Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 33 (33 összesen)
  1. #26
    Közben én próbálgattam a videórögzítést is, élőben felvéve a gépem nem bírja 60 fölött tartani az FPS-t, úgyhogy megnéztem a replay-eket és ott maximális AA mellett is elfogadhatóan fut, ha valakit érdekel, itt van a kaotikus második futam az epikus kiforgásommal:


    Meg a változatosság kedvéért az utolsó gyakorló futam naplementében

  2. #27
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Autó: Flat6-os porsche.
    Pálya: Sztem legyen vmi kissebb, ismeretlenebb. Igy kevésbé tűnik fel hogy mennyire elnagyoltak a pályák, a többi szimben lévőkhöz képest.

  3. #28
    Tudom, hogy matchbox meg minden, de a kupás Clio is egy remek autó. Láttam, máshol van vele bajnokság, ezért kipróbáltam és megtetszett nagyon. Lehet gyilkolni, azzal lenne bőven test-test elleni csata.

  4. #29
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Pálya: Sztem legyen vmi kissebb, ismeretlenebb. Igy kevésbé tűnik fel hogy mennyire elnagyoltak a pályák, a többi szimben lévőkhöz képest.
    Egyetértek. Ráadásul nem olyan nagy baj, ha nem ismert vonalvezetésen megyünk, hanem valami újat kell megtanulni.

  5. #30
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Autó: Flat6-os porsche.
    Pálya: Sztem legyen vmi kissebb, ismeretlenebb. Igy kevésbé tűnik fel hogy mennyire elnagyoltak a pályák, a többi szimben lévőkhöz képest.
    Oulton Park? Az egy igen jó kis pálya!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  6. #31
    Sziasztok!

    Egyelőre abszolút pozitív az rF2, igaz az utóbbi másfél év nálam kimaradt a szimezés terén, így lehet már bármivel beérem.
    Leginkább a Race07-tel tudom egyelőre összevetni, ahhoz képest mindenképp minőségi az ugrás. AC-t még nem tudtam érdemben kipróbálni a kormányom(Formula EX) miatt.

    rF2-ben sokkal inkább érzem azt, hogy egy autóban ülök - legyen az akár első vagy hátsó kerekes - aminek van súlya, tehetetlensége, stb., ennek köszönhetően "könnyebb" a határon tartani és élvezhetőbb.
    Netkód is rendben van, minden gond nélkül lehet méterekre autózni a másik mögött, nem nagyon láttam lagot a tesztfutamokon eddig. Ütközések/sérülések is korrektek voltak.
    Grafika nálam nem elsődleges, ha méterekre vagyok valaki mögött úgysem látok tőle semmit, az autók kidolgozottságával meg nincs gond sztem.

    Ha tudok, jövök majd a további tesztfutamokra is, kíváncsi vagyok hová fog fejlődni ez a szim.

  7. #32
    A Btcc mod ugyanaz ami az assettohoz is van? Nekem az tetszik.

  8. #33
    Halmi József Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 08. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    57
    Idézet Eredetileg El Gigante írta Hozzászólás megtekintése
    A Btcc mod ugyanaz ami az assettohoz is van? Nekem az tetszik.
    Igen, az rF2-s lett átdolgozva AC-ra az eredeti készítők engedélyével. A modell ugyanaz, a fizikában viszont lehetnek eltérések, már csak a két játék különbségeiből adódóan is.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •