Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (33 összesen)
  1. #1
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804

    rF2 TestRace: Nissan 370z - Mid-Ohio - 01.05.

    Következő futamok: Masters futamnaptár
    -----------------------------------------------------


    Kedves Versenyzők!

    Folytatjuk a két ünnep között megkezdett ismerkedést az rFactor 2-vel, most csütörtökön a Nissan 370z-t hajtjuk meg Mid-Ohio lankáin
    Több rövidebb futamot rendezünk, melyekhez egész este bármikor lehet csatlakozni, egyetlen elvárásunk fairplay maximális betartása!



    Időpont: 2017.01.05 - csütörtök
    Autó: Nissan 370z 2012
    Pályá: Mid-Ohio with Chicane
    Letöltendő tartalom: LINK
    Kezdés: 20:00
    Időmérő: 10 perc
    Verseny: 5 kör (aztán indul újra a menet)

    Segítségek: Off
    Sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat:
    100%
    Időjárás: Tiszta időnként felhős, 27-29 fok, 30%-os páratartalom, 5 km/h-s északi szél
    Pályagumizódás:
    normál

    Szerver1: GTR-Masters.hu #1
    Szerverjelszó: masters

    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 01. 17. 14:31.

  2. #2
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    A letöltendő tartalmat töltsétek és telepítsétek (A Package mappába kell letölteni, majd rF2-őt elindítva a második menüpontban installálni, akkor is, ha már megvan, ez sajnos ilyen)
    Jelenleg 20 perc szabadedzés, 10 perc időmérő és 5 körös futam van beállítva.

  3. #3
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Szuper! Esetleg majd hétvégente (p/sz/v) is lesz Fun esetleg? Én hétközben nem nagyon érek rá sajnos

  4. #4
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Az elkövetkező 3 hétben csütörtökönként lesznek teszt futamok, utána meglátjuk mikor és milyen tartalmakat fogunk használni.

    Addig is várjuk az észrevételeket, ötleteket! Miden fajta visszajelzésnek örülünk, legyen az jó-rossz, tartalmakkal, lebonyolítási rendszerrel, kiegészítő v. segédprogramokkal kapcsolatos!
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  5. #5
    Csiha Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2012. 12. 25.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    7
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    A letöltendő tartalmat töltsétek és telepítsétek (A Package mappába kell letölteni, majd rF2-őt elindítva a második menüpontban installálni, akkor is, ha már megvan, ez sajnos ilyen)
    Jelenleg 20 perc szabadedzés, 10 perc időmérő és 5 körös futam van beállítva.

    Sziasztok

    nekem a regi, sima rf2-m beintegralodott Steambe . Itt viszont nem lelem a package mappat, nem tudom pontosan, hova kellene tenni az rfmod file-t. Ha tudnatok segiteni, megkoszonnem

  6. #6
    Idézet Eredetileg Alex írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok

    nekem a regi, sima rf2-m beintegralodott Steambe . Itt viszont nem lelem a package mappat, nem tudom pontosan, hova kellene tenni az rfmod file-t. Ha tudnatok segiteni, megkoszonnem
    A legegyszerűbb manuálisan csinálni egy 'Packages' mappát a játék gyökérkönyvtárába és oda másolni az rfmod fájlt, mert a Launcher onnan egyből látja és tudod is telepíteni.

  7. #7
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Alex írta Hozzászólás megtekintése
    nekem a regi, sima rf2-m beintegralodott Steambe . Itt viszont nem lelem a package mappat, nem tudom pontosan, hova kellene tenni az rfmod file-t. Ha tudnatok segiteni, megkoszonnem
    Itt a műhelyben kell megjelölnöd azokat a tartalmakat, amiket szeretnél használni. Utána az rF2 indítás után automatikusan letölti őket.

    De ha a szerverhez szeretnél csatlakozni, akkor a kiírásban lévő fájl kell letöltened és csinálni neki egy Package mappát, ha még nincs és ezt a mappát beállítani a launcher-ben.

  8. #8
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    ezen a pályán mentem annak idején Iracing-gel az 1 dolcsis "beetető" 3 hónapban. Hát, az tényleg egy kicsit más pálya volt ahogy így visszaemlékszem... bár itt meg van helikopter és madarak....

  9. #9
    Csiha Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2012. 12. 25.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    7
    Koszonom a gyors valaszokat, sikerult kozben megoldanom. Tobbieknek leirom, mert nekem maskent is jo lett: Steam/steamapps/workshop/content mappaba masolva is azonnal latta az rf, es installalta is inditaskor rogton

  10. #10
    Csiha Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2012. 12. 25.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    7
    Hali

    Tegnap sikerult ugye felmennem szerverre, par kort meg is tettem. Annyit kerdeznek, hogy a nezetet hogy lehet valtoztatni, mert nekem nem engedte a szerver (Cockpit forced view)? Gondolom, ez annyit tesz, hogy szerver oldalrol be van allitva a cockpit nezet. Ilyenkor hol lehet allitani, vagy ez ilyenkor tiltva van?

  11. #11
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Alex írta Hozzászólás megtekintése
    Hali

    Tegnap sikerult ugye felmennem szerverre, par kort meg is tettem. Annyit kerdeznek, hogy a nezetet hogy lehet valtoztatni, mert nekem nem engedte a szerver (Cockpit forced view)? Gondolom, ez annyit tesz, hogy szerver oldalrol be van allitva a cockpit nezet. Ilyenkor hol lehet allitani, vagy ez ilyenkor tiltva van?
    Masters szervereken ahol a program engedi ott be van állítva, hogy ne lehessen mindenféle kitalált nézetből menni.
    Ajánlom az alap kamera pozíciót 40es fovval, próbáld ki

  12. #12
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Alex írta Hozzászólás megtekintése
    Hali

    Tegnap sikerult ugye felmennem szerverre, par kort meg is tettem. Annyit kerdeznek, hogy a nezetet hogy lehet valtoztatni, mert nekem nem engedte a szerver (Cockpit forced view)? Gondolom, ez annyit tesz, hogy szerver oldalrol be van allitva a cockpit nezet. Ilyenkor hol lehet allitani, vagy ez ilyenkor tiltva van?
    Így van, nálunk kötelező cockpit nézet van.

  13. #13
    Szabó Péter Versenyző center82 logója
    Csatlakozott
    2015. 11. 16.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    247
    Kivéve Raceroomban, mert ott nem tudjátok állítani. Én is hood nézetből
    játszom és elég más belülről. Szeretek többet látni az útból. Nekem több
    a hasznos információ mint belülről, de nekem is meg kell szoknom.
    Intel Xenon E5450 (3Ghz/12M), GA-P35DS3R, 8Gb GEIL, GTX760, 3x17" DELL 4:3 monitor, AKG K701, Logitech G27

  14. #14
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg center82 írta Hozzászólás megtekintése
    Kivéve Raceroomban, mert ott nem tudjátok állítani.
    Én is hood nézetből játszom és elég más belülről. Szeretek többet látni az útból.
    Nekem több a hasznos információ mint belülről, de nekem is meg kell szoknom..
    Én ültem Norbi autójában, konkrétan semmit nem lát az útból.
    A RaceRoom cockpit nézete még istenes ahhoz képest, amit valójában látnak a versenyzők.

  15. #15
    Csiha Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2012. 12. 25.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    7
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Így van, nálunk kötelező cockpit nézet van.
    Ja igy ertem. ill.nem ertem hogy miert muszaj ezt megkotni, de ez mar legyen az en bajom....

  16. #16
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg center82 írta Hozzászólás megtekintése
    Kivéve Raceroomban, mert ott nem tudjátok állítani. Én is hood nézetből
    játszom és elég más belülről. Szeretek többet látni az útból. Nekem több
    a hasznos információ mint belülről, de nekem is meg kell szoknom.
    Csíter!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  17. #17
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Ajánlom az alap kamera pozíciót 40es fovval, próbáld ki
    Módosítanék ezen annyit, hogy a főmenüből lehet elérni a Fogaskerék ikon/ Options / Video settings menüben a Field of view beállítást, amire itt nem tudsz 40-et állítani (AC-ban 40-56-közötti értékek voltak eddig a jók nálam, rf2-ben 56-ra szoktam rá). 0,8-1 közt használják legtöbben, amennyire tudom, én 0,9-re állítom. Ez nyilván minden autóra vonatkozik, aztán az üléspozícióval már finomítok az egyes járgányokban.
    Valószínűleg nem ez a leghatékonyabb, de én mindig úgy lövöm be, hogy nagyjából olyan képet adjon, amit az autóban is látnék. Ha már szimulátorozunk...

  18. #18
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Módosítanék ezen annyit, hogy a főmenüből lehet elérni a Fogaskerék ikon/ Options / Video settings menüben a Field of view beállítást, amire itt nem tudsz 40-et állítani (AC-ban 40-56-közötti értékek voltak eddig a jók nálam, rf2-ben 56-ra szoktam rá). 0,8-1 közt használják legtöbben, amennyire tudom, én 0,9-re állítom. Ez nyilván minden autóra vonatkozik, aztán az üléspozícióval már finomítok az egyes járgányokban.
    Valószínűleg nem ez a leghatékonyabb, de én mindig úgy lövöm be, hogy nagyjából olyan képet adjon, amit az autóban is látnék. Ha már szimulátorozunk...
    rF2-re értette...

  19. #19
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    rF2-re értette...
    Vazze, eltévedtem. R3E, rF2...

  20. #20
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    UP az esti futamnak!

  21. #21
    Szabó Péter Versenyző center82 logója
    Csatlakozott
    2015. 11. 16.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    247
    Valakit steam-en keresztül vagy streamelve nem lehetne nézni melóhelyről?
    Jó lenne
    Intel Xenon E5450 (3Ghz/12M), GA-P35DS3R, 8Gb GEIL, GTX760, 3x17" DELL 4:3 monitor, AKG K701, Logitech G27

  22. #22
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Megy a szerver!

  23. #23
    Köszönöm a setupot Csabának! sikerült vele jelentőset javulni

    Vélemény:

    Mid-Ohio a manapság megszokotthoz képest elsőre kicsit elnagyoltnak és pontatlannak tűnik, de 5-6 kör után átáll rá az ember agya, cserébe legalább erőforrásbarát (gondolom rF1 konvert).

    A 370Z meg nekem nagyon tetszik, bár ha arról lenne szó, én személy szerint inkább fun futamokat rendeznék vele, mint éles bajnokságot, mert folyamatosan keresztben kell vele autózni, ami roppant szórakoztató, de egy szezonon keresztül talán a szoros csaták útjába állna.

    Esetleg majd single seaterrel is lehetne teszt, az F2 gép nekem elsőre is jól kezelhetőnek tűnt, de az Indianapolis GP - Dallara DW12 is ütős kombináció az alap tartalmak közül.

  24. #24
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Esetleg majd single seaterrel is lehetne teszt, az F2 gép nekem elsőre is jól kezelhetőnek tűnt, de az Indianapolis GP - Dallara DW12 is ütős kombináció az alap tartalmak közül.
    A lehetőség most mindenre adott, lehet pályát, autót ajánlani

  25. #25
    Szabó Péter Versenyző center82 logója
    Csatlakozott
    2015. 11. 16.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    247
    Én egy ilyen autót USF2000 2016 és egy bármilyen GP2-es pályát kipróbálnék szívesen. Megnéznénk mit is tud a Studio 397 mivel ez
    saját tartalma. Spa, Monza vagy valami közkedvelt ami rF2-ben is jó.
    https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=804789421
    Intel Xenon E5450 (3Ghz/12M), GA-P35DS3R, 8Gb GEIL, GTX760, 3x17" DELL 4:3 monitor, AKG K701, Logitech G27

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •