Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (52 összesen)
  1. #1
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302

    GTR 3 - Simbin Studios UK

    GTR 3 BY SIMBIN COMING IN 2018

    Részletek: http://www.racedepartment.com/thread...n-2018.131230/
    Addig meg kihúzzuk AC vágás és ABS off vitákkal

  2. #2
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    "I think another point we need to take note of is, whilst the PC community would love this hard core simulation thing which is fine, as Allan said there is a console community that aren't going to fully adhere to that. The product at the end of the day needs to appeal to both sides, hardcore racer as awell and the casual gamer. A game that does that really really well is Formula One."

    Én itt majdnem abba is hagytam az olvasást. Majd meglátjuk mit hoznak ki, de ez a nyilatkozat nem volt annyira biztató szerintem

  3. #3
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    "I think another point we need to take note of is, whilst the PC community would love this hard core simulation thing which is fine, as Allan said there is a console community that aren't going to fully adhere to that. The product at the end of the day needs to appeal to both sides, hardcore racer as awell and the casual gamer. A game that does that really really well is Formula One."

    Én itt majdnem abba is hagytam az olvasást. Majd meglátjuk mit hoznak ki, de ez a nyilatkozat nem volt annyira biztató szerintem
    Valóban rémisztően hangozhat, de közben ha belegondolsz az Assettot is eltolták az updatekkel ebbe az irányba

  4. #4
    Remélhetőleg a koncepció itt is az lesz h. csinálnak egy hardcore sim-et, amit mindenki oda butít meg skáláz ahová akar. A szövegből az jön le hogy méltóak akarnak lenni a GTR brand-hez .
    Ez pl. kifejezetten ígéretesen hangzik, főleg ha nem csak látványelem lesz:

    "
    GTR 3 will contain day to night transition, allowing for fully scalable 24 hour time of day conditions as well as a fully dynamic weather system, bringing with it changing handling in the different conditions, aquaplaning and dynamic water movement that will allow rain to pool organically on the racing surface and dissipate as cars travel through the standing water. Coupled to these features will be the ability to now model vehicle damage and bring to the new sim "

    ..de a lényeg, hogy hisszük ha látjuk. Volt már évekkel ezelőtt is egy sejtelmes GTR3-as promóciós weblap mindenféle fantasztikus hangokkal meg......ja más nem volt.

  5. #5
    még a végén előbányászom és leporolom a kormányomat

  6. #6
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Ez most akkor melyik cég, vagy melyik emberek? Akik nem a becsődölt Simbin, nem Sector3 és nem az SMS... ki maradt?

  7. #7
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ez most akkor melyik cég, vagy melyik emberek? Akik nem a becsődölt Simbin, nem Sector3 és nem az SMS... ki maradt?
    Tulajdonképpen a Sector3 nyitott egy második fejlesztői irodát Angliában és újra használatba vette a SimBin nevet, mert az eldugott svéd kisváros és a stúdió új neve nem volt elég vonzó alternatíva a fejlesztőknek. Folyamatosan vesznek fel új arcokat, akik értenek az Unreal Engine 4-hez. A két céget jelenleg egy testvérpár vezeti, Chris Speed (Sector3) és Allan Speed (SimBin UK).

  8. #8
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Tulajdonképpen a Sector3 nyitott egy második fejlesztői irodát Angliában és újra használatba vette a SimBin nevet, mert az eldugott svéd kisváros és a stúdió új neve nem volt elég vonzó alternatíva a fejlesztőknek. Folyamatosan vesznek fel új arcokat, akik értenek az Unreal Engine 4-hez. A két céget jelenleg egy testvérpár vezeti, Chris Speed (Sector3) és Allan Speed (SimBin UK).
    De akkor lényegében ez is egy RaceRoom (klón) lesz, csak már Unreal 4 grafikus engine-nel, nem?
    Legalábbis nem tartom valószínűnek, hogy 0-ról kezdenék a kódolást... ez a GTR3 név meg nekem csak egy marketing trükknek tűnik...

  9. #9
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    De akkor lényegében ez is egy RaceRoom (klón) lesz, csak már Unreal 4 grafikus engine-nel, nem?
    Én a "tervek" alapján egy "jobb?" Project Cars-t vizionáltam

  10. #10
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    De akkor lényegében ez is egy RaceRoom (klón) lesz, csak már Unreal 4 grafikus engine-nel, nem?
    Legalábbis nem tartom valószínűnek, hogy 0-ról kezdenék a kódolást... ez a GTR3 név meg nekem csak egy marketing trükknek tűnik...
    Eddig annyit mondtak, hogy a tervek szerint az Angliában fejlesztett technikai újdonságokat egy ponton a RaceRoom is meg fogja kapni, de míg a GTR 3 esetén a minél szélesebb célközönség elérése lesz a cél, addig a R3E-t a szervezett online események és bajnokságok irányába tervezik elvinni (iRacing-szerű modellel, de előfizetés nélkül).

  11. #11
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Én a "tervek" alapján egy "jobb?" Project Cars-t vizionáltam
    Az a csapat már 2009-ben kivált, nem hiszem hogy túl nagy áthallás lenne a projektek között...

  12. #12
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az a csapat már 2009-ben kivált, nem hiszem hogy túl nagy áthallás lenne a projektek között...

    Szerintem arragondolt,hogy szep,csillivilli,soktartalmas,idojarasos,napszakos jatekra szamit csak jobb fizikaval,es normalisabban osszerakva...

    SZERK.: Csak nalam nem engedi a spacet telefonfol, mindig vissza kell mennem a szerkeszteshez, csak ott mukodik...

  13. #13
    Idézet Eredetileg Laccoo írta Hozzászólás megtekintése
    SZERK.: Csak nalam nem engedi a spacet telefonfol, mindig vissza kell mennem a szerkeszteshez, csak ott mukodik...
    Chrome böngésző, ezt csinálja asztali gépen is. Nekem bevált, hogy elkezdesz írni, nyomsz egy sortörést, visszalépsz az előző sorra és utána már enged spacet írni.

  14. #14
    Igaz, hogy csak közvetetten kötődik a bejelentés a GTR 3-hoz, viszont az utolsó mondata érdekes, ez alapján még idén kaphatunk konkrétumokat
    https://www.punchtechnology.co.uk/20...tom_gaming_pc/

  15. #15
    Jövőre jön már csak.

  16. #16
    Egy apró életjel:



    Linkedinen mostanában volt náluk némi aktivitás
    Csatolt képek Csatolt képek

  17. #17
    Ez még semmi.

  18. #18
    Idézet Eredetileg Donald kacsa írta Hozzászólás megtekintése
    Ez még semmi.
    És ehhez mit szólsz?
    https://twitter.com/Catalyst_Games/s...37049804599296

  19. #19
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése

    Ez már valami hogy kint lesznek a kiálításon végre valahára.

  20. #20
    Az RD főszerkesztője azt írja, hogy holnap találkozik a SimBinnel és részletesebben is beszámol róla, de mivel ő már egy ideje kapcsolatban áll a fejlesztőkkel, meg tudja erősíteni, hogy a tegnapi idő előtt kikerült tweet tartalma igaz.

    Még ugye az a kérdés, hogy miért GT3-as Porschékat posztoltak mellé, az egyik egy IMSA, a másik meg Super GT festés, azért az erőteljesen odaverne, ha több hosszútávú szériát is tartalmazna, de mivel mindkét festést tartalmazza a RaceRoom is, lehet ezek csak mutatóban vannak ott egyelőre.

  21. #21
    Ez jó hír végre látunk belőle valamit.

  22. #22
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Ha ez kijön hamarosan akkor már tényleg nem lehet majd panaszkodni a kinálatra

  23. #23
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Ha ez kijön hamarosan akkor már tényleg nem lehet majd panaszkodni a kinálatra
    Pont erre gondolok én is ,hogy elviekben ezek versengenek egymással adott esetben árban is nem csak minőségben ( reméljük )

  24. #24
    Most már meg is erősítették.

  25. #25
    Hát nem lett bejelentve.

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •