Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 77 (77 összesen)
  1. #76
    Mint versenyző, a legfontosabbnak tartom, hogy a szervezők részéről (Szabolcs, Dezső Tomi, Magyar Krisztián, stb.) mindig megkaptunk mindent, ami egy jó versenysorozathoz kell, én mindig maximális segítőkészséget tapasztaltam a részükről, de a mezőny többi tagjaitól is.
    Másrészről, Hartge hozott egy új színt a közvetítéseivel, ami még érdekesebbé tette a mi WTCC-s versenysorozatunkat.
    Tehát, ha jól belegondolunk, egy szavunk sem lehet, nagyon színvonalas bajnokság ez!
    Én csak azt szeretném, hogy ezek a kis "egyetnemértések" ne nyomják rá a bélyegét a bajnokságra!
    Nekem sajnos nincs időm érdemben hozzátenni a bajnoksághoz, örülök, hogy egyáltalán indulni tudok, én csak versenyezni akarok, de szerintem nem feltétlenül jó ezeket így nyilvánosan beszélni. Nem volt túl jó ötlet Hartge részéről sem ezt így kezelni.
    Háttérben ezt simán le lehetett volna zongorázni...(egy versenyzőre nem feltétlenül tartoznak bizonyos dolgok)
    Már már kezdtem értékelni bizonyos dolgokat,de ezek csak elbizonytalanítanak...
    Én továbbra is a gázt szeretném nyomni!

  2. #77
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Utánanéztem, a Masters facebook-on sokszor már aznap, de legkésőbb 1-2 napon belül post-olásra kerültek a közvetítések (egyedül talán a Norschleife maradt el vmiért), illetve minden fb post a Masters főoldalon is megjelenik. Nem igazán értem a kritikát, illetve azt sem, hogy lehet egy videót nem megfelelően post-olni?

    A facebook-on lehet keresni a bejegyzések között, illetve a csatornát is ismeritek, nem hiszem, hogy ne találta volna meg, aki kereste. Ami a promót, vagy az elérhetőséget illeti, azt nem vitatom, hogy ne lehetett volna még jobban csinálni (mert mindig lehet és persze törekedni is kell rá), de az ilyen az "ezt kellene, amazt kellene" megnyilvánulások kapcsán meg mindig az jut eszembe, hogy talán nem kellene más f..val verni a csalánt. Mindegyik remek öltet , de nekünk akkor és ott nem jutott eszünkbe (sorry érte ), utólag így már könnyű okosnak lenni...

    Esetleg ha van ilyen jellegű ötleted, akkor ha időben szólsz és esetleg ha meg is kérdezed mit segíthetsz (mert az ötleteket ugye meg is kell valósítania valakinek, ami ugye idő, tudás és energia) akkor kevésbé tűnik .........-nek a hozzászólásod. Amennyire én tudom (persze én sem tudok mindent) Hartgee-val sem volt egy megbeszélt forgatókönyvünk, hogy a közvetítések hova és milyen módon kerülnek ki a FB-én kívül, ami természetesen egy javítandó dolog a jövőre nézve, amire mindenféle okos rendszert be lehet vezetni (és érdemem is), de így utólag számon kérni, szerintem nem jogos.


    Szeretném kihangsúlyozni, hogy a Masters szervezők is teljesen önkéntesen, társadalmi munkában, mindenféle fizetség nélkül végzik a dolgukat a saját szabadidejük rovására, nekik is véges az idejük, energiájuk és az agyi kapacitásuk... és pár "köszi a szervezést" soron kívül nem sok elismerést kapnak. Nem lehet elvárni, hogy mindig mindenre gondoljanak és minden területen 110%-os teljesítményt nyújtsanak.
    Ebben neked is tökéletesen igazad van. Mindenen lehet változtatni, ha tudjuk hogy probléma van vele, vagy fejleszteni kellene egy kicsit. Csak senki sem tudta, hogy probléma van. Én nem is igazán értem, hogy hogy van ennyi időtök a szervezésre. Én is voltam szervező, de max egy bajnokság, óvások nélkül, és töredék létszámban. Igazából szerintem Imi is csak az okokat keresi, hogy hogy fajult eddig ez az ügy, és hogy mivel lehetett volna más végkimenetele ennek az egésznek.

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •