  22. #47
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Életkor
    35
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Le Mans vágást próbáltam most fél órán át és nem találtam komoly problémát, PLP-vel majdnem tökéletes!
    PLP nekem is jó Le Mans-ban, kb 30 kör alatt nem volt nagyobb probléma (bár nem mindig volt egyértelmű hogy hol a pálya széle). A 6. kanyarban (az 1. hosszú egyenesre ráfordító) talán picit túlzottan engedi a szélesítést


    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

  23. #48
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    Eddig nem úgy volt, hogy mindenki rongyoljon be a boxba ahogy tud, mert úgysem lehet ellenőrizni, hogy lelassítasz-e? Aztán a program úgyis lelassít magától. Egyfélét mondjatok legyetek szívesek, mért én ilyen szabályról nem tudok, hogy megbüntet.
    Nekem is az jött le, hogy mivel nem ellenőrizhető, a balesetveszélyt elkerülendő (valaki lelassit előbb, valaki nem) mindenki beronygolhat, majd ha ellenőrizhető lesz, akkor büntetitek. Ezt tán Szabi mondta az őszi szezon előtt.
    Nem tudom, de a plp nem alkalmas erre? Mondjuk tesztfutam alatt nekem nem szólt, pedig beszáguldottam.

  24. #49
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Nem a program büntet meg hanem a szervezők visszanézés után. Sosem volt olyan, hogy rongyolj be szerintem

    Le Mans vágást próbáltam most fél órán át és nem találtam komoly problémát, PLP-vel majdnem tökéletes!
    Én ahhoz analfabéta vagyok, hogy ezen a fórumon keressek vissza egy hozzászólást, így nem tudom alátámasztani írásosan, de konkrétan ez volt. Nem egyszer került elő és vita is volt belőle. Hogy akkor most miért lehet ezt és kinek hány másodperccel lesz tőle rövidebb a boxszolása. És ez lett a konklúzió. De ne menjünk bele ebbe újra. Csak kérnék egy egyértelmű szervezői állásfoglalást, a kekecek kedvéért szabálykönyvvel együtt.
    köszi

  25. #50
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    Én ahhoz analfabéta vagyok, hogy ezen a fórumon keressek vissza egy hozzászólást, így nem tudom alátámasztani írásosan, de konkrétan ez volt. Nem egyszer került elő és vita is volt belőle. Hogy akkor most miért lehet ezt és kinek hány másodperccel lesz tőle rövidebb a boxszolása. És ez lett a konklúzió. De ne menjünk bele ebbe újra. Csak kérnék egy egyértelmű szervezői állásfoglalást, a kekecek kedvéért szabálykönyvvel együtt.
    köszi
    2.5 Boxkiállások
    A versenyeken boxkiállás nem kötelező, de ajánlott.
    A Boxutcában a sebességkorlátozás be nem tartása automatikus büntetést von maga után.
    A boxkiállás nem köthető össze a Boxutca Áthajtásos Büntetés letöltésével.


    Mivel az AC-ban automatikus, igy a sebessegtúllépésért automatikus büntetést sem oszt ki a program. A boxba való behajtásnál mindenkinek ügyelnie kell arra, hogy ezt biztonságosan és szabályosan tegye meg. Amennyiben valaki nem igy tesz és ez a Versenybíróság tudomására jut, büntetést szabhat ki érte.

    A boxutcába való ''berongyolás'' balesetveszélyes és büntethető.

    Kiegészítés: A VB továbbra is elsősorban az óvásokat vizsgálja, így ha egy esetet nem óv meg senki, nem várhatja továbbra sem, hogy automatikusan vizsgálva lesz.

    6. Büntetések
    A versenybíróság a futamon történt incidenseket nem nézi át automatikusan, alapvetően csak a versenyzők által megóvott, az óvás topikban szabályosan bejelentett eseteket vizsgálja meg, és hoz döntést az adott szituációban. Kirívó szabálytalanság esetén azonban óvás nélkül is vizsgálhat! Bejelentést bármely a futamon részt vett versenyző tehet a futam utáni 3. nap éjfélig a fórumon az eset pontos idejének (replay alapján) és résztvevőinek megnevezésével. Versenybírósági tagot érintő incidens esetén az adott versenybíró nem vehet részt esetének elbírálásában.
    Utoljára módosította: Tamas Piski; 2017. 02. 11. 12:58.

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •