Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 45 (45 összesen)
  1. #26
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Egy újabb kiváló pályával lettem gazdagabb, és még egyszerű is. A 15. körömben mentem egy 1:32:8-at, volt benne vagy fél másodperc még, többiekhez képest nem tudom milyen idő lesz (első kerekessel sokkal lassabb vagyok mint a többiek, de abs nélkül meg általában gyorsabb)

    Előzni leginkább a célegyenes előtt lehet, máshol nem annyira. A sikánnál meg két kocsi éppen hogy átfér, ott kinek van nagyobb töke

    szerk: Kvalin javulnak a körülmények? Mentem egy 1:31:4-et + kaptam egy stop and go-t. Kvalin mi értelme van?

    szerk2: már volt egy 1:31:1es idő is versenyen (nem az enyém sajnos)

    szerk3: 1:31:0át mentem, úgy látszik nagyon számít itt a gumizódás, pedig csak 4en körözünk
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 01. 28. 00:56.

  2. #27
    A BTCC elsőkerekes autói abszolút nem jöttek be, de ez!!! Egy élmény ez a kis kocsi és az egész fizika is. Mikor átmegyek egy rázókövön, akkor szinte egy pillanatra tényleg elhiszem, hogy egy autót vezetek, olyan szépen reagál az ffb. Amitől meg az állam leszakadt, az a gumi fizika. Hihetetlen, hogy egyetlen elfékezésnél is már érezni, hogy "kockásodik" a gumi. Tegnap este 4-en körözgettünk és már az is nagy élmény volt. UP! a ma esti futamnak. Remélem sokan leszünk.

  3. #28
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    A BTCC elsőkerekes autói abszolút nem jöttek be, de ez!!! Egy élmény ez a kis kocsi és az egész fizika is. Mikor átmegyek egy rázókövön, akkor szinte egy pillanatra tényleg elhiszem, hogy egy autót vezetek, olyan szépen reagál az ffb. Amitől meg az állam leszakadt, az a gumi fizika. Hihetetlen, hogy egyetlen elfékezésnél is már érezni, hogy "kockásodik" a gumi. Tegnap este 4-en körözgettünk és már az is nagy élmény volt. UP! a ma esti futamnak. Remélem sokan leszünk.
    Engem csak az zavar egyedül, hogy ahhoz hogy előzz, 10 centire kell autóznod a másiktól, viszont akkor szó szerint semmit nem látsz az útból

  4. #29
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Engem csak az zavar egyedül, hogy ahhoz hogy előzz, 10 centire kell autóznod a másiktól, viszont akkor szó szerint semmit nem látsz az útból
    Ez egy teljesen életszerű probléma...

  5. #30
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ez egy teljesen életszerű probléma...
    Jó, de azért egy GT3-nál nem így van meg más kocsiknál, ott még pár méter is elég sokszor

  6. #31
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Sajnos most értem haza, ez van. Ha lesz bajnokság esetleg, ez a Clio kb az első számú jelöltem és ez a pálya is alap

  7. #32
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Nagyon élveztem a versenyeket, a mod teljesen jó egy bajnokságra is. Nem lehet szétsetupolni, számit az ügyesség is. Remélem lesz vele valami.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  8. #33
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    A BTCC elsőkerekes autói abszolút nem jöttek be...
    Én kipróbáltam az összeset, de elég érdekesnek találtam a viselkedésüket. Először is a hátsó tengely krónikus tapadáshiányban szenved, és ez az összes kocsinál jelentkezett. A másik, amit nem értettem, hogy kanyarból gázadásra néha a segge elkezdett farolni, mint egy RWD esetében. A Clio modok valóban jobban sikerültek, szerintem is.

  9. #34
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Ha már lesz rf2 bajnokság szerűség, én speciel inkább nem pazarolnám az időmet fwd-s autóra, akkor inkább wtcc...

  10. #35
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha már lesz rf2 bajnokság szerűség, én speciel inkább nem pazarolnám az időmet fwd-s autóra, akkor inkább wtcc...
    Ezzel én is így vagyok. A Megane például sokkal szimpatikusabb volt ezeknél a bevásárlókocsiknál.

  11. #36
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha már lesz rf2 bajnokság szerűség, én speciel inkább nem pazarolnám az időmet fwd-s autóra, akkor inkább wtcc...
    A wtcc nem fwd? Legalábbis a jelenlegi kocsik tudtommal azok
    Én utálom a WTCC-s kocsikat vezetni + arra ott a "csodálatos" R3E, ne legyen 2 WTCC bajnokság

  12. #37
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    A wtcc nem fwd? Legalábbis a jelenlegi kocsik tudtommal azok
    Én utálom a WTCC-s kocsikat vezetni + arra ott a "csodálatos" R3E, ne legyen 2 WTCC bajnokság
    De az, de ha 2 fwd-s bajnokság közül kell választani, akkor inkább a wtcc, mint ez, meg szerintem létszámban is valszleg az lenne a nyerőbb.
    Szerintem az rf2 igazi értékei (ha már a grafika olyan, amilyen), az RWD-knél jön elő. Így szerintem ne legyen 2 fwd-s bajnokság, részemről pocsékolásnak érezném az rf2-vel fwd-s bajnokságot szervezni, főleg a wtcc-s mellett...
    (pl. btcc-s honda után a megane ezerszerte élvezetesebb volt, ennél lassabb autó engem ráadásul abszolút nem motivál, számomra a legélvezetesebb a 92-es f1 gépek voltak, pedig azt hittem, hogy az vezethetetlen lesz számomra).

  13. #38
    Kezdésnek szerintem teljesen jó lenne egy Clioval bajnokságozni. Kezdő verda, szokni, tanulni a szimet sztem tökéletes. Ha átjönnek a haverok és ki akarják próbálni én is a Clioba ültetem őket elsőnek, aztán mehetünk tovább, ha az már megy. Nem kell szenvedni sokat a setupolással, szinte lehet vele menni úgy ahogy van. Egy Megane trophy már sokkal összetettebb, bonyolultabb, sztem sokaknak elvenné a kedvét, hogy nincs instant get eredmény, szenvedni kell vele kicsit a jó időkért. Engem mondjuk hidegen hagy, csak legyenmávalami... Ha meg nem Clio, akkor lehetne Skip Barber formula2000, tanulni az is nagyon jó, és legalább nem FWD. Bár nekem mindegy, melyik kerék hajt.

  14. #39
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    De az, de ha 2 fwd-s bajnokság közül kell választani, akkor inkább a wtcc, mint ez, meg szerintem létszámban is valszleg az lenne a nyerőbb.
    Szerintem az rf2 igazi értékei (ha már a grafika olyan, amilyen), az RWD-knél jön elő. Így szerintem ne legyen 2 fwd-s bajnokság, részemről pocsékolásnak érezném az rf2-vel fwd-s bajnokságot szervezni, főleg a wtcc-s mellett...
    (pl. btcc-s honda után a megane ezerszerte élvezetesebb volt, ennél lassabb autó engem ráadásul abszolút nem motivál, számomra a legélvezetesebb a 92-es f1 gépek voltak, pedig azt hittem, hogy az vezethetetlen lesz számomra).
    E logika mentén, jelenleg van 2 RWD bajnokság AC-val, akkor miért csináljunk egy harmadikat?

    Egyébként még nincs semmi konkrétum terveben, egyelőre igyekszünk minél több féle dolgot kipróbálni...

    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 01. 29. 13:19.

  15. #40
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    E logika mentén, jelenleg van 2 RWD bajnokság AC-val, akkor miért csináljunk egy harmadikat?

    Szerintem se kellene még egy, annak ellenére, hogy nagyon élvezetes menni velük. Inkább egy olyan FWD-s bajnokságot kelleni csinálni túraautókkal, ahol nem kell tartani a lagoktól, és nem 16-an megyünk egy szerveren, hanem legalább 20-25 legyen a szerver mezőny száma.
    Nem értem, hogy a BTCC módot miért nem kedvelitek( Van benne RWD-s kocsi is ). Sokkal jobban lehet érezni a kocsi mozgását, mint pl az R3E-ben. Ha akarom, akkor alul kormányzott, ha akarom akkor pedig túlkormányzott az autó. Ennél jobb szerintem nem is kell!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  16. #41
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    De az, de ha 2 fwd-s bajnokság közül kell választani, akkor inkább a wtcc, mint ez, meg szerintem létszámban is valszleg az lenne a nyerőbb.
    Szerintem az rf2 igazi értékei (ha már a grafika olyan, amilyen), az RWD-knél jön elő. Így szerintem ne legyen 2 fwd-s bajnokság, részemről pocsékolásnak érezném az rf2-vel fwd-s bajnokságot szervezni, főleg a wtcc-s mellett...
    (pl. btcc-s honda után a megane ezerszerte élvezetesebb volt, ennél lassabb autó engem ráadásul abszolút nem motivál, számomra a legélvezetesebb a 92-es f1 gépek voltak, pedig azt hittem, hogy az vezethetetlen lesz számomra).
    Btcc honda nekem sem jött be, a másik kocsi amit ajánlanék az nálam is a Megane (mindenképpen kis kupás bajnokságot szeretnék végre ). Ezt a Clio-t minimálisan még annál is jobban élveztem, de ehhez a két pálya is biztosan hozzá jött.

  17. #42
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    E logika mentén, jelenleg van 2 RWD bajnokság AC-val, akkor miért csináljunk egy harmadikat?

    Egyébként még nincs semmi konkrétum terveben, egyelőre igyekszünk minél több féle dolgot kipróbálni...

    Én nem is csinálnék, hanem helyette (mármint az egyik AC-s helyett) egy rf2-s rwd-t, de Ti vagytok a szervezők, ez meg csak az én véleményem

  18. #43
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Amúgy ha már RWD és nem ilyen GT vagy hasonlóan versenyautó akkor van benne ez a 370Z GT4 (talán ez a pontos neve?), ez is szerintem egy gondolatnak jó lehet.
    Én most hogy átmigráltam próbáltam ki, jópofa volt egész kezelhető nem olyan gyenge félig utcai félig versenygép......
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  19. #44
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy ha már RWD és nem ilyen GT vagy hasonlóan versenyautó akkor van benne ez a 370Z GT4 (talán ez a pontos neve?), ez is szerintem egy gondolatnak jó lehet.
    Én most hogy átmigráltam próbáltam ki, jópofa volt egész kezelhető nem olyan gyenge félig utcai félig versenygép......
    Erre gondolsz?

    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post236940
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  20. #45
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Igen!

    Akkor ezek szerint már volt evvel teszt, bocsi nem néztem vissza a dolgokat....csak így bele-/visszacsöppentem ebbe pár napja.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •