Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 55 (55 összesen)
  1. #51
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Játékosbázis helyzete (r3e,rf2,ac,acc)
    https://steamcharts.com/cmp/244210,8...960,211500#All


  2. #52
    Mickiewicz Máté Szervező MoT3C logója
    Csatlakozott
    2007. 05. 07.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    23
    A játékosok mennyisége nem egyenesen arányos azzal hogy mennyire jó az adott sim. Ez az ábra jól mutatja hogy a legdrágább szimmel játszanak a legkevesebben és ahol sok az ingyenes mod azzal a legtöbben. Liveforspeednek legendásan jó fizikája volt és még is 1000játékosnál több sose volt aktív egy időben. Needforspeedel és hasonlókkal meg milliók játszanak. Ettől függetlenül mindegyik AC-t és az R3E-t is jó szimnek tartom.

  3. #53
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg MoT3C írta Hozzászólás megtekintése
    A játékosok mennyisége nem egyenesen arányos azzal hogy mennyire jó az adott sim. Ez az ábra jól mutatja hogy a legdrágább szimmel játszanak a legkevesebben és ahol sok az ingyenes mod azzal a legtöbben. Liveforspeednek legendásan jó fizikája volt és még is 1000játékosnál több sose volt aktív egy időben. Needforspeedel és hasonlókkal meg milliók játszanak. Ettől függetlenül mindegyik AC-t és az R3E-t is jó szimnek tartom.
    Közel sem arra akartam kihozni a grafikont hogy melyik a 'jobb'.
    Viszont érdekes hogy egy lassan 10 éves szim, aminek ~5 éve leállt a fejlesztése, rendületlenűl népszerű, felhasználói száma csak növekszik.
    rF2 is volt már 5eur, és modokkal bővíthető. Mégsem remekel játékosbáziban.
    Illetve analógiádat folytatva iRacing a legdrágább. és pontos számok nincsenek, de valószínűleg azt tolják a legtöbben (mondjuk arról 10k-s becslést olvastam).

  4. #54
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387

  5. #55
    Mondjuk én most valahogy kiégtem. Amilyen jót tett a járvány és a bezártság a szimulátorozás népszerűségének, annyira van pangás technikai újdonságok terén az elmúlt években. Persze remélhetőleg pont azért, mert a háttérben mindenki a következő generációs szoftverén dolgozik. Mindenesetre úgy érzem most valami nagyobb durranás kéne, hogy visszahozza a lelkesedésemet.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •