Találatok: 1 - 6 (6 összesen)

Téma: GTRevival

  1. #1
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630

    GTRevival



    GTRevival


    Az utóbbi időben nem igazán jut időm követni a simracing történéseket, de még hozzám is eljutottak morzsák arról hogy Ian Bell miután leköszönt az SMS-től, ismét egy "hardcore" szimulátoron kezdett el dolgozni, ami:
    - teljes szimulációt nyújt
    - Unreal grafikával
    - némi IRacing koppintással feljavított cross platform multiplayer-t tervez
    Ez csupa olyan dolog, amit már sokan ígértek, de megvalósítani senkinek sem sikerült. Nem tudom hogy van e olyan aki ezek közül az összes ígéretet tudná teljesíteni, de ha van akkor Ian Bell biztos hogy rajta van a listán.

    Kunosék a fizikában kiemelkedőt hoztak az ACC-vel, de a szimuláció többi részéről ez nem mondható el.
    Míg az IRacing etalon a multiplayer-ben, de aki csak keveset multizik annak feleslegesen drága.
    Látszólag a GTRevival pontosan ezt az űrt töltené ki.

    Az eddig hozzám eljutott infók alapján a kezdő autó csomag sokkal izgalmasabb mint a mai "FSD" autók. Valószínűleg evvel nem képviselem a közízlést, de nálam a kezdő autóválasztás hatalmas pirospont.

    Eddig az első project, aminek adnék esélyt hogy át tudja ugrani az ACC-t.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2023. 10. 14. 09:29.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    akkor ezt ide biggyesztem:

    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Kocsikkal nincs gond:





  3. #3
    Fizikához annyi extra infó elfér tán, hogy az Automobilista 2 és a Project Cars alatt futó dolgok lesznek átgyúrva, bár ő már most elégedett, ez nem mondható el a követőkről, akik azonnal szóvá is tették ezt neki.
    +1: Céljuk továbbá valami jóféle AI és már most van egy prototípus rendszerük, ami lekommentál egy teljes futamot AI hanggal stb. hirtelen ennyi jutott eszembe.

  4. #4
    Ian Bellnek marketing terén én azt se hiszem már el, amit kérdez. De a Reiza érintettsége miatt látok benne fantáziát. Viszont az eddig elhangzottak alapján a fizikai motor a PCARS2 - AMS2 vonalról lesz származtatva, ehhez érdemes igazítani az elvárásokat.

  5. #5
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Ian Bellnek marketing terén én azt se hiszem már el, amit kérdez. De a Reiza érintettsége miatt látok benne fantáziát. Viszont az eddig elhangzottak alapján a fizikai motor a PCARS2 - AMS2 vonalról lesz származtatva, ehhez érdemes igazítani az elvárásokat.
    Az biztos hogy marketing szlogenekért nem megy a szomszédba.

    Én nem hallottam semmi konkrétumot a fizika motorról, de én is a Madness engine hegesztett verziójára tenném a voksolt.
    A GTR egyértelmű bizonyíték hogy ha akarja tud újat mutatni.

    Illetve pletyka szinten olyasmit is hallottam hogy össze akarja szedni az eredeti GTR csapat "alapítókat" és velük megcsinálni az új fizikát. De utána nézni nem volt időm hogy ebből mennyi igaz.

  6. #6
    A régi csapatból vannak páran, például Ross a piros Viper-t vezető pilóta, aki benne volt a régi csapatban is, valamint a zenéket készítő Baysted, a fizikai motor talán a Reiza által módosított verzió lesz tovább finomítva..sok jóra ettől függetlenül én sem számítok, nem értem mért erőltetik azt a fizikai motort még mindig.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •