Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (28 összesen)
  1. #1
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255

    rF2 TestRace: GTE & P2 - Sebring - 01.12-14.

    Következő futamok: Masters futamnaptár
    -----------------------------------------------------


    Kedves Versenyzők!

    Folytatjuk tesztfutamainkat az rFactor 2-vel, ezen a héten az Endurance Series világába kalauzolunk el titeket. Csütörtökön a GT, míg Szombaton a P2-es kategóriát fogjuk jó alaposan meghajtani Florida állam méltán híres pályáján, a hosszútávú versenyeiről is ismert Sebringben!
    Az esték folyamán több rövidebb futamot is rendezünk, melyekhez bármikor lehet csatlakozni, egyetlen elvárásunk fairplay maximális betartása!



    Időpont: 2017.01.12 - csütörtök (GTE) ; 01.14 - szombat (P2)
    Autó: Enduracers Series GTE - P2
    Pálya: Sebring
    Tartalom: Letöltés
    Kezdés: 20:00
    Időmérő: 10 perc
    Verseny: 15 perc (aztán indul újra a menet)

    Segítségek: Off
    Sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat:
    100%
    Időjárás: Tiszta időnként felhős, 27-29 fok, 30%-os páratartalom, 5 km/h-s északi szél
    Pályagumizódás:
    normál

    Szerver1: GTR-Masters.hu #1
    Szerverjelszó: masters

    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 01. 17. 14:30.
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  2. #2
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Következő futamok: Masters futamnaptár
    -----------------------------------------------------


    Kedves Versenyzők!

    Folytatjuk tesztfutamainkat az rFactor 2-vel, ezen a héten az Endurance Series világába kalauzolunk el titeket. Csütörtökön a GT, míg Szombaton a P2-es kategóriát fogjuk jó alaposan meghajtani Florida állam méltán híres pályáján, a hosszútávú versenyeiről is ismert Sebringben!
    Az esték folyamán több rövidebb futamot is rendezünk, melyekhez bármikor lehet csatlakozni, egyetlen elvárásunk fairplay maximális betartása!
    Jupppiii!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  3. #3
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Ezekhez a gépekhez nem illene vmi komolyabb táv? Mondjuk a szombatit mi lenne ha kicsit meghúznánk?

  4. #4
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    melyik verzión fogunk menni? esetleg a gyorsan megtanulható club-on?

  5. #5
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    melyik verzión fogunk menni? esetleg a gyorsan megtanulható club-on?
    Természetesen a teljes körön (Sebring 6h)

  6. #6
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Természetesen a teljes körön (Sebring 6h)

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  7. #7
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Akkor sok fog múlni a pályaismereten, beesős versenynél jobb lenne a rövidebb szerintem, de ti tudjátok... 6h-s verzió nincs, csak 12h-s...
    Egyébként maga a mod nagyon élvezetesnek tűnik mind vezethetőségre, mind hangra

  8. #8
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor sok fog múlni a pályaismereten, beesős versenynél jobb lenne a rövidebb szerintem, de ti tudjátok... 6h-s verzió nincs, csak 12h-s...
    Egyébként maga a mod nagyon élvezetesnek tűnik mind vezethetőségre, mind hangra

    Ígérem lesz ovál pálya is

  9. #9
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ezekhez a gépekhez nem illene vmi komolyabb táv? Mondjuk a szombatit mi lenne ha kicsit meghúznánk?
    Akár lehetne is, ha jól rémlik itt is probléma, hogy futam közben nem lehet csatlakozni (lehet, de nem játszhatsz).

  10. #10
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Ígérem lesz ovál pálya is
    Az a bizonyos ló túloldala

  11. #11
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Az a bizonyos ló túloldala
    Igen az, meg az is, hogy azon aggódjunk, hogy kinek milyen a pályaismerete egy-egy pályaválasztásnál. Ez egy teszt futam, ahol nem az a lényeg, hogy az utolsó tizedeket is megtaláld a pályában, hanem az, hogy jól szórakozzál és, hogy ismerkedjünk a játékkal. Szerintem célszerűbb olyan pályát használni a teszthez, ahol esélyes, hogy megyünk éles versenyen, hisz a pályát is tesztelni kell.

  12. #12
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    A szerver fut, lehet próbálgatni. A futamra sötétben kerül sor, fényszórókat bekapcsolni

  13. #13
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    A szerver fut, lehet próbálgatni. A futamra sötétben kerül sor, fényszórókat bekapcsolni

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  14. #14
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    UP a mai menetnek!

    a tegnap esti honlapleállás miatt sajnos az elmúlt 3 nap hozzászólásai elvesztek a topikból, ha vki esetleg hiányolná őket...
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 01. 15. 03:49.

  15. #15
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Jól vezethető, élvezetes verdák, gyertek!

  16. #16
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Pár észrevétel a mai tesztelés után:
    - Lehet hogy nem egy sokak számára ismeretlen pályán ismeretlen kocsival éjszaka kellene tesztelni
    - A szavazás és a felvezető kör még mindig borzalmas, vagy 15ször indult újra a verseny szavazás miatt, sokszor azért mert felvezető körön egymásnak mennek az emberek. Én tiltanám mindkettőt a teszteknél
    - Ez a P2 biztos élvezetes néhány ember számára (nekem nem), de szerintem eléggé réteg autó, ennél biztosan van jobb is
    - A világítás bugos. Nem veszi figyelembe a saját kasztnidat, így ha mögötted jön valaki közel úgy kivilágosodik a műszerfalad hogy alig látsz valamit. Valakinek volt szélvédője fehér nissan felirattal ami vakító fehérré vált

  17. #17
    Szabó Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 11. 01.
    Város
    Kozármisleny
    Üzenetek
    81
    Köszi a szervezést, jó volt.

    Mellékletben az Alpine '15-höz a setem (a filenév ne zavarjon meg senkit, ezzel mentem végig):

    p2_1_53_233_2.svm

  18. #18
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Pár észrevétel a mai tesztelés után:
    - Lehet hogy nem egy sokak számára ismeretlen pályán ismeretlen kocsival éjszaka kellene tesztelni
    - A szavazás és a felvezető kör még mindig borzalmas, vagy 15ször indult újra a verseny szavazás miatt, sokszor azért mert felvezető körön egymásnak mennek az emberek. Én tiltanám mindkettőt a teszteknél
    - Ez a P2 biztos élvezetes néhány ember számára (nekem nem), de szerintem eléggé réteg autó, ennél biztosan van jobb is
    - A világítás bugos. Nem veszi figyelembe a saját kasztnidat, így ha mögötted jön valaki közel úgy kivilágosodik a műszerfalad hogy alig látsz valamit. Valakinek volt szélvédője fehér nissan felirattal ami vakító fehérré vált
    A szavazások meg voltak beszélve. Azért nem tudtad, hogy mi miért van, mert nem voltál TS-en. Sebring még mindig az ismertebb pályák közé tartozik, vannak ennél sokkal durvább libakergetők is. Én is most mentem rajta először, szerintem nem volt vele gond. Egy bajnokság elindításához végig kell tesztelni a repertoárt, mi jó, mi nem jó... Világítás meg annyit ad hozzá az élményhez, hogy leszarnám azt is ha bugos lenne, bár én nem tapasztaltam ilyesmit.

  19. #19
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Pár észrevétel a mai tesztelés után:
    - Lehet hogy nem egy sokak számára ismeretlen pályán ismeretlen kocsival éjszaka kellene tesztelni
    - A szavazás és a felvezető kör még mindig borzalmas, vagy 15ször indult újra a verseny szavazás miatt, sokszor azért mert felvezető körön egymásnak mennek az emberek. Én tiltanám mindkettőt a teszteknél
    - Ez a P2 biztos élvezetes néhány ember számára (nekem nem), de szerintem eléggé réteg autó, ennél biztosan van jobb is
    - A világítás bugos. Nem veszi figyelembe a saját kasztnidat, így ha mögötted jön valaki közel úgy kivilágosodik a műszerfalad hogy alig látsz valamit. Valakinek volt szélvédője fehér nissan felirattal ami vakító fehérré vált
    - Azért Sebring közel sem egy ismeretlen pálya. Ez a "mod" meg nem is tudom hány éves, 5-10?
    - A sok szavazásnak oka volt, érdemes egyébként TS-re fellépni (még akkor is ha nincs mikrofon!), itt azért még mindig könnyebb/gyorsabb kommunikálni. A felvezető kört pedig tanulni/gyakorolni kell, mint ahogy az egész játékot, ezért hívjuk tesztnek.
    - A P2 olyan sok pozitív visszajelzést kapott, hogy egyelőre a legbajnokság esélyesebb csomag!
    - A világítás nem a mod sajátossága, hanem ilyen a játék, minden hátul jövő autó lámpája bevilágítja a műszerfalat, de ezt könnyen orvosolhatjuk, majd megyünk nappal! (...bár engem nem zavart!)
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  20. #20
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a "mod" meg nem is tudom hány éves, 5-10?
    Az lehet, de a mezőny többsége a mostani akcióban vette a játékot
    Én nagyon remélem, hogy nem ez a P2 lesz. Eddig az összes kocsi tetszett kivéve ezt. De gondolom majd ha rá kerül a sor meg lesz szavaztatva.

    Szerintem egész jól halad a tesztelés, lag megint nem volt nálam. Lassan már csak a próba prequal beüzemelése lesz hátra. Vágást amúgy hogy jelzi a játék? (nem láttam eddig sehol)

  21. #21
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Sztem túl gyors ez a P2. Valamint Zelfibe belementem féktávon hátulról az egyik kanyarnál, úgy 5-10kmh-s különbséggel. Lepottyant az első légterelőm, és onnantól tényleg estem le a kanyarokról. Biztos reális, nemmondom, de könnyen törik. Ezt nemtudom lehet-e állítani, akarjuk-e, nyílván függ milyen bajnokságot akarunk.

    Felőlem lehetnek majd felvezetők a futamok elején, de erre a szavazásosdira nem kell feltétlen rászoktatni az embereket.

  22. #22
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Sztem túl gyors ez a P2. Valamint Zelfibe belementem féktávon hátulról az egyik kanyarnál, úgy 5-10kmh-s különbséggel. Lepottyant az első légterelőm, és onnantól tényleg estem le a kanyarokról. Biztos reális, nemmondom, de könnyen törik. Ezt nemtudom lehet-e állítani, akarjuk-e, nyílván függ milyen bajnokságot akarunk.
    Lehet állítani a sérülés mértékét, jelenleg maximumon van.

  23. #23
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Én tartottam tőle, hogy túl gyors és nehezen vezethető lesz, de némi gyakorlás és setupolás után igen jól hozzá tudtam igazítani az autót a stílusomhoz és igen élvezetes volt vezetni, az eddigiek közül eddig ez nyújtotta a legnagyobb élményt számomra, kellemesebben vezethető volt, mint csütörtökön a corvette. Sajna max feleannyian voltunk, mint más mod tesztelésénél, kérdés, hogy a modból vagy hétvégéből fakadóan... Esetleg javaslom, hogy a szavazás után 2 legesélyesebb moddal legyen szervezve 1-1 éleshez hasonló verseny, és azok tapasztalatai alapján legyen végleg eldöntve vagy megszavazva a végleges.

    Mikor régebben rfactoroztam, a versenynek megvoltak a szabályai,tilos volt szavazgatni újraindításról, de köztes napokon teljesen hasznos volt az újraindításról szavazás lehetősége, nekem ezzel nem volt bajom... (sőt az egyik újraindítgatás az én kérésemre volt, mert pont a felvezetőn hoztak valamit, amiért le kellett ugranom, és köszönöm, hogy emiatt nem kellett buknom a teljes versenyt, de ha az adminok belejönnek/megismerik, akkor nyilván nem ilyen újraindítgatással kell megoldani egy ilyen szitut...)
    Utoljára módosította: 1m1; 2017. 01. 15. 00:54.

  24. #24
    Szabó Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 11. 01.
    Város
    Kozármisleny
    Üzenetek
    81
    ...Vágást amúgy hogy jelzi a játék? (nem láttam eddig sehol)
    1) A párbeszédablakban kapsz figyelmeztetést, 3 db-ot. 3. után S&G vagy 10 sec-es bünti. Ezt követően már nem ad figyelmeztetést, hanem a 4-től már csak S&G vagy 10 sec-es bünti minden vágás után.
    2) Ha durván vágsz akkor kimaradnak a figyelmeztetések és csak S&G vagy 10 sec-es bünti kerül a tarsolyba.

    Más: a pálya egy teljesen ismert pálya, akárcsak Monza vagy Imola. Az autó nem tartozik a gyorsak közé. Éppen ütöttem a 270-t. Egy Wtcc-autó (régiek) Monza-ban 250-260 között megy és az az autó nem a gyorsaságról híres. Persze mindenkinek más-más a küszöb.

  25. #25
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    210
    Jó volt ez a két teszt futam, bár nekem is inkább a P2 jött be. Nem egy egyszerű autó kicsit meg is kell szokni, de állítgatással elég jól be lehet lőni (pedig én se sok mindent állítottam). A GTE nekem valahogy nem jött be, de az is igaz hogy arra kb. semmit se teszteltem. Ezért még az is lehet jó.

    Még tegnap este az el felejtettem mondani, hogy az Indycar mellett a Flat6-os Porsche modot is ki lehetne majd próbálni. Szeret menni a segge de jó hangja van meg élvezetes vezetni is.

    Laggot én se tapasztaltam. Belépésnél volt egy pár másodpercre (amíg töltött) beakadt a játék. És kiteszteltem én is, hogy az Alt+Tab-ot ebben a kiadásban ahogy mondták is hanyagolni kell.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •