Találatok: 1 - 20 (20 összesen)

Téma: Bolyozó: BMW - Poznan- 12.27

  1. #1
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043

    Bolyozó: BMW - Poznan- 12.27

    Bolyozós rendezvényeinken, a kötelékben haladásé, a fairplay-é, a gentleman vezetésé a főszerep!
    Tedd félre a helyezéseket, a célokat, elvárásaidat. Csatlakozz a többiekhez, tarts a bollyal, hagyd magad, játsz a többiekkel. Rakjunk össze minél hosszabb vonatot. Találd meg az együtt csapatás, krúzolás örömét. Részletesebb leírást, bolyozó létrejöttének a motivációját ITT találod.

    Hatodik bandázós, bolyozó esténken egy csoport BMW-t engedünk az útra. A pálya az ünnepekre, télre való tekintettel a kissé havas, deres Lengyel Poznan. Race07-ből is ismerős lehet. Sajna nem túl rövid, utcás bmw-kel 2 perc fölött van egy kör. Viszont hogy egy kis boogie-t vigyünk a dologba, levettük a tapadást, a hőmérsékletet mintha jeges lenne a pálya, plusz a drift-es bmw-ket raktuk be elsősorban, így most tuti lesz csúszka mászka, nem tudunk túl szorosan egymáshoz menni, itt most a driftelés, akciózás lesz a cél. Számoljuk, aki minél többet megy keresztbe, az fog nyerni



    Dátum:
    2016 december 27.
    /kedd/
    Időpont: kb 20:00 - 21:00 /szerver már előtte megy, addig tart amíg vagyunk/
    Pálya: Tor Poznan 1.3 (Zima) /Letöltés vagy letöltés/
    Autó: BMW M3 E92 drift, BMW M3 E30 Drift, BMW Z4 E89 Drift, BMW 1M /alaptartalmak/

    Pálya állapot: 87% (old)
    Fizikai sérülések: 50%
    Gumikopás: 100%
    Benzin fogyi: 100%
    Segítségek: Gyári.
    Nevezés nincs. Érkezési sorrend.
    Szervernév: GTR-Masters.hu #Bolyozo
    Jelszó: bolyozo
    Team Speak elérhetőségünk: Masters TS


    Fontos!

    • Mindenkitől elvárjuk a sportszerű, kulturált magatartást mind a szerveren, mind a fórumon!
    • 100ms alatti ping-el rendelkezzél, hogy ne "zavard" az ellenfeleidet.
    • Várjuk észrevételeiteket, javaslataitokat a sorozattal kapcsolatban: Bolyozós esték




    Ide, a topikba pedig jöhetnek az általános kérdések és megbeszélnivalók az estével kapcsolatban. Ki kit találjon, talált meg...
    Várunk minden régi és új versenyzőt. Szórakoztassuk egymást, hogy jól szórakozzunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!

    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 01. 09. 22:58.

  2. #2
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    #bolyozo szerver belőve, lehet szokni a téli zimankót.
    És ne feledjétek, most nem a gyorsaság fog számítani, hanem a szépség!

  3. #3
    Gombos Gergő Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 06.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    278
    Uhhhh. Mióta várok én erre! Életem a drift


  4. #4
    Fülöp Róbert Versenyző leomitsu logója
    Csatlakozott
    2015. 10. 19.
    Üzenetek
    398
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    Uhhhh. Mióta várok én erre! Életem a drift
    Szintén! be lehetne tenni az AE86 drift változátát, meg a suprát is, azokon van elég kormányszög. Külön élmény, hogy ezen a pályán a való életben is rendeznek drift futamokat, ráadásul a lengyel európa egyik legerősebb drift nemzete. Én örülnék neki, ha erre is lenne pár vállalkozó szellemű versenyző, setupolásban tudok segíteni. Vonatban driftelni meg akkora élmény, hogy leírhatalan...

  5. #5
    Zsák Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 03.
    Üzenetek
    72
    En is probáltam gyorsan kivinni a tofut akinán, de nem megy a drift, max véletlen adja be

  6. #6
    Fülöp Róbert Versenyző leomitsu logója
    Csatlakozott
    2015. 10. 19.
    Üzenetek
    398
    Sokat szenvedtem én is, mire nagyjából elkezdtem érezni, hogy mit is kéne. Tulajdonképpen a drift miatt ruháztam be szimulátorra. Kézifék mindenképpen szükséges, erre a legolcsóbb egy 2-3 ezer ft-os repülős joy-t beállítani.
    Autónál általánosan elfogadott setup elöl: mocsoknagy negatív dőlés (camber), hátul függőleges (0 vagy ahhoz közeli), bár ez stílus és autófüggő. Elvileg 0-nál van a legtöbb tapadás a hátsó tengelyen, ezt lehet elvinni minimálisan negatívba, ha nagyon ki akar butulni drift közben.
    Rugók, gátlók, csillapítás már inkább ízlés dolga, én szeretem a pattogós, extra alacsony, extra kemény futóművet, de hátul mindenképpen puhább kell, mint előre. Legjobb gyakorlóautó szerintem az E30. Gyakorlatilag mindent tud, amit kell. A legjobb súly/le arányú driftautó a gyáriak közül. A Supra is jó, de ahhoz már kell egy kis tapasztalat, hogy ne a kocsi vezessen minket. A nagy súlya miatt sajnos kevésbé kezes, pedig ha ki lenne rámolva, meg le lenne könnyítve csővázzal, ahogy a valódi pro drift gépek, akkor 1100 kg körül lehetne a tömege, ami már más dimenzióba repítené. Így marad "street" örömautónak, amiben vígan tekergethetjük a turbónyomást, és élvezkedhetünk a hangján.

  7. #7
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Kézifék mindenképpen szükséges, erre a legolcsóbb egy 2-3 ezer ft-os repülős joy-t beállítani. Legjobb gyakorlóautó szerintem az E30. Gyakorlatilag mindent tud, amit kell.
    Ne feltétlenül értek egyet, sztem a kézifék a legegyszerűbb és legbutább módja a kocsi seggének megindítására, pedig ezen kívül számtalan módszer van még erre, amik szerintem sokkal mókásabbak, kifinomultabbak. Az általad is említett E30-at például a gyári drift pályán bárhol kézifék nélkül is végig lehet keresztbe zavarni.

    Természetesen próbáltam profi kézifékkel is, azzal is jó buli és nem mondom, hogy nem árt ha van, de szerintem az esetek kb 5-10%-ban van csak rá szükség és akkor sem feltétlenül.
    A fentebb linkelt vidi is sokkal cool-abban nézne ki, ha egy kicsit több féle technikát is alkalmaznál!
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 12. 26. 12:12.

  8. #8
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Alapmű:


  9. #9
    Fülöp Róbert Versenyző leomitsu logója
    Csatlakozott
    2015. 10. 19.
    Üzenetek
    398
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ne feltétlenül értek egyet, sztem a kézifék a legegyszerűbb és legbutább módja a kocsi seggének megindítására, pedig ezen kívül számtalan módszer van még erre, amik szerintem sokkal mókásabbak, kifinomultabbak. Az általad is említett E30-at például a gyári drift pályán bárhol kézifék nélkül is végig lehet keresztbe zavarni.

    Természetesen próbáltam profi kézifékkel is, azzal is jó buli és nem mondom, hogy nem árt ha van, de szerintem az esetek kb 5-10%-ban van csak rá szükség és akkor sem feltétlenül.
    A fentebb linkelt vidi is sokkal cool-abban nézne ki, ha egy kicsit több féle technikát is alkalmaznál!

    Nem a megindítás miatt kell a kézifék, hanem a tandem drifthez, japánul tsuiso. Ott követőként igencsak elkél, hiszen fel kell venni az előttünk haladó tempóját.Vagy ha csinálsz egy backwards entry-t, és vissza kell kanalazni egyenesbe... Persze itt is van rengeteg technika, meg ballábfék, de a körív nyújtásához is kiváló. Ezen a havas pályán meg végig lehet csúszni a fél egyenesen kézivel D Megindításhoz valóban nem szükséges, sőt amíg az ember gyakorol jobb is ha kihúzza, mert csak feleslegesen rángatja. Megvan a feladata, de csak akkor ha már az ember képes páros csatákra.

  10. #10
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Megindításhoz valóban nem szükséges, sőt amíg az ember gyakorol jobb is ha kihúzza, mert csak feleslegesen rángatja. Megvan a feladata, de csak akkor ha már az ember képes páros csatákra.

  11. #11
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Azért nyugodtan jöhetnek majd azok is akik nem érzik magukat KenBlock-nak (vagykiaz), és nincs a kisujjukban a füstölés.
    Nembaj ha belémcsúszik valaki, nem lesz harag
    Vagyha valaki nyíl egyenesen, reccenés nélkül menne körbe az sem gáz (bár ilyen sztem itt most nemlesz)

  12. #12
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Up a ma esti mókának!

  13. #13
    Kovács András László Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 09. 04.
    Életkor
    50
    Üzenetek
    188
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Up a ma esti mókának!
    Urak, ugye jól értem, hogy ez a ma esti minden második héten kedden, a 911 RSR kétheti versenyei közötti heteken, este nyolc és kilenc között kerül megrendezésre? Valamint, hogy azzal és az AC-s GT3-as versennyel ellentétben ez szervertagság nélkül is bárkinek elérhető?

  14. #14
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg koanla írta Hozzászólás megtekintése
    Urak, ugye jól értem, hogy ez a ma esti minden második héten kedden, a 911 RSR kétheti versenyei közötti heteken, este nyolc és kilenc között kerül megrendezésre? Valamint, hogy azzal és az AC-s GT3-as versennyel ellentétben ez szervertagság nélkül is bárkinek elérhető?
    Igen.

    Illetve itt annyi, hogy nincs igazán kőbe vésett konkrét időpont, hanem a szerver folyamatosan megy és a jönnek a népek, amikor jönnek. De valóban 8 és 9 között szokott lenni a csúcsidőszak.

  15. #15
    Kovács András László Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 09. 04.
    Életkor
    50
    Üzenetek
    188
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Igen.

    Illetve itt annyi, hogy nincs igazán kőbe vésett konkrét időpont, hanem a szerver folyamatosan megy és a jönnek a népek, amikor jönnek. De valóban 8 és 9 között szokott lenni a csúcsidőszak.
    Zsír, köszönöm! Igyekszem a ma estire benézni, a többit meglátjuk...

  16. #16
    Kovács András László Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 09. 04.
    Életkor
    50
    Üzenetek
    188
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Igen.

    Illetve itt annyi, hogy nincs igazán kőbe vésett konkrét időpont, hanem a szerver folyamatosan megy és a jönnek a népek, amikor jönnek. De valóban 8 és 9 között szokott lenni a csúcsidőszak.
    Szabolcs, még egy kérdés: tudnál/tudnátok linket küldeni a pályához? Ugye, jól gondolom, hogy ez nem része az alap AC-nek (ebben az esetben az is kérdés, hogy van-e bármi trükk, vagy triviális a pálya beszabása)? Szori a kérdésért, de viszonylag friss még az AC nálam, szóval nem nagyon vágom még. Próbáltam böngészni a fórumot, de nem láttam olyat, ami régen is volt (bajnokság indulása előtt pálya- és autó-pakk).
    Köszönöm!

  17. #17
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg koanla írta Hozzászólás megtekintése
    Szabolcs, még egy kérdés: tudnál/tudnátok linket küldeni a pályához? Ugye, jól gondolom, hogy ez nem része az alap AC-nek (ebben az esetben az is kérdés, hogy van-e bármi trükk, vagy triviális a pálya beszabása)? Szori a kérdésért, de viszonylag friss még az AC nálam, szóval nem nagyon vágom még. Próbáltam böngészni a fórumot, de nem láttam olyat, ami régen is volt (bajnokság indulása előtt pálya- és autó-pakk).
    Köszönöm!
    Első hozzászólásban a link a pályához

  18. #18
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Ha letöltötted a pályát, azt meg a "steamapps\common\assettocorsa\content\tracks" könyvtárba kell másolni. Látod ott az összes pálya. Amellé kell rakni a tor_poznanl-t, ezután felfogsz tudni lépni a szerverre is.

  19. #19
    Kovács András László Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 09. 04.
    Életkor
    50
    Üzenetek
    188
    Erik, Kristóf, köszönöm mindkettőtöknek! (igen, vak voltam, tényleg ott van a kép alatt két link is. )

  20. #20
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg koanla írta Hozzászólás megtekintése
    Szabolcs, még egy kérdés: tudnál/tudnátok linket küldeni a pályához?
    A kiírásban (1. komment) mindig ott van a letöltési link.

    szerk: na én ma sem érek rá, szép szép ez a karácsony de lehet máskor kellene kivennem a szabikat
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2016. 12. 27. 20:30.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •