Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (80 összesen)
  1. #51
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam meg majdnem mindig. Mi a fene okozhatja ezt?
    Az Automobilista nálam ugyanígy elszáll ilyenkor, a gMotor nem tolerálja ezt, úgy látszik.

  2. #52
    Gortva József Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 08. 12.
    Város
    Pásztó
    Üzenetek
    17
    Az autók felett lévő neveknek van valami beállítási lehetősége? Nálam az autók felett kb 10 méterre jelenik meg, és összekötő vonal is összevissza áll néha. 3 monitor eyefinityvel, multimonitor opció bekapcsolva.

  3. #53
    Szabó Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 11. 01.
    Város
    Kozármisleny
    Üzenetek
    81
    Az Alt+TAB Build-enként változik, hogy működik-e vagy sem... Ha igen, csak a Standings menü alatt és az is a Maximize beállítás után. Másik lehetőség, hogy ablakban futtatod. Azt hiszem, az a videóbeállításoknál pipálható ki (ebben nem vagyok biztos, mert én soha nem használtam).

  4. #54
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Megy a szerver Lehet csatlakozni!




    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  5. #55
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Elég nehéz a kocsit vezetni, viszont nagyon tetszik. A legtöbb embernek a felvezető körrel volt baja. Mindenki előzget mindenkit, aztán a végén persze baleset lesz. Ajánlanám mindenkinek a már linkelt TrackMapPlugin-t, az sokat segít hogy ki előtt és ki mögött kellene menni. Vagy esetleg a további funok esetére ki lehetne kapcsolni a felvezető kört.
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2016. 12. 31. 01:04.

  6. #56
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    ez a megane nagyon élvezetes volt

  7. #57
    Nekem is bejön a Megane, vezetni szórakoztató, csak elég nehéz vele megtalálni a határt (egyelőre nem is sikerült ).

  8. #58
    Szó se róla, nagyobb kihívás, mint a WTCC-s kocsik. Nem gondoltam volna én sem pár napja, hogy azt mondom, a Raceroom felejtős. Itt érzem, ahogy a gumi deformálódik, tapad, megcsúszik, újra elkezd tapadni. Ehhez egyik korábban próbált szimulátornak sem volt még köze sem. Per pillanat arra voksolnék, hogy R3E egyelőre nyugdíj, amíg meg nem oldják, hogy stabilan működjön a multiplayer mód. Funrace-eken érdemes folyamatosan tesztelni, de ez a max. 15 fős limit nevetséges. Volt rá elég idejük, hogy javítsák, de ők inkább eladható tartalmakra koncentráltak és a csicsamicsára.

    A Megane-al eleinte körbemenni sem tudtam, ha meg fűre tévedtem, onnan szinte nem lehet kijönni, mert csak pörög körbe a gázadás gondolatára is Viszont némi megszokás és stílusigazítás után már jól vezethető, csak kicsit jobban kell tisztelni, mint az eddig megszokott járműveket. Ahogy az ismeretség szorosabbra fonódik vele, úgy rövidül a féktáv és nő a kanyarsebesség, néha hihetetlen módon.

  9. #59
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Per pillanat arra voksolnék, hogy R3E egyelőre nyugdíj, amíg meg nem oldják, hogy stabilan működjön a multiplayer mód. Funrace-eken érdemes folyamatosan tesztelni, de ez a max. 15 fős limit nevetséges. Volt rá elég idejük, hogy javítsák, de ők inkább eladható tartalmakra koncentráltak és a csicsamicsára.
    Mondjuk azt nem értem, hogy sokan az R3E nyugdíjazását miért érzitek szükségesnek. Ennyi erővel az Assettot is lehetne jegelni és iRel vagy rFel szervezni a GT3at. Lassan négy éve versenyzek Raceroommal és mióta van multi, komoly gondom még nem volt online, pedig a Masters előtt sokat mentem külföldiek ellen is. Egyszerűen túl érzékeny arra, hogy minden játékos kapcsolata megfelelő minőségű legyen, de úgy látszik, ezt a magyar szolgáltatók közül nem mindegyik tudja biztosítani. Sokszor random húsz fős nyílt szervereken nem volt ennyi gond.

    Tapatalkkal küldve az én NEM-L21 eszközömről

  10. #60
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Várjuk ide a konkrét tapasztalatokat a versenyekkel, a szerverrel, a multi működésével és az esetleg észlelt hibákkal, furcsaságokkal kapcsolatban!

  11. #61
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Várjuk ide a konkrét tapasztalatokat a versenyekkel, a szerverrel, a multi működésével és az esetleg észlelt hibákkal, furcsaságokkal kapcsolatban!
    Fizika:
    - A fizika kiváló, amennyire én érezni tudom, kidolgozottabb mint az AC esetén, Raceroom meg szerintem még AC-nél is rosszabb ugye (iRacing-el nem játszottam)
    - Így 15 órányi játék után a sérülések sokkal jobbak mint AC esetén. Kicsi egymáshoz éréseknél nem lassul az ember sokat, viszont akár össze is törheti teljesen a kocsit
    - Voltak itt repülő kerekek, kiszakadó hátsó tengely (legalábbis olyannak éreztem), szóval majd lehet panaszkodni hogy vegyük lejjebb a törést

    Multi:

    - Lag problémám nem volt a versenyek alatt, nem volt semmilyen irreális kipörgésem ütközés hatására, nagyon jó volt
    - Ping-et jó lenne ha meg lehetne nézni, mert így csak érzésre tudja az ember hogy laggol e vagy sem

    Egyéb:
    - TrackMapPlugin-nal együtt majdnem ugyan a UI-t megkapjuk, mint ami a jogosan agyondicsért Assetto-ban van (csak 2 billentyű kombót kell megjegyezni)
    - Élvezetes és még sokan is voltunk, bár lehet az "újdonság" varázsa
    - Honda nem jött be annyira, de ez a Megane nagyon jó, simán lehetne vele bajnokság egyszer
    - Próbáltam más műhelyes tartalmat, némelyik kiváló volt, némelyik borzalmas

    Problémák:

    - Alt + Tab után vissza a játékba néha crashel, ami elég nagy szívás
    - a chat ablakot szét spammeli a szerver logolás (ki és belépő versenyzők), jó lenne kikapcsolni
    - Gyakorlatilag nulla segédlet a setupoláshoz, nincs olyan mint pl AC-ban a hover üzenetek
    - az FFB kiváló, de csak a beállítás után, viszont ezt ini fájlban lehet megejteni ami nagyon nem felhasználó barát
    - előfordult probléma az FFB-vel visszaváltásnál vagy rázókőnél
    - Az alap üzemanyagfogyasztás számoló rossz, 5+1 körös versenyre nekem 8 környi üzemanyag kellett
    - volt aki fórumon panaszkodott, hogy nem látja a szervert, nem tudom javult -e
    - Felvezető körön mindenki össze vissza előzött, volt is pár baleset. Az első kocsi sokszor gyors kört próbált menni ahelyett hogy gumit melegített volna. Fun idejére ki lehetne kapcsolni

    Ha bajnokságot akarunk vele, mindenképpen kellene pár képes leírás a játékhoz:
    - Masterses modok telepítése
    - FFB beállítása, előforduló hibák javítása
    - TrackMapPlugin telepítése, beállítása
    - Setupolás segédlet
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2016. 12. 31. 13:24.

  12. #62
    Szabó Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 11. 01.
    Város
    Kozármisleny
    Üzenetek
    81
    Ha megengeditek, akkor csatolok egy videót. Ami benne van, az megoldás egy-két általatok felhozott problémára. (A videó magyar nyelvű)



    Szerk:

    - pár útmutató (nem olvastam el őket): http://steamcommunity.com/app/365960/guides/ (adminoknak is vannak benne fontos tudnivalók)
    Utoljára módosította: szaboz80; 2016. 12. 31. 14:23.

  13. #63
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Fizika:
    - A fizika kiváló, amennyire én érezni tudom, kidolgozottabb mint az AC esetén, Raceroom meg szerintem még AC-nél is rosszabb ugye (iRacing-el nem játszottam)
    - Így 15 órányi játék után a sérülések sokkal jobbak mint AC esetén. Kicsi egymáshoz éréseknél nem lassul az ember sokat, viszont akár össze is törheti teljesen a kocsit
    - Voltak itt repülő kerekek, kiszakadó hátsó tengely (legalábbis olyannak éreztem), szóval majd lehet panaszkodni hogy vegyük lejjebb a törést

    Multi:

    - Lag problémám nem volt a versenyek alatt, nem volt semmilyen irreális kipörgésem ütközés hatására, nagyon jó volt
    - Ping-et jó lenne ha meg lehetne nézni, mert így csak érzésre tudja az ember hogy laggol e vagy sem

    Egyéb:
    - TrackMapPlugin-nal együtt majdnem ugyan a UI-t megkapjuk, mint ami a jogosan agyondicsért Assetto-ban van (csak 2 billentyű kombót kell megjegyezni)
    - Élvezetes és még sokan is voltunk, bár lehet az "újdonság" varázsa
    - Honda nem jött be annyira, de ez a Megane nagyon jó, simán lehetne vele bajnokság egyszer
    - Próbáltam más műhelyes tartalmat, némelyik kiváló volt, némelyik borzalmas

    Problémák:

    - Alt + Tab után vissza a játékba néha crashel, ami elég nagy szívás
    - a chat ablakot szét spammeli a szerver logolás (ki és belépő versenyzők), jó lenne kikapcsolni
    - Gyakorlatilag nulla segédlet a setupoláshoz, nincs olyan mint pl AC-ban a hover üzenetek
    - az FFB kiváló, de csak a beállítás után, viszont ezt ini fájlban lehet megejteni ami nagyon nem felhasználó barát
    - előfordult probléma az FFB-vel visszaváltásnál vagy rázókőnél
    - Az alap üzemanyagfogyasztás számoló rossz, 5+1 körös versenyre nekem 8 környi üzemanyag kellett
    - volt aki fórumon panaszkodott, hogy nem látja a szervert, nem tudom javult -e
    - Felvezető körön mindenki össze vissza előzött, volt is pár baleset. Az első kocsi sokszor gyors kört próbált menni ahelyett hogy gumit melegített volna. Fun idejére ki lehetne kapcsolni

    Ha bajnokságot akarunk vele, mindenképpen kellene pár képes leírás a játékhoz:
    - Masterses modok telepítése
    - FFB beállítása, előforduló hibák javítása
    - TrackMapPlugin telepítése, beállítása
    - Setupolás segédlet

    Ez jó összegzés, annyival egészíteném ki, hogy az időjárás nagyon sokat tud borítani a mostani szervezésen. Pl hozzá kell szokni, hogy ha változó időjárás van, akkor prekvalon is, és akinek csak kevés ideje van felkészülni, valószínűleg csak száraz vagy csak esős versenyre tud felkészülni. Illetve itt simán előfordulhat, hogy az első körben leszakad az ég, mezőny slicken, káosz stb... Szerintem az előre megbeszélt esős verseny, vagy előre fixált időjárás nem kihívás, ennek akkor van értelme, ha random. Akkor viszont problémákat fog okozni, beleszólhat a bajnokság alakulásába is, lehet több óvás, több munka a VB-nek. Szóval átgondolandó, de én támogatom. A többit csak meg kell szokni, setupolás, box, felvezető kör, safety car... (jah igen, azzal is lesznek bajok, mert nézi az SC mögött a sorrendet, ezért ha vki vmit elront, például beforog, vagy falnak megy és elmegy mellette a mezőny automatikusan megbünteti a gép a mögötte haladót, mert azt hiszi, hogy előzött SC fázis alatt.) Nekem volt olyan problémám, hogy nem találtam a szervert, modem restart segített a helyzeten. Szerintem nem egyedi hiba, másnak is elő fog jönni, ehhez is hozzá kell szokni. Mindezek ellenére én támogatom a használatát, és érdekelne egy bajnokság is vele.

  14. #64
    A furcsaságokkal kapcsolatban:
    - Tegnap nekem menet közben elment az FFB, azt a tanácsot kaptam, hogy hozzárendelhető gombhoz az FFB Reset opció és azt ilyen esetekre érdemes a kormány egyik gombjára kitenni
    - A csütörtöki második futamon volt egy nagyobb lag a játékmenetben, éppen Ősz Balázs ment előttem, aki hirtelen beteleportált közvetlenül elém és szinte azonnal nálam is megállt a kép egy jó 1 - 1.5 másodpercre. Utána többen jelezték TS-en ezzel egy időben, hogy náluk is ez történt.
    - Nekem középkategóriás gépem van és így nagyon érezhető a klasszikus ISI frame drop a boxutca környékén. A rajtrácson leesett az FPS 45 körülre, de ahogy elhagytuk az első kanyart, visszatért a szokásos 75-80 körüli érték (persze anti-aliasing nélkül bőven 100 fölé is mehetne, csak úgy ronda, mint a bűn )

  15. #65
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Pl hozzá kell szokni, hogy ha változó időjárás van, akkor prekvalon is, és akinek csak kevés ideje van felkészülni, valószínűleg csak száraz vagy csak esős versenyre tud felkészülni. Illetve itt simán előfordulhat, hogy az első körben leszakad az ég, mezőny slicken, káosz stb... Szerintem az előre megbeszélt esős verseny, vagy előre fixált időjárás nem kihívás, ennek akkor van értelme, ha random. Akkor viszont problémákat fog okozni, beleszólhat a bajnokság alakulásába is, lehet több óvás, több munka a VB-nek.
    Prequalon biztosan azonos körülmények lesznek, ez mindig is így volt, mindig is így lesz. Az esőt én nem támogatnám, ha ez igaz:

    Idézet Eredetileg Laccoo írta Hozzászólás megtekintése
    Eső látványra sem igazi, sőt kifejezetten felejtős, de a gumi is alkalmatlan rá ...mivel csúszás alapján számol hőfokot a csúszkálós esős pályán felforr minden gumi

  16. #66
    Szabó Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 11. 01.
    Város
    Kozármisleny
    Üzenetek
    81
    Sokáig gondolkodtam, hogy - mint kívülálló - leírjam-e véleményemet, de végül megteszem...

    Én igazán csak a két versenyre szándékoztam jönni (időkitöltésnek a beigli mellé), de így is jól éreztem magam, köszönöm!

    Az írásomat, kérlek, ne kioktatásként olvasd, csak 1,5-2 év tapasztalatát osztom meg, aztán mindenki tesz vele, amit akar...

    Problémák:
    - Alt + Tab után vissza a játékba néha crashel, ami elég nagy szívás (1)
    - a chat ablakot szét spammeli a szerver logolás (ki és belépő versenyzők), jó lenne kikapcsolni (2)
    - Gyakorlatilag nulla segédlet a setupoláshoz, nincs olyan mint pl AC-ban a hover üzenetek (3)
    - az FFB kiváló, de csak a beállítás után, viszont ezt ini fájlban lehet megejteni ami nagyon nem felhasználó barát (4)
    - előfordult probléma az FFB-vel visszaváltásnál vagy rázókőnél (5)
    - Az alap üzemanyagfogyasztás számoló rossz, 5+1 körös versenyre nekem 8 környi üzemanyag kellett (6)
    - volt aki fórumon panaszkodott, hogy nem látja a szervert, nem tudom javult -e (7)
    - Felvezető körön mindenki össze vissza előzött, volt is pár baleset. Az első kocsi sokszor gyors kört próbált menni ahelyett hogy gumit melegített volna. Fun idejére ki lehetne kapcsolni (8)
    (1) Ez sajnos hátrány, de megoldásként az 53-as hsz-ben írtam.
    (2) Passz
    (3) AC-n kívül semelyik SIM-ben nem találtam ilyet
    (4) FFB-beállítás és mod függő, A modder (később szerkesztő) sokat tud rajta javítani, nem a játék hibája
    (5) ld (4)
    (6) A gyári infót felejtsd el. Plugin (pl.: TrackMap)
    (7) Erre is korábban írtam a megoldást és infóim szerint javult
    (8) Ez kiírás és hozzáállás kérdése. (ismerve Titeket, nem probléma)
    Ami még nagyon fain:

    Safety Car: főleg hosszú versenyeken

    Időjárás: Azon felül, hogy körről körre változhat, de szerencsére hosszabb pályán (pl.: Spa) előfordul, hogy célegyenesben szakad, S2-ben süt a nap (van videóm hasonlóról, csak nem akarom ide berakni). Szerintem, ne vessétek el, bitang ütős érzés gondolkodni, hogy mikor éri meg gumit cserélni. Szinte minden kocsihoz van eső gumi (tudom, az esőcseppek nem látszanak a szélvédőn, de pill. ez van). Esőt követően a felszáradó ív és a vizes rész közti különbség is állat (előzés, kikerülés). Továbbá ott van az esőpermet-faktor is
    A prequaly (szerintem) mehet fix szárazon versenyen meg, amit dob az élet. Ott úgyis mindenkinek azonos a körülmény. Még 1 lehetőség: valós időjárás a versenyhétvégére (ez 2 v. több szerver esetén több munkát igényel)

    A lag nagyon ritka. Nekem R07, rf1, AC alatt nagyságrendekkel több volt (3 éves vasam van)

    Workshop tartalom: nem minden jó, ami ott van, de van ami nincs ott de 1000× jobb a workshoposnál. Leszed, kipróbál töröl/megtart...

    Amit itt senki nem említett, de nem elfelejtendő: éjszakai futamok (mondjuk nem formaautóval )

    Sok sikert a teszteléshez, remélem, még találkozunk teszt (bajnoki) futamok alkalmával.
    Utoljára módosította: szaboz80; 2016. 12. 31. 15:21.

  17. #67
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Problémák:
    ...
    +1: A középső tükör nem mutatja jól alap esetben a mögöttünk lévő autót, legalábbis engem elég rendesen leszorítottak mikor már bőven a másik kocsi mellett voltam. A tükörből viszont úgy mutatta (visszajátszásban), mintha mögötte lettem volna.

  18. #68
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    "- a chat ablakot szét spammeli a szerver logolás (ki és belépő versenyzők), jó lenne kikapcsolni"

    Ezt ki lehet kapcsolni a player.JSON fájlba, ha jól rémlik. (rF1-nél legalábbis ki lehetett, az tuti)

    U.i: sőt, elvileg még nem is kell a JSON fájlba állítgatni semmit. Options/Display/Message Center -> OFF
    Utoljára módosította: Adam Jonas; 2016. 12. 31. 19:02.

  19. #69
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    "- a chat ablakot szét spammeli a szerver logolás (ki és belépő versenyzők), jó lenne kikapcsolni"

    Ezt ki lehet kapcsolni a player.JSON fájlba, ha jól rémlik. (rF1-nél legalábbis ki lehetett, az tuti)

    U.i: sőt, elvileg még nem is kell a JSON fájlba állítgatni semmit. Options/Display/Message Center -> OFF
    A message center az a Chat widget, az nem az amire én gondolok
    A json-ba, is olyan van hogy Message Center Detail, de jó lenne ha kint is ki lehetne kapcsolni ezeket a logokat, vagy legalább más színnel megjeleníteni őket

  20. #70
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Akkor mire gondolsz? Nem arra a fel-felugró kis ablakra, a bal alsó sarokban?

  21. #71
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk azt nem értem, hogy sokan az R3E nyugdíjazását miért érzitek szükségesnek. Ennyi erővel az Assettot is lehetne jegelni és iRel vagy rFel szervezni a GT3at. Lassan négy éve versenyzek Raceroommal és mióta van multi, komoly gondom még nem volt online, pedig a Masters előtt sokat mentem külföldiek ellen is. Egyszerűen túl érzékeny arra, hogy minden játékos kapcsolata megfelelő minőségű legyen, de úgy látszik, ezt a magyar szolgáltatók közül nem mindegyik tudja biztosítani. Sokszor random húsz fős nyílt szervereken nem volt ennyi gond.
    Nem egészen így értettem, de figyelembe véve, hogy a szervezés társadalmi munkában történik, ergo két különböző bajnokság dupla munkát jelentene, nálam a mérleg nyelve az rfactor2 felé billen most, amennyiben választani kellene. Raceroom-al szívesen versenyzek a jövőben is, de ha itt (Magyarországon) nem működik stabilan, akkor nincs értelme vele nyűglődni komoly bajnokságokban (ld, az utolsó, Hungaroring-i futam esetét).
    Nagyon nagy már a választék a lehetséges szimulátorok és autók tekintetében, így elsősorban az dönt, a szervezők mivel foglalkoznak szívesebben, figyelembe véve a leendő versenyzők véleményét is. Én támogatnám a váltott héten rfactor2 és R3E versenyeket is, de ezt Balázséknak kell egyrészt bevállalniuk, másrészt a Raceroom agybajait belekalkulálva rugalmasabbá tenni a szerverelosztás rendszerét R3E-s futamokon. Lehet, ez utóbbi miatt csak fun-szériára lenne jó.

  22. #72
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    210
    Igazabból egyet értek az előző hozzászólásokkal.

    Mindkét futam nagyon jó volt elég sokan is voltunk.

    Nagyon jónak érzem az egész játékot. Sokkal több vissza jelzés jön a kormányon. Jól érezhető hogy mikor mi fog történni.

    Én még csúnyának se mondanám, igaz nem a legszebb. Egyrészt kárpótol a jó ffb, az hogy a virtuális tükörbe jól lehet látni mikor hol vannak a mögöttem/mellettem lévők. A verseny hétvégék lebonyolításáról és a pluginokról még nem is írtam. A track map nagyon sok infót ad, delta time meg jó segéd plugin. Érezhető, hogy ennél a játéknál mindent nagyon valósághűre akarnak csinálni. A grafikai rész meg valamilyen szinten függ az adott modtól meg napszaktól is.

    Multi: Azon az egy nagy laggon kívül ami volt én nem tapasztaltam más hibát (ettől függetlenül persze lehetnek).

    Nagyon jó volna ezzel a játékkal is bajnokságot futni.

    Viszont én azt se mondanám, hogy dobjuk az R3E-t az rF2 miatt. Inkább pluszba legyen egy 3. bajnoki rF2-vel. Max akkor válthatná, ha nem lenne rá érdeklődő. De ezt majd a szervezők eldöntik. Meg ki tudja… Én bízom benne, hogy a wtcc16 jó lesz és ha multin is reszelnek valamit, hogy ne 15 fő legyen a szerver limit. Majd meglátjuk, hogy a tegnap kitett posztjukban leírtakat hogy teljesítik.
    Utoljára módosította: yeti95; 2017. 01. 01. 13:01.

  23. #73
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor mire gondolsz? Nem arra a fel-felugró kis ablakra, a bal alsó sarokban?
    A menüben lévő chatnél mindig küld üzenetet ha valaki csatlakozik vagy lelép a szerverről. Ez 20 embernél 20 üzenet, közben meg nem lehet chatelni mert úgy se látja majd senki mert feljebbkúszik

  24. #74
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    A menüben lévő chatnél mindig küld üzenetet ha valaki csatlakozik vagy lelép a szerverről. Ez 20 embernél 20 üzenet, közben meg nem lehet chatelni mert úgy se látja majd senki mert feljebbkúszik
    Igen, az a legrosszabb benne, hogy egy idő után automatikusan ignorálod, mert zavarja a koncentrációt, viszont így a hasznos infókról is lemaradsz, például hogy többet eszik a gép, mint amit a rendszer ír ugye

  25. #75
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, az a legrosszabb benne, hogy egy idő után automatikusan ignorálod, mert zavarja a koncentrációt, viszont így a hasznos infókról is lemaradsz, például hogy többet eszik a gép, mint amit a rendszer ír ugye
    A benzin fogyasztásra ott a trackmap LCD kijelzője, ott pontosan kiírja, hogy mennyit eszik!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •