Találatok: 1 - 5 (5 összesen)

Téma: Bolyozó: Cayman vs Mustang - 01.10

  1. #1
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043

    Bolyozó: Cayman vs Mustang - 01.10

    Bolyozós rendezvényeinken, a kötelékben haladásé, a fairplay-é, a gentleman vezetésé a főszerep!
    Tedd félre a helyezéseket, a célokat, elvárásaidat. Csatlakozz a többiekhez, tarts a bollyal, hagyd magad, játsz a többiekkel. Rakjunk össze minél hosszabb vonatot. Találd meg az együtt csapatás, krúzolás örömét. Részletesebb leírást, bolyozó létrejöttének a motivációját ITT találod.

    Hetedik bandázós, bolyozó esténken a GT3-as bajnokság következő futama miatt a rövidített Donington-ra esett a választás. Kocsik közül most egy kicsit gyorsabb, sportosabb utcai kocsipárost választottunk. A kis Porsche Cayman, és a lovacskás Mustang fog egymásnak feszülni. Germany VS Amerika



    Dátum:
    2017 január 10.
    /kedd/
    Időpont: kb 20:00 - 21:00 /szerver már előtte megy, addig tart amíg vagyunk/
    Pálya: Donington 1.15 /Letöltés/
    Autó: Ford Mustang 2015, Porsche 718 Cayman S /Porsche 1 DLC kell/

    Pálya állapot: 100%
    Fizikai sérülések: 50%
    Gumikopás: 100%
    Benzin fogyi: 100%
    Segítségek: Gyári.
    Nevezés nincs. Érkezési sorrend.
    Szervernév: GTR-Masters.hu #Bolyozo
    Jelszó: bolyozo
    Team Speak elérhetőségünk: Masters TS


    Fontos!
    • Mindenkitől elvárjuk a sportszerű, kulturált magatartást mind a szerveren, mind a fórumon!
    • 100ms alatti ping-el rendelkezzél, hogy ne "zavard" az ellenfeleidet.
    • Várjuk észrevételeiteket, javaslataitokat a sorozattal kapcsolatban: Bolyozós esték




    Ide, a topikba pedig jöhetnek az általános kérdések és megbeszélnivalók az estével kapcsolatban. Ki kit találjon, talált meg...
    Várunk minden régi és új versenyzőt. Szórakoztassuk egymást, hogy jól szórakozzunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!

    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 01. 09. 22:59.

  2. #2
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Bolyos szerver belőve, fut, lehet gyakorolni akinek kell.
    Segítségeket ki-be kapcsolhatjátok, kedvetek, gyorsaságotok szerint.

  3. #3
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Uh kössz fiúk, kevesen voltunk de pejvajókat csatáztunk. Az eddigi legjobb volt talán! Majd 3órát tekertem megállás nélkül

  4. #4
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Jó volt ez a tegnapi futás is, mondjuk nekem az E30-as volt a best...sokan is voltunk, meg érdekesek voltak a különbségek, mint vmi GT verseny ahol különböző osztályok vannak
    Tegnap mondjuk a Mustang-ot nem volt már erőm kipróbálni, hogy az mennyire más...de elég együtt mentünk a különböző részeken is, szóval....

    Tartsátok meg ezt a jó eseményt, szívesen jövök máskor is ha tudok
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  5. #5
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Csináltam magamnak egy szabad estét, gondoltam levezetésnek jó lesz egyet online körözni.
    Az autót már rég próbáltam, a pályát most.
    A Mustang-al mentem, élményautónak tökéletes volt. Tartottam tőle hogy nem lehet állítani a fékerő eloszlást, de kivételesen a Kunoséké is használható volt. Ahogy néztem páran többet mentek vele keresztbe mint egyenesen. Szerintem népszerűbb lenne az AC-s "GTL" egy hasonló karakterű járgánnyal.
    A pályát már letöröltem, inkább hagyjuk, egynek elment.
    Elfelejtettem replayt menteni, amikor 4-5-en voltunk egymás nyakán ott én se mindig tudtam mindenkire figyelni úgy hogy bocs ha volt bodicsek
    Talán Gabi volt aki kicsit gyakrabban "talált rám", de legalább gyakrabban tettem fel friss gumit.

    Ha valaki mentett replay-t feldobhatná, csak hogy lássam nem lökdöstem ki halomra a népet.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2017. 01. 11. 18:17.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •