Szavazás eredménye: Melyik pályán legyen a tesztfutam vasárnap?

Szavazók
21. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Shanghai

    4 19,05%
  • Le Mans

    12 57,14%
  • Sepang

    5 23,81%
Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (85 összesen)

Téma: AC TestRace: GT3 - 02.12

  1. #1
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    AC TestRace: GT3 - 02.12

    Következő futamok: Futamnaptár
    ----------------------------------------

    Kedves Versenyzők!

    Vasárnap este kiegészijük kicsit a már unalomig nyúzott pályákat és újakból is fogunk csemegézni!
    Levezetjük a feszültséget és egyuttal tét nélkül kipróbálhatunk bármilyen újítást, amit a következő bajnokságban látni szeretnétek.
    3 db 30 perces futam keretében Sepangban, Shanghaiban, Le Mansban-ben! Válasszuk ki együtt, melyik pálya érdemes arra, hogy Bajnoki futamot rendezzünk rajta!

    A részvétel nyílt, a gyakorló szerver 0-24 elérhető, örömmel látunk mindenkit!



    Előszezon futam:
    Le Mans le Sarthe (LETÖLTÉS)

    Sepang (LETÖLTÉS)
    Shanghai (LETÖLTÉS)
    Autók: GT3 Class
    Időpont: 2017.02.12. (vasárnap)

    Race1: Shanghai
    Booking1: 19:55 (5 min)
    Qual1: 20:00 (10 min)
    Race1: 20:10 (30 min)

    Race2: Sepang
    Booking2: 20:45 (5 min)
    Qual2: 20:50 (10 min)
    Race2: 21:00 (30 min)

    Race3: Le Mans
    Booking3: 21:35 (5 min)
    Qual3: 21:40 (10 min)
    Race3: 21:50 (30 min)



    Rajt típusa: álló rajt (kiugrást a program bünteti)
    Boxkiállás: kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul
    Gumi melegítők: igen
    Fizikai sérülések: 80%
    TC használat: tiltott
    ABS használat: factory
    Gumi kopás mértéke: 100%
    Üzemanyag használat:
    100%


    Éles Szerver: GTR-Masters.hu #R1, #R2, #R3
    Gyakorló Szerver: GTR-Masters.hu #Test - GT3 /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek, infók itt: LINK!!/
    Gyakorló Jelszó: masters


    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS


    Fontos!!

    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a Versenyszabályzat betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!

    • A Pit Lane Penality app használata ajánlott!(LETÖLTÉS)


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Tamas Piski; 2017. 02. 11. 12:35.

  2. #2
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    Szavazás

    Mint a kiírásban is látjátok, három különböző szerver fut három különböző pályával, azt, hogy melyiken versenyzünk, rajtatok áll! Szombat éjjelig lehet szavazni, a tesztfutam általatok kiválasztott helyszínét pedig vasárnap hirdetjük ki.

    Nevezés nem szükséges, mivel a prequal párhuzamosan több pályán egyelőre nem megoldható, így mindenki kizárólag a booking alatt tud csatlakozni.

  3. #3
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    En javasolnám még a kötelező box kiállást is hogy a boxokat is leteszteljuk. Lásd tavaly az amarikai futamot tanulságkent...
    Sőt. Lehetne mind3 pályán egy fél órás futam, ha már tét nélküli. Az is 90 perc. Eles körülmények között mégis jobb a teszt.
    3 legyet egy csapasra.

    Tapatalkkal küldve az én 1505-A01 eszközömről
    Utoljára módosította: csori23; 2017. 02. 07. 09:10.

  4. #4
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    En javasolnám még a kötelező box kiállást is hogy a boxokat is leteszteljuk. Lásd tavaly az amarikai futamot tanulságkent...
    Sőt. Lehetne mind3 pályán egy fél órás futam, ha már tét nélküli. Az is 90 perc. Eles körülmények között mégis jobb a teszt.
    3 legyet egy csapasra.

    Tapatalkkal küldve az én 1505-A01 eszközömről
    Egyetértek. A gumikat már mindenki tesztelte eleget, szóval most a 3 pályán lenne a sor, azaz lehetne 3*30 perc kötelező boxkiállással
    De akár lehet 2x45is boxkiállással, ha valamelyik pálya nem olyan jó
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 02. 07. 11:58.

  5. #5
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Istanbul is jöhetett volna , illetve hát jobb lett volna ha az jün

  6. #6
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    En javasolnám még a kötelező box kiállást is hogy a boxokat is leteszteljuk. Lásd tavaly az amarikai futamot tanulságkent...
    Sőt. Lehetne mind3 pályán egy fél órás futam, ha már tét nélküli. Az is 90 perc. Eles körülmények között mégis jobb a teszt.
    3 legyet egy csapasra.

    Tapatalkkal küldve az én 1505-A01 eszközömről
    En is gondoltam erre, ha gondoljatok, megcsinalhatjuk igy is, de ehhez az kell, hogy ezt mindenki elfogadja. 3 palyara felkeszulni, azert sok ido, de nyilvan ez a leghatekonyabb.

    Szoval kerek egyertelmu pozitiv visszajelzeseket a kovektezo lebonyolitasrol:

    3 futam 3 kulonbozo palyan, kotelezo boxkiallassal.

  7. #7
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Istanbul is jöhetett volna , illetve hát jobb lett volna ha az jün
    +1
    tegnap este mentem rajta egy kicsit gép ellen, vesenynaptárban a helye. és ahogya pálya linkelésénél írtam is, valami acu féle pálya, mint bathurst is, minőségileg szerintem rendben van.

  8. #8
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    +1
    tegnap este mentem rajta egy kicsit gép ellen, vesenynaptárban a helye. és ahogya pálya linkelésénél írtam is, valami acu féle pálya, mint bathurst is, minőségileg szerintem rendben van.
    Sepang es Shanghai is ACU palya.

    Ezeket a palyakat is ti kertetek, 5 masik melett, barmelyiket hagyjuk ki, nyilvan valakinek hianyozni fog. Kovetkezo hetvegen is lesz meg lehetosegunk ilyen rendszerbn palyat tesztelni, de utana mar remenyeink szerint indul a bajnoksag.

  9. #9
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    En is gondoltam erre, ha gondoljatok, megcsinalhatjuk igy is, de ehhez az kell, hogy ezt mindenki elfogadja. 3 palyara felkeszulni, azert sok ido, de nyilvan ez a leghatekonyabb.

    Szoval kerek egyertelmu pozitiv visszajelzeseket a kovektezo lebonyolitasrol:

    3 futam 3 kulonbozo palyan, kotelezo boxkiallassal.
    a kötelező boxkiállás: igen, ez a pályateszt szempontjából hasznos.
    a három pálya egy este: nem, ilyenre felkészülni nincs időm.

    szerintem.

  10. #10
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    a kötelező boxkiállás: igen, ez a pályateszt szempontjából hasznos.
    a három pálya egy este: nem, ilyenre felkészülni nincs időm.

    szerintem.
    .
    Ne éles versenyként fogjátok már fel, hanem tesztként. Ha kicsuszol mert még nem ismered a pályát az sem gond, mert igy megtudjuk rejteget-e a pálya széle meglepetéseket, ráadásul a PLP-t is leteszteljük ez által.
    Eléggé sürget az idő, szóval értitek...

  11. #11
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Sepang es Shanghai is ACU palya.

    Ezeket a palyakat is ti kertetek, 5 masik melett, barmelyiket hagyjuk ki, nyilvan valakinek hianyozni fog. Kovetkezo hetvegen is lesz meg lehetosegunk ilyen rendszerbn palyat tesztelni, de utana mar remenyeink szerint indul a bajnoksag.
    Ne érts félre, nem az e heti teszt miatt írtam be, ez így tök jó, hogy indítottatok 3 pályát egyszerre. Én csak kampányolok istanbul éles bajnokságba bevételéért ahol csak tudok
    de örömteli olvasni, hogy már látszik a tavaszi szezon kezdete

  12. #12
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Jövő7re pedig ezeket a pályákat is megleshetnénk, amiket ajánlok.
    Sochi-http://assettocorsa.club/mods/tracks...todrom.html#en
    Interlagos-http://assettocorsa.club/mods/tracks/interlagos.html#en
    + Istambul. erre nem találtam linket
    esetleg még Bahrein- http://assettocorsa.club/mods/tracks...ircuit.html#en


    Jah még valami.
    Sanghai és Sepangra lehetne valami durvább aszfalthőmérsékletet kérni, hogy megnézzük a Hard gumit is.
    Tegnap esti teszten 46 fokos aszfalton teszteltünk, de a hard még igy is visszahűlt. A medium remek volt rajta.
    Utoljára módosította: csori23; 2017. 02. 07. 14:45.

  13. #13
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    En is gondoltam erre, ha gondoljatok, megcsinalhatjuk igy is, de ehhez az kell, hogy ezt mindenki elfogadja. 3 palyara felkeszulni, azert sok ido, de nyilvan ez a leghatekonyabb.

    Szoval kerek egyertelmu pozitiv visszajelzeseket a kovektezo lebonyolitasrol:

    3 futam 3 kulonbozo palyan, kotelezo boxkiallassal.
    Támogatom, remélem tudok is jönni.
    amennyiben lesz még jövő héten is teszt, lehetne, hogy most le mans és sepang, jövő héten meg shanghai és istanbul. itt most tényleg nem az a lényeg, hogy az utolsó tizedet is megtaláljuk, hanem hogy menjünk a pályán.

    mellékesen ideszúrom:
    a porschet tesztelgetem mostanában. múlt héten hockenheimre készültem vele, sikerült megalkotni egy setet, amivel kényelmes volt nekem a kocsi. azóta mentem néhány most szóban forgó pályán, és ez az első kocsi, ahol nem kell minden pályára külön setet csinálnom, majdhogynem ugyanazzal a beállítással jó volt mindenhol. aztán lehet ez változik más pályákon, de egyelőre szimpi a verda.

  14. #14
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Jövő7re pedig ezeket a pályákat is megleshetnénk, amiket ajánlok.
    Sochi-http://assettocorsa.club/mods/tracks...todrom.html#en
    Interlagos-http://assettocorsa.club/mods/tracks/interlagos.html#en
    + Istambul. erre nem találtam linket
    Interlagost mindig mindehol támogatni fogom, nagy kedvencem.

    Istanbult egy trackpack részeként linkeltem, de ha kell felrakom drive-ra külön.

  15. #15
    Fülöp Róbert Versenyző leomitsu logója
    Csatlakozott
    2015. 10. 19.
    Üzenetek
    398
    Szerintem nagyon még nem kell rá készülni... Csak menjünk rajta pár kört mezőnyben, hogy kijöjjenek a durva hibák, amennyiben vannak. Rendesen csak akkor lehetne letesztelni, ha megtöltjük a boxutcát is, ezzel elkerülhetjük a tavalyi austini fiaskót. Persze nem lehet elvárni fixen 20-25 embertől, hogy folyamatosan jöjjön a tét nélküli tesztekre, de valahogy be kéne vezetni, mert sajnos ez így nem egy alapos teszt, csak egy felületes.
    A semminél persze ez is jobb, de véleményem szerint a következő szezon KÖZBEN már el kéne kezdeni tesztelni az új pályákat, ha van rá forrás, lehetne indítani egy folyamatos teszt szervert, ahol adott időközönként cserélődnek a tesztelésre váró pályák. Persze magától ezen sem lesznek tömeges tesztelések. Szorosabbra kéne fűzni szerintem a személyes kapcsolatot a "maggal", hogy a vezetőség ne csak a fórumokból kapjon visszajelzéseket, mert fixen vannak olyanok, akik már nem írnak a fórumra (és nem is olvassák, csak max a versenykiírást).
    Erre szerintem több megoldás is létezik, de mindegyikkel foglalkozni kell kicsit. Az egyik, hogy a csapatvezetőket, és állandó egyéni indulókat össze kell írni egy listára. Velük lehet egyeztetni a tesztekkel kapcsolatban, időpontok, helyszínek, stb. Ők pedig továbbítják a csapatuknak, akik így akkor sem maradnak le az infókról, ha nem olvasnak fórumot. Ez megoldható egy egyszerű körüzenettel, vagy kell csinálni kemény 5 perc alatt egy facebook csoportot, ahova ezeket az embereket fel kell venni, és ott azonnal mehet az információcsere.

    Ameddig ez nincs, addig 100%-ig nem tudunk letesztelni egy pályát sem, kivéve akkor, ha egyébként is összejön legalább egy teli szerverre való ember, de valljuk be ez csak a szerencsén múlik jelenleg. Viszont támogatnék egy ilyen törekvést, sőt amiben tudok, még segítenék is.

  16. #16
    Fülöp Róbert Versenyző leomitsu logója
    Csatlakozott
    2015. 10. 19.
    Üzenetek
    398
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    En is gondoltam erre, ha gondoljatok, megcsinalhatjuk igy is, de ehhez az kell, hogy ezt mindenki elfogadja. 3 palyara felkeszulni, azert sok ido, de nyilvan ez a leghatekonyabb.

    Szoval kerek egyertelmu pozitiv visszajelzeseket a kovektezo lebonyolitasrol:

    3 futam 3 kulonbozo palyan, kotelezo boxkiallassal.


  17. #17
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Rendesen csak akkor lehetne letesztelni, ha megtöltjük a boxutcát is, ezzel elkerülhetjük a tavalyi austini fiaskót.
    Tavaly nem voltam ott ezen a versenyen, nem tudom pontosan mi történt, de ha berakok egy offline versenyre max létszámot, akkor a gép feltölti a boxutcát. Ha ott látom, hogy mindenki külön boxban áll az nem elég teszt? vagy más gond volt?

  18. #18
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Tavaly nem voltam ott ezen a versenyen, nem tudom pontosan mi történt, de ha berakok egy offline versenyre max létszámot, akkor a gép feltölti a boxutcát. Ha ott látom, hogy mindenki külön boxban áll az nem elég teszt? vagy más gond volt?
    .
    Ezzel csak az a baj, hogy az AI-nál nem látod/tudod, hogy tényleg működik-e a kerékcsere, hiába áll ott a box helyén..

  19. #19
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    támogatom én is!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  20. #20
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    .
    Ne éles versenyként fogjátok már fel, hanem tesztként. Ha kicsuszol mert még nem ismered a pályát az sem gond, mert igy megtudjuk rejteget-e a pálya széle meglepetéseket, ráadásul a PLP-t is leteszteljük ez által.
    Eléggé sürget az idő, szóval értitek...
    Nyilván mindenkinek mást jelent a felkészülés... Nekem az a minimum, hogy konzisztens (vagy egyre javuló) köröket tudjak menni az adott pályán. Ha ez nincs meg, értelmetlen indulni is, abból nem fun vagy teszt lesz, csak unalmas egyedül körözés és/vagy tömegkarambolok sorozata.

    Szerintem.


    + ez csak egy ember véleménye.
    nem akarok meggyőzni senkit arról, hogy ugyan így lássa a dolgokat.
    De más se akarjon már meggyőzni, hogy a véleményem "nem jó".

  21. #21
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem nagyon még nem kell rá készülni... Csak menjünk rajta pár kört mezőnyben, hogy kijöjjenek a durva hibák, amennyiben vannak. Rendesen csak akkor lehetne letesztelni, ha megtöltjük a boxutcát is, ezzel elkerülhetjük a tavalyi austini fiaskót. Persze nem lehet elvárni fixen 20-25 embertől, hogy folyamatosan jöjjön a tét nélküli tesztekre, de valahogy be kéne vezetni, mert sajnos ez így nem egy alapos teszt, csak egy felületes.
    A semminél persze ez is jobb, de véleményem szerint a következő szezon KÖZBEN már el kéne kezdeni tesztelni az új pályákat, ha van rá forrás, lehetne indítani egy folyamatos teszt szervert, ahol adott időközönként cserélődnek a tesztelésre váró pályák. Persze magától ezen sem lesznek tömeges tesztelések. Szorosabbra kéne fűzni szerintem a személyes kapcsolatot a "maggal", hogy a vezetőség ne csak a fórumokból kapjon visszajelzéseket, mert fixen vannak olyanok, akik már nem írnak a fórumra (és nem is olvassák, csak max a versenykiírást).
    Erre szerintem több megoldás is létezik, de mindegyikkel foglalkozni kell kicsit. Az egyik, hogy a csapatvezetőket, és állandó egyéni indulókat össze kell írni egy listára. Velük lehet egyeztetni a tesztekkel kapcsolatban, időpontok, helyszínek, stb. Ők pedig továbbítják a csapatuknak, akik így akkor sem maradnak le az infókról, ha nem olvasnak fórumot. Ez megoldható egy egyszerű körüzenettel, vagy kell csinálni kemény 5 perc alatt egy facebook csoportot, ahova ezeket az embereket fel kell venni, és ott azonnal mehet az információcsere.

    Ameddig ez nincs, addig 100%-ig nem tudunk letesztelni egy pályát sem, kivéve akkor, ha egyébként is összejön legalább egy teli szerverre való ember, de valljuk be ez csak a szerencsén múlik jelenleg. Viszont támogatnék egy ilyen törekvést, sőt amiben tudok, még segítenék is.
    Ezzel nagyon egyetértek én is. A tesztelés elsősorban nem versenyzésről szól, hanem a potenciális hibák kereséséről. Ez pedig talán jobban megy, ha több csúszik be. Én két kötelező boxkiállást is betennék. Ha már teszt, legyen alaposan kipróbálva. Egy ilyen "versenyen" felesleges a helyezésekre koncentrálni, a pályavonal elsajátításához meg kb. 10 kör elég, hogy nagyjából meglegyen ilyen viszonylag ismert pályáknál. PLP amúgy is ösztönöz rá

  22. #22
    Kanyuk Ferenc Versenyző rfex1 logója
    Csatlakozott
    2016. 11. 02.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    94
    Egszerre több pályára nem lehet nevezni? Shanghai és Le Mans is tetszik.

  23. #23
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg rfex1 írta Hozzászólás megtekintése
    Egszerre több pályára nem lehet nevezni? Shanghai és Le Mans is tetszik.
    Kerlek olvass vissza.

  24. #24
    Kanyuk Ferenc Versenyző rfex1 logója
    Csatlakozott
    2016. 11. 02.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    94
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Kerlek olvass vissza.
    " Válasszuk ki együtt, melyik pálya érdemes arra, hogy Bajnoki futamot rendezzünk rajta!"
    Visszaolvastam. Szavazok 1 re, de attól függetlenül 2 is tetszik.

  25. #25
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg rfex1 írta Hozzászólás megtekintése
    " Válasszuk ki együtt, melyik pálya érdemes arra, hogy Bajnoki futamot rendezzünk rajta!"
    Visszaolvastam. Szavazok 1 re, de attól függetlenül 2 is tetszik.
    Akkor nem teljesen olvastál vissza, a hozzászólásokat is nézd. Bőven esély van arra hogy mind a három pályán megyünk. Aki nem akar mindháromra gyakorolni az gyakoroljon egyre és jöjjön csak arra ha úgy jó, de ez miatt ne maradjon már távol

Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •