Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (66 összesen)

Téma: FIA WTCC 2017

  1. #1
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948

    FIA WTCC 2017

    Most olvasom, hogy lesz Joker kör. Érdekes újítás ami egy plusz taktikai elemet ad, de talán a versenyből is elvesz egy kicsit. WTCC-ben pont az volt a jó, hogy általában együtt volt a mezőny, sok az akció. Mostantól viszont megéri majd inkább elmenni a Joker körre ha egy lassabb boly / autó van előttünk. Mindenesetre legalább a nyilatkozó pilóták örülnek neki

  2. #2
    Nekem ugyanúgy felszaladt a szemöldököm ezen hír hallatán, mint tavaly a zseniális csapat időfutam bevezetésekor, aminek szintén semmi gyakorlati hasznát nem láttam (értem én, hogy reklám a szponzoroknak, de nézte egyáltalán valaki?). WRX-ben a joker kör jól működik, de aszfalton tényleg csak arra lesz ez jó, hogy a gyorsabb autó harc nélkül átugorhassa a lassabbakat. Ezt bírom az FIA sorozatokban, hogy az utóbbi időben akkora demokrácia van, hogy a gyártók befolyása miatt gyökeres változtatásokat nem lehet úgysem keresztülvinni, ezért maradnak ezek az idióta show elemek, hogy aztán lehessen mondani, hogy "mi mindent megpróbáltunk". (Nem ide tartozik, de nálam az F1-ben bevezetésre kerülő SC utáni rajt is már túlzás.)

  3. #3
    Hááát, ha ettől válik élvezhetővé a verseny, ott valami baj lehet. Eleve vicc volt, hogy idejön a Citronen, aztán letarol mindent, végül távozik. Előtte a Chevy tarolt... A mezőny fele privát autóval megy és esélye nincs a gyáriakkal szemben, akik meg alig vannak tízen. Ez így számomra eléggé erőltetettnek tűnik. Itt sokkal szorosabb a mezőny az A-szerverre kerülésért, ott meg lasszóval kell fogdosni a gyártókat, hogy szálljanak már be...

  4. #4
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Itt sokkal szorosabb a mezőny az A-szerverre kerülésért, ott meg lasszóval kell fogdosni a gyártókat, hogy szálljanak már be...
    Kicsit olcsóbb is a részvételi díj...

  5. #5
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Kicsit olcsóbb is a részvételi díj...
    Persze, de akkor is elég fura, hogy van egy világbajnokság, amire valamiért nemigen akarnak nevezni a gyártók, csapatok. Miközben az egyes nemzeti TC bajnokságok virulnak és szorosabb küzdelmeket kínálnak sokkal több gyártóval és kiegyenlítettebb mezőnnyel. Itt nem a Joker kör fog segíteni bármin is...

  6. #6
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Miközben az egyes nemzeti TC bajnokságok virulnak és szorosabb küzdelmeket kínálnak sokkal több gyártóval és kiegyenlítettebb mezőnnyel...
    Azokban nincsenek gyári csapatok és egyik sem világbajnokság.
    Lantinak volt egy nagyon szép átfogó cikke erről a témáról, de most nincs időm előkeresni...

  7. #7
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Azokban nincsenek gyári csapatok és egyik sem világbajnokság.
    Értem én, de mint nézőt nem érdekel, hogy minek hívják és gyári vagy nem gyári csapatok vannak ott. Csak az, hogy jó versenyek vannak-e vagy sem?
    Nevezhetik bátran világbajnokságnak, csak éppen a világ legtöbb gyártója és versenyzője nem annyira igyekszik benne részt venni (elsősorban nyilván a költségei miatt)

  8. #8
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Csak az, hogy jó versenyek vannak-e vagy sem?
    Szerintem számtalan lokáis/helyi kis széria létezik, ahol bizonyára mocsok jó kis versenyek vannak, de a kutya se tud róla, mert nem közvetítik érdemben, nincs rangja, nívója, nincsenek benne nagy nevek, meg a pátoszos felhajtás. Az embereknek pedig elsősorban ezek kellenek ahhoz, hogy nézzenek vmit... mert mégis ki a tökömet érdekel egy Suzuki Swift-tel, vagy Mazda MX-5 tel vívott sorozat, hiába van benne vérremenő kőkemény küzdelem.

  9. #9
    Egyébként én nagyon szurkolok annak, hogy a globális Class One széria létrejöjjön, akár a WTCC-vel egyesülve. Arról persze lehetne vitatkozni, hogy ezek a gépek valójában elég távol állnak a klasszikus értelemben vett túraautóktól, de nekem személy szerint ez nem akkora probléma. Kapásból lenne hat prémiummárka, ami viszonylag kis erőfeszítéssel tudna csatlakozni és egy ilyen mezőnyben szerintem a Volvo is elférne, otthon az STCC-ben ők is a silhouette car koncepciót támogatják.



    Csatolt képek Csatolt képek

  10. #10
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként én nagyon szurkolok annak, hogy a globális Class One széria létrejöjjön
    Én meg nagyon nem örülnék egy ilyen váltásnak. Az ilyen típusú autók már elég szembe mennek a "Real Cars" WTCC szlogennel. Szerintem a WTCC-nek egy TCR szerű autók kellenek. Valahogy a gyári rendszert bele kell vinni. Akár úgy, ahogy a DTM-be is, hogy egy gyár hozza az X darab autót és szatelit csapatok versenyeztetik.

  11. #11
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem számtalan lokáis/helyi kis széria létezik, ahol bizonyára mocsok jó kis versenyek vannak, de a kutya se tud róla, mert nem közvetítik érdemben, nincs rangja, nívója, nincsenek benne nagy nevek, meg a pátoszos felhajtás. Az embereknek pedig elsősorban ezek kellenek ahhoz, hogy nézzenek vmit... mert mégis ki a tökömet érdekel egy Suzuki Swift-tel, vagy Mazda MX-5 tel vívott sorozat, hiába van benne vérre menő kőkemény küzdelem.
    A világbajnoki mezőny tele van nevenincs versenyzőkkel, a fél mezőny hobbipilóta, úrvezető. Az ő nevük maximum azért lesz ismert, mert a "világbajnokságban" indulnak, nem miattuk nézik az emberek a versenyeket. Ez a VB csak egy marketingtermék, korántsem a világ legjobb túraautósainak a versenye, ahova nagy kunszt bekerülni. Az kerül be, aki hajlandó kicsöngetni a belépőt, a tisztelt néző pedig örül a műsornak, hogy ő most világbajnoki versenyeket néz

  12. #12
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    A világbajnoki mezőny tele van nevenincs versenyzőkkel, a fél mezőny hobbipilóta, úrvezető. Az ő nevük maximum azért lesz ismert, mert a "világbajnokságban" indulnak, nem miattuk nézik az emberek a versenyeket. Ez a VB csak egy marketingtermék, korántsem a világ legjobb túraautósainak a versenye, ahova nagy kunszt bekerülni. Az kerül be, aki hajlandó kicsöngetni a belépőt, a tisztelt néző pedig örül a műsornak, hogy ő most világbajnoki versenyeket néz
    Ez így egy nagyon erős sarkítás. Persze ide is kell pénz hogy bekerülj (akár szponzori, akár saját), de ugyanez elmondható bármelyik szériáról. F1-be ugyanúgy nem csak a legjobbak kerülnek be, nagyon sok tényezőtől függ. De "nonamenek" azért nem neveznék senkit, aki már ott van.

  13. #13
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    Ez így egy nagyon erős sarkítás. Persze ide is kell pénz hogy bekerülj (akár szponzori, akár saját), de ugyanez elmondható bármelyik szériáról. F1-be ugyanúgy nem csak a legjobbak kerülnek be, nagyon sok tényezőtől függ. De "nonamenek" azért nem neveznék senkit, aki már ott van.
    Nem neveznek en sem noname-nek en sem senkit, de ez tenyleg inkabb hobbi es penzkerdes.

    Munnich motorsport Rene Munnichel, Tom Coronell, Bennani. Es meg paran, akik ossze tudtak szedni a penzt, elvezik amit csinalnak, de nem teljesitmenyorientalt a dolog, csak veluk eri meg indulni vagy egyaltalan lehetseget. Semmi baj ezzel, de ez teny.

  14. #14
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    Ez így egy nagyon erős sarkítás. Persze ide is kell pénz hogy bekerülj (akár szponzori, akár saját), de ugyanez elmondható bármelyik szériáról. F1-be ugyanúgy nem csak a legjobbak kerülnek be, nagyon sok tényezőtől függ. De "nonamenek" azért nem neveznék senkit, aki már ott van.
    Világbajnoki szinten az a mezőny nem kis része, szerintem. Ők egyébként jöttek-mentek is az elmúlt években. A gyári csapatok pilótái valóban komolyabb nevek, de a többiek azért nem mondhatóak a világ élmezőnyéhez tartozónak olyan értelemben, hogy elég sokan futnak hozzájuk legalábbis hasonló kaliberű pilóták más sorozatokban (elég csak a két beugró svédre emlékezni, akik kicsit sem játszottak alárendelt szerepet). Nem megbántani akartam ezzel őket, de számomra egy világbajnoki mezőny azt jelenti, hogy a világ legjobbjai küzdenek egymással. Azért ezt a mostani mezőny egészéről kijelenteni erős túlzás volna.
    És igen, ez igaz az F1-re is. És ott is már jó ideje nem feltétlen a pilóták versenye zajlik, sokkal inkább a technikáé.

  15. #15
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Világbajnoki szinten az a mezőny nem kis része, szerintem. Ők egyébként jöttek-mentek is az elmúlt években. A gyári csapatok pilótái valóban komolyabb nevek, de a többiek azért nem mondhatóak a világ élmezőnyéhez tartozónak olyan értelemben, hogy elég sokan futnak hozzájuk legalábbis hasonló kaliberű pilóták más sorozatokban (elég csak a két beugró svédre emlékezni, akik kicsit sem játszottak alárendelt szerepet). Nem megbántani akartam ezzel őket, de számomra egy világbajnoki mezőny azt jelenti, hogy a világ legjobbjai küzdenek egymással. Azért ezt a mostani mezőny egészéről kijelenteni erős túlzás volna.
    És igen, ez igaz az F1-re is. És ott is már jó ideje nem feltétlen a pilóták versenye zajlik, sokkal inkább a technikáé.
    Szerintem ez elsősorban a gyártói jelenléten múlik, én a DTM-et pont azért kedvelem, mert az F1-IndyCar-WEC hármas után szerintem ott van a legkomolyabb nemzetközi mezőny annak ellenére, hogy a sorozat maga hivatalosan nemzeti bajnokság. Mert ott minden csapatot szoros szálak fűzik a német gyártókhoz ezért megengedhetik maguknak, hogy ne a versenyzők pénztárcája legyen az elsődleges szempont a kiválasztásuknál. Egy nyolc-tíz éve még a WTCC-ben is ez volt a helyzet, de ma már nem is követném, ha Norbi és a Zengő nem versenyezne itt.

  16. #16
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Nem megbántani akartam ezzel őket, de számomra egy világbajnoki mezőny azt jelenti, hogy a világ legjobbjai küzdenek egymással. Azért ezt a mostani mezőny egészéről kijelenteni erős túlzás volna. És igen, ez igaz az F1-re is. És ott is már jó ideje nem feltétlen a pilóták versenye zajlik, sokkal inkább a technikáé.
    Szerintem nincs olyan sorozat amire ez igaz lenne. Jobb pilóták oda mennek ahol van nézettség / pénz / élvezet. Az ilyen helyek meg vonzzák a fizetős pilótákat is. Talán valami E-Sport szimulátorral lehetne olyan, hogy csak jó pilóták vannak, de kétlem hogy lesz

  17. #17
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ez elsősorban a gyártói jelenléten múlik, én a DTM-et pont azért kedvelem, mert az F1-IndyCar-WEC hármas után szerintem ott van a legkomolyabb nemzetközi mezőny annak ellenére, hogy a sorozat maga hivatalosan nemzeti bajnokság. Mert ott minden csapatot szoros szálak fűzik a német gyártókhoz ezért megengedhetik maguknak, hogy ne a versenyzők pénztárcája legyen az elsődleges szempont a kiválasztásuknál. Egy nyolc-tíz éve még a WTCC-ben is ez volt a helyzet, de ma már nem is követném, ha Norbi és a Zengő nem versenyezne itt.
    Egyetértek. A WTCC szétszakadt gyári és privát csapatokra, ráadásul távozott sok jó versenyző a TCR-be. Ez már csak az árnyéka az akkori túraautó VB-nek. Gyakorlatilag a három gyártó bajnoksága, a többiek csak akkor kapnak esélyt, ha valami baki történik, és persze a fordított rajtráccsal olyan pályákon, ahol nemigen lehet előzni. A versenyt viszont nem ilyen mesterséges "izgalmakkal" kellene feldobni.

  18. #18
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Kicsit olcsóbb is a részvételi díj...
    Ebből látszik, hogy alacsony költségvetésből is tudunk rendkívül izgalmas futamokat rendezni! Nem értem, hogy a nagyoknak miért nem sikerül?

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  19. #19
    Végre jó hírek, van rá esély, hogy a Ladákat sikerül privátként a bajnokságban tartani
    http://hosszabbitas.hu/wtcc/privat-c...vabb-a-ladakat

  20. #20
    Az ifjabbik Panis lesz idén a Zengő versenyzője:
    http://hosszabbitas.hu/wtcc/f1-es-cs...ngo-motorsport

  21. #21
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Csak én vagyok vak, vagy tényleg olyan fos a fiawtcc weboldal, hogy sehol nem látni, hogy mikor vannak a gyakorlások/q/futamok időpontjai?
    Lehet valahol látni ezt egyáltalán normálisan?

  22. #22
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Csak én vagyok vak, vagy tényleg olyan fos a fiawtcc weboldal, hogy sehol nem látni, hogy mikor vannak a gyakorlások/q/futamok időpontjai?
    Lehet valahol látni ezt egyáltalán normálisan?
    Calendar -> Event kiválasztása -> Lap alja -> Timetable -> PDF
    https://www.fiawtcc.com/wp-content/u...metable-V6.pdf És akkor már csak az időzónáknak kell utánanézni és kiszámolni az eltolódást (jelen esetben +1 óra)

  23. #23
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Azt hittem, hogy tanulnak a hibából és a Zöld poklos defekteket sikerül megoldani de ahogy látom Norbit ez nem sikerült. Magasabbak a rázókövek persze, de ez azért nem lehet kifogás

  24. #24
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Azt hittem, hogy tanulnak a hibából és a Zöld poklos defekteket sikerül megoldani de ahogy látom Norbit ez nem sikerült. Magasabbak a rázókövek persze, de ez azért nem lehet kifogás
    Már Huff is panaszkodik emiatt, és ahogy Norbi esetét láttuk, nem ok nélkül....jó lenne nem lenne nagy zakó egy defektből!
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  25. #25
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Ez így nevetséges, a 2. futamot meg se rendezném így csak simán odaadnám a fél pontokat. A defekt sosem játék, nem hogy a Nordon

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •