Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (27 összesen)
  1. #1
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804

    R3E FunRace: 134 JUDD V8 - Sachsenring - 01.25.

    Kedves Versenyzők!

    A február 8-án induló Masters WTCC 2017 Tavasz kezdetéig a szabad szerdákon nyílt RaceRoom FUN futamokat fogunk rendezni!
    Most szerdán az ingyenes 134 JUDD V8-ot fogjuk meghajtani, a dimbes-dombos Sachsenring-en


    Szimulátor: RaceRoom (INGYENES)
    Pálya: Sachsenring
    Autók: 134 JUDD V8

    Időpont: 2016.01.25.
    Kezdés: 20:00
    Időmérő: 10 perc
    Futamtáv:
    10 perc (utána meg indul a következő menet!)

    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező
    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat: 100%


    Szerver1: GTR-Masters.hu - FUN
    Szerverjelszó: masters
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS


    Az induláshoz az alábbi dolgokra lesz szükségetek:

    • A RaceRoom szimulátor letöltése és telepítése a Steam-ről. (INGYENES)
    • Autók: [URL="http://game.raceroom.com/store/cars/hillclimb-icons/bmw/134-judd-v8"]
    • Pálya: Sachsenring (Pálya csomagok: European Tracks)
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani a RaceRoom-ban is használt neved
    • Fontos, nálunk mindenki a valódi nevét használja, nemzetközi formában, pl: "Geza Kovacs"
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, a fairpaly maradéktalan betartása!


    Fontos!!

    • Mivel az R3E multipalyer jelenleg még alpha állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások, és egyéb kellemetlenségek az online játék során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!



    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!

    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Cerdoblaise; 2017. 01. 24. 16:50.

  2. #2
    Kipróbáltam először a Judd-ot itt Sachsenring-en, aztán vérszemet kaptam tőle és átültem az Audi 90 GTO verziójába, ami még eszetlenebb vas. Ezzel készítettem egy videót, kívülről-belülről. Ha valakinek segít vagy még nem látta a pályát:

    Szerintem nem könnyű pálya a beláthatatlan kanyarok miatt, de éppen ez a kihívás benne.

  3. #3
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Kipróbáltam először a Judd-ot itt Sachsenring-en, aztán vérszemet kaptam tőle és átültem az Audi 90 GTO verziójába, ami még eszetlenebb vas.
    Szerintem nem könnyű pálya a beláthatatlan kanyarok miatt, de éppen ez a kihívás benne.
    Köszi Erik!

    Rengeteg jó és elhanyagolt tartalom van a RaceRoom-ban és szívesen szerveznénk is rá futamokat ha tudnánk milyen tartalmakkal rendelkezik a Becses Publikum
    Létezik egy ilyen táblázatunk, aminek a kitöltése mostanában picit el lett hanyagolva az újoncok talán nem is tudnak róla.

    Itt találjátok: R3E - Tracks & Cars

    Köszi, ha a kitöltésével segítitek a munkánkat

  4. #4
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    151
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi Erik!

    Rengeteg jó és elhanyagolt tartalom van a RaceRoom-ban és szívesen szerveznénk is rá futamokat ha tudnánk milyen tartalmakkal rendelkezik a Becses Publikum
    Létezik egy ilyen táblázatunk, aminek a kitöltése mostanában picit el lett hanyagolva az újoncok talán nem is tudnak róla.

    Itt találjátok: R3E - Tracks & Cars

    Köszi, ha a kitöltésével segítitek a munkánkat
    Kedven autó plusz kedvenc pálya ebbe nagyon bele lett trafálva! Remélem sokan leszünk, én csak biztatni tudok mindenkit.
    Audit már annyira nem szeretem abból már jobb a sima DTM-es V8 Quattro

  5. #5
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    151
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Kipróbáltam először a Judd-ot itt Sachsenring-en, aztán vérszemet kaptam tőle és átültem az Audi 90 GTO verziójába, ami még eszetlenebb vas. Ezzel készítettem egy videót, kívülről-belülről. Ha valakinek segít vagy még nem látta a pályát:

    Szerintem nem könnyű pálya a beláthatatlan kanyarok miatt, de éppen ez a kihívás benne.
    Imádom ezt a pályát. Elsőre persze nehéz de szerintem is pont ez a jó benne meg az,hogy hullámvasút.

  6. #6
    De ha esetleg van valaki, aki még nem találkozott ezzel az autóval, a sebesség és hangélmény ismertetése céljából álljon itt ez is. Ha minden jól megy, én jövök!

  7. #7
    A V8-as Judd-Bömbi egyébként másodpercekkel gyorsabb volt az Audi vadállatnál. Nem sokat állítgattam rajta, talán csak a fékerőt és egyensúlyt, meg a hátsó szárnyat növeltem, hogy legyen elég tapadás. Mást nem nagyon kell vele csinálni, csak tolni neki!

  8. #8
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Nálatok megy a játék? Én ha próbálom inditani, szerverhibát ir ki és el sem indul....
    Öregember nem gyorsvonat.......

  9. #9
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Nálatok megy a játék? Én ha próbálom inditani, szerverhibát ir ki és el sem indul....
    Frissítés van folyamatban

  10. #10
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Hosszú hetek óta először akarok vele játszani, akkor is frissitenek....
    Öregember nem gyorsvonat.......

  11. #11
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Elvileg lement a frissítés, szervert is frissítettük, újra elérhetőek!

  12. #12
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    151
    Hirtelen most 1.16.062-ig jutottam nem tudom mire lesz ez elég.
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: Cerdoblaise; 2017. 01. 25. 21:09.

  13. #13
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    1:14 elejénél tartok,de szerintem "simán" benne van az 1:13-as idő...

  14. #14
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    151
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    1:14 elejénél tartok,de szerintem "simán" benne van az 1:13-as idő...

    na akkor megyek még pár kört

  15. #15
    Megy a szerver! Jó szórakozást!

  16. #16
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Most, hogy ezen is voltunk vagy 8-an, felmerült bennem, hogy nem-e azért van ez, mert túl sok ilyen fun/teszt/egyéb futam van, és teljesen szétaprózódik a társaság? Nem lehet, hogy itt is igaz lenne a mondás, hogy a kevesebb néha több?
    Pedig jó kis verdák voltak ezek is, a pálya volt az igazi nehézség benne...

  17. #17
    Szabó Péter Versenyző center82 logója
    Csatlakozott
    2015. 11. 16.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    247
    Ennyi?
    Intel Xenon E5450 (3Ghz/12M), GA-P35DS3R, 8Gb GEIL, GTX760, 3x17" DELL 4:3 monitor, AKG K701, Logitech G27

  18. #18
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    151
    Idézet Eredetileg center82 írta Hozzászólás megtekintése
    Ennyi?

    volt ebben még több futam szerintem nem is értem a többieket.

  19. #19
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    151
    Mind a 2 futamot elbarkácsoltam, de azért így is nagyon jó volt.
    Csatolt képek Csatolt képek

  20. #20
    Én maradtam volna még, de mindenki lelépett.

  21. #21
    Sajnálom, hogy ennyien voltunk csak, mert ez a vas nagyon élvezhető. A visszajelzésekből úgy tűnik, mások is így voltak vele. A pálya valóban nem a legkönnyebb és nagyon nem az a padlógáz-satufék kombó, de egyáltalán nem bánom, ha nem a megszokott és néha már unalmas ringeken kell körözni.

    Az első futamon Balázs csúnyán meglépett, ő külön kategória volt, minden más jól alakult nekem, szépen előrejöttem a második helyre. Kristóffal kellemes meccsünk volt, végül el tudtam menni neki, amolyan túraautósan simogatva egymást 2-3 kanyaron keresztül.
    A másodikon aztán ugyanez nem ment, az előzés itt sem egyszerű. Ezt az is mutatta, hogy Balázs sem tudott elmenni mellettem, amíg nem hibáztam, illetve egyszer sikerült visszaelőznöm. Ezért kétszer is megelőzött két hibámból adódóan A végén Zelfi szólt, hogy villogok, ekkor elengedtem Kristófot és csak begurultam a célig. Ezt továbbra sem értem, hogy mi a nyűg... Egy hete szétkaptam az egész itthoni netes rendszert és csekkoltam modemtől a minden gép végéig a sávszélességet, pingeket. Végül cseréltem routert, a régi csak 100 MB/sec-et tudott, kivágtam egy nem feltétlen szükséges switch-et, így stabilan megvolt a 160-240MBps lefelé, 20 MBps felfelé és mindig 15-25 közötti pingek (speedtest.net és pingtest.net).

  22. #22
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt az is mutatta, hogy Balázs sem tudott elmenni mellettem, amíg nem hibáztam, illetve egyszer sikerült visszaelőznöm.
    Az első kanyarban nagyon szép volt az előzés azt hittem, hogy túl merész féktáv lesz és alád tudok fordulni a kijáraton, de kénytelen voltam besorolni. Én a Sachsenringen pont sokat vezettem már korábban, úgyhogy a második menetben inkább csatáztam a mezőnyben, ez a kocsi nagyon sokat veszít a leszorítóerejéből szélárnyékban, úgyhogy nem volt egyszerű közel maradni a védekezőhöz.

  23. #23
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Következő fun-ra javasolnám az új Stowe long pályát egy NSU-val.Nekem nagyon tetszett.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  24. #24
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Következő fun-ra javasolnám az új Stowe long pályát egy NSU-val.Nekem nagyon tetszett.
    Egy rugóra jár az agyunk Nekünk is ez az egyik ötletünk.

  25. #25
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Egy rugóra jár az agyunk Nekünk is ez az egyik ötletünk.

    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •