Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (45 összesen)
  1. #1
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804

    rF2 TestRace: Renault Clio - Toban & Croft - 01.26-28.

    Következő futamok: Masters futamnaptár
    -----------------------------------------------------


    Kedves Versenyzők!

    Folytatjuk tesztfutamainkat az rFactor 2-vel, ezen a héten az Renault Clio Cup 200 Turbo-t hajtjuk meg. Csütörtökön a Toban-i, míg Szombaton a Croft versenypályán rendezzük meg a futamokat.
    Az esték folyamán több rövidebb futamot is rendezünk, melyekhez bármikor lehet csatlakozni, egyetlen elvárásunk fairplay maximális betartása!



    Időpont: 2017.01.26 - csütörtök (Toban) ; 01.28 - szombat (Croft)
    Autó: RENAULT CLIO CUP 200 TURBO
    Pálya: Toban, Croft
    Tartalom: Autó, Toban, Croft
    Kezdés: 20:00
    Időmérő: 10 perc
    Verseny: 5 kör (aztán indul újra a menet)

    Segítségek: Off
    Sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat:
    100%
    Időjárás: Változó
    Pályagumizódás:
    normál

    Szerver1: GTR-Masters.hu #1
    Szerverjelszó: masters

    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Kettel; 2017. 01. 24. 19:00. Indoklás: plk

  2. #2
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Szerver fut, lehet gyakorolni!

  3. #3
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Toban és Clio fantasztikus páros, rFactor 1nél nagy kedvenc volt, kár hogy hétközben nem vagyok sim közelben. Remélem szombaton sokan leszünk, ez talán jobban vonza az embereket mint az OW-es mod. Legalábbis remélem

    Itt van két videó kedvcsinálónak (nem tudom hogy ez a kocsi ugyan az e)



    Úgy látszik japánban is kedvelik:
    https://youtu.be/Xs3k2Xu-HqI?t=6277
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 01. 24. 16:20.

  4. #4
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Croft pálya nagyon faja!
    Sztem pont az ilyen kis kecskegergetőket kéne használni (Mondjuk ez függ attól is hogy mivel mennénk), a nagy ismert pályákkal szemben. Mert a többi szimhez képest tuti rondábbak, elnagyoltabbak, lézer hiánya miatt pontatlanok a neves pályák. Eldugott, ismeretlen pályáknál nincs ilyen viszonyítási alap. Elhiszem hogy annak olyannak kell lennie.

    Aszfaltok egyenletlensége, hupszlissága más kérdés. Mondjuk szerintem az életben a nagy pályákon, Silverstone, Monza, stb, az a lényegük hogy tükör simák legyenek. Ellenben egy kis eldugott Oulton parki, Snettertonban nemhiszem hogy olyan jó lenne az út minősége, ergó sokkal több visszajelzést, infót lehetne, kéne kapni.

  5. #5
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Croft pálya nagyon faja!
    Sztem pont az ilyen kis kecskegergetőket kéne használni (Mondjuk ez függ attól is hogy mivel mennénk), a nagy ismert pályákkal szemben. Mert a többi szimhez képest tuti rondábbak, elnagyoltabbak, lézer hiánya miatt pontatlanok a neves pályák. Eldugott, ismeretlen pályáknál nincs ilyen viszonyítási alap. Elhiszem hogy annak olyannak kell lennie.

    Aszfaltok egyenletlensége, hupszlissága más kérdés. Mondjuk szerintem az életben a nagy pályákon, Silverstone, Monza, stb, az a lényegük hogy tükör simák legyenek. Ellenben egy kis eldugott Oulton parki, Snettertonban nemhiszem hogy olyan jó lenne az út minősége, ergó sokkal több visszajelzést, infót lehetne, kéne kapni.
    Ezzel nagyon egyet tudok érteni. Az ilyen autókkal, mint a Clio vagy akár a BTCC-s járgányok, tökéletesek ezek a "vidéki" pályák (Thruxton, Oulton Park, Snetterton, Loch Drummond, Toban, stb...). Arra pont jók, hogy ne kelljen rá két hetet gyúrni, hanem 1-2 óra alatt megtanulja az ember, csiszoljon a setup-on, ha kell, aztán versenyezzen egy jót rajtuk. Még akkor is, ha le van maradva az elejétől 2-3 mp-el, de stabilan végig tud menni a pályákon a többi csigakórban szenvedővel
    Nyilván ez így egy könnyedebb műfaj, mint egy komoly bajnokság a GT-s kocsikal, de ennek is van létjogosultsága, szerintem.

  6. #6
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ezzel nagyon egyet tudok érteni. Az ilyen autókkal, mint a Clio vagy akár a BTCC-s járgányok, tökéletesek ezek a "vidéki" pályák (Thruxton, Oulton Park, Snetterton, Loch Drummond, Toban, stb...). Arra pont jók, hogy ne kelljen rá két hetet gyúrni, hanem 1-2 óra alatt megtanulja az ember, csiszoljon a setup-on, ha kell, aztán versenyezzen egy jót rajtuk. Még akkor is, ha le van maradva az elejétől 2-3 mp-el, de stabilan végig tud menni a pályákon a többi csigakórban szenvedővel
    Nyilván ez így egy könnyedebb műfaj, mint egy komoly bajnokság a GT-s kocsikal, de ennek is van létjogosultsága, szerintem.
    Én speciel sokkal jobban szeretem a kis autókat, mint a nagy GT vagy hiperszuper formaautókat. Plusz ezeknek a kis pályáknak gyakran sokkal jobb ritmusuk, meg hangulatuk van, mint a modern tilkedrome-ok. Gyorsan mentem pár kört a szerveren, nagyon baró, remélem sokan leszünk a tesztekre

  7. #7
    Azt sajnálom, hogy Varano de' Melegari csak Assettohoz készült el, szerintem egy nagyon hangulatos olasz pálya, ami ideális kisebb kupás/túraautókhoz. Anno rF1-el sok funrace-t mentünk rajta.

  8. #8
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Most próbálgatom a modot. Konkrétan szakadó esőben vizes gumikkal sem lehet körbemenni vele. Minden egyes kanyarban ahogy mozditom a kormányt, azonnal indul a hátulja keresztbe.... Vagy vállalom hogy csak lépésben megyek esőben a pályán.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  9. #9
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Most próbálgatom a modot. Konkrétan szakadó esőben vizes gumikkal sem lehet körbemenni vele. Minden egyes kanyarban ahogy mozditom a kormányt, azonnal indul a hátulja keresztbe.... Vagy vállalom hogy csak lépésben megyek esőben a pályán.
    Practice lején van zuhi, felétől kisüt a nap. illetve az időmérő közepén is lehet, hogy esik egy kicsit

  10. #10
    Szabó Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 11. 01.
    Város
    Kozármisleny
    Üzenetek
    81
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Most próbálgatom a modot. Konkrétan szakadó esőben vizes gumikkal sem lehet körbemenni vele. Minden egyes kanyarban ahogy mozditom a kormányt, azonnal indul a hátulja keresztbe.... Vagy vállalom hogy csak lépésben megyek esőben a pályán.
    Az eső jó dolog... Próbálj kanyar előtt fékezni és a kanyarba tartott gázon (stabilizálja a fenekét) bemenni és ennyi. Nehéz rászokni, de jó cucc

  11. #11
    A második versenyre már megtanultam a pályát (az elsőn sajnos megcsuktam a Clio-t figyelmetlenség miatt, nem kell szektoridőket nézegetni verseny közben) és egy második rajthelyből lett egy harmadik a végére, ami jónak mondható. Kár, hogy nem voltunk többen. Az autó rendben volt, a pálya is jó vonalvezetésű, és ennek a grafikájára sem lehet sok panasz rossz, amennyire rFactor2-től várható. Teljesen élvezhető volt, szerintem.
    Pfenning Kristóffal volt szerencsém küzdeni kétszer is az 5 kör alatt, végül én jöttem ki jobban belőle, bár ez inkább szerencse volt.

    Croft is legalább ennyire jó pálya, merem ajánlani szombatra!

  12. #12
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    A videó már arra is jó volt, hogy észrevettem hogy ideje lenne már egy pedálpucolásnak.
    Meghogy a lag-om megint csúnya volt, mégis elég jól mozgok, belülről sem éreztem akadást. Jó a netkód?
    rF2-be menet közbe ki lehet iratni valahová pingemet? Esetleg grafikon formájában?

  13. #13
    Jó volt! Má' fentem a fogamat egy kis esős szerencsétlenkedésre, de így se volt rossz. Ezzel a kocsival még pont jó ez a pálya, szinte végig lehet taposni. Fel, le, beláthatatlan kanyarok, és irtó jól lehet "nyesni" a kanyarokon. GT3 autó után furcsa, hogy szinte bármilyen kerékvetőn át lehet gázolni, de hatalmas móka.

  14. #14
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    A videó már arra is jó volt, hogy észrevettem hogy ideje lenne már egy pedálpucolásnak.
    Meghogy a lag-om megint csúnya volt, mégis elég jól mozgok, belülről sem éreztem akadást. Jó a netkód?
    rF2-be menet közbe ki lehet iratni valahová pingemet? Esetleg grafikon formájában?
    Ha jól emlékszem írja, ha kint vannak a nevek. Én is néztem a rajt előtt, hogy neked 100+ volt, de nem észleltem semmi furcsát.

  15. #15
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    A második versenyre már megtanultam a pályát (az elsőn sajnos megcsuktam a Clio-t figyelmetlenség miatt, nem kell szektoridőket nézegetni verseny közben) és egy második rajthelyből lett egy harmadik a végére, ami jónak mondható. Kár, hogy nem voltunk többen. Az autó rendben volt, a pálya is jó vonalvezetésű, és ennek a grafikájára sem lehet sok panasz rossz, amennyire rFactor2-től várható. Teljesen élvezhető volt, szerintem.
    Pfenning Kristóffal volt szerencsém küzdeni kétszer is az 5 kör alatt, végül én jöttem ki jobban belőle, bár ez inkább szerencse volt.
    5:25-nél ilyen csúnya kiforgatást... Viccet félretéve nem te voltál ott a hibás. Szombaton megpróbálok jönni, mert ez a Clio mindent visz

  16. #16
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    5:25-nél ilyen csúnya kiforgatást... Viccet félretéve nem te voltál ott a hibás. Szombaton megpróbálok jönni, mert ez a Clio mindent visz
    Próbáltam minél inkább balra húzódni, de valószínűleg Kristóf is, aztán kiforgott, bár kicsit fura, hogy így. Itt még nem vagyok képben, hogyan lehet replay-ből visszanézni, egyáltalán menteni. A "névkitűzők" is véletlenül maradtak a kocsikon, de közben már nem akartam változtatni.

    Ami érdekes volt, az első gumik melegedése. Amennyire nézni tudtam, gyakorlatilag 80-150 fok között volt a hőmérsékletük, de extrém esetekben mehetett az 200 fölé is. Ez másnál is így volt? Esetleg erre orvosság a "menj lassabban" módszeren kívül?

    Gumik más szemszögből: Ahogy Robi is írta, iszonyat jól lehet gyilkolni ezt az autót, a gumikat. Érezni, ahogy a felni alá gyűrődik, deformálódik. Az autó jó francia vas módjára billeg ide-oda, tényleg durván rá lehet menni a rázókövekre vele. A többi szim ehhez képest olyan, mintha az autók kerekein valami keményebb műanyagbevonat volna. Az iracing-ben éreztem hasonlót a kis Mazda-val, de az sokkal alattomosabban tudott viselkedni, legalábbis az újabb MX-5. A Clio csúszik, gyűrődik, de nem kezd el az autó váratlanul megforogni, hacsak nem voltunk nagyon hülyék és/vagy bátrak.

  17. #17
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    A videó már arra is jó volt, hogy észrevettem hogy ideje lenne már egy pedálpucolásnak.
    Meghogy a lag-om megint csúnya volt, mégis elég jól mozgok, belülről sem éreztem akadást. Jó a netkód?
    rF2-be menet közbe ki lehet iratni valahová pingemet? Esetleg grafikon formájában?
    Jah, te lennél Kri2? Nem írnád át légy szíves rendesre? Amúgy azt néztem, hogy gyakorlatilag mindig blokkoltak a kerekeid, ami még egy rövid futamon elmegy, de amúgy iszonyatosan szenvednél egy idő után

    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ami érdekes volt, az első gumik melegedése. Amennyire nézni tudtam, gyakorlatilag 80-150 fok között volt a hőmérsékletük, de extrém esetekben mehetett az 200 fölé is. Ez másnál is így volt? Esetleg erre orvosság a "menj lassabban" módszeren kívül?
    Ez ilyen sajnos. Első kerékkel gyorsítasz és gondolom a fékerő is előre van tolva + ugye a kanyarokban is az kapja a terhelést, szóval nincs mit tenni de nagy baj sincs vele

  18. #18
    Mórocz László Regisztrált Ricka logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 05.
    Város
    Pápa
    Üzenetek
    237
    Nagyon jó meccsek voltak.
    Élvezetes volt vezetni a Cliot, de valahogy a régebbi Renault Clio mod mintha ennél is jobb lenne.
    Itt is érezni lehetett, ahogy kis autózás után egyre jobban jön a tapadás, és lehetett feszegetni a kocsi határait.
    Legközelebb remélem több embert tudunk csalogatni a versenyre.
    Ha tudok szombaton is indulok. :-)

  19. #19
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Ha jól emlékszem írja, ha kint vannak a nevek. Én is néztem a rajt előtt, hogy neked 100+ volt, de nem észleltem semmi furcsát.
    De a repülő nevek mellett csak mások pingjét látom, énmeg pont a sajátomra lennék kiváncsi.

    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Próbáltam minél inkább balra húzódni, de valószínűleg Kristóf is, aztán kiforgott, bár kicsit fura, hogy így. Itt még nem vagyok képben, hogyan lehet replay-ből visszanézni, egyáltalán menteni. A "névkitűzők" is véletlenül maradtak a kocsikon, de közben már nem akartam változtatni.
    Elötte sikánban próbáltam beszúrni, asszem Imi mellé, de rámcsukta, nem hagyott helyet, összeszedtem a kocsit, nemjól mértem fel mikor érsz utol, meg a kocsi hossza, tükör torzítása is megbonyolítja a dolgokat, bent ülve nem értettem miért jössz belém, éshogy miért repültem ki egyből oldalra. Kintről egy kicsit másképp néz ki.


    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Jah, te lennél Kri2? Nem írnád át légy szíves rendesre? Amúgy azt néztem, hogy gyakorlatilag mindig blokkoltak a kerekeid, ami még egy rövid futamon elmegy, de amúgy iszonyatosan szenvednél egy idő után
    Igen. Meg kell találnom az átírás módját, még nem volt affinitásom hozzá.
    Keresgéltem a határokat, meg egyáltalán hogy hogyan is kéne ezt a járgány elvezetni. FWD sem a zsánerem. 5 kör alatt nemvolt min spórolni. E rövid idő alatt nekem az jött le hogy minél jobban alátekered a kormányt, és nyomod a gázt, annál gyorsabb leszel. Mindegy hovamelegszik a gumi. Volt már fehér is (200c) körül a gumim. Sőt, deltából úgy láttam hogyha sodródva, kétkereket alágyűrve esnél be egy kanyarba akkor lennél a leggyorsabb.

    Ezt a furcsa "kitekerem kezedből a kormányt" effektet, bizonyos rázóköveken is megmagyarázhatná valaki. Mint amikor befelé kéne dobnia egy rázónak, de ő inkább kidobna a pályáról. És nem finoman.

  20. #20
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Elötte sikánban próbáltam beszúrni, asszem Imi mellé, de rámcsukta, nem hagyott helyet, összeszedtem a kocsit, nemjól mértem fel mikor érsz utol, meg a kocsi hossza, tükör torzítása is megbonyolítja a dolgokat, bent ülve nem értettem miért jössz belém, éshogy miért repültem ki egyből oldalra. Kintről egy kicsit másképp néz ki.
    Igen, ezt már 2 vagy 3 héttel ezelőtt írtam is fórumon, hogy a középső tükör teljesen mást mutat mint a többi népszerű játékban. Úgy tűnik benne hogy mögötted van az illető miközben nem is. Engem is szorítottak már így le

  21. #21
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, ezt már 2 vagy 3 héttel ezelőtt írtam is fórumon, hogy a középső tükör teljesen mást mutat mint a többi népszerű játékban. Úgy tűnik benne hogy mögötted van az illető miközben nem is. Engem is szorítottak már így le
    Ezt be lehet állítani, a player.json file-ban, de sajnos nem találtam meg pontosan, hogy melyik sorban, pedig én már állítottam is!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  22. #22
    Szabó Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 11. 01.
    Város
    Kozármisleny
    Üzenetek
    81
    Igen. Meg kell találnom az átírás módját, még nem volt affinitásom hozzá.
    Kód:
    c:\Users\<neved>\AppData\Roaming\.rFactor\rFactor.name
    Itt értelemszerűen kell átírni. Ha keresed, előtte tedd láthatóvá a hidden fileokat/mappákat.

  23. #23
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Igen. Meg kell találnom az átírás módját, még nem volt affinitásom hozzá.
    Ezzel a toolal keresgélni sem kell.
    http://www.simracingworld.com/files/...anger-utility/

    Csak ha jól rémlik, be kell pipálni az "I just want a nickname" checkboxot és oda írni a teljes nevet, különben nem lesz jó a végeredmény.

  24. #24
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg szaboz80 írta Hozzászólás megtekintése
    Kód:
    c:\Users\<neved>\AppData\Roaming\.rFactor\rFactor.name
    Kösz, mostmár átírtam, az eredményt majd meglátjuk..

  25. #25
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Ezzel a toolal keresgélni sem kell.
    http://www.simracingworld.com/files/...anger-utility/

    Csak ha jól rémlik, be kell pipálni az "I just want a nickname" checkboxot és oda írni a teljes nevet, különben nem lesz jó a végeredmény.
    Én is ezzel csináltam, a legegyszerűbb.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •