Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (38 összesen)
  1. #1
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804

    rF2 TestRace: F1 1992 - Monza & Suzuka - 01.19-21.

    Következő futamok: Masters futamnaptár
    -----------------------------------------------------


    Kedves Versenyzők!

    Folytatjuk tesztfutamainkat az rFactor 2-vel, ezen a héten az 1992 Formula 1-es idény világába kalauzolunk el titeket. Csütörtökön a Monza-i, míg Szombaton a Suzuka-i pályán hajtjuk meg az autókat.
    Az esték folyamán több rövidebb futamot is rendezünk, melyekhez bármikor lehet csatlakozni, egyetlen elvárásunk fairplay maximális betartása!



    Időpont: 2017.01.19 - csütörtök (Monza) ; 01.21 - szombat (Suzuka)
    Autó: ASR FORMULA OPEN WHEEL CLASSIC 92
    Pálya: Monza, Suzuka
    Tartalom: Autók, Monza, Suzuka
    Kezdés: 20:00
    Időmérő: 10 perc
    Verseny: 15 perc (aztán indul újra a menet)

    Segítségek: Off
    Sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat:
    100%
    Időjárás: Tiszta időnként felhős, 29 fok
    Pályagumizódás:
    normál

    Szerver1: GTR-Masters.hu #1
    Szerverjelszó: masters

    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: dtom84; 2017. 01. 18. 12:54.

  2. #2
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    A letöltendő tartalmakat töltsétek és telepítsétek (A Package mappába kell letölteni, majd rF2-őt elindítva a második menüpontban installálni.
    A szerver már fut, lehet próbálgatni. jJlenleg 60 perc szabadedzés, 60 perc időmérő és 5 körös futam van beállítva.

  3. #3
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Nem vagyok valami nagy open wheel rajongó, de erre szombaton benevezek. Remélem leszünk sokan

  4. #4
    Hú, ezt kár lenne kihagyni, külön köszi, hogy nem a gyári Matsusaka kell hozzá, mert azt december vége óta nem sikerült feltelepíteni, pedig már többször próbáltam.

  5. #5
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Hú, ezt kár lenne kihagyni, külön köszi, hogy nem a gyári Matsusaka kell hozzá, mert azt december vége óta nem sikerült feltelepíteni, pedig már többször próbáltam.
    Na itt asszem gyakoroljuk majd a safety car-os körözést

  6. #6
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Disznaj egy verda ez Azért a versenyzés nem lesz egyszerű vele...

  7. #7
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Disznaj egy verda ez Azért a versenyzés nem lesz egyszerű vele...
    Ez szó szerint szörnyeteg! Egy kör nem volt vele egyszerű, nemhogy egy verseny!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  8. #8
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Némi gyakorlással és setupolással szelidíthető

  9. #9
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Kivételesen lehet, hogy nem ártana levenni a törést, hogy ne fogyjon el a mezőny 1-2 kör után

  10. #10
    Ebből a modból már kijött az 1.86-os verzió is, ha kell feltöltöm a Dropboxra.

    Szerk: most látom, hogy itt fent van: https://mega.nz/#!gtVl2BRb!xzqztlWDC...2W-ehbjRCx00yE
    Utoljára módosította: Sury; 2017. 01. 17. 22:23.

  11. #11
    Suzuka-t próbálta már valaki? Én úgy éreztem magam rajta Schumi Benetton-jával, mintha a Thököly úton döcögnék egy ekhós szekérrel. Kipróbáltam utána egy Renault Clio-val is, az valamivel jobban csillapít, de etől függetlenül kétlem, hogy az a pálya ennyire - szó szerint - rázós lenne. A másik, hogy nekem elég keskenynek tűnt. Ezekkel a vasakkal ott még szólózni is művészet lesz, előzni meg kb. lehetetlen, ha az elől lévő nem lesz kicsit előzékeny.
    A grafika továbbra is szíven üt. Nem olyan rég próbáltam Raceroom-ban Suzuka-t, késő délutáni időszakban egyszerűen gyönyörű. Ehhez képest ez így lehangoló vizuális élmény, mintha 10-15 évet visszamentünk volna az időben. Tudom, nem csak az számít, de miután az van a szemem előtt, nehéz tőle elvonatkoztatni.

  12. #12
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Ebből a modból már kijött az 1.86-os verzió is, ha kell feltöltöm a Dropboxra.

    Szerk: most látom, hogy itt fent van: https://mega.nz/#!gtVl2BRb!xzqztlWDC...2W-ehbjRCx00yE
    Hát, akkor jó lenne erre kicserélni a kocsi-t, ha már javítottak rajta valamit.

    Ha a grafika a baja valakinek továbbra is, akkor SweetFX-et ajánlom:
    https://sfx.thelazy.net/games/game/1042/

  13. #13
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Suzuka-t próbálta már valaki? Én úgy éreztem magam rajta Schumi Benetton-jával, mintha a Thököly úton döcögnék egy ekhós szekérrel.
    Én mentem rajta pár kört pont azzal az autóval, de nem volt ilyen érzésem (T300)

    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Kivételesen lehet, hogy nem ártana levenni a törést, hogy ne fogyjon el a mezőny 1-2 kör után
    Futamra lejjebb lesz.

    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Ebből a modból már kijött az 1.86-os verzió is, ha kell feltöltöm a Dropboxra.
    Kipróbáljuk, ami zavar, hogy nem találok leírást mi változott. Lehet, hogy jelentősebb dolog nem és felesleges cserélni.

  14. #14
    Egyébként szerintem az rF fakó színvilága közelebb áll a valósághoz, mint amiket az emberek általában a legszebbnek tartanak. Legtöbbször azt szoktam olvasni, hogy a PCARS és az R3E néz ki igazán jól, pedig szerintem az összhatásuk kissé rajzfilmszerű, attól függetlenül, hogy azért jól is néznek ki. Assettoval meg csak az a gond, hogyha teljes pompájában ki akarod élvezni, akkor atomerőmű hiányában ilyen 20-40 FPS-es diavetítéseket tud csak nyújtani. Múltkor Silverstoneban végigcsináltam egy felgyorsított 24 órás ciklust rF2-ben és a fényviszonyok változása szerintem nagyon élethűen van megcsinálva.

  15. #15
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként szerintem az rF fakó színvilága közelebb áll a valósághoz, mint amiket az emberek általában a legszebbnek tartanak. Legtöbbször azt szoktam olvasni, hogy a PCARS és az R3E néz ki igazán jól, pedig szerintem az összhatásuk kissé rajzfilmszerű, attól függetlenül, hogy azért jól is néznek ki. Assettoval meg csak az a gond, hogyha teljes pompájában ki akarod élvezni, akkor atomerőmű hiányában ilyen 20-40 FPS-es diavetítéseket tud csak nyújtani. Múltkor Silverstoneban végigcsináltam egy felgyorsított 24 órás ciklust rF2-ben és a fényviszonyok változása szerintem nagyon élethűen van megcsinálva.
    Project Cars-ot csak pár hete vettem meg, örülök neki. Tényleg nagyon szép a grafikája, és hát azért az sem mindegy. Szerintem a legszebb per pillanat, legalábbis, amit az én gépemmel (i5 2400, GTX 960) meg lehet jeleníteni. AC is nagyon jó és R3E is, itt inkább szubjektív tényezők döntenek, hogy kinek melyik. Én inkább rF2-őt mondanám rajzfilm szerűnek, R3E és PCars inkább napjaink animációs filmjeit idézi.
    Azt nem tudom megérteni, miért nem lehet ötvözni a jó tulajdonságokat? rF2-ben is akadnak azért elviselhető minőségű pályák (Sepang, Sebring, Oulton Park, Croft kimondottan tetszett), de lehangoló meglátni PCars után bekapcsolva. A hangokról nem is beszélve, azok néha szörnyen gagyik. Nekem fontos az élményhez az egész milyensége, ne legyen már Race 07 szintű grafika, kockásan villogó útfestéssel és vinnyogó hangú versenyautókkal.

  16. #16
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Project Cars-ot csak pár hete vettem meg, örülök neki. Tényleg nagyon szép a grafikája, és hát azért az sem mindegy. Szerintem a legszebb per pillanat, legalábbis, amit az én gépemmel (i5 2400, GTX 960) meg lehet jeleníteni. AC is nagyon jó és R3E is, itt inkább szubjektív tényezők döntenek, hogy kinek melyik. Én inkább rF2-őt mondanám rajzfilm szerűnek, R3E és PCars inkább napjaink animációs filmjeit idézi.
    Azt nem tudom megérteni, miért nem lehet ötvözni a jó tulajdonságokat? rF2-ben is akadnak azért elviselhető minőségű pályák (Sepang, Sebring, Oulton Park, Croft kimondottan tetszett), de lehangoló meglátni PCars után bekapcsolva. A hangokról nem is beszélve, azok néha szörnyen gagyik. Nekem fontos az élményhez az egész milyensége, ne legyen már Race 07 szintű grafika, kockásan villogó útfestéssel és vinnyogó hangú versenyautókkal.
    Az rf2 fejlesztői nem a grafikára fektették a hangsúlyt, ennyi. Cserébe csináltak olyan AI-kat, akik nem 2bites aggyal rendelkeznek, élvezet ellenük menni. Látszik is, hogy ahol inkább a szép grafikai megjelenítés volt a cél, ott már nem maradt forrás épkézláb gépi ellenfelekre. Plusz valaki nálam okosabb azt is mondta, hogy egy atomerőmű is kevés lenne azt a szoftvert elfuttatni, ami képes lenne mondjuk egy Pcars szintű grafikai megjelenítésre, rf2 vagy iracing szintű fizikával együtt. Így is sokaknak fps problémájuk van, akkor kb lenne 10 ember, akinek van hozzá technikája.
    Ezt a békát sajnos le kell nyelni, ez ilyen ótvarul néz ki, cserébe van annyi plusz benne, hogy élményben semmivel sem ad kevesebbet versenyhelyzetben. Sőt. Nincs boxba berongyolás teligázon, automata pitlimiter, sokkal több dolgot kell manuálisan csinálni, fejben tartani. Nem csak a gumikra kell figyelni, hanem a fékekre, olajra, vízre is, szélárnyékba menjek, vagy inkább hűtsem a kocsit, stbstbstb. Emellett változó napszakok, időjárás, tulajdonképpen minden adott egy kaotikus versenyhez Felvezető kör, safety car, lehetne sorolni a végtelenségig. Jah és nincs 3 havonta új gumifizika, egyszer megcsinálták jól, azóta max kisebb finomhangolások vannak.
    Eddig szinte csak a hardcore "get real" arcok mentek vele, mert drága volt ahhoz képest, hogy milyen ronda (+ szar hangok, szar menü, stb). Most sokan hozzájutottak, vagy lejárt licencüket újraváltották, így nőtt a felhasználók száma, kérdés hogy hányan tudják levetkőzni az audio-vizuális undort. Én azt mondom, adni kéne neki egy esélyt, menni vele akár egy rövidített tesztbajnokságot, vagy akár éleset.
    Aki UFO az itt is az lesz, de a mezőny többi része alaposan megkeveredhet, itt nem kell azon gondolkozni, hogy hogyan lehetne kicsit felpaprikázni a futamokat. Emellett megmaradhatna az AC GT3 része, de én személy szerint végeztem az R3E-vel, töröltem is az egészet. Hangokban vitathatatlanul a legjobb, grafikája is jó, de ezen kívül az egész egy nagy rakás híg f@s. Olyan dolgokon kéne javítaniuk, ami elviekben nem lehetetlen, de mégis ha kijön egy frissítés, akkor mégse azzal foglalkoznak, hanem valami teljesen más irreleváns marhasággal.
    Összességében szerintem nincs jövője, új embereket semmiképpen sem fog behozni, én például akkor sem fogom visszatelepíteni, ha kiadják a 2015-ös wtcc kocsikat a volvokkal, uj hondákkal, pedig azokat nagyon vártam. A meglévő bázis meg lassacskán el fog kopni, más is panaszkodott már ezekre a problémákra, gondolom nem mondok újat. Rf2 még viszonylag szűz terület, rengeteg újdonsággal, amihez bizony fel kell nőni. Első rf2 bajnokságomban simán össztörtem magam a felvezető kör alatt, gumimelegítés közben, mert lazára vettem, és nem figyeltem eléggé. Ez nem az a hely, azonnal büntet. Cserébe rengeteget lehet tanulni, és a versenyek összetettsége miatt számomra többet is ad, mint a képi élményben élmenő szimek. Persze megértem azt is, aki másképpen gondolja, kérdés most az, hogy mi legyen akkor az irány?

  17. #17
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Plusz valaki nálam okosabb azt is mondta, hogy egy atomerőmű is kevés lenne azt a szoftvert elfuttatni, ami képes lenne mondjuk egy Pcars szintű grafikai megjelenítésre
    Persze, hiszen az alap esetben DirectX11-es és még a grafikus motor is újabb. Az Rfactor 2-nél nem sokat változtattak az első részhez képest, az lassan 12 éves

    Directx váltás mindig fps növekedést hoz főleg, ha áttérnének mondjuk Dx12-re (nem érdemes nekik, 11re igen) vagy Mantle-re, 80 helyett lenne 200 fps ugyan azon a grafikai megjelenítésen...

    Mondjuk a grafika nálam az utolsó szempont ahogy sokaknál, van aki még mindig Grand Prix 4-el tolja

    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    én személy szerint végeztem az R3E-vel, töröltem is az egészet
    +1, igaz én már Rfactor 2 előtt.

    Viszont ahogy elnézem a WTCC-s közvetítéseket sokan el vannak vele (bár azért olvastam nem 1 panaszt), így WTCC-re meg lehetne hagyni, hiszen arra nincs más komoly alternatíva. Minden másra viszont ott az Assetto Corsa vagy az Rfactor2
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 01. 18. 19:42.

  18. #18
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Persze, hiszen az alap esetben DirectX11-es és még a grafikus motor is újabb. Az Rfactor 2-nél nem sokat változtattak az első részhez képest, az lassan 12 éves

    Directx váltás mindig fps növekedést hoz főleg, ha áttérnének mondjuk Dx12-re (nem érdemes nekik, 11re igen) vagy Mantle-re, 80 helyett lenne 200 fps ugyan azon a grafikai megjelenítésen...

    Mondjuk a grafika nálam az utolsó szempont ahogy sokaknál, van aki még mindig Grand Prix 4-el tolja

    Sokaknak nagyon fontos, én is mennék akár téglaformáju dobozokkal is, ha azt érezném a kormányon, hogy én vagyok Senna. (És lennének jó bajnokságok is)
    Ahogy hallottam, DX 11 lesz hamarosan, azzal elvileg várható kb 50% fps többlet, melyet akár a textúrák csinosítására is lehet majd fordítani. De ez szerintem még nem most lesz aktuális. És nagy változást attól sem kell várni.

  19. #19
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Az rf2 fejlesztői nem a grafikára fektették a hangsúlyt, ennyi. Cserébe csináltak olyan AI-kat, akik nem 2bites aggyal rendelkeznek, élvezet ellenük menni. Látszik is, hogy ahol inkább a szép grafikai megjelenítés volt a cél, ott már nem maradt forrás épkézláb gépi ellenfelekre. Plusz valaki nálam okosabb azt is mondta, hogy egy atomerőmű is kevés lenne azt a szoftvert elfuttatni, ami képes lenne mondjuk egy Pcars szintű grafikai megjelenítésre, rf2 vagy iracing szintű fizikával együtt. Így is sokaknak fps problémájuk van, akkor kb lenne 10 ember, akinek van hozzá technikája.
    Ezt a békát sajnos le kell nyelni, ez ilyen ótvarul néz ki, cserébe van annyi plusz benne, hogy élményben semmivel sem ad kevesebbet versenyhelyzetben. Sőt. Nincs boxba berongyolás teligázon, automata pitlimiter, sokkal több dolgot kell manuálisan csinálni, fejben tartani. Nem csak a gumikra kell figyelni, hanem a fékekre, olajra, vízre is, szélárnyékba menjek, vagy inkább hűtsem a kocsit, stbstbstb. Emellett változó napszakok, időjárás, tulajdonképpen minden adott egy kaotikus versenyhez Felvezető kör, safety car, lehetne sorolni a végtelenségig. Jah és nincs 3 havonta új gumifizika, egyszer megcsinálták jól, azóta max kisebb finomhangolások vannak.
    Eddig szinte csak a hardcore "get real" arcok mentek vele, mert drága volt ahhoz képest, hogy milyen ronda (+ szar hangok, szar menü, stb). Most sokan hozzájutottak, vagy lejárt licencüket újraváltották, így nőtt a felhasználók száma, kérdés hogy hányan tudják levetkőzni az audio-vizuális undort. Én azt mondom, adni kéne neki egy esélyt, menni vele akár egy rövidített tesztbajnokságot, vagy akár éleset.
    Aki UFO az itt is az lesz, de a mezőny többi része alaposan megkeveredhet, itt nem kell azon gondolkozni, hogy hogyan lehetne kicsit felpaprikázni a futamokat. Emellett megmaradhatna az AC GT3 része, de én személy szerint végeztem az R3E-vel, töröltem is az egészet. Hangokban vitathatatlanul a legjobb, grafikája is jó, de ezen kívül az egész egy nagy rakás híg f@s. Olyan dolgokon kéne javítaniuk, ami elviekben nem lehetetlen, de mégis ha kijön egy frissítés, akkor mégse azzal foglalkoznak, hanem valami teljesen más irreleváns marhasággal.
    Összességében szerintem nincs jövője, új embereket semmiképpen sem fog behozni, én például akkor sem fogom visszatelepíteni, ha kiadják a 2015-ös wtcc kocsikat a volvokkal, uj hondákkal, pedig azokat nagyon vártam. A meglévő bázis meg lassacskán el fog kopni, más is panaszkodott már ezekre a problémákra, gondolom nem mondok újat. Rf2 még viszonylag szűz terület, rengeteg újdonsággal, amihez bizony fel kell nőni. Első rf2 bajnokságomban simán össztörtem magam a felvezető kör alatt, gumimelegítés közben, mert lazára vettem, és nem figyeltem eléggé. Ez nem az a hely, azonnal büntet. Cserébe rengeteget lehet tanulni, és a versenyek összetettsége miatt számomra többet is ad, mint a képi élményben élmenő szimek. Persze megértem azt is, aki másképpen gondolja, kérdés most az, hogy mi legyen akkor az irány?
    Tisztában vagyok én is az értékeivel, csak szeretném egy kicsit szebben látni magam előtt. Csak ennél a szimnél érzem a gumikat valóban guminak.

    És jól mondod, egy kicsit fel kell nőni hozzá, megtanulni, mikor mit lehet csinálni, stb...

  20. #20
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    És jól mondod, egy kicsit fel kell nőni hozzá, megtanulni, mikor mit lehet csinálni, stb...

    Az első próbálkozásoknál a játéknál 20 percig nem tudtam körbe menni, aztán mentem még 2 órát és megszoktam. Azóta kb 2szer dobtam el 20 óra alatt, egyszerűen jobban érezni mikor megcsúszik az autó mint az eddigi simekben amiket használtam. Ez miatt is nagyon tetszik.

    A tesztelés (ami eddig nagyon pozitív tapasztalatokat adott) után gondolom a következő lépés egy prequal lesz a következő szint. Az gondolom elég sokat számít majd, hogy mennyire könnyű beüzemelni, de remélem nem annyira vészes. Az meg már igazából megszokás kérdése, hogy a Fun szervert nem R3E-re (egy az egyben kuka nálam az a játék) írja ki a szervező csapat hanem rFactor 2-re (olcsóbbnak is olcsóbb)
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 01. 18. 22:52.

  21. #21
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Az gondolom elég sokat számít majd, hogy mennyire könnyű beüzemelni, de remélem nem annyira vészes. Az meg már igazából megszokás kérdése, hogy a Fun szervert nem R3E-re (egy az egyben kuka nálam az a játék) írja ki a szervező csapat hanem rFactor 2-re (olcsóbbnak is olcsóbb)
    Én nem értek hozzá, de sztem a liveracers.com-on lehet regisztrálni, igazából mindent tud, amit kell. Van vmi plugin, amivel akár a honlapról is lehet követni a pályán zajló eseményeket (köridők, szektoridők, meg egy kezdetleges pályarajz pöttyökkel, amik az autókat mutatják nagyjából real time). Emellett logolja a versenyek eredményét, sőt van "örökranglista" funkciója is. Jegyzi a pilóták fontosabb statisztikáit is (incidensek, konzisztencia, össztáv, futamok, átlagok, minden). Aki olyan adatbuzi, mint én, annak sztem kielégíti ezen perverzióit a futamok után, annak ellenére, hogy azért nincs benne annyi adat, meg grafikon, mint amit AC-hoz lehet csinálni manuálisan.

  22. #22
    Szabó Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 11. 01.
    Város
    Kozármisleny
    Üzenetek
    81
    Suzuka-t próbálta már valaki? Én úgy éreztem magam rajta Schumi Benetton-jával, mintha a Thököly úton döcögnék egy ekhós szekérrel. Kipróbáltam utána egy Renault Clio-val is, az valamivel jobban csillapít, de etől függetlenül kétlem, hogy az a pálya ennyire - szó szerint - rázós lenne. A másik, hogy nekem elég keskenynek tűnt. Ezekkel a vasakkal ott még szólózni is művészet lesz, előzni meg kb. lehetetlen, ha az elől lévő nem lesz kicsit előzékeny...
    Tegnap offline kipróbáltam... Ebben érzek én is valami igazságot. Mondjuk nem kizárólag a szélességével van bajom (szűkebb helyeken a Ring 2-3-as szektoránál ~2m-el keskenyebb, de a tempó nagyobb), hanem alapból egy nehezebb pálya. És ez 2 nappal követi az előző tesztversenyt... Ha már F1 akkor szerencsésebb lehetett volna Interlagos (gyári pálya), de Imola, A1, Hockenheim, Estoril (gyári pálya) választása. Ez csak egy meglátás... Ha marad, akkor is csak egy pályának fogom fel... Csak nehogy valaki az itt megélt kudarcból vonja le az általános következtetést és forduljon el a game-től

  23. #23
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    A grafika továbbra is szíven üt. Nem olyan rég próbáltam Raceroom-ban Suzuka-t, késő délutáni időszakban egyszerűen gyönyörű. Ehhez képest ez így lehangoló vizuális élmény, mintha 10-15 évet visszamentünk volna az időben. Tudom, nem csak az számít, de miután az van a szemem előtt, nehéz tőle elvonatkoztatni.
    Én az rf2-s gt-s jellegű és egyéb modok után az asettos gt2 moddal voltam így, hogy lehangolt, mert nem éreztem az autót, kiszámíthatatlanul viselkedett, bármilyen szép is volt a grafika, így élményfaktor hiányában (sőt, kifejezetten felidegesített rf2 után) nem is indultam a gt2-s teszt futamon...
    Ettől függetlenül tényleg fos az rf2 grafikája, de a vezetési élmény mégis mosolyt csal az arcomra (persze ehhez megfelelő mod is kell).
    Az élsimítást vagy mit a video beállításokban 4x-esre állítottam, amitől valamivel jobb lett a grafika. A 21:9-es monitoron a windowed mode nem jó, hanem a borderless volt jó, hogy teljes szélességű legyen a kép, és akkor sem száll el az alkalmazás alt+tab után.

  24. #24
    Idézet Eredetileg szaboz80 írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap offline kipróbáltam... Ebben érzek én is valami igazságot. Mondjuk nem kizárólag a szélességével van bajom (szűkebb helyeken a Ring 2-3-as szektoránál ~2m-el keskenyebb, de a tempó nagyobb), hanem alapból egy nehezebb pálya. És ez 2 nappal követi az előző tesztversenyt... Ha már F1 akkor szerencsésebb lehetett volna Interlagos (gyári pálya), de Imola, A1, Hockenheim, Estoril (gyári pálya) választása. Ez csak egy meglátás... Ha marad, akkor is csak egy pályának fogom fel... Csak nehogy valaki az itt megélt kudarcból vonja le az általános következtetést és forduljon el a game-től
    Interlagos-t én is merem javasolni. Mentem ott, rf2 szinten jól néz ki és a pálya is rendben van.

  25. #25
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Én az rf2-s gt-s jellegű és egyéb modok után az asettos gt2 moddal voltam így, hogy lehangolt, mert nem éreztem az autót, kiszámíthatatlanul viselkedett, bármilyen szép is volt a grafika, így élményfaktor hiányában (sőt, kifejezetten felidegesített rf2 után) nem is indultam a gt2-s teszt futamon...
    Ettől függetlenül tényleg fos az rf2 grafikája, de a vezetési élmény mégis mosolyt csal az arcomra (persze ehhez megfelelő mod is kell).
    Az élsimítást vagy mit a video beállításokban 4x-esre állítottam, amitől valamivel jobb lett a grafika.
    rF2 után AC és R3E is viccesen vezethető

    A videobeállításokban a Launcher/Video settings/Anti aliasing-ra gondolsz? Ott Level 4-et állítottál?

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •