Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 78 (78 összesen)
  1. #76
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997

    jó kis verseny volt, míg a videó tart addig nagyon élveztem... a baleset után fejben szétestem kicsit és a drasztikus gumikopás kicsit felkészületlenül ért azt hittem a 60 perces futamokon is simán végig lehet menni csere nélkül...még óvatosan is estem keltem a végére

    még több ilyet

    ui: Toga setupját nem mertem használni, mert csak kipróbálni tudtam, és bár gyorsabbnak túnt , de veszélyesebbnek is na meg a váltóáttétel is máshogy volt így nem mertem megkockáztatni h találgassak a kanyarokban h kell váltani vagy sem..
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2017. 02. 02. 21:49.

  2. #77
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    A prequalon / szerveren ki volt kapcsolva az auto heal and toe (nem tudom a nevét)? Én a nélkül mentem, mert őszintén szólva nem éreztem különbséget (bár lehet csak béna vagyok)

    A videó feltöltéseknél meg ajánlanám, hogy vagy a címbe vagy a leírásba írjátok bele, hogy gtr masters, mert így nem lehet megtalálni youtube-on. Én szoktam néha rákeresni videókra így, de ez szerintem igaz azokra is akik rátalálnak a ligára és érdeklik őket hogy mekkora itt az élet

    Plusz lehetett volna sokkal több belső kamerás felvétel. Ez a külső nézetes folyamatos váltogatás nem volt az igazi
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 02. 03. 16:23.

  3. #78
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    A prequalon / szerveren ki volt kapcsolva az auto heal and toe (nem tudom a nevét)? Én a nélkül mentem, mert őszintén szólva nem éreztem különbséget (bár lehet csak béna vagyok)

    A videó feltöltéseknél meg ajánlanám, hogy vagy a címbe vagy a leírásba írjátok bele, hogy gtr masters, mert így nem lehet megtalálni youtube-on. Én szoktam néha rákeresni videókra így, de ez szerintem igaz azokra is akik rátalálnak a ligára és érdeklik őket hogy mekkora itt az élet
    azt nem lehet tiltani a szerveren...de mivel még sose jutott eszembe h bekapcsoljam így nem tudom h segít-e egyáltalán valamit...

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •