Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 69 (69 összesen)
  1. #51
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Nem tudom miért van a linkben a Brands Hatch prekval eredmény, de addig is itt az R2 lista:
    DRIVERNAME=Bela Sipkai
    DRIVERNAME=Szabolcs Toth
    DRIVERNAME=Konrad Kokai
    DRIVERNAME=Laszlo Zrubecz
    DRIVERNAME=Geza Suranyi
    DRIVERNAME=Krisztian Mezei
    DRIVERNAME=Peter Borsanyi
    DRIVERNAME=Attila Szocs
    DRIVERNAME=Szabolcs Pataki
    DRIVERNAME=Kornel Istvan

    Aki nem látja itt a nevét az vagy nem nevezett, vagy R2-ben indul!

  2. #52
    Elfelejtettem nevezni. Be tudok még lépni? B szerver. Kösz

  3. #53
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg kenicsiro írta Hozzászólás megtekintése
    Elfelejtettem nevezni. Be tudok még lépni? B szerver. Kösz
    Szia, vége a bookingnak, sajnos ilyenkor már nem fogsz tudni belépni 19:45ig lett volna rá lehetőség.

  4. #54
    Kár. Jó kis pálya lett volna ez a Doni.

  5. #55
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg kenicsiro írta Hozzászólás megtekintése
    Kár. Jó kis pálya lett volna ez a Doni.
    Máskor nevezz inkább előre , mert sajnos a játék adottságai miatt a kései belépés nem megoldható.

  6. #56
    Mindig napokkal előtte nevezek, de most teljesen kiment a fejemből.

  7. #57
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Ez egész jó volt, de eddig bírtam. Sajnos tegnap meghúztam a hátam és ez rendesen bekavart a már amúgy is csúszós pályába. Jöttek is a hibák dögivel. A 4. kör végén volt egy komoly eset, fel is nevettem. Azt hittem, hogy a flat out -ban vagyunk, mert egy kanyarban ketten is majdnem kiütöttek, még jó hogy néztem a tükröt

  8. #58
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Hát ezt jól elfőztem R2n.Medium 70fokos se, softon meg túlfőztem...féltávnál félperces előnyöm volt, végül dobogó se jutott

    Azért az sokat elmond a Lamborol, hogy a 60L benya + mediummal, már a 3. körben megvertem a PQ időmet. Egyszerűen kell a ballaszt a kocsiba, hogy megnyugodjon.

    Valamint valami bug is lehetett a rendszerben, mert a vörös lökhárítómmal egy szemernyit se lassultam.

  9. #59
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Óvások

    Az alábbi topikban lehet óvni:

    Óvások

  10. #60
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Végre egy pálya ahol alternatíva a soft gumi. Egy eltolt taktikán voltam, az első etapot 98 liter benyával kezdtem med gumin 41 körrel. Elég lassú is voltam,el is húzott előlem mindenki.A második etap már sokkal élvezetesebb volt 20 kör soft gumi. Sajnos volt több kisebb és 2 nagyobb hibám is, mindkétszer ugyanott a völgyben sikerült megforognom. Gratulálok mindenkinek aki végig csinálta, És Togának a bajnoki címhez!

  11. #61
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése

    Örülök, hogy nem adtad fel.
    Sikerült a tervem, végiggurultam a B szerveren egyetlen egy megperdüléssel. Iszonyatos jó volt ez a setup (némi módosítással), totál semleges lett tőle az autó. Se alulkormányzottság, se túlkormányzottság! Ha megcsúszott, akkor csak elvettem a gázt, és nem fordult keresztbe. Egész élvezetes volt a vezetés! Apróbb hibáim voltak (többek között 20 mp-cig szerencsétlenkedtem a boxban, míg megtaláltam a helyemet...), ezért csak összeszedtem egy kör hátrányt. Pedig a legjobb köröm jobb lett, mint a győztesé!

    Gratulálok mindenkinek, aki végigküzdötte ezt a kemény szezont!

  12. #62
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Nem hivatalos eredmenyek


  13. #63
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Amit lehetett eltótam, pedig egyáltalán nemkellett volna. T1 Zelfit forgattam ki. Kb mindenki túlsodródhatott, szinte álltunk, mégis megpöcköltem. BMW (vagy ffb?) is megviccelt egy ellenkormányzásnál, ellen-ellenállt, és repültem is. Közepén White sarkát is sikerült megpöckölnöm a fordítóban. Tisztára közveszélyes voltam, már alig mertem belemenni a csatákba. Kerültem az embereket. Ésmég vigig is csináltam
    Ha lehet ilyet egyszer az életben, akkor spongyát rá!

    Grat mindenkinek aki végigment a bajnokságban!

  14. #64
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi! Ha minden így marad (és jól is számolok), akkor a 19. lettem összetettben Persze ez jórészt a kitartásnak köszönhető, nem a hihetelen vezetési tudásnak
    Utoljára módosította: Sury; 2017. 01. 22. 23:58.

  15. #65
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    225
    Ez volt a szezon leggyötrelmesebb versenye.Több ember versenyébe is belerondítottom,tőlük szeretnék elnézést kérni.Fehér Norbi,Szabó-Kónyi Bence,Soczo Istán bocsánat a kontaktért.Viszont mindhárom eset egy apró bodicsek volt ,mégis kiforgás lett a vége.Nagyon sajnálom az eseteket.A versenyen vagy 10szer hagytam el a pályát,mert már az elején értelmét vesztette a verseny így nehéz volt bármi másra öszpontosítanom,mint hogy legyen már végre vége.Pocsék szezon zárás volt.Köszi a versenyt srácok!

  16. #66
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302

    a szembesítést, mostmár tudom

    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Kösz a szembesítést, most már tudom, hogy csak kicsúszásokkal 62mpet buktam és ebben még nincs benne az extra kiállás.

  17. #67
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Elmaradt tőlem a prequalos csalás leírása. A sikánnál, azaz a 9es kanyar előtt el lehet menni jobbra majdnem csőgázon a célegyenesre. Nem a körön csalsz, hanem a kör előtt

  18. #68
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Elmaradt tőlem a prequalos csalás leírása. A sikánnál, azaz a 9es kanyar előtt el lehet menni jobbra majdnem csőgázon a célegyenesre. Nem a körön csalsz, hanem a kör előtt
    Szerencsere senki nem nyert latvanyosan ezzel idot, ha csinalta is, ugyhogy a furam, qual, prequal rendben volt.

  19. #69
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Elmaradt tőlem a prequalos csalás leírása. A sikánnál, azaz a 9es kanyar előtt el lehet menni jobbra majdnem csőgázon a célegyenesre. Nem a körön csalsz, hanem a kör előtt
    Én is kipróbáltam, igaz elfékezésből indult nem szándékosan, de én csak annyit értem el vele, hogy az addigi 1perces köröm nem állt meg, hanem ment tovább a számláló, nem állt meg az óra abban a körben a célvonalnál.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •