Oldal: 4 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (137 összesen)

Téma: AC TestRace: GT2-3 - Hockenheim - 02.05

  1. #76
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg peti60 írta Hozzászólás megtekintése
    Boxutca áthajtásnál miért kaptam büntetést?
    Gondolom vágtál. Figyelni kell hogy egyből ki kell hajtanod balra, nem mehetsz végig a boxok előtt mert az is vágás

  2. #77
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    És azt meg lehetne csinálni, hogy a chat ne ezzel legyen tele? Chat historyt hol nézed meg?
    Én is vágtam, mégse láttam sehol kiírva, hogy mikor illetve, hogy bünti járna. Ezt is csak a chatbe írja?
    pedig te is kaptál büntit, tedd ki az appot

  3. #78
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    pedig te is kaptál büntit, tedd ki az appot
    Aha,OK. Megvan!

  4. #79
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    A chatet a szerver logolja. A plp a chatbe ir. En teszt szempontjabol orulok, hogy volt olyan, aki letoltotte es volt, aki nem.

    De a lenyeges kerdes: tenyleg kell annyi buntetes, amennyit a program kiosztott?

  5. #80
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    A chatet a szerver logolja. A plp a chatbe ir. En teszt szempontjabol orulok, hogy volt olyan, aki letoltotte es volt, aki nem.

    De a lenyeges kerdes: tenyleg kell annyi buntetes, amennyit a program kiosztott?
    Az első 5 nem kapott büntetést, szóval szerintem 45 percre jó a 3

  6. #81
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Én a PLP-re egy NEMet nyomok. Amúgy ez mitől lenne jobb, mint a gyári vágáskezelés? Oké, nem a pályán kell lelassítani 35 km/h alá, de ezen kívül? Ez a fehér vonalat nézi? Nem. "Intelligens"? Nem.

    Ugyan nem bajnoki futam(szerencsére) de nem tudok elmenni szó nélkül: Zrubecz Laci úgy jöttél vissza a pályára, hogy Kanyuk Ferit egy autónyit arrébb taszítottad. Ő lelassult én bele hátulról, utána meg Borsányi Peti nem fért át 2 autónyi lyukon inkább engem lökött ki... Úgy pörögtem, mint a csávó szeme itt az emoticonon. Wasevör.

  7. #82
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.948
    A második futamon kaptam 5 büntetést. Mi az istent kell ahhoz csinálni, hogy ha szélesebben veszem egy kicsit akkor ne adjon büntetést? Mind az 5 esetben egyedül mentem és teljesen elvettem a gázt mielőtt visszajöttem, de ugyan úgy megbüntetett. Ha ez nem lenne, akkor ajánlanám, de így nem

    Más: A 2. futamra nagyobb kerékdőlést tettem be (-3.9 -> -3.3) és növeltem a guminyomást (19 -> 21) aminek hatására jobban kopott a gumi. Most én vagyok a hülye vagy ez tényleg hülyeség így?

  8. #83
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Életkor
    35
    Üzenetek
    236
    Én hol tudom megnézni hogy kaptam-e büntetést? Gyanítom hogy kellett volna, de nem láttam semmi erre utaló jelzést játék közben. Vagy hol kellett volna kiírnia?

    Meg az érdekelne, hogy replayek vannak valahol? Én nem tudtam a játékban egyáltalán nézni, meg a tesztszerveren sem. Volt pár dolog, amit szívesen visszanéznék.

  9. #84
    Jagodits Dávid Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 06. 30.
    Életkor
    32
    Üzenetek
    34
    Nekem kifejezetten tetszett a PLP működése még ezen a kevésbé minőségi pályán is. Mindkét futam első felében begyűjtöttem 2 vágást, utána figyelnem kellett rendesen nehogy még egy beessen. Ez ad egyfajta keretet a korrekt versenyzésnek. Bár egy 90 perces futamra azért engednék annyi könnyítést hogy 5-6 vágás beleférjen néhány szerencsétlen eset folytán, de ennyiből mindenkinek ki kellene már könnyen jönnie normál versenyzéssel bünti nélkül. A pálya maga annyira nem jött be, de ha nincs más, akkor azért egynek elférhet a versenynaptárban. Örülök hogy viszonylag sokan összejöttünk a két versenyre, szerintem jó futamokat futottunk. Egy lassabb pályán szerintem az Audi sem vállalhatatlan, én jót szórakoztam vele a második futamon.

  10. #85
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    Ugyan nem bajnoki futam(szerencsére) de nem tudok elmenni szó nélkül: Zrubecz Laci úgy jöttél vissza a pályára, hogy Kanyuk Ferit egy autónyit arrébb taszítottad. Ő lelassult én bele hátulról, utána meg Borsányi Peti nem fért át 2 autónyi lyukon inkább engem lökött ki... Úgy pörögtem, mint a csávó szeme itt az emoticonon. Wasevör.
    Őőő nem igazán vágom miről beszélsz.
    a 2. futamon volt olyan, hogy valaki megtolt hátulról, aminek hatására majdnem bepörögtem, de szerintem a pályát sem hagytam el...

    De visszanézem mingyárt.

    Szerk: megnéztem.

    Valóban a pályán kívülről jöttem vissza, azonban épp csak összeértem Ferivel - elnézést ezért a manőverért. Ez is azért mert ha nem teszem be a kocsit a pályára, akkor amint a fűre ér az egyik kerék bepörögtem volna... Igyekeztem minimalizálni a bajt.
    Az hogy Te hátulról belegyorsultál... igazán sajnálom, de nem érzem hogy én lettem volna az oka. Sokkal inkább Balázs Kuczi - ő tolt ki engem is, és az ő visszatérő manővere miatt nem fértél el Feri mellett.

    szerintem.
    Utoljára módosította: zrubi; 2017. 02. 05. 23:48.

  11. #86
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Szerintem nem rossz a plp, csak (újra) meg kell szokni. A GTR2-ben is vmi ilyesmi volt, nem ?
    Ahogy láttam eléggé jól skálázható is hogy mit tekintsen vágásnak és mit nem.
    Három hiba után megkaptam a buá-mat amit le is töltöttem. Annyit lehetne javítani rajta, hogy mindenkinek csak a sajátját mutassa, és legyen valami feltünő számláló szerűség amin világosan látszik hány dobás van még..

  12. #87
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    A második futamon kaptam 5 büntetést. Mi az istent kell ahhoz csinálni, hogy ha szélesebben veszem egy kicsit akkor ne adjon büntetést? Mind az 5 esetben egyedül mentem és teljesen elvettem a gázt mielőtt visszajöttem, de ugyan úgy megbüntetett. Ha ez nem lenne, akkor ajánlanám, de így nem

    Más: A 2. futamra nagyobb kerékdőlést tettem be (-3.9 -> -3.3) és növeltem a guminyomást (19 -> 21) aminek hatására jobban kopott a gumi. Most én vagyok a hülye vagy ez tényleg hülyeség így?
    most 90% ra van állítva...azaz ha pl 200km/h val hagyod el a pályát akkor 180 alá kell lassítanod és úgy viiszzatérni..illetve ha 1,3 mp .n túl vagy a pályán kívül akkor a max sebességed 60 %-nál nem jöhetsz vissza gyorsabban...egyszerűbb mint így leírva...
    a másik pedig h ne kicsit szélesebben vedd a kanyart , hanem kicsit szűkebben...
    a lényeg az lenne h tanuljunk meg a pályán menni és akkor ne büntessen pl ha egy baleset miatt kell elhagyni a pályát... illetve ugye nem azonnal kapsz BUÁ-t...jelen beállítások mellett 2 hiba belefér...90 percre mondjuk lehetne több szvsz..

  13. #88
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Én azért kaptam 5 mp büntetést a második vágás után, mert mashonan töltöttem le még annó a PLP-t, és abban más értékek voltak a PLP.ini-ben. Elfelejetettem felülirni a fórumban szereplővel. Bocsi Bár tesztre nagyon is jó volt.
    Szeretném majd elkérni a szerver logot, ha lehet összehasonlitani a 2őt.
    Én teljes mértékben meg vagyok elégedve az app-al. Szerintem ahhoz képest hogy addon pálya volt, remekül teljesitett.
    A pályával sem volt gond szerintem. Tehát alkalmas éles bevetésre is akár.

  14. #89
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Annyit lehetne javítani rajta, hogy mindenkinek csak a sajátját mutassa, és legyen valami feltünő számláló szerűség amin világosan látszik hány dobás van még..
    Van számláló, csak ki kell tenni valahová látható helyre az appot.

  15. #90
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Meg egy kerdes. A ket sprintfutam hogy tetszik, szeretnetek ilyet eles futamon?

  16. #91
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935

    Thumbs up

    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    De a lenyeges kerdes: tenyleg kell annyi buntetes, amennyit a program kiosztott?
    Nem a büntetés kell, hanem hogy a mezőnyt inspirálja a pályán való autózásra

    Szerintem teljesen jó volt az app. még akkor is, ha az első futamot nekem sem sikerült 3 vágáson belül megoldanom.
    De esetemben mindig is jogosan adta a vágást (leginkább a T1 'sarka' miatt)
    igaz nem nyertem velük, leginkább korai fékezés, és azzal összhangú kormány mozdulat miatt sikerült vágnom. DE nagyon is inspirál arra, hogy igenis figyeljek, hogy ne csípjem le a pályát!

    Így default konfiggal persze nem jó, mert:
    - 3 kerékkel leenged, nálunk 2 a szabály.
    - a 3 vágás 90 perc alatt igen könnyen összejön, 5-öt már reálisnak tartanék.
    - a BUÁ-t másodperc alapú büntetésre is lehet cserélni - de nem tudom melyik a jobb.

    Ez sem a fehér vonalat veszi alapul, de a gyári vágáskezelésnél fényévekkel jobb, és szerintem jo irányba terelné a versenyzők mentalitását pályahasználat téren

    Nyilván több pályával is kell tesztelni - és a mások szerint jogtalan eseteken megvizsgálni - de a tapasztalataim alapján én örülnék, ha bevezetnénk.

  17. #92
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Meg egy kerdes. A ket sprintfutam hogy tetszik, szeretnetek ilyet eles futamon?
    Szerintem ez a sprint csak FUN-ra való.
    Élesben szerintem jobb az egyben 90 perc.

  18. #93
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Életkor
    35
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Őőő nem igazán vágom miről beszélsz.
    a 2. futamon volt olyan, hogy valaki megtolt hátulról, aminek hatására majdnem bepörögtem, de szerintem a pályát sem hagytam el...

    De visszanézem mingyárt.

    Szerk: megnéztem.

    Valóban a pályán kívülről jöttem vissza, azonban épp csak összeértem Ferivel - elnézést ezért a manőverért. Ez is azért mert ha nem teszem be a kocsit a pályára, akkor amint a fűre ér az egyik kerék bepörögtem volna... Igyekeztem minimalizálni a bajt.
    Az hogy Te hátulról belegyorsultál... igazán sajnálom, de nem érzem hogy én lettem volna az oka. Sokkal inkább Balázs Kuczi - ő tolt ki engem is, és az ő visszatérő manővere miatt nem fértél el Feri mellett.

    szerintem.
    Bocsi érte, elrontottam a féktávot. Nem láttam hogy mi történt utána, sajnos visszanézni sem tudtam. A visszatérést igyekeztem minél jobban a pályával párhuzamosan megtenni, ha jól emlékszem, sajnos megcsúsztam közben. Ez volt az első versenyem, ezen kívül nem csináltam semmi butaságot :-)

  19. #94
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg emberallat írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsi érte, elrontottam a féktávot. Nem láttam hogy mi történt utána, sajnos visszanézni sem tudtam. A visszatérést igyekeztem minél jobban a pályával párhuzamosan megtenni, ha jól emlékszem, sajnos megcsúsztam közben. Ez volt az első versenyem, ezen kívül nem csináltam semmi butaságot :-)
    Valahol el kell kezdeni

    A szabály ilyenkor az, hogy a visszatéréssel nem zavarhatod a pályán versenytempóban haladókat.
    Esetünkben neked is és nekem is meg kellett volna várnunk, hogy a többiek elmenjenek, és csak utána visszamászni a pályára.

    Az ilyen utólagos eset "megbeszéléseket" semmiképp se vedd bántásnak, és ne is add fel a versenyzést ilyen miatt. Nézd vissza a replay-t, tanulj belőle, és legközelebb jobb lesz. Neked is és a körülötted versenyzőknek is

  20. #95
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Életkor
    35
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Valahol el kell kezdeni

    A szabály ilyenkor az, hogy a visszatéréssel nem zavarhatod a pályán versenytempóban haladókat.
    Esetünkben neked is és nekem is meg kellett volna várnunk, hogy a többiek elmenjenek, és csak utána visszamászni a pályára.

    Az ilyen utólagos eset "megbeszéléseket" semmiképp se vedd bántásnak, és ne is add fel a versenyzést ilyen miatt. Nézd vissza a replay-t, tanulj belőle, és legközelebb jobb lesz. Neked id és a körülötted versenyzőknek is
    Sajnos a replay-t nem tudtam megnézni, meg le sem tudtam menteni, nem tudom mi volt a gond vele. Esetleg valaki meg tudná valahogy mutatni nekem hogy pontosan mit is csináltam?

    Nem veszem bántásnak, tisztában voltam vele hogy az én hibám volt. Egyébként ott a rajtnál volt valami érdekes, ami meg is zavart kicsit: Az előttem lévő autó beragadt a rajtnál, megpróbáltam kikerülni, kicsit le is kerültem a fűre a bal kerekeimmel, aztán az autó egyszer csak előbbre ugrott pár méterrel. Ez mi lehetett pontosan? Elő szokott ilyesmi fordulni? Egyébként közvetlenül ezután rontottam el a féktávot is.

  21. #96
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg emberallat írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos a replay-t nem tudtam megnézni, meg le sem tudtam menteni, nem tudom mi volt a gond vele. Esetleg valaki meg tudná valahogy mutatni nekem hogy pontosan mit is csináltam?

    Nem veszem bántásnak, tisztában voltam vele hogy az én hibám volt. Egyébként ott a rajtnál volt valami érdekes, ami meg is zavart kicsit: Az előttem lévő autó beragadt a rajtnál, megpróbáltam kikerülni, kicsit le is kerültem a fűre a bal kerekeimmel, aztán az autó egyszer csak előbbre ugrott pár méterrel. Ez mi lehetett pontosan? Elő szokott ilyesmi fordulni? Egyébként közvetlenül ezután rontottam el a féktávot is.
    Ha a jatekban be van kapcsolva a replay mentes, akkor a documetumok/assetto corsa/replay mappaban mindig menti az utolso sessiont CR neven. Azt atnevezed a futam utan es van replayed. Egybkent ha valakit megkersz, ide biztos feltolti neked.

  22. #97
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg emberallat írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos a replay-t nem tudtam megnézni, meg le sem tudtam menteni, nem tudom mi volt a gond vele. Esetleg valaki meg tudná valahogy mutatni nekem hogy pontosan mit is csináltam?
    Arról valahogy én is mindig lemaradok, de az utolsó verseny replay-t mindig megtalálod a gépeden itt:
    C:\Users\a-te-fiókod\Documents\Assetto Corsa\replay\cr
    A "cr" nevű file az, amit egyébként mindig felülír a játék, ha újabb menteni valója akadt. Ha te szeretnéd magadnak menteni, akkor rögtön verseny után nevezd át és így megmarad.

  23. #98
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Életkor
    35
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Ha a jatekban be van kapcsolva a replay mentes, akkor a documetumok/assetto corsa/replay mappaban mindig menti az utolso sessiont CR neven. Azt atnevezed a futam utan es van replayed. Egybkent ha valakit megkersz, ide biztos feltolti neked.
    Köszi, megtaláltam, visszanéztem. Bár egészen máshogy emlékeztem, sőt, nem is abban a kanyarban volt az eset amelyikre gondoltam :-) Az autó ugrása viszont itt nem látszik a replayen, úgyhogy nem tudom mi lehetett. Mégegyszer elnézést mindenkitől akit érintett...

  24. #99
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Jó kis versenyek voltak. Legalább élesben is tesztelhettem a porschet.
    Érdekes ez a plp. Egy-két olyan esetem volt, ami kérdéses, de olvasva ezt a 90%-os dolgot, talán kezelhető lesz. Párszor elfékezés után lesodródtam a pályáról külső íven, elvettem a gázt (igaz nem fékeztem), tehát a hibával nem nyertem, hanem időt vesztettem, mégis megbüntetett. De ha erre odafigyel az ember, és lassit a 90%ra, akkor elkerulhető a bünti, bár azért ez nem szimpi.
    Alapvetően jól osztotta a figyiket. T1-t igen nagy tisztelettel vettem az első figyi után, a második-harmadik után meg még jobban, a többi vágás, szempontjából necces kanyart is. Elég kemény nevelő hatása volt
    Első futamon kaptam is buát, le is töltöttem, másodikon már kevesebbet szélesítettem. Érdekes kérdés, hogy a második futamon az utolsó körben jött össze a buá, ilyenkor mi van?
    "Kényelmetlenebb" volt így versenyezni, de jó is volt, hogy rá voltunk kényszerítve a határok betartására. Bajnokira finomítani kell rajta (ha használni fogjuk), mert 90 perce kevés a 3 lehetőség, én legalább 6-ot mondanék büntetlenül.

  25. #100
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg emberallat írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi, megtaláltam, visszanéztem. Bár egészen máshogy emlékeztem, sőt, nem is abban a kanyarban volt az eset amelyikre gondoltam :-) Az autó ugrása viszont itt nem látszik a replayen, úgyhogy nem tudom mi lehetett. Mégegyszer elnézést mindenkitől akit érintett...
    Balázs: az amiatt lehet ha valakinek magasabb a pingje. "Laggol". Durvabb esetben a replayen is látszik. De ez relatív, azaz magadhoz képest történik, lehet hogy a másik észre sem veszi.

    Laci: persze, hogy nem a te visszatérésed miatt mentem bele közvetlenül, csak ez volt a kiváltó ok, hogy arra nem számítottam hogy a teligázas kanyarban fékeznem kell. Amúgy persze semmi gond, főleg igy hogy már mindenki tudja hol hibázott. Ebből tanulunk.
    Én például keresztbe fordított kormánnyal rajtoltam... bravó Gergő...

Oldal: 4 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •